وکیل مهاجرت به فرانسه

وکیل مهاجرت به فرانسه

وکیل مهاجرت به فرانسه فردی است که با تخصص و تجربه در زمینه مهاجرت به این کشور به  متقاضیان زندگی در فرانسه کمک می کند. وکیل مهاجرت به فرانسه به شما کمک می کند تا از روش ها و ابزارهایی استفاده کنید که در کم ریسک ترین مسیر قدم بگذارید و به اهدافتان نزدیک شوید. سوال این است که وکیل مهاجرت به فرانسه چه ویژگی هایی دارد؟ مشخصا چه فعالیت هایی انجام می دهد؟ حق الوکاله وکیل مهاجرت به فرانسه چقدر است؟ وکیل مهاجرت به فرانسه از این کشور پروانه و مجوز وکالت دارد؟ آدرس و شماره تلفن وکیل مهاجرت در ایران کدام است؟ در این مطلب به تمام سوالات شما پاسخ داده ایم و به شما برای پیدا کردن و همکاری با یک وکیل مهاجرت به فرانسه با تجربه کمک می کنیم.

وکیل مهاجرت به فرانسه و لزوم همکاری با وی

وکیل مهاجرت به فرانسه همانطور که پیش تر اشاره کردیم فردی است که با دریافت پروانه وکالت دادگستری یا مرکز وکلای قوه قضاییه وکالت می کند. این فرد امور مهاجرت به فرانسه را به عنوان فیلد کاری خود انتخاب می کند و در این زمینه مشخص تخصص و تجربه بدست می آورد. چرا باید با وکیل مهاجرت به فرانسه همکاری کنیم؟ مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل، اشتغال، سرمایه گذاری، ارائه تمکن مالی، ورزش، خانوادگی و… امکان پذیر است. هر یک از این روش ها قوانین به خصوصی دارند و برای اخذ ویزای متناسب روش انتخابی خود باید مراحل متفاوتی را طی کنید. اگر قبلا سابقه فعالیت در زمینه مهاجرت به فرانسه را نداشته باشید ممکن است بدون اطلاعات یا با اطلاعات غلط پیش بروید و خساراتی به شما وارد شود که غیر قابل جبران باشد. حضور وکیل مهاجرت به فرانسه در پرونده شما در این جا معنی پیدا می کند. مهاجرت به فرانسه با اطلاعات کافی و درست، انتخاب روش درست مهاجرت متناسب با شرایط شما، اخذ ویزای این کشور و اعتراض به ریجکتی ویزا از دستاوردهای وکیل مهاجرت به فرانسه می باشد. سوال اینجاست که وکیل مهاجرت به فرانسه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

ویژگی های وکیل مهاجرت به فرانسه

برخی ویژگی های بارزی باید در هر وکیل مهاجرتی وجود داشته باشد تا بتواند نقش خود را به خوبی ایفا کند. این ویژگی ها عبارتند از:

۱- تخصص و تجربه در زمینه مهاجرت به این کشور

یکی از بدیهی ترین ویژگی های وکیل مهاجرت به فرانسه داشتن تجربه و اطلاعات در زمینه روش های مهاجرت به این کشور و  اخذ ویزای فرانسه است. اگر وکیل مهاجرت تخصص و تجربه نداشته باشد چه تفاوتی با افراد عادی دارد؟

۲- تسلط به زبان فرانسوی یا انگلیسی

زبان رسمی این کشور فرانسوی است و بیشتر مراکز علمی و شغلی در این کشور به همین زبان فعالیت می کنند در کنار آن زبان انگلیسی نیز کاربرد زیادی دارد. در نتیجه وکیل مهاجرت به فرانسه برای انجام اموری که به وی می سپارید باید به یکی از زبان های فرانسوی و انگلیسی مسلط باشد. ترجیحا تسلط به زبان فرانسوی اهمیت بیشتری دارد.

۳- سابقه فعالیت موفق در پرونده های مهاجرت به فرانسه

یکی از راه های جلب اعتماد موکلین این است که به عنوان یک وکیل سابقا در پرونده های مشابه بتوانید نتیجه موفقیت آمیز بدست آورید.

۴- تسلط به قوانین و شرایط کشور فرانسه

وکیل مهاجرت به فرانسه باید از وضعیت اقتصادی، اجتماعی، کیفیت زندگی مردم و… نیز اطلاعات داشته باشد و در اختیار موکل قرار دهد. همچنین عدم تسلط به قوانین کشور فرانسه منجر به ورود ضرر و زیان به موکل می شود. در نتیجه پیش از انعقاد قرارداد وکالت با وکیل مهاجرت به فرانسه در جلسات مشاوره سطح اطلاعات وی را بسنجید.

۵- رضایت موکلین سابق

برای همکاری با وکیل مهاجرت به فرانسه باید تحقیق کنید که این فرد چه تعداد پرونده در این خصوص داشته است. مهمتر از این نظر موکلین وی درمورد رفتار و میزان تخصص حقوقی و مهاجرتی و همچنین اشراف به قوانین مورد نیاز را بررسی کنید. آیا وکیل مورد نظر از نظر موکلین فرد قابل اعتمادی است؟ امین و امانت دار است؟ منافع موکل به منافع خودش اولویت دارد؟ از نظر همکارانش  فرد متخصص و خوشنامی است؟

بیشتر بدانید:  مشاوره با وکیل مهاجرت

وکیل برای مهاجرت به فرانسه در تهران
وکیل برای مهاجرت به فرانسه در تهران

حق الوکاله وکیل مهاجرت

حق الوکاله و حق مشاوره وکیل مهاجرت به فرانسه چقدر است؟ میزان حق الوکاله وکیل مهاجرت به فرانسه مطابق قرارداد و توافقات شما و همچنین فعالیت هایی که قرار است در ادامه همکاریتان انجام دهد تعیین می شود. در نتیجه رقم مشخصی را نمی توان اعلام کرد. مشاوره رایگان با وکیل مهاجرت به فرانسه ممکن است؟ درحال حاضر مشاوره رایگان با وکلا و موسسات مهاجرتی زیاد در فضای مجازی تبلیغ می شود. اعتماد به مشاوره رایگان یکی از اشتباهاتی است که ممکن است در پروسه مهاجرت مرتکب شوید. بیشتر این افراد با اطلاعات بی پایه و اساس شما را گمراه می کنند.

تضمین مهاجرت به فرانسه

قطعا با عبارت وکیل تضمینی مهاجرت به فرانسه یا عبارت مهاجرت تضمینی به این کشور مواجه شده اید. تا چه حد به این افراد اعتماد می کنید؟ باور دارید که این افراد می توانند مسیر مهاجرتتان را تضمین کنند؟ هرگونه تضمین در مسیر مهاجرت دروغی بیش نیست. نتیجه پرونده مهاجرت شما به عوامل و اراده افراد مختلفی بستگی دارد و هیچ فردی نمی توان آن را تضمین کرد. در نتیجه با وکیلی که این روند را تضمین می کند همکاری نکنید بلکه دانش و تجربه  وکیل مهاجرت به فرانسه برایتان مهم باشد.

خدمات وکیل مهاجرت به فرانسه

نقش وکیل مهاجرت به فرانسه چیست؟ وکیل مهاجرت در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

۱- ارائه مشاوره های ابتدایی مهاجرت به این کشور
۲- بررسی رزومه و  پیشنهاد روش مناسب مهاجرتی به شما متناسب با آن
۳- انجام فرآیند و پیشبرد پروسه اخذ پذیرش از دانشگاه ها و ویزای تحصیلی فرانسه
۴- انجام کارهای مربوط به جاب آفر و اخذ ویزای کاری این کشور
۵- سرمایه گذاری در فرانسه و تنظیم و انعقاد قراردادهای خرید ملک و سهام
۶- مشاوره درخصوص ثبت شرکت در این کشور
۷- اخذ ویزای همراه و خویشاوندی
۸- اعتراض به ریجکتی ویزای فرانسه

بیشتر بدانید:  اعتراض به ریجکتی ویزا

وکیل ایرانی برای مهاجرت به فرانسه
وکیل ایرانی برای مهاجرت به فرانسه

مشاوره با وکیل مهاجرت به فرانسه

گروه وکلای لاهه با فعالیت در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف دنیا و همچنین کشور فرانسه توانسته اند در این فیلد تجربه کسب کنند و خدمات ارزنده ای به شما هموطنان در همین راستا ارائه می دهند. مشاوره با وکیل مهاجرت به فرانسه نقش تاثیرگذاری در آینده شما خواهد گذاشت به نحوی که ریسک شکست و احتمال بروز خسارت را به پایین ترین حد ممکن می رساند. شما می توانید رزومه خود را از طریق فرم ارزیابی مهاجرت موجود در سایت برایمان ارسال کنید تا شرایط شما برای مهاجرت به فرانسه توسط مشاورین و وکلای متخصص مورد بررسی قرار گیرد.

سوالات متداول

حق الوکاله و هزینه مشاوره وکیل برای مهاجرت به این کشور متناسب با توافقات و فعالیت این فرد مشخص می شود.

بله شما می توانید برای خرید ملک در فرانسه به وکلای متخصص ما مراجعه کنید.

پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدامی برای کسب اطلاعات و حتی ادامه روند مهاجرتتان به فرانسه با وکیل مشورت نمایید.

برای مهاجرت به هر کشوری استفاده از عبارت مهاجرت تضمینی و وکیل تضمینی ابزاری برای کلاهبرداری از شما است و هیچ فردی حتی وکیل نمی تواند مهاجرت را تضمین کند.

شما می توانید برای مشورت با وکیل برای سفر به این کشور به دفتر گروه وکلای لاهه واقع در یوسف آباد تهران مراجعه کنید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
خرید ملک در امارات
نوشتهٔ بعدی
وکیل برای اخذ ویزای ایتالیا با تضمین

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button