وکیل مهاجرت ورزشی

وکیل مهاجرت ورزشی

وکیل مهاجرت ورزشی عبارتی است که این روزها با توجه به پیشرفت این نوع از مهاجرت در موتورهای جستجو بسیار استفاده می شود. اینکه وکیل مهاجرت ورزشی چه ویژگی دارد یا چه خدماتی ارائه می دهد را ممکن است ندانید یا بخواهید از میزان حق الوکاله وکیل مهاجرت ورزشی اطلاعات کسب کنید پس با ما تا انتهای این مطلب همراه شوید.

وکیل مهاجرت ورزشی کیست؟

با توجه به افزایش چشمگیر مهاجرت، مهاجرت ورزشی نیز با پیشرفت و افزایش روبرو شده است. همانطور که در جریان هستید این روزها کشورها به ورزش به چشم یک صنعت پول ساز و همچنین یک رقابت در عرصه جهانی با دیگر کشورها نگاه می کنند. ورزش در برخی کشورها باعث شده است تا درآمد این کشورها افزایش یابد به همین دلیل کشورهای بسیاری در سالهای اخیر تحت شرایطی  ویزای ورزشی به ورزشکاران اعطا می کنند زیرا درصورت جذب نخبگان ورزشی سهم ایشان از افزایش در آمد کشورها بیشتر خواهد شد.

بیشتر بدانید:  فرم ارزیابی مهاجرت ورزشی

وکیل مهاجرت ورزشی چه خصوصیاتی دارد؟

درصورتی که سابقه همکاری با وکیل مهاجرت ورزشی را ندارید و یا با وکیل مهاجرت ورزشی همکاری کرده اما نتیجه نگرفته اید لازم است تا برای یافتن یک وکیل مهاجرت ورزشی متخصص به یکسری ویژگی های وکیل مهاجرت ورزشی توجه نمایید. ما دو تقسیم بندی برای ویژگی وکیل مهاجرت ورزشی در نظر گرفته ایم:

نقاط منفی که وکیل مهاجرت ورزشی نباید داشته باشد. در صورتی که وکیل مهاجرت ورزشی این نقایص را داشته باشد وکیل صالحی برای انجام امور مهاجرتی شما نخواهد بود این موارد  عبارتند از:

 1. بد قول: بد قولی یکی از ویژگی هایی است که در امر مهاجرت ممکن است به شما آسیب جدی وارد نماید و برای همیشه شانس مهاجرت را از شما بگیرد. تصور کنید که تا فردا زمان دارید برای گرفتن وقت مصاحبه از سفارت وکیل مهاجرت ورزشی شما به شما اطمینان خاطر می دهد که فراموش نمی کند اما در نهایت برای شما وقت مصاحبه سفارت نمی گیرد در این حالت شما مدت ها از مهاجرت عقب می مانید و ممکن است اعتبار مدارک دیگرتان نظیر آیلتس یا پذیرشتان تمام شود.
 2. بی تجربه: در امر مهاجرت تجربه یکی از ویژگی هاییست که موجب می شود تا شما از دیگران چندین قدم پیش باشید به همین دلیل است که افراد برای مهاجرت به وکیل مراجعه می کنند تا بتوانند از تجربیات وکیل مهاجرت ورزشی در مسیر مهاجرتشان استفاده نمایند. بی تجربگی میزان تجربه وکیل با شانس شما برای مهاجرت رابطه مستقیم دارد یعنی هرچه این تجربه افزایش یابد شانس موفقیت شما نیز افزایش می یابد.
 3. عدم تخصص: تخصص در امور حقوقی و مهاجرتی بسیار حائز اهمیت است به نحوی که اگر با فرد متخصصی همکاری ننمایید در مسیر مهاجرتتان با موانعی روبرو خواهید شد که حل نشدنی است. افراد برای مهاجرت کردن تمام زندگی خود را دچار تغییر می کنند و ممکن است دار و ندار خود را در معرض خطر قرار دهند حال تصور کنید در این بین درگیر همکاری با وکیل مهاجرت ورزشی غیر متخصص نیز بشوند.

ویژگی هایی  که در یک وکیل ورزشی خوب پیدا می شود و شما می توانید با جمع این ویژگی ها وکیل مهاجرت  ورزشی خود را پیدا کنید عبارتند از:

 1. تعهد و صداقت: تعهد از آن دسته ویژگی هاست که وجودش در تمام حرفه ها به خصوص در وکیل مهاجرت ورزشی الزامی است. تعهد و صداقت موجب می شود تا وکیل منافع خود را در مقابل منافع موکل قرار ندهد و به نحو احسن موکل را به اهدافش برساند. در این حالت در تعارض منافع موکل و وکیل منافع موکل در اولویت قرار دارد.
 2. تسلط به زبان انگلیسی: از ملزمات پیشبرد مسائل مهاجرت تسلط بر زبان انگلیسی است پس در نتیجه لازم است تا وکیل مهاجرت ورزشی بتواند به زبان انگلیسی صحبت کرده و نگارش کند. در صورت عدم تسلط بر زبان انگلیسی در مسیر مهاجرت وقفه می افتد و ممکن است زمان طولانی تری برای مهاجرت شما صرف شود.
 3. تخصص و تجربه: تجربه و تخصص دو جز جدا نشدنی از وکیل مهاجرت ورزشی است که ممکن است در صورت نبودشان مقوله مهاجرت ورزشی شما با شکست روبرو شود. وکیل مهاجرت ورزشی موظف است تا درخصوص مهاجرت ورزشی تخصص به دست آورد و اگر که متخصص بوده و به قوانین کلی و مهاجرتی کشورهای مهاجرپذیر آشنا شود و مهاجرت شما با سرعت بیشتری اتفاق می افتد.
وکیل برای مهاجرت از طریق ورزش
وکیل برای مهاجرت از طریق ورزش

وکیل مهاجرت ورزشی چه خدماتی ارائه می دهد؟

وکیل مهاجرت ورزشی همانطور که از نامش پیداست خدمات مرتبط با مهاجرت از طریق ورزش را ارائه می دهد. ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که منظور از مهاجرت ورزشی چیست؟ مهاجرت ورزشی از چند طریق ممکن است که تمام این روش ها توسط وکیل مهاجرت ورزشی انجام می پذیرد. ممکن است افراد از طریق پذیرش در آکادمی ها و مدارس ورزشی اقدام به مهاجرت نمایند بدین صورت که وکیل مهاجرت ورزشی به شما آکادمی ها و مدارس ورزشی در کشورهای جهان را معرفی می کند و پس از تصمیم گیری شما برای شما اقدام به اخذ پذیرش می کند.

ممکن است مهاجرت ورزشی از طریق ترانسفر بازیکن صورت پذیرد بدین صورت که قرارداد بازیکن با باشگاه های اروپایی یا دیگر کشورهای جهان توسط وکیل مهاجرت ورزشی منعقد شود یا این وکیل بازیکن ها را به باشگاه وصل کند. طریق دیگر زمانی است که کشورها به ورزشکاران مربیان و حتی گزارشگران برجسته ورزشی در سطح جهان ویزای تحصیلی اعطا می کنند که پیگیری و درخواست امور ویزا ورزشی توسط وکیل مهاجرت ورزشی ممکن است.

همکاری با وکیل مهاجرت ورزشی چه مزایایی دارد؟

اگر قصد مهاجرت دارید قطعا از استرس و فشاری که یک متقاضی مهاجرت دارد اطلاع دارید. می دانید که هر فردی از جزئیات مسیر مهاجرت و قوانین حاکم بر امور مهاجرت در دیگر کشورها اطلاع ندارد و موفقیت در مهاجرت ورزشی در گرو آرامش و همچنین تجربه و تخصص است. پس از مهمترین مزایا همکاری با وکیل مهاجرت ورزشی این است که وکیل در آرامش کامل و با دانش جامع مسیر مهاجرت شما را هموار می سازد. شما در کنار یک وکیل مهاجرت ورزشی متخصص ریسک کمتری از شکست را تجربه می کنید.

وکیل مهاجرت ورزشی تضمینی

مهاجرت از آن دسته اموری است که انجام آن به عوامل مختلفی بستگی دارد و اراده انسان ها نقشش اولیه و کمرنگ است. به همین دلیل نمی شود مهاجرت را اعم از مهاجرت ورزشی تضمین نمود پس به خاطر بسپارید که وعده های مهاجرت تضمینی یک وکیل مهاجرت ورزشی برای فریب شما بوده و وعده و وعید پوچ است. پس برای حفظ منافع خود بهتر است تا به مقوله مهاجرت واقع بینانه بنگرید.

هزینه مشاوره با وکیل مهاجرت ورزشی

اینکه مشاوره با وکیل مهاجرت ورزشی چقدر هزینه دارد نسبت به موضوع قرارداد وکالت و همچنین روش مهاجرتی شما متفاوت است. ممکن است وکیلی برای مهاجرت از طریق پذیرش در آکادمی های ورزشی تا ترانسفر بازیکن هزینه کمتری در نظر بگیرد. پس نمی توان برای حق الوکاله وکیل مهاجرت ورزشی حداقل و حداکثری قرار داد.

بیشتر بدانید:  وکیل دعاوی ورزشی

وکیل برای مهاجرت ورزشی
وکیل برای مهاجرت ورزشی

خدمات گروه وکلا لاهه

گروه بین المللی وکلای لاهه متشکل از برترین وکلا مهاجرت ورزشی و با تاسیس دپارتمان ورزشی در حیطه ترانسفر بازیکن، پذیرش آکادمی ورزشی، ویزای ورزشی کشورهای مطرح دنیا در مهاجرت ورزشی پیشتاز بوده و می تواند شما را در  مهاجرت ورزشی شما یاری کند. شما می توانید با همکاری گروه وکلای لاهه با خیالی آسوده به سمت هدف خود گام بردارید و در حرفه ورزشی  مورد نظر خود در برترین کشورهای جهان به فعالیت بپردازید.

سوالات متداول

هزینه همکاری با وکیل مهاجرت ورزشی با توجه به عواملی همچون نوع و روش مهاجرت شما متغیر است.

گروه وکلا لاهه می تواند در تمامی کشورهای جهان پیگیر امور مهاجرت ورزشی شما باشد.

برای مشاوره با وکلا مهاجرت ورزشی گروه لاهه کافی است تا با شماره ۰۲۱۸۸۷۱۱۱۳۰ تماس حاصل فرمایید.

بله یکی از خدماتی که وکیل مهاجرت ورزشی ارائه می دهد ترانسفر بازیکن به کشورهای مختلف جهان است.

بله این امر برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی امکان پذیر است.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
نمونه رفع ریجکتی ویزای اسپانیا
نوشتهٔ بعدی
تحصیل پزشکی در کانادا چگونه ممکن است؟

دیگر مطالب این دسته بندی

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام روز بخیر. بنده برای ثبت نام توی دوره های مربیگری والیبال میخوام اقدام کنم. امکان مشاوره با وکیل مهاجرت ورزشی لاهه وجود دارد؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۳۷

   سلام روز شما هم بخیر. بله دوست عزیز. لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۷۱۱۱۳۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button