مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات و شرایط آن موضوعی است که در این مطلب مورد بررسی می گیرد. امارات کشوری است با جمعیتی نسبتا کم که بیشتر آن را مهاجرین تشکیل می دهد. دبی با جمعیتی نزدیک به ۳ میلیون قطب اقتصادی امارات به شمار می رود. پیشرفت امارات در سال های اخیر این کشور را به عنوان یکی از مقاصد جذاب برای مهاجرت تبدیل کرده است. مهاجرت به امارات برای ایرانیان به دلیل مسافت کوتاه و همچنین سطح بالای زندگی اجتماعی و اقتصادی فرصتی استثنایی خواهد بود. شرایط مهاجرت به امارات چیست؟ هزینه مهاجرت به امارات چقدر است؟ بهترین راه مهاجرت به امارات چیست؟ وکیل مهاجرت در این مطلب به تمام سوالات شما در خصوص مهاجرت به امارات پاسخ می دهد.

مهاجرت به امارات کشور فرصت های باور نکردنی

مهاجرت به امارات در سال های اخیر به دلیل پیشرفت های چشمگیر این  کشور مورد توجه افراد زیادی برای مهاجرت و یا حتی سرمایه گذاری قرار گرفته است. شرایط مهاجرت به امارات با سایر کشورها تفاوت خاصی ندارد. شما از طریق تحصیل در دانشگاه های امارات، مهاجرت کاری به امارات، ازدواج، تولد فرزند، سرمایه گذاری، ورزش و… به این کشور مهاجرت کنید. اقتصاد رو به رشد امارات، سیستم آموزشی، بازار کار، سطح زندگی این کشور را تحت تاثیر قرار داده است. بستر پیشرفت تجارت و نوآوری نیز در این کشور وجود دارد که موجب شده است تا سرمایه گذاران نیز به امارات جذب شوند. به طور کلی پیش بینی ها درخصوص آینده امارات به گونه ای است که افراد زیادی مجاب شده اند تا برای مهاجرت به این کشور اقدام کنند.

ارزش پاسپورت امارات

پاسپورت امارات در طی ده سال اخیر با پیشرفت چشمگیری همراه بوده است به نحوی که به عنوان یکی از بهترین پاسپورت های جهان شناخته می شود. شما با مهاجرت به امارات و گذشت مدت زمان مشخص و همچنین داشتن شرایط معین می توانید برای دریافت پاسپورت این کشور اقدام نمایید و با این پاسپورت به ۱۳۰ کشور جهان بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

شرایط مهاجرت به امارات
شرایط مهاجرت به امارات

راه های مهاجرت به امارات

شما می توانید متناسب با شرایطتان و با مشورت وکیل مهاجرت از راه های مختلفی برای مهاجرت به امارات استفاده کنید. این راه عبارتند از:

سرمایه گذاری در امارات

مهاجرت سرمایه گذاری به امارات یکی از رایج ترین راه های مهاجرت به این کشور است که محبوبیت زیادی دارد. سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت و خرید ملک ممکن است. شما در این روش از مهاجرت به امارات بدون نیاز به مدرک زبان می توانید اقامت ۲ تا ۳ ساله این کشور را بدست آورید. اقامت امارات از طریق ثبت شرکت در ابتدا موقت بوده اما پس از گذشت مدتی با اثبات اینکه فعالیت تجاری و اقتصادی شما قانونی و مثبت است تمدید می شود که در نهایت نیز می توانید برای اقامت دائم امارات درخواست دهید. به طور کلی تغییر قانون و شیوه جذب سرمایه در امارات موجب شده است که سرمایه گذاران خارجی جذب این کشور شوند.

تحصیل در امارات فرصتی مناسب برای مهاجرت

درصورتی که بخواهید در دانشگاه های خارج از کشور تحصیل کنید، مهاجرت به امارات از طریق تحصیل با توجه به فاصله کم با ایران و همچنین سطح علمی مناسب، پیشنهاد ما به شما است. اولین قدم برای مهاجرت امارات از طریق تحصیل در دانشگاه های این کشور، اخذ پذیرش از دانشگاه است. اگر بتوانید از دانشگاه های این کشور پذیرش بگیرید ویزایی حداکثر ۵ ساله برای شما صادر می شود. ویزای تحصیلی امارات قابلیت تبدیل به ویزای کاری دارد.

مهاجرت کاری به امارات

مهاجرت به امارات از طریق اشتغال در لیست بهترین راه های مهاجرت به امارات قرار دارد. حقوق بسیار ایده آل نسبت به ایران و همچنین بازار کار فعال و پر رونق از دلایلی است که مهاجرت به امارات از طریق کار به این محبوبیت رسیده است. بیشترین تقاضای نیروی کار برای کادر درمان و پزشکان است.

مهاجرت به امارات از طریق تولد

تولد فرزند در خاک بیگانه و اعطا تابعیت کشورها به نوزادان خارجی از دو سیستم خاک یا خون تبعیت می کند. مهاجرت به امارات و کسب تابعیت این کشور از طریق تولد ممکن است؟ سیستمی که امارات از آن پیروی می کند سیستم خون است در نتیجه به سه دسته از نوزادان متولد شده در امارات تابعیت این کشور اعطا می شود:

۱) نوزادانی که والدین یا پدر اماراتی دارند.
۲) نوزادان با مادر اماراتی
۳) نوزادی که هویت والدین وی نامعلوم است.

مهاجرت و ازدواج در امارات

ازدواج یکی از مسیرهای مهاجرت به امارات است که رایج نیز می باشد. درصورتی که بخواهید با فردی که تابعیت اماراتی دارد ازدواج کنید ابتدا یک ویزای موقت به شما برای گذراندن مقدمات ازدواج اعطا می شود. پس از آن و رسمی شدن ازدواج شما می توانید اقامت موقت امارات را دریافت کنید. زمانی اقامت موقت شما به اقامت دائم و تابعیت تبدیل می شود که سه سال از ازدواج شما گذشته باشد.

چگونگی مهاجرت به امارات از طریق خویشاوندی

مهاجرت خویشاوندی به امارات در برگیرنده ازدواج در امارات و همچنین دریافت دعوتنامه از خویشاوندان درجه اول مقیم در این کشور می باشد. در نتیجه شما می توانید از این دو راه نسبت به مهاجرت به امارات اقدام کنید.

اقامت ورزشی امارات

کارنامه درخشان ورزشی، سابقه حرفه ای در مهارت ورزشی مشخص موجب می شود تا بتوانید سرمایه گذاران ورزشی، باشگاه ها، ایجنت ها و… را متقاعد کنید که برای رشد سطح فعالیت های ورزشی امارات موثرید. سوابق ایده آل ورزشی تنها اهرمی است که شما را به ویزای ورزشی این کشور می رساند. وکلای ورزشی گروه وکلای لاهه می توانند شما را در این مسیر همراهی نمایند.

بیشتر بدانید:  اعتراض به ریجکتی ویزا

اقامت ۱۰ ساله امارات

ویزای ۱۰ ساله دبی یا برنامه اقامت طلایی دبی به افرادی از ۳-۴ سال گذشته به منظور جذب سرمایه گذاران خارجی و قوی برای پیشرفت و پیشبرد برنامه های این کشور طراحی شده است. درصورتیکه بتوانید از نظر مالی و ایده های تجاری برای کشور دبی موثر باشید این کشور با بررسی طرح و برنامه شما به شما ویزا می دهد در نتیجه افرادی که توان مالی و ایده خوب در زمینه فعالیت های تجاری دارند از این طریق می توانند نسبت به مهاجرت به امارات اقدام کنند. برای این افراد متناسب با شرایطشان ویزای ۵ یا ۱۰ ساله صادر می شود.

مزایای مهاجرت به امارات

  • سرمایه گذاری بدون نیاز به مدرک زبان و مدرک تحصیلی
  • تحصیل در دانشگاه های برتر این کشور
  • اشتغال در بازار ار پر رونق و بستر ایده آل اقتصادی
  • امکانات رفاهی بی نظیر
  • اعطا تابعیت به فرزند درصورت تابعیت داشتن یکی از والدین
  • شرایط اقتصادی، اجتماعی و رفاهی رو به رشد
  • امکان دریافت اقامت دائم و پاسپورت معتبر

هزینه های مهاجرت به امارات

هزینه مهاجرت به امارات چقدر است؟ مشخص کردن هزینه های مهاجرت به امارات متناسب با راهی که برای مهاجرت انتخاب کرده اید متفاوت خواهد بود. برای مهاجرت به امارات از طریق تحصیل در نظر گرفتن هزینه های اخذ پذیرش از دانشگاه و یا هزینه خوابگاه های دانشجویی تعیین کننده است و یا در مهاجرت سرمایه گذاری باید حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری را در نظر داشته باشیم در این بین مشاوره با وکیل مهاجرت به امارات بسیار تاثیرگذار است به همین خاطر اگر بخواهید با این فرد مشورت کنید هزینه حق الوکاله و مشاوره را نیز باید در نظر بگیرید. در نتیجه هزینه های مهاجرت به دبی پس از انتخاب مسیر مهاجرتتان مشخص می شود.

چطور به امارات مهاجرت کنیم؟

هدف از پرسیدن این سوال این است که مراحل مهاجرت به امارات را بررسی کنیم:

۱) مشورت با وکیل مهاجرت برای انتخاب روش مهاجرت به امارات متناسب با شرایط متقاضی
۲) آماده کردن مدارک مورد نیاز برای مهاجرت
۳) انجام اقدامات لازم همچون گرفتن پذیرش از دانشگاه یا انعقاد قراردادهای کاری
۴) بررسی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای امارات
۵) گرفتن وقت سفارت
۶) حضور در سفارت برای ارائه مدارک و مصاحبه

بیشتر بدانید:  مشاوره با وکیل مهاجرت

مهاجرت به کشور امارات
مهاجرت به کشور امارات

با گروه وکلای لاهه مسیر مهاجرتتان را هموار کنید!

مهاجرت به امارات همان مسیری است که با گام های درست و به جا در نهایت به موفقیت ختم می شود. در این مسیر باید به یاد داشته باشید که هم فکری و مشورت از افراد متخصص و یا با تجربه بسیار حائز اهمیت است. آن چیزی که می تواند ریسک مسیر مهاجرتتان به امارات را کاهش دهد اطلاع دقیق از مسیر و همچنین موانع موجود است. شما می توانید با مشورت وکیل مهاجرت به دبی خودتان یا با اعطا وکالت به ایشان امور خود را پیگیری کنید. گروه وکلای لاهه متشکل از وکلای مهاجرتی متخصص در زمینه اخذ ویزای امارات آماده همکاری با شما هستند.

سوالات متداول

بله مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری بدون مدرک زبان و مدرک تحصیلی امکانپذیر است.

درصورتیکه یکی از والدین تابعیت امارات را داشته باشند فرزند متولد شده در امارات نیز می تواند تابعیت این کشور را بدست آورد.

بله شما درصورتیکه در مدت و شرایط مشخص در امارات کار کنید می توانید برای اقامت دائم این کشور درخواست دهید. برای اطلاع از این شرایط کافی است تا با ما تماس بگیرید.

اقامت ۱۰ یا ۵ ساله امارات به افرادی تعلق می گیرد که به قصد مهاجرت به امارات در این کشور سرمایه گذاری می کنند. البته این سرمایه گذاری باید تحت شرایط مشخص اعلام شده توسط دولت امارات صورت بگیرد.

هزینه مهاجرت به امارات متناسب با  نوع و روش مهاجرتتان به این کشور مشخص می شود.

در رابطه با مهاجرت به امارات بیشتر بدانید

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۳ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
وقت سفارت (فوری و تضمینی)
نوشتهٔ بعدی
مشکلات ثبت نام در دانشگاه های خارج

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button