وکیل مهاجرت به امارات

وکیل مهاجرت به امارات

وکیل مهاجرت به امارات فردی است متخصص و با تجربه که به شما برای مهاجرت به این کشور کمک می کند. مشاوره با وکیل مهاجرت به امارات بهترین و عاقلانه ترین راه برای بدست آوردن اطلاعات و آشنایی با مسیر مهاجرت به شمار می آید. حق الوکاله وکیل مهاجرت به امارات چقدر است؟ این فرد در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟ وکیل مهاجرت به امارات باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ به طور کلی هدف از نگارش این مطلب معرفی وکیل مهاجرت به امارات و بررسی نقش وی در مسیر هدف شما است.

وکیل مهاجرت به امارات در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

وکیل مهاجرت به امارات با تخصص در زمینه مهاجرت و فعالیت در این کشور در حیطه های کار، تحصیل، ورزش، سرمایه گذاری و… به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی و با اطلاع از قوانین دقیق امارات در این کشور زندگی کنید. مهاجرت موفقیت آمیز در گرو  مشورت با افراد معتمد و متخصصی است که سالیان سال تلاش کردند تا بتوانند شما را در این مسیر همراهی کنند. برای پرداختن به فعالیت های وکیل مهاجرت به امارات بهتر است ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که این فرد چه تمایزی با افراد عادی دارد؟ وکیل مهاجرت به امارات فردی است که توانسته است در ایران از دو نهاد کانون وکلای دادگستری یا مرکز مشاوران قوه قضاییه پروانه وکالت دریافت کند و سپس با کسب تخصص در زمینه مهاجرت فعالیت خود را در این خصوص نیز بسط و گسترش دهد. وکیل مربوطه در زمینه های زیر فعالیت دارد:

۱) انواع ویزای امارات
۲) مهاجرت به امارات از طریق کار
۳) سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و…
۴) مهاجرت ورزشی و ترانسفر بازیکن به این کشور در رشته های مختلف ورزشی.
۵) پیگیری و انجام امور مربوط به ویزا از درخواست صدور تا اعتراض به ریجکتی ویزا
۶) اخذ ویزای همراه امارات برای خانواده مهاجرین
۷) درخواست برای اقامت دائم و تابعیت این کشور به وکالت از ایرانیان مقیم این کشور
۸) مهاجرت خویشاوندی به امارات همچون ازدواج با اتباع اماراتی.
۹) انجام امور مربوط به ویزای تولد فرزند.
۱۰) قبول وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری ایرانیان مقیم این کشور.
۱۱) مهاجرت تحصیلی به امارات و اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور.
۱۲) پیگیری امور اداری ایرانیان مقیم امارات مثل انجام امور مالیاتی و…

بیشتر بدانید:  مهاجرت کاری به امارات ۲۰۲۲

وکیل برای مهاجرت به امارات
وکیل برای مهاجرت به امارات

حق الوکاله

هزینه مشاوره با وکیل مهاجرت به امارات چقدر است؟ اگر می خواهید که برای امور مربوط به مهاجرت به وکیل مراجعه کنید هزینه های این کار برایتان حائز اهمیت است. برای حق الوکاله وکیل نمی توانیم رقم مشخص و دقیقی اعلام کنیم این رقم متناسب با توافقات شما و وکیل و همچنین اموری که این فرد برعهده دارد مشخص خواهد شد.

چرا برای مهاجرت به امارات باید با وکیل مشورت کنیم؟

مشورت با وکیل مهاجرت به امارات چه لزومی دارد؟ مشورت با وکیل مهاجرت به مثال راهنمایی های استادی است دلسوز که شما را برای رسیدن به اهدافتان همراهی می کند و با اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می دهد شما را برای هر پیشامدی آماده می کند. در همین چند خط لزوم مشورت با وکیل مهاجرتی مشخص خواهد شد. مشورت با وکیل مهاجرت به امارات به دلیل تجربه وی در این مسیر و آشنایی با قوانین مهاجرتی این کشور، ریسک بروز خسارات احتمالی را به حداقل می رساند. با توصیه های آگاهانه وکیل، در وقت و هزینه نیز صرفه جویی می کنید. این فرد با تخصصی که دارد تا رسیدن به اهدافتان را گارانتی می کند.

ویژگی های وکیل مهاجرت به امارات

  • تسلط به زبان انگلیسی یکی از ویژگی هایی است که وکیل را از دیگران متمایز می سازد.
  • اشراف بر قوانین مهاجرتی امارات موجب می شود که بهترین راه را برای مهاجرت انتخاب کنید و در این راه برای مقابله با موانع آمادگی کامل داشته باشید.
  • تخصص و تعهد از دیگر ویژگی های اصلی یک وکیل مهاجرت به امارات است. این دو ویژگی باعث می شود که این فرد اطلاعات درست به شما بدهد و منافع شما را در اولویت منافع خود قرار دهد.
  • سابقه کار و تجربه نیز از احتمال بروز اشتباهات می کاهد.

اعتراض به ریجکتی ویزای امارات

ریجکت ویزا یعنی چه و به چه دلایلی اتفاق می افتد؟ زمانی که برای صدور ویزا درخواست می دهید سفارت به شما به دو صورت پاسخ خواهد داد. سفارت یا با درخواست شما موافقت می کند یا درخواست ویزای شما را ریجکت می کند. سفارت ها درصورت ریجکت ویزا به شما مهلتی می دهند تا بتوانید به تصمیمشان اعتراض کنید. در این مرحله شما می توانید مدارک جدیدی را ضمیمه کنید. جهت اخذ ویزای امارات و یا رفع ریجکتی آن می توانید با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان با وکیل مهاجرت

اگر دنبال وکیل مهاجرت می گردید قطعا با وبسایت هایی مواجه شده اید که برای مشاوره رایگان با وکیل مهاجرت به امارات تبلیغ می کنند. مشاوره رایگان مهاجرتی تنها یک چشم انداز کلی از مسیر را برای شما ترسیم می کند. در اینصورت جزئیات مسیر از قلم می افتند و ممکن است دچار اشتباه و خطا شوید. بهتر است در همان ابتدای امر، با وکیلی مشورت کنید که جزئیات را نیز برایتان شرح دهد تا علاوه بر بالا رفتن اطلاعات خودتان بتوانید تشخیص دهید که این فرد برای انعقاد قرارداد مهاجرتی و انجام امور شما در زمینه مهاجرت به امارات تخصص کافی دارد یا خیر.

وکیل مهاجرت تضمینی به امارات

مهاجرت تضمینی به امارات نیز یکی دیگر از وعده های پوچی است که از طرف برخی مراکز و کارگزاران مهاجرتی که قصد سو استفاده از شرایط شما را دارند به شما داده می شود. مهاجرت مقوله ای است که هیچ شخص و نهادی نمی تواند انجام آن را تضمین کند. به همین خاطر پیشنهاد می شود به این وعده ها دل نبندید و دنبال وکیلی بگردید که با تخصص و تجربه خود در این مسیر شما را همراهی کند.

بیشتر بدانید:  مهاجرت سرمایه گذاری به امارات ۲۰۲۲

مشاوره با وکیل برای مهاجرت به امارات
مشاوره با وکیل برای مهاجرت به امارات

وکیل مهاجرت به امارات در تهران

گروه وکلای لاهه با گرد آوردن و همکاری با وکلای مهاجرتی مجرب در زمینه مهاجرت به امارات، اخذ ویزای این کشور، اعتراض به ریجکتی ویزا و… فعالیت می کنند. مشاوره با وکیل مهاجرت به امارات این امکان را به شما می دهد که درست ترین راه را برای مهاجرت انتخاب کنید. به همین خاطر  پیشنهاد می کنیم با وکلای حرفه ای و متخصص ما در این زمینه مشورت کنید.

سوالات متداول

حق مشاوره وکیل درخصوص مسائل مهاجرتی را نمی توان به صورت دقیق اعلام کرد و این رقم متناسب با نظر وی مشخص می شود.

وکیل مهاجرت به امارات در زمینه اعتراض به ریجکتی ویزای این کشور نیز فعالیت می کند.

بله این فرد در زمینه سرمایه گذاری اعم از خرید ملک نیز فعالیت می کند.

یکی از فعالیت های وکیل قبول دعاوی حقوقی و کیفری ایرانیان مقیم امارات می باشد.

شما می توانید به صورت حضوری و غیرحضوری با وکلای مهاجرتی لاهه در ارتباط باشید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
ویزای همراه ترکیه
نوشتهٔ بعدی
مهاجرت ورزشی به ترکیه

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button