وکیل مهاجرت به ترکیه

وکیل مهاجرت به ترکیه

وکیل مهاجرت به ترکیه با استفاده از تجربه و تخصص خود  شما را در این مسیر راهنمایی می کند. اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دارید مشاوره با وکیل مهاجرت از الزامات بوده و بدون مشاوره ممکن است در این مسیر آسیب های جبران ناپذیری به شما وارد شود. در این مقاله سعی کردیم تا هر آنچه درخصوص مشاوره با وکیل مهاجرت به ترکیه لازم است را به شما توضیح دهیم.

وکیل مهاجرت به ترکیه

وکیل مهاجرت به ترکیه فردی است که در تمام روش های مهاجرتی به این کشور فعالیت و تخصص دارد. یکی از دلایلی که ایجاب می کند تا با وکیل مهاجرت به ترکیه مشورت کنید اطلاع این فرد از قوانین مهاجرتی این کشور است. ممکن است شما روش مهاجرت خود را مشخص کرده باشید اما از جزئیات این روش اطلاعی نداشته باشید و یا بخواهید بدانید کدام روش مهاجرت متناسب با شرایط شما است، در این موارد شما باید با وکیل مهاجرت به ترکیه مشورت کنید. وکیل مهاجرت علاوه بر مشاوره های مقدماتی همه امور مربوط به مهاجرت شما را برعهده می گیرد.

چرا باید با وکیل مهاجرت به ترکیه همکاری کنیم؟

مهاجرت تصمیم سختی است که افراد برای آن تمام تلاش خود را می گذارند. گام بزرگی که اگر با شکست مواجه شود علاوه بر آسیب های مالی فرد از نظر روحی نیز دچار سرخوردگی می شود همچنین اطلاع از تمام قوانین و فیلترهای مهاجرت برای افراد ممکن نیست زیرا این قوانین همواره درحال تغییر و به روز رسانی است به همین علت مراجعه به وکیل مهاجرت به ترکیه برای مشاوره های مقدماتی و حتی انجام امور الزامی است.

وکیل مهاجرتی ترکیه
وکیل مهاجرتی ترکیه

ویژگی های وکیل

۱. تعهد و صداقت: وکیل متعهد فردی است که منافع موکل را بر منافع خود و دیگری ترجیح دهد و با صداقت مزایا و معایب مسیر را به او اطلاع دهد.
۲. تسلط بر قوانین: دلیل مشاوره گرفتن افراد از وکیل مهاجرت به ترکیه اطلاع وی از قوانین و شرایط مهاجرت به این کشور است. درصورتیکه وکیل از این قوانین بی اطلاع باشد مشاوره با او کاری بیهوده است.
۳. سابقه کاری و تجربه: مهمترین ویژگی یک وکیل مهاجرت به ترکیه تجربه و سابقه او در مهاجرت است. امور مهاجرتی در دسته اموری قرار می گیرند که روابط و تجربه بیشتر از علم و دانش به کار می آید.
۴. رضایت موکلین: یکی از مواردی که برای انتخاب وکیل مهاجرت به ترکیه باید به آن توجه کنید رضایت موکلین وکیل است. یعنی میزان رضایت این افراد رابطه مستقیمی با تجربه، تخصص، تعهد و دانش وکیل دارد.

حق الوکاله

میزان حق الوکاله به شاخص های مختلفی مثل تعهدات وکیل، توافقات طرفین و هزینه ها بستگی دارد به همین جهت رقم مشخصی از حق الوکاله را نمی توان اعلام کد. هر وکیل بسته به خدماتی که ارائه می دهد و متناسب با نوع قرارداد حق الوکاله خود را اعلام می کند. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز با توافقات شما و وکیلتان مشخص می شود.

بیشتر بدانید:  انواع ویزای ترکیه

وکیل مهاجرت تضمینی به ترکیه

اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دارید قطعا به مهاجرت تضمینی به این کشور فکر کرده اید وکیل مهاجرت تضمینی به ترکیه به عقیده ما وجود ندارد و هیچ فردی حتی با تجربه ترین وکیل هم نمی تواند نتیجه مهاجرت شما را پیش بینی کرده یا آن را تضمین کند. پس بهتر است تا به جای وکیل مهاجرت تضمینی به ترکیه به دنبال وکیل با تجربه مهاجرت به ترکیه بگردید.

وکیل مهاجرت به ترکیه  چه خدماتی ارائه می دهد؟

مشاوره: اولین قدم همکاری با وکیل مهاجرت به ترکیه مشاوره است. وکیل به سوالات شما در خصوص کشور ترکیه و مهاجرت به این کشور پاسخ می دهد و خود نیز نکاتی را به جز سوالات شما ذکر می کند. در این مرحله وکیل روش مهاجرت متناسب با شرایط شما را به شما می گوید.

اخذ پذیرش از دانشگاه: مهاجرت تحصیلی به ترکیه در سال های اخیر افزایش یافته است و دانشجویان بسیاری علاقه مند به تحصیل در ترکیه و اخذ بورسیه های تحصیلی این کشور هستند.

خرید ملک و سرمایه گذاری: از دیگر خدمات وکیل مهاجرت به ترکیه خرید ملک و به طور کلی سرمایه گذاری در این کشور است. شما برای کسب اطلاع از نکات حقوقی و خرید ملک و یا سرمایه گذاری می توانید از وکیل مشاوره بگیرید.

امور مربوط به مهاجرت کاری: مهاجرت کاری هم از جمله خدماتی است که وکیل اخذ ویزا ترکیه ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت کاری به ترکیه می توانید از وکلا مهاجرتی گروه لاهه مشاوره بگیرید.

مهاجرت خویشاوندی: مهاجرت خویشاوندی از طریق دریافت دعوتنامه از خویشاوندان شما در ترکیه انجام می شود. شما با داشتن دعوتنامه می توانید پروسه مهاجرت خود به این کشور را آغاز کنید.

ریجکت ویزا: وقتی که برای اخذ ویزا کشوری درخواست می دهید ممکن است به دلایل مختلفی درخواست شما رد شود. در مهلتی مقرر که سفارت مشخص می کند شما می توانید نسبت به اعتراض به ریجکت ویزا خود اقدام کنید. وکیل مهاجرت به ترکیه پیگیر ریجکت ویزا شما خواهد بود.

بیشتر بدانید:  مشاوره با وکیل مهاجرت

وکیل برای مهاجرت به ترکیه
وکیل برای مهاجرت به ترکیه

وکیل ایرانی مهاجرت به ترکیه

گروه وکلا لاهه شامل برترین وکلا و مشاورین مهاجرتی در زمینه  مهاجرت کاری، تحصیلی، خویشاوندی و سرمایه گذاری و همچنین رفع ریجکتی ویزا، اخذ انواع ویزای ترکیه، اخذ اقامت دائم ترکیه، خرید ملک و …در ترکیه فعالیت می کنند. گروه وکلای لاهه با سابقه درخشان و تجربه بالا در زمینه مهاجرت شما را تا انتهای مسیر مهاجرتتان همراهی کرده و تمام موانع راه را پیش بینی می کنند. تجربه و تخصص ما تضمینی برای انجام امور مهاجرتی شما است.

سوالات متداول

بله گروه وکلا لاهه در ترکیه نیز دفتر فعال دارند.

گروه وکلای لاهه به شما روش های قانونی مهاجرت به ترکیه را پیشنهاد می کند و در زمینه پناهندگی هیچ فعالیتی ندارد.

بله وکلا مهاجرتی لاهه با تخصص در عرصه مهاجرت و حقوق ورزشی امور مربوط به مهاجرت ورزشی همچون ثبت نام در آکادمی های ورزش و ترانسفر بازیکن را پیگیری می نمایند.

بله شما درصورتیکه کارت آمایش داشته باشید می توانید از طریق سفارت ترکیه در ایران برای مهاجرت کاری اقدام نمایید. برای اخذ کارت آمایش و همچنین اخذ ویزا کاری ترکیه کافی است تا از وکلا مهاجرتی لاهه مشاوره بگیرید.

ریجکت شدن ویزا ترکیه دلایل مختلفی همچون ابهام در مدارک، نواقص موجود در مدارک، عدم همخوانی تاریخ سفر با بلیط هتل و هواپیما و … دارد.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۳ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
تحصیل رشته حقوق در کانادا
نوشتهٔ بعدی
تحصیل معماری در ایتالیا

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button