وکیل مهاجرت به اسپانیا

وکیل مهاجرت به اسپانیا

وکیل مهاجرت به اسپانیا، عبارتی که قصد داریم به طور اختصاصی در این مطلب به آن بپردازیم. آیا برای مهاجرت به اسپانیا نیاز به وکیل متخصص مهاجرتی داریم؟ چگونه می توانیم وکیل مناسب جهت مهاجرت به اسپانیا را پیدا کنیم؟ بهترین وکیل مهاجرت به اسپانیا کیست؟ ویژگی های وکیل معتبر در امر مهاجرت به اسپانیا کدامند؟ وکیل مهاجرت به اسپانیا چه خدماتی به متقاضی ارائه می دهد؟ مزایای استقاده از وکیل مهاجرت به اسپانیا چیست؟ نقش وکیل در مهاجرت چیست؟ هزینه های وکیل برای مهاجرت به اسپانیا چقدر می باشد؟ دپارتمان مهاجرت گروه وکلای بین المللی لاهه به سوالات شما در این زمینه پاسخ می دهد.

وکیل برای مهاجرت به اسپانیا لازم است؟

اگر بگوییم بدون داشتن وکیل نمی توانید به اسپانیا مهاجرت کنید دروغ است لکن نسبتا سخت است و شاید در مواردی هم ناممکن. آگاهی و اشراف بر قوانین در خیلی از موارد می تواند گره گشای کارتان باشد. در همین ایران خودمان فکر کنید مثلا می خواهید در رشته ای مهندسی در یکی از دانشگاه های آزاد ثبت نام کنید؟ اینکه بدانید چه مدارکی لازم است، هزینه ها و شهریه چقدر است؟ خوابگاه به دانشجویان می دهند یا خیر؟ شرایط و ضوابط دانشگاه برای پذیرش چیست؟ و …خیلی از سوالات دیگر که می بایست پاسخی شفاف پیدا کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید. حال در یک کشور خارجی که شاید حتی زبانشان را بلد نیستید انجام این امور پیچیده تر هم می شود.

خب وکیل را برای این لازم دارید که این اطلاعات را به اصطلاح شسته و رفته در اختیار شما بگذارد و شما را با زیر و بم قوانین و شرایط کشور اسپانیا و روشی که برای مهاجرت خود در نظر گرفته اید آشنا نموده و مزایا و معایب آنرا با توجه به شرایط شما سنجیده و برایتان بازگو نماید و حتی در صورت لزوم پیشنهاداتی مبنی بر تغییر روش مهاجرت و کشور مقصدتان به شما ارائه نماید.

بهترین وکیل مهاجرت به اسپانیا
بهترین وکیل مهاجرت به اسپانیا

ویژگی های وکیل مهاجرت به اسپانیا

بهترین وکیل مهاجرتی اسپانیا را چگونه پیدا کنیم؟ ویژگی های وکیل خوب مهاجرتی اسپانیا کدامند؟ در ذیل مطلب خصوصیات و نحوه شناخت یک وکیل مناسب مهاجرتی اسپانیا را برای شما بیان کرده ایم.

  • تجربه وکیل در امور مهاجرت به اسپانیا

ابتدا بررسی کنید وکیل مربوطه آیا سابقه و تجربه ای جهت انجام امور مهاجران به اسپانیا دارد یا خیر؟ چند مورد وکالت مهاجرتی به این کشور را بر عهده داشته و آیا نسبت به انجام آن ها موفق بوده یا خیر؟

  • موکلین وی از چه طریقی نسبت به مهاجرت به اسپانیا اقدام نموده اند.

با توجه به اینکه روشهای متعددی جهت مهاجرت به اسپانیا وجود دارد مانند مهاجرت تحصیلی به اسپانیا، مهاجرت کاری، مهاجرت سرمایه گذاری، گلدن ویزا، مهاجرت ورزشی، ازدواج، مهاجرت از طریق تولد فرزند و … بررسی نمایید آیا وکیل مورد نظر از طریق روشی که شما برای مهاجرت خود بر گزیده اید تجربه ای دارد یا خیر. مثلا ممکن است وکیلی صد پرونده و کیس مهاجرت تحصیلی به اسپانیا را به نحو احسن انجام داده باشد ولی حتی یک مورد هم مهاجرت از طریق خرید ملک را در این کشور انجام نداده باشد و با روند کار و قوانین حاکم بر آن آگاهی نداشته باشد.

  • آشنایی با زبان های خارجی مثل انگلیسی و اسپانیایی

بدیهی است امر مهاجرت مربوط به امور خارج از ایران و بین المللی است  لذا از لازمه های اولیه یک وکیل بخصوص در امر مهاجرت به اسپانیا در درجه اول آشنایی به زبان انگلیسی و در مرتبه بعدی زبان رسمی این کشور یعنی اسپانیایی می باشد تا بتواند فرایند مهاجرت شما را به درستی جلو ببرد.

  • مسلط بودن به جدیدترین قوانین مهاجرت به اسپانیا

هر روزه شاهد وضع قوانین و مقررات و آئین نامه های جدیدی از سوی دولتها، دانشگاه ها، موسسات و … هستیم که هر یک می تواند نقش تعیین کننده ای در فرایند مهاجرت داشته باشند. وکیل خوب مهاجرت به اسپانیا وکیلی است که اطلاعات خود را همواره به روز نماید. لذا به این نکته توجه کنید صرف اینکه وکیلی مثلا دو سال پیش از طریقه برای شخصی ویزای ورزشی اسپانیا را اخذ نماید امروز هم بتواند آن را انجام دهد و هیچی تضمینی نیست.

  • معتبر بودن وکیل مهاجرت به اسپانیا

اعتبار وکیل مورد نظر خود را قبل از هر اقدامی بسنجید. بررسی نمایید آیا می توان به این وکیل اعتماد کرد و سرنوشت مال و آینده خود و خانواده تان را به وی بسپارید؟ به هر صورت مهاجرت هزینه های گزافی دارد و هزینه خود وکیل هم کم نیست. فرض کنید شما می خواهید در کشور اسپانیا سرمایه گذاری کنید. آیا مطمئن هستید که می توانید سرمایه تان را به هر وکیلی بسپارید؟؟ پس حتما سوابق، پروانه، حسن شهرت و … در مورد وکیل مورد نظرتان ارزیابی نمایید.

  • رضایت مندی موکلینی که از طریق وکیل مورد نظرتان به اسپانیا مهاجرت نموده اند.

از وکیل تان بخواهید تعدادی از موکلین و مهاجرانی که از طریق ایشان به اسپانیا رفته اند و در آنجا مشغول شده اند و توانسته اند اقامت و یا تابعیت اسپانیا را اخذ کنند به شما معرفی نماید. البته بدیهی است که شرایط مهاجرت هر فرد با فردی دیگر متفاوت است ولی شاید این امر و رضایت موکلین بتواند تا حدودی برایتان دلگرمی به همراه بیاورد.

  • همراه بودن وکیل در طی پروسه مهاجرت به اسپانیا

با توجه به اینکه پروسه مهاجرت زمان بر است و متقاضی و یا همان مهاجر استرس و فشار زیادی را تحمل می کند تا سریعتر تکلیف خود را بداند و برای بقیه مسیر زندگیش برنامه ریزی و تصمیم گیری کند وکیل خوب سعی می نماید موکل خود را در جریان جز به جز روند مهاجرت بگذارد.

بیشتر بدانید:  اعتراض به ریجکتی ویزای اسپانیا و رفع آن

خدمات وکیل مهاجرتی اسپانیا

خدماتی که وکیل مهاجرتی اسپانیا به طور کلی ارائه می دهد عبارتند از:

۱- ارائه مشاوره در تمامی زمینه های مهاجرتی و اخذ ویزای به روش های مختف نظیر مهاجرت تحصیلی، کاری و …
۲- بررسی شرایط متقاضی و ارائه راهکار های مناسب جهت انتخاب روش مهاجرتی صحیح
۳- راهنمایی و مشاوره در انتخاب رشته و دانشگاه برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کشور اسپانیا
۴- مشاوره به منظور سرمایه گذاری در کشور اسپانیا
۵- آنالیز شرایط متقاضیان مهاجرت کاری به اسپانیا و انجام امور مربوط به مهاجرت کاری به اسپانیا نظیر جاب آفر و…
۶- بررسی و تهیه مدارک موکل جهت انجام امور مهاجرتی مانند اخذ وقت سفارت، ثبت شرکت، پذیرش تحصیلی و …

هزینه های وکیل برای مهاجرت به اسپانیا چقدر است؟

هزینه های وکیل مهاجرت بسته به روش و خدماتی که قرار است برای متقاضی انجام دهد متفاوت می باشد و نرخ مشخص و ثابتی ندارد در هر مورد بصورت توافقی با طرفین تعیین می گردد. گاهی متقاضی تنها نوشتن یک انگیزه نامه برای ارائه به دانشگاهی در اسپانیا را از وکیل طلب می نماید،  گاهی انجام کلیه امور مهاجرت کاری به این کشور، گاهی ازدواج، گاهی خرید ملک…

وکیل در مهاجرت به اسپانیا چه نقشی ایفا می کند؟

در امور مهاجرتی در هر کشوری، بدون شک نقش وکیل مهاجرت تاثیر گذار است چرا که وکیل متخصص در حوزه مهاجرت در کشور مقصد با آنالیز و بررسی شرایط متقاضی بهترین مکانیسم، راهکار ها و روش های مناسب مهاجرتی را انتخاب می کند و موکل خود را نیز از مسیر پیش رو برای مهاجرت آگاه می کند. وکیل متخصص مهاجرتی در تمامی مراحل مهاجرتی موکل خود حضور دارد و مسیر رسیدن به این هدف را سهل می کند. با تمام توضیحات داده شده در مطالب فوق به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدام با با وکیل متخصص مهاجرتی کنید.

بیشتر بدانید:  انواع ویزای اسپانیا

وکیل برای مهاجرت به اسپانیا
وکیل برای مهاجرت به اسپانیا

وکیل مهاجرت به اسپانیا در تهران

مهاجرت به اسپانیا همانطور که گفته شد روش های متعددی دارد که هر یک برای خود شرایط، قوانین و جزئیات فراوانی دارد که هیچ فردی نمی تواند ادعا نماید بر تمامی آنها اشراف کامل دارد. ولی ما در گروه لاهه با داشتن وکلای پایه یک دادگستری مرکز و همچنین وکلای زبده در کشور اسپانیا که در دفتر این گروه در مادرید اسپانیا مستقر می باشند و سابقه درخشانی در امور مهاجرت دارند به شما تضمین می دهیم نهایت سعی و کوشش خود را جهت ایفای تعهداتمان به متقاضیان مهاجرت به اسپانیا به کار ببریم.

سوالات متداول

بله گروه وکلای بین المللی لاهه در اسپانیا و ایران دارای وکیل متخصص مهاجرتی است.

مهاجرت به اسپانیا لزوما نیازی به وکیل مهاجرتی ندارد لکن توصیه می کنیم با توجه به انواع روش های مهاجرتی به این کشور از خدمات وکیل متخصص مهاجرتی اسپانیا استفاده کنید.

بله وکیل مهاجرت اسپانیا با توجه به شرایط متقاضی مهاجرت بهترین روش و مکانیسم را برای مهاجرت موکل خود  به اسپانیا انتخاب می کند.

 برای اطلاع از هزینه حق الوکاله وکیل مهاجرت به اسپانیا با دفتر گروه وکلای بین المللی لاهه تماس بگیرید.

پروسه مهاجرت به اسپانیا با توجه به روش انتخابی متفاوت است اما با وکیل مهاجرتی در حداقل ترین زمان انجام می شود.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۹ میانگین امتیاز: ۴.۱]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
مهاجرت کاری به کانادا
نوشتهٔ بعدی
بورسیه تحصیلی استرالیا

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button