مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه از طرق مختلف همچون تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ورزش و خانوادگی ممکن است. فرانسه یکی از قدرت های اقتصادی منطقه اروپای غربی به شمار می رود به همین خاطر هم مورد توجه مهاجرین قرار گرفته است. ویزای فرانسه به دو صورت بلند مدت و کوتاه مدت صادر می شود. راه های مهاجرت به فرانسه کدامند؟ هزینه مهاجرت به فرانسه چقدر است؟ مهاجرت به فرانسه چقدر زمان می برد؟ با سرمایه گذاری در فرانسه می توان اقامت گرفت؟ اقامت دائم و تابعیت فرانسه از چه راهی بدست می آید؟ کارشناسان گروه وکلای لاهه تصمیم گرفتند تا مزایا و روش های مهاجرت به فرانسه را به طور کامل در این مطلب از همه جهات مورد بررسی قرار دهند.

فهرست این مطلب: نمایش

مهاجرت به فرانسه و بررسی شرایط عمومی این کشور

مهاجرت به فرانسه و زندگی در این کشور زمانی برای شما جذاب خواهد بود که قبل از تصمیم گیری شرایط این کشور از نظر مختصات جغرافیایی، فرهنگ، تاریخ، سیاست و اقتصاد و… بررسی نمایید. علاوه بر این بررسی این کشور و قوانین مهاجرتی آن مسیر درست مهاجرتی را انتخاب می کنید. برای مثال ممکن است بررسی شرایط اقتصادی این کشور به شما نشان دهد که بهتر است از راه سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت کنید نه مسیر کاری به همین جهت در ابتدا اختصارا شرایط مهاجرت به فرانسه را توضیح می دهیم و سپس به شما پیشنهاد می کنیم تا در نهایت با وکیل مشورت نمایید.

مشخصات عمومی

فرانسه کشوری است در اروپای غربی که با آلمان، ایتالیا، اسپانیا، لوکزامبورگ و سوئیس و موناکو هم مرز است. زبان رسمی این کشور فرانسوی و واحد پول یورو است این کشور بزرگترین کشور اتحادیه اروپا است. در این کشور سیستم آموزشی با ابزار نوین همیشه در حال تکامل و به روز رسانی است و این کشور نیز همچون سایر کشورهای اروپا شرایطی را فراهم آورده است که عدالت آموزشی برای همه افراد از اقشار مختلف جامعه فراهم شود. تحصیل رایگان یا مقرون به صرفه از ویژگی های مهاجرت به فرانسه است.

مهاجرت به فرانسه و حکومتداری و سیاست در این کشور

کشور فرانسه با حکومت متمرکز اداره می شود و ریاست جمهوری آن هر ۵ سال با رای مستقیم مردم تعیین می شود که در حال حاضر مکرون در این سمت مشغول فعالیت است. علاوه بر قانون اساسی فرانسه با رفراندم و با رای مردم به تصویب رسید. مهمترین نکته ای که در کشور فرانسه توجه جلب می کند این است که تاکید این قانون اساسی بر توانمندی و حمایت از دولت و شفافیت امور اداری است.

مشخصات جغرافیایی

مهاجرت به فرانسه برای ایرانیانی که در  کشوری چهار فصل و با تنوع اقلیم و آب و هوایی  زندگی کرده اند مقصد مناسب و جذابی به شمار می رود. کشور فرانسه یکی از کشورهایی است که در شمال، جنوب، شرق و غرب چهار اقلیم و آب و هوای متفاوت معتدل، مدیترانه، کوهستانی و اقیانوسی دارند همین موضوع باعث می شود علاوه بر چهارفصل و تنوع آب و هوایی به راحتی بتوانید با تغییر موقعیت جغرافیایی کنار بیایید.

اهمیت محیط زیست

مهاجرت به فرانسه برای دوست داران محیط زیست مقصد مناسبی است. مطابق تحقیقات و آماری که دانشگاه کلمبیا منتشر کرده است فرانسه ششمین کشور آگاه در زمینه محیط زیست است و تنها کشوری است که وزارتخانه ای برای محیط زیست و حمایت و حفاظت آن تاسیس نموده است.

مهاجرت به فرانسه و  فعالیت های بین المللی این کشور

کشور فرانسه به عضویت سازمان ملل متحد در آمده و در شورای امنیت نیز یکی از اعضا دائمی است که حق وتو نیز دارد. روابط بین المللی، سیاسی و اقتصادی فرانسه موجب شده است تا افراد مهاجرت به فرانسه را به دیگر کشورهای اروپایی ترجیح دهند.

قانون و عدالت فرانسه

یکی دیگر از نکات مهمی که در خصوص انتخاب کشور مقصد اهمیت دارد نحوه قانونگذاری است. به طور کلی کشورها یا قانونگذاری را مبنی بر عرف و رفتار مردم انجام می دهند و یا مطابق حقوق نوشته و قانون رومی- ژرمنی پیش می روند. فرانسه از حقوق رومی-ژرمنی استفاده می کند و برای جرایم و تمام موقعیت ها پیش از وقوع کاملا و با جزئیات جرم انگاری می کند. انعطاف قانون این کشور پایین و همه قانون به صورت قاطع توسط حقوق دانان و مجلس قانونگذاری مشخص شده است. همچنین سیاست و بخش حکومتداری این کشور از دین جدا می باشد. برای مهاجرت به فرانسه و زندگی طولانی مدت در این کشور بهتر است تمام جوانب خصوصا نحوه قانونگذاری و نهادهای قضایی این کشور را در نظر بگیرید.

صنایع و جمعیت شناسی

مهاجرت به فرانسه را می توان یکی از مهمترین تصمیمات افراد در نظر گرفت و برای این تصمیم بزرگ لازم است تا موقعیت کشور را از زاویه دیدهای مختلفی بررسی کنید. برای مثال اگر بخواهید برای کار به فرانسه سفر کنید کسب اطلاعات در خصوص صنایع این کشور اهمیت زیادی دارد.

گردشگری و صنعت ماشین و فلزکاری دو صنعت اصلی فرانسه است که مشاغل زیادی را سالیانه ایجاد می کند.

فرانسه بیش از ۶۰ میلیون نفر جمعیت دارد که میانگین امید به زندگی مردمان این کشور میانگین بیشتر از ۸۰ سال است که همین عدد نشان از کیفیت بالای زندگی و روحیه خوب مردم فرانسه دارد.

مشاوره با وکیل مهاجرت به شما کمک می کند تا این کشور را از ابعاد مختلفی بشناسید و تصمیم درستی برای مهاجرت به فرانسه اتخاذ نمایید.

راه های پیشنهادی برای مهاجرت به این کشور

به طور کلی کشورهای مهاجرپذیر مثل فرانسه قوانین مختلفی در این زمینه وضع می کنند تا بتوانند جمعیت مهاجرین و همچنین امور مربوطه را کنترل کنند. برای مهاجرت به فرانسه راه های زیادی وجود دارد که برخی از آن ها را با توجه به اهمیت و محبوبیت در ادامه ذکر می کنیم:

 • مهاجرت تحصیلی به فرانسه
 • اشتغال در فرانسه
 • مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی
 • سرمایه گذاری در فرانسه
 • ویزای خود اشتغالی یا کارآفرینی این کشور
 • مهاجرت خویشاوندی و اخذ ویزای همراه
 • مهاجرت ورزشی به فرانسه
 • ازدواج در فرانسه
 • مهاجرت به فرانسه از طریق تولد فرزند

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

تحصیل در فرانسه از طریق ثبت نام در مدارس و دانشگاه های این کشور ممکن است. آکادمی ها و کالج های فرانسه به دلیل استفاده از امکانات رفاهی کامل و همچنین به کارگیری سیستم نوین آموزشی در اروپا محبوبیت زیادی دارد. تحصیل در فرانسه برای بسیاری از افراد تحت شرایطی رایگان می باشد برای مثال با تحصیل در دانشگاه های این کشور به زبان فرانسوی شما از پرداخت شهریه معاف خواهید شد. برای مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل ۳ نوع ویزا صادر می شود:

ویزای موقت کوتاه مدت: ویزای موقت فرانسه برای تحصیلی به منظور شرکت در دوره های کوتاه مدت ۳ ماهه صادر می شود.
ویزای موقت بلند مدت: این ویزا بیشتر به منظور شرکت در برخی دوره های تحقیقاتی یا دوره های فراگیری زبان فرانسوی است که تا ۶ ماه اعتبار دارد.
ویزای بلند مدت: مهاجرت تحصیلی به فرانسه در اصل منجر به ویزای بلند مدت می شود که متناسب با  مدت مقطع تحصیلی شما صادر می شود. برای مقاطع کارشناسی ۳ سال، کارشناسی ارشد ۲ سال و دکتری ۴ ساله است.

یکی از مزیت های مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل این است که علاوه بر امکان تحصیل رایگان به زبان فرانسوی، این کشور برای دانشجویان بورسیه های تحصیلی، کمک هزینه های زندگی، کمک هزینه استفاده از حمل و نقل عمومی و … در نظر گرفته است.

مهاجرت کاری به فرانسه

مهاجرت به فرانسه از طریق کار به صورت جاب آفر امکان پذیر است و این کشور ویزای جاب سیکر صادر نمی کند. سوال اینجاست که جاب آفر یعنی چه؟ جاب آفر در لغت به معنای پیشنهاد کاری است. شما می توانید از طریق وبسایت ها یا موسسات کاریابی آگهی های استخدام این کشور را ببینید و برای کارفرما درخواست استخدام ارسال کنید. در همین وبسایت ها و موسسات هم می توانید رزومه خود را بفرستید. برای مهاجرت به فرانسه از طریق کار هم به ویزا نیاز دارید که به ۳ صورت صادر می شود.

 • ویزای کاری موقت کوتاه مدت که کمتر از ۹۰ روز اعتبار دارد.
 • ویزای کاری فرانسه که بیش از ۹۰ روز و کمتر از ۱ سال اعتبار داشته باشد ویزای موقت بلند مدت می گویند.
 • ویزای بلند مدت کاری فرانسه برای افرادی صادر می شود که قرارداد کاریشان طولانی تر از ۱ سال باشد.

پیشنهاد ما این است که برای مهاجرت کاری ابتدا به لیست مشاغل مورد نیاز فرانسه نگاهی بیندازید. فرانسه در سال های اخیر نیاز مبرمی به متخصصین در زمینه مشاغل فنی مثل نجاری و یا مشاغل تخصصی مثل مهندسین کامپیوتر و آی تی و یا حتی کادر درمان دارد همین موضوع نیز باعث شده است تا نظر مهاجرین به این کشور جلب شود. پرونده شما به عنوان یک کارجو به اداره مهاجرت فرانسه فرستاده می شود تا تایید شوید و در نهایت بتوانید برای موقعیتی شغلی قرارداد ببندید. با مهاجرت به فرانسه از طریق کار پس از مدتی برای شما بلو کارت صادر می شود.

بلو کارت چیست؟

کارت آبی یا بلو کارت مجوز کاری ۲ ساله برای افرادی است که بتوانند در کشورهای عضو اتحادیه اروپا کار پیدا کنند. این افراد باید دارای تحصیلات دانشگاهی باشند و سالیانه مبلغ مشخصی درآمد کسب کنند. بلو کارت اروپا با اقتباس از گرین کارت آمریکا ابداع شده است که البته شرایط متفاوتی دارد.

کارآفرینی در فرانسه

راه اندازی کسب و کار یکی از راه های شایع و محبوب برای مهاجرت به فرانسه است که در این پاراگراف با کمک وکیل مهاجرت به فرانسه به تشریح آن پرداخته ایم. دولت این کشور با علم به اینکه ایده های نوین می تواند آینده ای روشن را به ارمغان بیاورد از ذهن های خلاق و پلن های شغلی جدید استقبال می کند. طرح های تجاری در فرانسه قبل از هر گونه صدور ویزایی باید به تایید نهادهای مربوطه برسند به همین خاطر شما باید در طرح خود جزئیات کاملی از مشخصات ایده خود همچون سود و زیان احتمالی، تعداد نیروهای مورد نیاز، سال های به ثمر نشستن برنامه تان و … را ارائه دهید. برای برخی از کارآفرینان در فرانسه وام نیز در نظر گرفته شده است.

همچنین یکی از اصلی ترین شروط صدور ویزای خود اشتغالی فرانسه که یکی از انواع ویزای فرانسه می باشد، ارائه تمکن مالی به اندازه ای است که بتوانید کسب و کار و زندگی خود را ساپورت کنید. این مبلغ با توجه به طرح شما متفاوت خواهد بود. ویزای خود اشتغال فرانسه به صورت بلند مدت صادر می شود که در نهایت نیز منجر به دریافت اقامت دائم خواهد شد. به علاوه این کشور با برنامه های مالیاتی و همچنین تسهیلاتی که برای راه اندازی کسب و کار در نظر گرفته است شما را برای مهاجرت به فرانسه تشویق می کند.

سرمایه گذاری در فرانسه، تضمین کننده آینده شما

سرمایه گذاری در فرانسه از طریق ثبت شرکت، خرید سهام، خرید ملک صورت می پذیرد. شرط سن برای انجام سرمایه گذاری در فرانسه ۱۸ سال است. با خرید ملک و سرمایه گذاری در فرانسه به شما اقامت نیز داده می شود اما سقف مشخصی برای مبلغ مشخص شده است. یکی از نکاتی که باید درخصوص دریافت اقامت از طریق خرید ملک رعایت کنید اثبات تمکن مالی به سفارت به مبلغ ۱۳۰۰ یورو به ازای هر نفر است. همچنین ارزش ملک خریداری شده نباید کمتر از ۷۰ هزار یورو باشد. میزان سرمایه مورد نیاز برای مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت بسته به نوع شرکتی که می خواهید ثبت کنید نیز متفاوت است. شرکت ها در فرانسه بیشتر به صورت سهامی عام و خاص و مسئولیت محدود ثبت می شوند و این کشور تفاوتی میان سرمایه گذاران داخلی و خارجی قائل نیست.

مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی

ویزای تمکن مالی یعنی چه؟ یکی از راه های قطعی برای دریافت اقامت فرانسه اقدام از طریق درخواست ویزای تمکن مالی است. در این روش فرانسه مطابق سرمایه ای که شما دارید برایتان ویزا صادر می کند. میزان تمکن مالی در حساب شما و خانواده تان جمعا باید به ۷۰ تا ۸۰ هزار یورو برسد. و برای هر ماه زندگی در فرانسه نیز مبلغی را در نظر بگیرید. هزینه صدور و درخواست ویزای تمکن مالی فرانسه به بیان وکیل مهاجرت به فرانسه ۱۰۰ یورو است. درصورتیکه مبلغ سرمایه تان ثابت بماند و بتوانید شرایطتان را ثابت نگه دارید و یا بهبود ببخشید مدت اعتبار ویزایتان تمدید می شود. با اثبات تمکن مالی می توانید برای خانواده تان نیز درخواست ویزا دهید.

روش های مهاجرت به فرانسه
روش های مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه از طریق خویشاوندان

اخذ ویزای الحاق به خانواده فرانسه تحت شرایطی ویژه ممکن است. در ابتدای امر ذکر این نکته خالی از لطف نیست که اولویت در ویزای الحاق به خانواده یا همان دعوتنامه خویشاوندی با اعضا درجه یک خانواده است. اعضا درجه دوم یک فرد تنها می توانند دعوتنامه توریستی فرانسه را دریافت کنند. به طور کلی ارسال دعوتنامه فرانسه برای افراد باید به پشتوانه تمکن مالی فرد مقیم باشد. درحال حاضر بدلیل شرایط سیاسی حاکم بر روابط دیپلماتیک کشورها، ممکن است به دلیل عدم اطمینان از بازگشت، ویزای توریستی شما ریجکت شود.

مهاجرت به فرانسه با ازدواج

مهاجرت به فرانسه از طریق اخذ ویزای ازدواج برای افرادی ممکن است که بخواهند با یکی از اتباع این کشور یا افراد مقیم در فرانسه ازدواج کنند. فرانسه برای ازدواج ویزای نامزدی صادر نمی کند در نتیجه شما می توانید برای ازدواج در این کشور ویزای توریستی بگیرید یا ازدواج خود را در ایران انجام دهید. اقامت دائم فرانسه از طریق ازدواج برای افرادی قابل انجام است که فرد با یک تبعه فرانسوی ازدواج کند و ثابت کند که ازدواج وی واقعی است و تمکن مالی کافی برای شروع زندگی را دارند. درصورتی به شما به عنوان همسر یک فرد فرانسوی اقامت دائم این کشور داده می شود که ۴ سال از ازدواجتان بگذرد.

امکان دریافت اقامت با تولد فرزند

کشورها به طور کلی در اعطا اقامت به افراد از طریق تولد از دو رویه واحد پیروی می کنند. یکی از این رویه ها سیستم خاک است یعنی همین که شما بتوانید فرزندتان را در یکی از این کشورها بدنیا بیاورید فرزندتان تبعه آن کشور محسوب می شود. رویه دوم سیستم خون است یعنی برای اینکه نوزاد تازه متولد شده شما بتواند تبعیت کشوری را که در آن بدنیا آمده است بدست آورد باید یکی از والدینش نیز از اتباع آن کشور باشند. فرانسه از رویه دوم یعنی رویه خون پیروی می کند و دلیل آن نیز مقابله با افزایش روز افزون جمعیت مهاجرینی است که ممکن است به فعالیت های اقتصادی و اجتماعی این کشور نیز کمکی هم نکنند. حال سوال اینجا است که اگر والدین فرانسوی نباشند چه اتفاقی می افتد؟ درصورتیکه نوزاد از والدین غیر فرانسوی متولد شود باید برای دریافت تابعیت تا ۱۸ سالگی صبر کند و از ۱۱ سالگی نیز به مدت ۵ سال در این کشور سکونت داشته باشد.

ویزای همراه فرانسه

ویزای همراه فرانسه برای افرادی صادر می شود که به عنوان همسر و یا فرزند خانواده قصد دارند به عضو خانواده خود که به دلیل ویزای مهاجرتی بلند مدت در این کشور ساکن است بپیوندند. ویزای همراه برای مدت ۱ سال صادر می شود که تا ۵ سال قابلیت تمدید دارد. دارندگان ویزای همراه فرانسه در این کشور اجازه اشتغال، تحصیل و یا استفاده از امکانات رایگان را نخواهند داشت و باید برای اشتغال و تحصیل مجوز جداگانه دریافت کنند.

مهاجرت به فرانسه از طریق ورزش

یکی از روش های نسبتا نوین و جذابی که کشورها برای مهاجرت در نظر گرفته اند مهاجرت افرادی است که ورزش را به صورت حرفه ای دنبال می کنند یا قصد شکوفایی و پرورش استعداد خود در یکی از رشته های ورزشی را دارند. همچنین مربیان، داوران و تمام افراد دست اندر کار ورزش نیز می توانند از این طریق به کشورها سفر کنند اما آیا در فرانسه نیز چنین امکانی وجود دارد؟ مهاجرت به فرانسه از طریق ورزش نسبت به مهاجرت ورزشی به اسپانیا کمتر مورد استقبال قرار گرفته است اما شما می توانید با خرید یک تیم یا باشگاه، به عنوان یک بازیکن، مربی، داور و یا محصل در رشته تربیت بدنی به این کشور سفر کنید همچنین ثبت نام در مدارس و یا آکادمی های ورزشی هم زیر شاخه مهاجرت ورزشی به فرانسه محسوب می شود. درحال حاضر تیم فرانسه یکی از تیم های قدر حال حاضر فوتبال جهان به شمار می رود و همانطور که در جام جهانی اخیر دیدیم این تیم هر لحظه شگفتی ساز می شد.همین موضوع نیز باعث شده است تا مهاجرت ورزشی به این کشور به خصوص در رشته فوتبال محبوبیت پیدا کند.

اقامت و پاسپورت فرانسه

هدف نهایی مهاجرت به فرانسه در بیشتر روش های مهاجرتی برای بیشتر افراد بدست آوردن تابعیت و اقامت دائم این کشور است. اقامت دائم فرانسه به صورت ده ساله است و قابلیت تمدید نیز دارد. شرایط مختلفی مثل حضور در سال های متوالی در فرانسه برای دریافت اقامت دائم این کشور وجود دارد که بهتر است از طریق مشاوره با وکیل مهاجرت به فرانسه از این شرایط با جزئیات کامل تر مطلع شوید. فرانسه کشوری است که تابعیت دوگانه اعضا خود را می پذیرد و برای اینکه بخواهید پاسپورت این کشور را بگیرید نیازی به ترک تابعیت ایران نخواهد بود. با دریافت پاسپورت فرانسه شما از اتباع این کشور محسوب می شوید و حق رای و حتی انتصاب به مناصب عمومی را نیز خواهید داشت درحالیکه با اقامت دائم حق مشارکت عمومی را نخواهید داشت. معمولا با رعایت شرایطی و حداقل ۵ سال زندگی در فرانسه این امکان را خواهید داشت که برای اقامت دائم و سپس تابعیت اقدام کنید.

ویزای توریستی این کشور را چگونه بگیریم؟

سفر به فرانسه از طریق دریافت ویزای توریستی این کشور انجام می گیرد. ویزای توریستی فرانسه کمتر از ۹۰ روز اعتبار دارد اغلب دو هفته تا ۱ ماه بررسی درخواست شما زمان می برد. هزینه و مدارک مورد نیاز برای درخواست این ویزا نیز هرساله توسط سازمان VFS اعلام می شود.

عمده دلایل ریجکتی ویزای فرانسه چیست؟

سفارت ها دلایل زیادی برای ریجکت کردن درخواست ویزای شما دارند. تعداد این دلایل و عوامل نسبتا زیاد است اما چندتا از شایع ترین آن ها را به کمک وکیل مهاجرت به فرانسه در ادامه ذکر می کنیم:

۱- ابهام در برنامه سفر
۲- تمکن مالی نا کافی
۳- مدارک ناقص و مبهم و مجعول
۴- عدم اطمینان از بازگشت

شما از زمان ریجکت شدن تا ۶ ماه حق اقدام مجدد برای اخذ ویزای فرانسه را نخواهید داشت اما در مهلتی که سفارت این کشور به شما می دهد می توانید نسبت به اعتراض به ریجکتی ویزای فرانسه اقدام کنید.این مهلت در حال حاضر ۲ ماه می باشد. برای رفع ریجکتی ویزای فرانسه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرایط مهاجرت به فرانسه
شرایط مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه چقدر هزینه دارد؟

مهاجرت به فرانسه چقدر هزینه دارد؟ فرانسه کشور بسیار زیبایی است که پاریس همچون نگینی بر آن می درخشد. افراد زیادی علاقه دارند تا در این کشور زندگی کنند. اما سوال اصلی شما عزیزان این است که هزینه مهاجرت به این کشور چقدر است. برای برآورد هزینه های مهاجرت به فرانسه در نظر گرفتن روش مهاجرت شما اهمیت زیادی دارد زیرا اصلی ترین و بیشترین هزینه نیز در همین قسمت پرداخت می شود. برای مثال هزینه مهاجرت کاری به فرانسه بسیار کمتر از هزینه سرمایه گذاری در این کشور است. در این بین در نظر گرفتن هزینه زندگی، حق الوکاله وکل مهاجرت به فرانسه و هزینه صدور ویزا نیز حائز اهمیت است.

بهترین روش مهاجرت به فرانسه

بسیاری از افراد با ما تماس می گیرند و می پرسند که چه روشی برای مهاجرت به فرانسه ایده آل است؟ برای انتخاب بهترین روش مهاجرت به فرانسه بررسی شرایط و توان مالی شما اهمیت زیادی دارد. اگر برای مهاجرت پشتوانه مالی داشته باشید سرمایه گذاری و خرید ملک راه خوبی است اما اگر می خواهید به عنوان یک جوان برای ساختن آینده به این کشور سفر کنید مهاجرت کاری یا تحصیلی پیشنهاد ما به شما است در نتیجه در نظر گرفتن تمام شرایط شما در کنار یکدیگر به این سوال پاسخ می دهد.

اخذ اقامت از طریق پناهندگی

پناهندگی هم یکی از راه های مهاجرتی است که متاسفانه توسط برخی از موسسات و افراد تبلیغ می شود و یا برخی از افراد وارد این مسیر می شوند. کشورها در حال حاضر برای مقابله با هرگونه ارتکاب جرم و رفتارهای غیرقانونی قواعدی را برای این راه وضع کرده اند. شما با اقدام برای پناهندگی جان و مال خود را به خطر می اندازید و ممکن است خسارات جبران ناپذیری در این مسیر به شما وارد شود. گروه وکلای لاهه در زمینه پناهندگی فرانسه هیچگونه خدماتی ارائه نمی دهد و به شما نیز دوستانه پیشنهاد می کنیم که از راه های قانونی و منطقی برای مهاجرت به فرانسه استفاده کنید.

مهاجرت به فرانسه فوری و تضمینی

مهاجرت فوری داریم؟ شما می توانید مهاجرت ما به فرانسه رو تضمین کنید؟ مهاجرت رایگان به فرانسه چطوریه؟ چقدر هزینه می بره تا ویزای تضمینی فرانسه برامون بگیرید؟ متاسفانه با توجه به فعالیت برخی از موسسات غیرقانونی و سود جو و همچنین تبلیغات آن ها در فضای مجازی افراد تصور می کنند که مهاجرت قابل تضمین بوده و یا می توان فوری روند آن را بدون پرداخت کوچکترین هزینه مازادی پیش برد. باید بگوییم که تمام این عبارات و ذهنیت ها پوچ بوده و مهاجرت مقوله ای است که به اراده هیچ فردی جز قانون و افسر سفارت فرانسه بستگی ندارد و احدی هم نمی تواند آن را تضمین کند اما ما به عنوان وکلا و مشاورین متخصص مهاجرت به فرانسه تمام تلاش خود را برای به نتجیه رساندن پرونده مهاجرتی شما به کار می گیریم.

سفارت فرانسه در تهران

سفارت فرانسه در ایران در خیابان نوفل لوشاتو با پلاک ۶۶ واقع شده است. تمام امور مربوط به این سفارت توسط کارگزار رسمی به نام vfs انجام می شود. مراجعه حضوری در این سفارت تنها برای تحویل مدارک و احراز هویت و همچنین مصاحبه با افسر سفارت ممکن است و از قبل باید برای این امور از سایت این کارگزاری وقت بگیرید.

مراحل مهاجرت به فرانسه

 • اولین مرحله مهاجرت به فرانسه انتخاب روشی است که با شرایط شما همخوانی داشته باشد.
 • پس از آن پیشنهاد می شود برای مهاجرت به فرانسه با وکیل مشورت کنید تا از انتخاب روش و همچنین نحوه اقدام و مدارک مورد نیاز مطمئن شوید.
 • مرحله بعدی مهاجرت به فرانسه گرفتن پذیرش از دانشگاه، جاب آفر کاری، انجام کارهای سرمایه گذاری و به طور کلی طی کردن مراحل تخصصی مختص هر روش مهاجرتی است.
 • بعد از این باید برای آماده کردن مدارک و گرفتن وقت سفارت اقدام کنید.
 • در روز تعیین شده برای مصاحبه و تحویل مدارک در سفارت حاضر شوید.
 • به خاطر داشته باشید که مدارک را کامل تحویل دهید و درصورت داشتن مصاحبه کاملا به برنامه سفرتان اشراف داشته باشید.
بیشتر بدانید:  وقت سفارت (فوری و تضمینی)

وکیل برای مهاجرت به فرانسه
وکیل برای مهاجرت به فرانسه

وکیل مهاجرت به فرانسه

بنظر می رسد از ابتدا تا انتهای این مطل یک شمای کلی از مهاجرت به فرانسه ارائه دادیم اما قطع به یقین با ۱۰ مطلب دیگر هم نمی توان تمام جزئیات این مسیر را گفت و لازم است تا در نهایت با متخصصین مهاجرت به فرانسه مشورت کنید. مشاوره با وکیل مهاجرت به فرانسه ریسک شکست و بروز خسارات احتمالی را در این راه کاهش می دهد. گروه وکلای لاهه متشکل از وکلا و مشاورین با تجربه در زمینه مهاجرت به فرانسه آماده همکاری با شما هستند. شما می توانید برای مهاجرت به این کشور، اخذ ویزا، اعتراض به ریجکتی ویزای فرانسه و … با گروه وکلای لاهه مشورت نمایید.

سوالات متداول

بله این کشور ویزای همراه صادر می کند که یک سال اعتبار دارد و قابل تمدید نیز می باشد.

برآورد هزینه های مهاجرت به این کشور بسته به روش انتخابی شما متفاوت خواهد بود در نتیجه بهتر است برای دریافت پاسخ سوالتان با وکلای ما در تماس باشید.

متقاضی این ویزا باید یا در سطح بین المللی افتخاری کسب کرده باشد و یا در تخصص های اعلام شده فعال باشند. در این بین افراد با افتخارات و مهارت های هنری، ورزشی و تحقیقاتی نیز می توانند برای ویزا درخواست دهند.

خیر مهاجرت به فرانسه از طریق اشتغال تنها با اخذ ویزای جاب آفر این کشور ممکن است.

بله اما در نظر داشته باشید که این کشور تنها به نوزادانی تابعیت می دهد که یکی از والدینش از اتباع فرانسه باشند.

در رابطه با مهاجرت به فرانسه بیشتر بدانید:

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
ویزای همراه امارات
نوشتهٔ بعدی
تحصیل در کالج های استرالیا

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button