وکیل مهاجرت به استرالیا

وکیل مهاجرت به استرالیا

وکیل مهاجرت به استرالیا کیست و چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه می توانیم یک وکیل متخصص و بین المللی برای مهاجرت به استرالیا پیدا کنیم؟ آیا وکیل مهاجرت به استرالیا نقش موثری در پروسه مهاجرتی ما دارد؟ حق الوکاله و هزینه های وکیل مهاجرت به استرالیا چقدر است؟ اگر قصد دارید پاسخ این سوالات را بدانید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

وکیل مهاجرت به استرالیا کیست؟

وکیل مهاجرت به استرالیا وکیلی رسمی است که نامش در سازمان مارا (Migration Agents Registration Authorit) ثبت شده و اجازه فعالیت در امور مهاجرت به استرالیا را دارد. یکی از نگرانی های کسانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند این است که در ابتدا نمی دانند از کجا شروع کنند و یا چه روشی را برای مهاجرت به این کشور انتخاب کنند. با توجه به تنوع روش های مهاجرت به استرالیا و متفاوت بودن شرایط تحصیلی، کاری، خانوادگی، مالی و … اشخاص مختلف باید  نهایت دقت را در انتخاب مسیر خود برای مهاجرت به خرج دهند. در این زمینه مشاوره با وکیل متخصص مهاجرت به استرالیا می تواند  نقش تعیین کننده برای متقاضی نماید. وکیلی که با روش های گوناگون مهاجرتی کشور استرالیا آشناست و می تواند  شرایط شما را به خوبی بررسی کند و خط مشی مهاجرتتان را به استرالیا تعیین نماید.

وکیل مهاجرت به استرالیا و ویژگی های آن

از ویژگیهای وکیل متخصص مهاجرت به استرالیا می توان به موارد ذیل اشاره نمود. لذا در انتخاب وکیل خود به این موارد توجه کنید تا در انتخاب وکیل خود دچار اشتباه نشوید.

 • تجربه وکیل در امور مهاجرت به استرالیا
 • تسلط به روش های مختلف مهاجرت به استرالیا
 • تسلط به زبان های خارجه
 • تسلط با قوانین روز مهاجرت به استرالیا
 • حسن شهرت وکیل در امر وکالت و مهاجرت
 • صداقت و امانتداری وکیل
 • ارتباط مطمئن با وکلا و همکاران استرالیایی خود
 • همراه بودن و در جریان گذاشتن موکل در طول پروسه مهاجرت
بهترین وکیل برای مهاجرت به استرالیا
بهترین وکیل برای مهاجرت به استرالیا

بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا

چگونه می توانیم وکیل مناسبی برای مهاجرت به استرالیا پیدا کنیم؟ برای پیدا کردن وکیل خوب و حرفه ای برای مهاجرت به استرالیا، یکسری پارامترهایی در نظر گرفته ایم. زمانی که قصد استفاده از خدمات وکیل مهاجرت را دارید می توانید موارد ذیل را در انتخابتان ترتیب اثر بدهید.

وکیل مهاجرت به استرالیا با سابقه

سابقه و تجربه ی وکیل در امر مهاجرت یکی از موارد مهم در انتخاب وکیل است. افراد، موسسات و وکلای زیادی داریم که بسیاری از آنها در این زمینه مدعی هستند. اما آیا به راستی کسی که تنها وکیل است و حتی در زمینه مختلف حقوقی داری پرونده های موفق بسیاری می باشد می تواند بدون آگاهی و تجربه در زمینه مهاجرت هم فعالیت نماید و همانقدر مثمر ثمر باشد؟ پاسخ به این سوال خیر است.

مقوله مهاجرت مقوله ای متفاوت است که نیاز به تخصص، مهارت و آگاهی های خاص خود دارد. لذا وکیل معتبر باید در این زمینه سابقه قبلی داشته باشد و تجربه لازم را در این زمینه کسب نموده باشد.

در نظر داشته باشید امروزه با توجه به روش های مختلف مهاجرت به استرالیا، تغییرات به روز قوانین و شرایط مهاجرتی به این کشور، مشکلات تحریم و غیره نمی شود به هر وکیلی دل بست لذا توصیه می کنیم پرونده مهاجرت خود به استرالیا را به وکیل متخصص بسپارید که در این زمینه تجربه کافی را دارد و از پس کیس های متفاوت مهاجرتی به خوبی در طول زمان بر آمده است و همچنان به صورت تخصصی در این زمینه مشغول فعالیت می باشد.

بیشتر بدانید:  مهاجرت به استرالیا ۲۰۲۲

انتخاب وکیل بر اساس نوع مهاجرت به استرالیا

استرالیا کشوری است  که روش های مهاجرتی و ویزاهای مختلفی را جهت ورود متقاضایان به مرزهایش فراهم نموده است. از جمله این روش ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • انواع ویزا مثل ویزای کار استرالیا ۱۸۸
 • ویزای کار استرالیا ۱۸۹
 • ویزای کار استرالیا ۱۹۰
 • ویزای کار استرالیا ۴۸۹
 • ویزای کار استرالیا ۴۹۱

وکیل مهاجرت به استرالیا باید نسبت به تمامی این روش ها آشنایی لازم را داشته باشد ولی تخصص چیزی دیگر است. لذا هر یک از این روش ها جزئیات فراوانی دارد که نیاز به ساعتها وقت، مطالعه، ارتباط، اطلاع از قوانین روز و … دارد که از عهده یک نفر خارج است. البته در برخی موسسات و گروه های مهاجرتی همچون گروه وکلای بین المللی لاهه جهت هر روشی وکیل تخصصی وجود دارد که می تواند به متقاضیان مشاوره و خدمات لازم را ارائه دهد.

به طور مثال در نظر بگیر موکلی قصد دارد در رشته ای خاص در یکی از دانشگاه های استرالیا به تحصیل بپردازد حال وکیل مهاجرت به استرالیا به بررسی چه حجمی از جزئیات نیاز دارد؟

 • مقطع تحصیلی متقاضی چیست؟ (از ابتدایی گرفته تا دکترای تخصصی شرایط خاص خود را دارد)
 • کدام موسسه آموزشی یا دانشگاه هدف متقاضی می باشد؟ (این همه موسسه آموزشی و دانشگاه در استرالیا وجود دارند که هر یک شرایط و ضوابط خاص خود را دارند)
 • متقاضی مهاجرت به استرالیا قصد تحصیل در چه رشته ای دارد؟ (این همه تنوع رشته با شرایط خاص خود)
 • کدام شهر در استرالیا؟ دانشگاه خصوصی یا دولتی؟ شرایط دریافت بورسیه ها در دانشگاه های متفاوت چیست؟ هزینه ها و شهریه های هر دانشگاه؟ زمان های ثبت نام؟ تکمیل مدارک، پروسه پذیرش دانشگاه های مختلف، قوانین روز هر دانشگاه و ایالت و …

لذا این موارد سبب شده که امروزه وکالت در امر مهاجرت به استرالیا تخصصی شده و معمولا وکیل در یک روش خاص مشغول به فعالیت و کسب تجربه می نماید و در آن صاحب نام می گردد. و این طور نیست که وکیلی که صدها پرونده مهاجرت تحصیلی موفق به استرالیا دارد بتوان گفت که در مهاجرت سرمایه گذاری در این کشور هم آن تجربه برای وی کفایت می نماید.

معتبر بودن وکیل

پروانه وکالت، محل صدور پروانه، سوابق کاری، تحصیلات، دفتر محل فعالیت وکیل، مدت زمان دایر بودن آن دفتر، حسن شهرت و … در مورد وکیل خود جهت مهاجرت به استرالیا مورد بررسی قرار دهید و حتی در این زمینه با دوستان و آشنایان و افراد مورد اطمینان تان مشورت نمایید. چرا که مهاجرت معمولا پروسه هزینه بری است و گاها متقاضی قصد دارد دار و ندار خود را در ایران به ارز تبدیل کند و آن را پشتوانه رفاه زندگی خود در یک کشور بیگانه قرار دهد و در این بین می بایست به وکیلی اعتماد نماید که آن وکیل می تواند با درایت و حسن اعتبار خود این بار را صحیح و سالم در کوتاه ترین زمان ممکن به سر منزل مقصود برساند. کم نیستند متقاضیانی که در دام تبلیغات گروه ها و افراد فاقد صلاحیت در امر مهاجرت افتاده اند و زندگی و آینده خود را تباه نموده اند.

رضایت موکلین از وکیل

سعی کنید با تعدادی از افرادی که با وکیل مد نظرتان برای مهاجرت به استرالیا اقدام نموده اند ارتباط برقرار کنید و از چگونگی و پروسه مهاجرت این افراد اطلاع پیدا کنید. بررسی نمایید آیا از سپردن این وظیفه به وکیل شان رضایت داشته اند یا خیر؟ آیا وکیل به قول ها و وعده و عید های روز اول خود در هنگام اخذ حق الوکاله و هزینه ها پایبند بوده و یا خیر؟ … هر چند پروسه مهاجرتی و شرایط هر شخص با شخصی دیگر متفاوت می باشد اما معمولا وقتی رضایت دیگران را از وکیل مورد نظر خود می شنوید دلگرمی تان بیشتر می گردد. به هر حال می بایست به دیگران اعتماد نمود ولی آگاهانه.

بیشتر بدانید:  انواع ویزای استرالیا

وکیل برای مهاجرت به استرالیا
وکیل برای مهاجرت به استرالیا

آیا برای مهاجرت به استرالیا وکیل لازم داریم؟

کم نبوده اند افرادی که بدون داشتن وکیل و هزینه اضافی تنها با اتکا با دانش و آگاهی خود و یا کمک دوستان و آشنایان آگاه خود مسیر پر پیچ و خم مهاجرت به استرالیا را به سلامت طی کرده اند. اما برای کسانی که در رابطه با امر مهاجرت بی اطلاع یا آگاهی اندکی دارند، کسانی که قصد مهاجرت کلان دارند، کسانی که می خواهند درصد موفقیت خود را بالا ببرند و کار ریسکی انجام ندهند، کسانی که می خواهند پروسه مهاجرتشان به سرعت انجام شده و زمانی برای اتلاف وقت ندارند، کسانی که می خواهند از تجربیات یه وکیل متخصص و کار بلد در کنارشان استفاده نمایند حتما توصیه می کنیم از خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا استفاده نمایند.

خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا

خدماتی که وکیل مهاجرتی استرالیا به طور کلی ارائه می دهد عبارتند از:

۱- ارائه مشاوره در تمامی زمینه های مهاجرتی و اخذ ویزای به روش های مختف نظیر مهاجرت تحصیلی، کاری و  سرمایه گذاری و خوشاوندی و …
۲- بررسی شرایط متقاضی و ارائه راهکار های مناسب جهت انتخاب روش مهاجرتی صحیح
۳- راهنمایی و مشاوره در انتخاب رشته و دانشگاه برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کشور استرالیا
۴- مشاوره به منظور سرمایه گذاری در کشور استرالیا و راه اندازی فعالیت اقتصادی
۵- آنالیز شرایط متقاضیان مهاجرت کاری به استرالیا  و انجام امور مربوط به مهاجرت کاری نظیر جاب آفر و…
۶- بررسی و تهیه مدارک موکل جهت انجام امور مهاجرتی مانند اخذ وقت سفارت، ثبت شرکت، پذیرش تحصیلی و …
۷- اخذ ویزای توریستی و گردشگری کشور استرالیا
۸- اخذ ویزای تلنت و استعداد یابی برای کشور استرالیا
۹- اخذ ویزای خویشاوندی و خانواده کشور استرالیا

هزینه و حق الوکاله وکیل

حق الوکاله وکیل مهاجرت به استرالیا بسته به روش و خدماتی که به متقاضی مهاجرت ارائه می دهد متفاوت می باشد و از پیش تعیین شده نیست. مبلغ مورد نظر صد در صد بصورت توافقی و با توافق طرفین تعیین می گردد. چرا که گاهی متقاضی قصد سرمایه گذاری در استرالیا را دارد و گاهی انتقال وجه، گاهی پیدا کردن شغل در این کشور … لذا هزینه ها متفاوت است و کیس به کیس توسط مشاورین ما بررسی و اعلام می گردد.

گروه وکلای بین المللی لاهه تضمین می نماید در صورتیکه تا یک ماه پس از انعقاد قرارداد فی مابین موکل از روند پروسه مهاجرت خود به هر دلیلی راضی نبود می تواند نسبت به فسخ قرارداد اقدام نموده و حق الوکاله پرداختی خود را مسترد نماید.

بیشتر بدانید:  اقامت دائم استرالیا

وکیل مهاجرت به استرالیا
وکیل مهاجرت به استرالیا

وکیل مهاجرت به استرالیا در تهران

دفتر مرکزی گروه وکلای بین المللی لاهه در تهران با گردآوری جمعی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری مرکز و همچنین وکلای زبده در کشور استرالیا که دارای سابقه درخشانی در امور مهاجرت هستند تضمین می نماید نهایت سعی و کوشش خود را جهت ایفای تعهدات به متقاضیان مهاجرت به استرالیا به کار برده و شرایطی امن و آسوده تا نیل به مقصود مطلوبشان رقم زند.

لذا پیشنهاد می کنیم با مشاورین و وکلای حرفه ای ما در امر مهاجرت به استرالیا تماس بگیرید و توانمندیهای ما در عرصه مهاجرت را از نزدیک لمس نموده و تفاوت را احساس کنید.

سوالات متداول

لزوما نیازی به وکیل مهاجرتی ندارد لکن توصیه می کنیم با توجه به انواع روش های مهاجرتی به این کشور از خدمات وکیل متخصص مهاجرتی استرالیا استفاده کنید.

وکیل مهاجرت به استرالیا وکیلی رسمی است که نامش در سازمان مارا ثبت شده است.

بله وکیل مهاجرت استرالیا با توجه به شرایط متقاضی مهاجرت بهترین روش و مکانیسم را برای مهاجرت موکل خود  انتخاب می کند.

برای اطلاع از هزینه حق الوکاله وکیل مهاجرت به استرالیا با دفتر گروه وکلای بین المللی لاهه تماس بگیرید.

بله گروه وکلای بین المللی لاهه دارای دفاتر مهاجرتی در تهران و همچنین اکثر کشورهاست.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۷ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
بورسیه تحصیلی استرالیا
نوشتهٔ بعدی
بورسیه تحصیلی آلمان

دیگر مطالب این دسته بندی

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام وقت بخیر. من میخوام بدونم با توجه به شرایطم چجوری میتونو به استرالیا مهاجرت کنم. میشه راهنماییم کنید!

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره با لاهه در واتساپ
Call Now Button