وکیل مهاجرت به ایتالیا

وکیل مهاجرت به ایتالیا

وکیل مهاجرت به ایتالیا کیست؟ چه وظایفی دارد؟ همکاری با وکیل مهاجرت به ایتالیا چه مزایایی دارد؟ در چه مراحلی از مهاجرت می توان از وکیل مهاجرت به ایتالیا کمک گرفت؟ این ها سوالاتی است که ممکن است در مسیر مهاجرت به ایتالیا ذهن شما را درگیر کند. ما در این مقاله در تلاشیم تا بتوانیم ابهامات ذهنی شما در خصوص وکیل مهاجرت به ایتالیا را برطرف سازیم.

وکیل مهاجرت به ایتالیا کیست؟

وکیل مهاجرت به ایتالیا فردی است که در مهاجرت به کشور ایتالیا تخصص دارد و از مسیر مهاجرت آگاه است. این فرد با اشراف بر قوانین کشور ایتالیا و همچنین شرایط تحصیل و زندگی در این کشور به شما بهترین مشاوره ها را در خصوص نحوه مهاجرت متناسب با شرایطتان ارائه می دهد. شما می توانید از وکیل مهاجرت به ایتالیا اطلاعات کلی و اولیه برای مهاجرت به این کشور دریافت کنید یا تمام امور مهاجرتی خود را به این فرد بسپارید.

خدمات وکیل مهاجرت به ایتالیا

وکیل مهاجرت در مسیر مهاجرت به این کشور خدمات متنوع و بسیاری را ارئه می دهد. این خدمات برمبنای دانش و تجربه ایست که وکیل مهاجرت به ایتالیا کسب کرده است در ادامه نگاهی به خدمات وکیل مهاجرت به ایتالیا می اندازیم.

۱. اخذ پذیرش و بورسیه در مهاجرت تحصیلی به ایتالیا: افرادی که تصمیم دارند برای تحصیل به ایتالیا مهاجرت کنند می توانند امور مربوط به پذیرش، دریافت بورسیه و اخذ ویزای تحصیلی را به وکیل مهاجرت به ایتالیا واگذار کنند تا با استفاده از تجربه وکیل کارهای مهاجرت تحصیلیشان به بهترین نحو پیش برود.

۲. درخواست کار به سازمان های کار در ایتالیا برای مهاجرت کاری (پیشبرد امور مربوط به جاب آفر): یکی از روش های مهاجرت کاری به ایتالیا مهاجرت از طریق جاب آفر است که متقاضی می بایست از طریق سایت های کاریابی به کارفرمایان درخواست کار بدهد و درصورت موافقت سراغ اخذ ویزا کاری برود. درخواست های کار و همچنین اخذ ویزا کاری از طریق وکیل مهاجرت به ایتالیا انجام شدنی است و ایشان می تواند شما را از ابتدا تا انتها که اخذ ویزای کاری است راهنمایی کند.

۳. انجام امور ترانسفر بازیکن و همچنین ثبت نام در آکادمی های ورزشی: مهاجرت ورزشی به کشورهای اروپایی روز به روز در حال افزایش است. بهتر است برای ترانسفر شدن به باشگاه های اروپایی و همچنین ثبت نام در آکادمی های ورزشی کشور ایتالیا قبل از تصمیم گیری با وکیل مهاجرت به ایتالیا مشورت کنید.

۴. اخذ بورسیه استانی برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی: کشور ایتالیا به مهاجران تحصیلی که تمکن مالی پایینی دارند مطابق شرایطی سالانه مبلغ ۶۰۰۰ یورو بورسیه ای تحت عنوان بورسیه استانی اهدا می کند. یکی از دلایل برتری این کشور نسبت به دیگر کشورهای اروپایی همین بورسیه استانی است. وکیل مهاجرت به ایتالیا می تواند برای اخذ بورسیه استانی این دانشجویان اقدام کند.

۵. انجام امور مهاجرت خویشاوندی به ایتالیا: یکی از روش های رایج برای مهاجرت به هر کشوری از جمله ایتالیا مهاجرت خویشاوندی یا از طریق دعوتنامه های ارسالی برای متقاضیان است. این روش در عین سادگی، پیچ و خم های زیادی دارد و لازم است تا طرفین قبل از هر اقدامی با وکیل مهاجرت به ایتالیا مشورت کنند.

۶. بررسی و آنالیز شرایط متقاضی: متقاضیان مهاجرت به ایتالیا می توانند قبل از تصمیم گیری با یک وکیل متخصص مهاجرت به ایتالیا مشورت کنند تا متوجه بشوند که کدام یک از روش های مهاجرت به ایتالیا برایشان مناسب است و متناسب با همان گام بردارند زیرا اولین قدم مهاجرت انتخاب راه مهاجرت است.

۷. اخذ ویزا توریستی ایتالیا: بسیاری از افراد سالیانه برای مسافرت ایتالیا را مد نظر قرار می دهند. معماری ایتالیا که ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است نظر افراد زیادی را به خود جلب می کند یا رویای گذراندن روزهایی در شهر زیبای ونیز باعث می شود تا افراد برای ویزا توریستی ایتالیا درخواست دهند.

۸. پیگیری مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت: سرمایه گذاری و ثبت شرکت از نوع مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ایتالیا است که وکیل مهاجرت به ایتالیا می تواند کارهای ثبت شرکت یا خرید ملک در ایتالیا را پیگیری کند برای مثال قرارداد خرید ملک را تنظیم کند یا در صورت اختراع فرد به ثبت این اختراع بپردازد یا برند و علامت تجاری شرکت را ثبت کند.

بیشتر بدانید:  اخذ ویزای ایتالیا ۲۰۲۳

وکیل برای مهاجرت به ایتالیا
وکیل برای مهاجرت به ایتالیا

وکیل مهاجرت به ایتالیا چه ویژگی هایی دارد؟

آن چیزی که وکیل مهاجرت به ایتالیا را از دیگر وکلا متمایز می کند ویژگی های منحصر به فرد این وکیل است. وکیل مهاجرت پک کاملی از ویژگی هاییست که هر نوع از مهاجرتی به آن برای رسیدن به هدف نیاز دارد. در ادامه به معرفی ویژگی های یک وکیل متخصص مهاجرت به ایتالیا می پردازیم.

 1. تعهد و تخصص: دو ویژگی بسیار مهم وکیل مهاجرت به ایتالیا تعهد و تخصص است. تعهد وکیل مهاجرت به ایتالیا بدین معنی است که وکیل در مدت مشخص شده در قرارداد و در راستای هدف موکل گام هایی استورا بردارد و کوتاهی ننماید. تخصص ویژگی دیگری است که دنباله تعهد می آید یعنی وکیل مهاجرت به ایتالیا از به روز ترین قوانین و قواعد مهاجرتی در کشور ایتالیا اطلاع داشته و بتواند آن را به موکل ارائه داده و در راستا اهداف موکل پیاده سازی کند.
 2. تجربه: تجربه در امور مهاجرت به ایتالیا در آن دسته ویژگی هایی قرار می گیرد که هر وکیلی از آن برخوردار نیست. تجربه کار برای موکلینی که قصد داشتند به ایتالیا مهاجرت کنند آن هم از هر روشی ، برای وکیل تجارب بسیار ارزشمندی را به ارمغان می آورد که موجب می شود تا وکیل مهاجرت به ایتالیا بتواند موکلین خود را به اهدافشان برساند.
 3. رضایت موکلین: یکی از مواردی که از طریق آن می توان میزان تبحر وکیل مهاجرت به ایتالیا را متوجه شد میزان رضایت موکلین سابق از عملکرد وکیل است یعنی باید توجه کنیم که چه میزان از پرونده های مهاجرتی وکیل مهاجرت به ایتالیا با موفقیت روبرو بوده است و موکلین این فرد از عملکرد او راضی بودند یا انتقاداتی را به عملکرد او وارد می دانستند.
 4. تسلط به زبان های زنده دنیا: از ویژگی های دیگر وکیل مهاجرت به ایتالیا که نوعی امتیاز محسوب می شود تسلط به زبان های زنده دنیا علی الخصوص زبان انگلیسی است. یک وکیل برای مکابتات با دانشگاه ، محل کار ، سفارت یا دیگر محل های مورد نظر لازم است تا به زبان ایتالیایی یا انگلیسی تسلط داشته و بتواند این امور را بدون نیاز به مترجم پیش ببرد.
 5. اعتبار: موکل برای اعطا وکالت به وکیل مهاجرت باید به مواردی نظیر صحت پروانه وکالت، محل دفتر وکالت، میزان رضایت موکلین، اعتبار وکیل در میان همکارانش و یا حسن شهرت در محل توجه نمود. جمع این موارد نام برده اعتبار وکیل مهاجرت به ایتالیا را تشکیل می دهند. ممکن است فرد متقاضی مهاجرت تمام زندگی خود را فروخته و بخواهد مهاجرت کند اگر در این مسیر با یک وکیل غیر معتبر مواجه شود امکان از دست رفتن سرمایه اش بسیار بالا است.
بیشتر بدانید:  مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ایتالیا ۲۰۲۲

لزوم همکاری با وکیل مهاجرت به ایتالیا

با توجه به افزایش روز افزون متقاضیان مهاجرت به ایتالیا ، قوانین مهاجرتی این کشور نیز سختگیرانه تر شده و ممکن است موانع مسیر مهاجرت به ایتالیا افزایش یابد. در این حالت لزوم همکاری با وکیل و مشاور مهاجرت به ایتالیا حس می شود. متقاضیان مهاجرت به ایتالیا اغلب به دلیل تجربه نداشتن از قوانین هم به صورت کامل اطلاع ندارند همین امر باعث افزایش تعداد اشتباهات راه مهاجرت می شود که نتیجه آن چیزی جز شکست مقوله مهاجرت نخواهد بود. پس بهتر است با وکیل مهاجرت به ایتالیا همکاری نمایید تا از این شکست پیشگیری نمایید.

حق الوکاله وکیل مهاجرت به ایتالیا

قطعا همکاری با وکیل مهاجرت هزینه های مهاجرت شما را افزایش داده اما از آن طرف موجب می شود تا در مسیر مهاجرت به ایتالیا متحمل ریسک کمتری شوید. حق الوکاله وکیل مهاجرت به ایتالیا با توجه به مواردی نظیر موضوع و هدف از انعقاد قرارداد وکالت، روش مهاجرت و آپشن های قرارداد تعیین می شود. اما باید توجه داشته باشید در انعقاد قرارداد وکالت با دقت تمامی مفاد قرارداد را از نظر بگذرانید و در صورت لزوم از دیگری مشورت بگیرید.

بیشتر بدانید:  رفع ریجکتی ویزای شینگن همراه نمونه پرونده

وکیل برای مهاجرت به ایتالیا
وکیل برای مهاجرت به ایتالیا

وکیل مهاجرت به ایتالیا در تهران

در سطور گذشته درخصوص لزوم همکاری با وکیل مهاجرت به ایتالیا سخن گفته شد. زمانی که فرد در راه مهاجرت قدم می گذارد ممکن است این قدم ها سست و پر از تشویش و استرس باشد اما اگر شخص دیگری در کنار او و همراه او گام بردارد برای متقاضی موجب دلگرمی است. گروه وکلای بین المللی لاهه در مسیر مهاجرت به ایتالیا در کنار شما گام بر میدارند و همراه و یاور شما در این مسیرند. شما می توانید با همکاری وکلای مهاجرتی لاهه مسیر مهاجرت به ایتالیا را برای خود و خانواده هموار کنید.

سوالات متداول

میزان حق الوکاله وکیل مهاجرت به ایتالیا به متغیرهای بسیاری همچون مفاد قرارداد و روش مهاجرت بستگی دارد.

بله گروه وکلا لاهه از برترین مشاوران و وکلا مهاجرتی تشکیل شده که ایتالیا یکی از کشورهای مورد فعالیتشان است.

برای مشاوره با وکیل مهاجرت به ایتالیا در تهران می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۷۱۱۱۳۰ تماس برقرار نمایید.

وکیل متخصص مهاجرت به ایتالیا باید دارای شرایطی باشد تا او را از دیگر وکلا متمایز کند برای مثال به زبان انگلیسی تسلط داشته و با تجربه باشد.

بله وکیل مهاجرت به ایتالیا در امور مهاجرت ورزشی به ایتالیا هم فعالیت می نمایند.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۶ میانگین امتیاز: ۴.۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
وکیل مهاجرت به انگلستان
نوشتهٔ بعدی
نمونه رفع ریجکتی ویزای اسپانیا

دیگر مطالب این دسته بندی

۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • پردیس حسین زاده
  ۱۵ مهر ۱۴۰۲ ۲۱:۴۸

  سلام ممنون از مطالب مفیدتون من مادرم سرپرستم هست ولی تمکن مالی نداره من برای تحصیل می خوام اقدام کنم دایی من تو آلمان هست چه طوری میشه از تمکن مالی ایشون استفاده کرد

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۳۰ مهر ۱۴۰۲ ۱۵:۵۸

   سلام وقت شما بخیر شما می توانید اقدام به پذیرش تحصیلی در دانشگاه های آلمان نموده و دایی خود را به عنوان حامی مالی خود معرفی نمایید.

 • سلام وقت بخیر من با یه اقایی که ایتالیایی هستند قصد ازدواج داریم و میخواهم به ایتالیا بروم چکاری باید انجام بدهم

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ۱۹:۰۶

   سه روش برای ازدواج شما با یک تبعه خارجی میسر است:
   -ازدواج در ایران که در اینصورت هم با وکالت از فرد مزبور و هم اصالتا و با حضور ایشان در ایران ممکن است که البته شما می بایستی گواهی مسلمان بودن زوج را نیز اخذ نمایید.
   – ازدواج با تبعه خارجی در کشور مقصد که در اینصورت شما می بایست از فرد مورد نظر خود در کشور ایتالیا دعوتنامه دریافت کنید و سپس با ویزای نامزدی و وارد کشور ایتالیا شوید و سایر مراتب را طی کنید.
   – راه حل سوم ازدواج در کشورهای سوم است که در اینصورت ازدواج خود را در آن کشور ثبت کنید و تقاضای ویزای خانوادگی نمایید.

 • سلام و درود. وکیل مهاجرت به ایتالیا در زمینه مهاجرت از طریق خرید ملک هم فعالیت می کند؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۳۸

   سلام بله وکیل مهاجرت به ایتالیا هم در زمینه خرید ملک و هم در زمینه مهاجرت از این روش فعالیت می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button