مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا از سر گرفته میشود! متقاضیان مهاجرت به ایتالیا بد نیست بدانند که با کاهش شمار مبتلایان و جان باختگان ویروس کرونا در ایتالیا و با توجه به فروکش کردن تب ویروس کرونا در سال ۲۰۲۲، روند کاهش محدودیت‌ های ناشی از همه‌ گیری این ویروس برای مهاجران از سراسر دنیا در بیشتر کشورهای اروپایی آغاز شده است و ایتالیا نیز برنامه ‌هایی برای کاهش محدودیت ‌های مهاجرت به این کشور را از سوی وزارت خارجه خود اعلام شده است. با وکیل مهاجرت همراه باشید تا مهم ترین راه های مهاجرت به ایتالیا را برایتان معرفی کنیم.

فهرست این مطلب: نمایش

چرا مهاجرت به ایتالیا جذاب است؟

دلیل درخواست زیاد برای مهاجرت به ایتالیا توسط بیشتر متقاضیان را می توان جاذبه ‌های طبیعی و گردشگری فوق العاده آن، دانشگاه ‌های معتبر در سطح بین المللی و بناهای تاریخی این کشور زیبا، در کنار هزینه های مهاجرت بسیار معقول تر نسبت به دیگر کشورهای اروپایی، و بازارهای جذاب برای سرمایه گذاری دانست.

نکات مثبت مهاجرت به ایتالیا از زبان مهاجران ایرانی

مهاجرت به ایتالیا طبق نظر سنجی ها از مهاجران ایرانی که اقامت دائم ایتالیا را گرفته اند، دلایل قابل توجه ای دارد که مواردی را ذکر می کنیم:

 • پایین بودن هزینه های دانشگاه ها و مدارس ایتالیا برای متقاضی مهاجرت از طریق دانشجویی به ایتالیا
 • هزینه های پایین زندگی نسبت به سایر نسبت به دیگر کشورهای حوزه شینگن
 • سرمایه گذاری با ریسک کم برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به ایتالیا
 • وجود دانشگاه های معتبر برای متقاضیان مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیلات عالی
 • درآمد و شرایط کاری بهتر برای متقاضیان مهاجرت به ایتالیا از طریق کار
 • جاذبه های گردشگری فوق العاده بی نظیر برای گردشگران ایرانی
 • تورم بسیار پایین، جالب است بدانید متوسط نرخ تورم ایتالیا در دوازده ماه منتهی به آگوست ۲۰۲۱ به دو درصد رسیده است، این تورم بالا ترین تورم ثبت شده ی این کشور در هفت سال اخیر محسوب می شود که اختلاف فاحشی با نرخ تورم در ایران دارد.
 • معماری بی نظیر و منحصر به فرد و مردمان خون گرم
روش های مهاجرت به ایتالیا
روش های مهاجرت به ایتالیا

۸ راه مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت تحصیلی به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل همچون دیگر کشورهای اروپایی، یکی از پر درخواست ترین روش های مهاجرت به ایتالیا به حساب می آید. تحصیلات عالیه در ایتالیا در مقطع کارشناسی ۴ سال، کارشناسی ارشد ۲ سال و در دکترا یک دوره ۳ تا ۵ ساله می باشد که در تمامی مقاطع دانشجویان اجازه کار نیمه وقت را دارند تا با این مساله مقداری از هزینه های خود را پوشش دهند.

دانشگاه های ایتالیا به ۴ گروه تقسیم می شوند.

۱ . دانشگاه های ممتاز مانند دانشگاه پلی تکنیک میلان، دانشگاه پلی تکنیک تورین و دانشگاه پیزا (SNS) که مورد تأیید وزارت علوم است.
۲ . دانشگاه های گروه B که هزینه ای پایین تر دارند.
۳ . دانشگاه های گروه C که شاید در اروپا از اعتبار زیادی برخوردار نباشند ولی در ایران اعتبار کافی دارند.
۴ . دانشگاه های پزشکی که هزینه ی بالایی دارند و به تبع مدارک آن نیز بسیار معتبر است.

بورسیه تحصیلی در ایتالیا

بورسیه تحصیلی در ایتالیا در مقاطع پایین مثل مقطع کارشناسی نیز وجود دارد اما تعداد آن کم است و استقبال چندانی هم از آن صورت نمی ‌پذیرد. ارائه بورسیه تحصیلی در ایتالیا به طور معمول مربوط به مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا هستند.

در مقاطع ارشد و دکترا هم ارائه بورسیه به طور مساوی نبوده بلکه در مقطع دکتری به نسبت دوره کارشناسی ارشد امکانات بورسیه تحصیلی بهتر بوده و کمیت آن برای ارائه نیز بیشتر است.

توجه داشته باشید که شرایط تحصیل و بورسیه در ایتالیا زیاد است که به طور کامل در مقاله مهاجرت از طریق تحصیل به آنها اشاره کرده ایم و هزینه ها و مدارک مورد نیاز آن را شرح دادیم. فقط گفتن این نکته ضروری است که مدرک برخی دانشگاه ها مانند علمی کاربردی قابل ترجمه نیستند.

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری برای متقاضیانی که قصد کار آفرینی در ایتالیا را دارند، قوانین بیشتری دارد، متقاضی اگر بتوانند طرح اولیه مناسب نسبت به فعالیت اقتصادی مورد نظر خود را به اداره مهاجرت کشور ایتالیا ارائه کنند و طرح شان مورد قبول واقع شود می توانند اقامت دائم خود را در این کشور اروپایی اخذ نمایند. البته باید شرکت هایی که در کشور ایتالیا وجود دارد را کامل مورد بررسی قرار دهند تا وضعیت رقبای خود را به دست بیاورند.

راه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به ایتالیا

برای اخذ اقامت دائم ایتالیا، باید متقاضیان دو سال ساکن این کشور بوده و ویزای سرمایه‌گذاری داشته باشند و نسبت به تمدید آن اقدام کنند و برای خانواده ‌های سرمایه ‌گذار نیز درخواست اخذ ویزا کنند. این ویزا شامل اعضای خانواده افراد، فرزندان زیر ۱۸سال و بالای ۱۸سال آنها می‌شود. در زیر به مهمترین روش های مهاجرت به ایتالیا و اخذ اقامت دائم کشور ایتالیا را معرفی می کنیم.

۱ . مهاجرت به ایتالیا با ثبت شرکت و یا خرید شرکت آماده

مهاجرت به ایتالیا را می توان با هزینه ای در حدود ده هزار یورو حداقل سرمایه برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در ایتالیا شروع کرد. همچنین برای شروع سریع کسب و کار خود و بدون درگیر شدن در مسائل تأسیس شرکت، اقدام به خرید شرکت آماده کنید. مهمترین جنبه خرید شرکت آماده، انتقال سهام از صاحب اولیه به سهامداران فعلی است که در محضر انجام می شود و ثبت تغییرات در اداره ثبت شرکت های ایتالیا خواهد بود.

۲ . تأسیس شعبه و مهاجرت به ایتالیا

راه اندازی شعبه در کشور ایتالیا به منزله ادامه شرکت خارجی در خاک این کشور تلقی می شود.

مدارکی مانند: اسناد افتتاح شعبه، آدرس ثبت شده ، نوع فعالیتی که قرار است انجام شود، جزییات مربوط به افرادی که شرکت را ثبت میکنند، مجوز و گواهینامه های ثبت شرکت خارجی، مجوز و گواهی اموال منقول شرکت خارجی و کپی بندها و توافقات شرکت لازم است.

۳ . شرکت تعاونی (SpA)

این شرکت ها اساسا برای فعالیت های بزرگ طراحی شده و حداقل دو سهام دار لازم است که باید حدوداً ۱۲۰ هزار یورو سرمایه اولیه فراهم کنند. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید از کارشناسان گروه وکلای بین المللی لاهه کمک بگیرید.

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری و کار آفرینی نکات زیادی دارد که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ی تدوین شده در سایت گروه وکلای بین المللی لاهه مراجعه کنید و از تمام روش ها، شرایط، مزایای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به ایتالیا و هزینه های سرمایه گذاری در ایتالیا مطلع شود.

بیشتر بدانید:  مشاوره با وکیل مهاجرت

مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج (هم زندگی مشترک هم اقامت دائم)

مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج با فردی که تبعه ایتالیایی است و یا اقامت دائم ایتالیا را دارد یکی دیگر از راه های مهاجرت به ایتالیا به شمار می رود، شما می توانید درخواست اخذ ویزای اقامت دائم ایتالیا از طریق ازدواج را بدهید. البته در سال های اخیر با توجه به بالا رفتن ازدواج های غیر واقعی، مسئولین صدور ویزای ازدواج، بررسی پرونده های ازدواج مهاجران را با حساسیت بسیار بیشتری بررسی می کنند، پس فکر ازدواج غیرواقعی و مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج را از سر دور کنید.

برای گرفتن درخواست اقامت با ازدواج باید مدارکی مثل عکس، پاسپورت و مدارک قانونی ازدواج با یک شهروند ایتالیا و فتوکپی گذرنامه خود را ارائه کنید. مجوز مربوط به این مورد بعد از تایید، به محل اقامت واقعی که در آدرس فرد درخواست کننده وجود دارد، ارسال می‌‌شود.

مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

در خصوص مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک باید بدانید که حدوداً مبلغ ۱.۲ میلیون دلار و یا بیشتر را در ملک های با منافع عمومی و یا در یک پروژه بازسازی تاریخی سرمایه ‌گذاری کنید و بعد از طی مدت زمان قانونی اقدام به اخذ اقامت دائم ایتالیا کنید. زیرا با خرید ملک یا املاک شخصی یا تجاری نمی توان اقامت ایتالیا گرفت و این کشور برای این گونه خریداران هیچ حق شهروندی در نظر نمی گیرد.

مهاجرت به ایتالیا با استفاده از ویزای ورزشی

مهاجرت به ایتالیا به واسطه اخذ ویزای ورزشی ایتالیا برای ورزشکاران حرفه ای و یا حتی آماتور می تواند بسیار وسوسه برانگیز باشد، البته برای فوتبالیست ها بسیار اهمیت ویژه تری دارد زیرا کمتر ورزشکاری است که قدمت و شهرت فوتبال در ایتالیا را نداند. لیگ های فوتبال ایتالیا، والیبال بسیار شناخته شده، ورزشکاران بسیار معروف و مدال آور و باشگاه های ورزشی مشهور از نکات مثبت حضور ورزشکاران با مهاجرت ورزشی به کشور ایتالیا می باشد.

اخذ ویزای هنری ایتالیا (استعداد درخشان)

مهاجرت به ایتالیا می تواند به واسطه هنر شما هم ممکن شود. در اکثر کشورها، داشتن یک استعداد خاص هنری، ورزشی، آموزشی و مشابه آن، به عنوان یک تخصص شناخته می شود و مهاجرت هنرمندان به ایتالیا، در صورت داشتن شرایط ذیل امکان پذیر خواهد بود.

 • اخذ جوایز ملی یا بین المللی در سطح حرفه ای
 • معرفی متقاضی در نشریات بین المللی
 • عضویت در گروه یا شرکتی شناخته شده که حاکی از داشتن استعدادی فوق العاده باشد
 • مهاجرت به ایتالیا با شرکت متقاضی اخذ ویزای هنری، در هیئت های جهانی به عنوان داور یا مانند آن.
 • به نمایش گذاشته شدن فعالیت های هنری شخص در نمایشگاه های شناخته شده

دارا بودن موارد ذکر شده نشان از این دارند که شخص در زمینه خاصی از هنر، علوم، ورزش و دیگر زمینه های فرهنگی، دارای استعدادی برتر از افراد دیگر است و قادر خواهد بود برای اخذ ویزای استعدادهای درخشان اقدام نماید.

مهاجرت به ایتالیا از طریق خویشاوندی

مهاجرت به ایتالیا با ارسال دعوت نامه خویشاوندی اینگونه است که فرد خویشاوند شما که بهتر است از نزدیکان شما باشد، و در کشور ایتالیا زندگی می کند، می تواند خانواده یا نزدیکان خود را به این کشور دعوت کند. برای ارسال این دعوتنامه خویشاوندی، فرد ایتالیایی باید به پلیس مهاجرت ایتالیا مراجعه کرده و درخواست ارسال دعوت نامه ایتالیا دهد. سپس دعوت نامه برای فرد دعوت شده ارسال می گردد. و فرد دعوت شده با کمک این دعوتنامه ایتالیا، می تواند سریع تر مراحل اخذ ویزا ایتالیا را انجام داده و به این کشور سفر نماید.

مهاجرت کاری به ایتالیا

این نوع مهاجرت تقریبا از سخت ترین و البته مطمئن ترین روش های مهاجرت به ایتالیا می باشد، بدین صورت که کارفرما باید شرایط لازم برای مهاجرت و اقامت فرد متقاضی را تضمین نماید. که ضمانت این مساله دشوار صورت می گیرد. در واقع کارفرما باید مراحل را در کشور خود انجام دهد، تا دعوت نامه برای فرد ارسال شود. ارسال این دعوت نامه به صورت فایل pdf می باشد. که به روش الکترونیکی برای متقاضی دعوت نامه کاری ایتالیا ارسال خواهد شد.

شرایط مهاجرت به ایتالیا
شرایط مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا در ایام کرونا

مجوز ورود مهاجران به ایتالیا از اواسط ماه مه ۲۰۲۱ مورد استقبال متقاضیان مهاجرت به ایتالیا در سراسر جهان قرار گرفته است. البته مهاجران باید هنگام ورود به مدت ۱۰ روز در قرنطینه بمانند، مگر اینکه با پروازهایی آمده باشند که تست کرونا هم انجام می دهند. این بدان معناست که مسافران قبل و بعد از پرواز آزمایش می‌شوند و همچنین چند فرم مربوط به محل اقامت خود را پر می‌کنند تا به راحتی در دسترس باشند.

مهاجرت به ایتالیا را می توان با پروازهایی که تست کرونا نیز انجام می دهند کمی آسان تر کرد، اینگونه پروازها در ایالات متحده از دسامبر آغاز شد و همچنین از ماه مه در کانادا، ژاپن و امارات متحده عربی نیز صورت می پذیرد. وزارت خارجه ایتالیا ماه گذشته نیز اجازه ورود مهاجران از انگلیس و اسرائیل را داد، البته به شرط اثبات منفی بودن آزمایش کرونا حداکثر تا ۴۸ ساعت قبل از ورود به خاک ایتالیا.

قوانین پروازهای خروجی به ایتالیا در زمان کرونا

در اطلاعیه جدید سازمان هواپیمایی، خروج مسافران از کشور ایران منوط به داشتن شرایط زیر است:

 1. برای مهاجرت به ایتالیا ارائه گواهی منفی تست PCR از آزمایشگاه ‌های مورد تأیید الزامی است.
 2. ارائه کارت واکسیناسیون کرونا
 3. سایر مدارک بهداشتی لازم از نظر کشور ایتالیا و یا دیگر کشورهای مقصد مسافران

سامانه کارت دیجیتال واکسن برای مهاجران چیست؟

سامانه کارت دیجیتال واکسن مخصوص افرادی است که قبلا واکسن کرونا تزریق کرده و ظرف دو هفته آینده قصد سفر به خارج از کشور دارند. در ادامه به چند نکته مهم در خصوص ثبت نام در این سامانه اشاره می کنیم.

 • لینک کارت دیجیتال واکسن متقاضیان مهاجرت به ایتالیا که حاوی QR-Code می باشد تا یک روز پس از ثبت ‌نام به شماره ای که در سامانه درج کرده اند پیامک می‌شود. بهتر است که شماره همراهی که در سامانه کارت دیجیتال واکسن ثبت می کنید به نام متقاضی مهاجرت به ایتالیا باشد.
 • ورود دقیق اطلاعات پاسپورت به زبان انگلیسی و شماره گذرنامه ضروری است.
 • در صورتی که نام و نام خانوادگی انگلیسی با گذرنامه دقیقا منطبق نباشد یا شماره گذرنامه نادرست وارد شود، ممکن است از ورود متقاضیان مهاجرت به ایتالیا به این کشور جلوگیری شود.

شرایط مهاجرت به ایتالیا از کشورهای حوزه شینگن در زمان کووید ۱۹

مهاجرت به ایتالیا برای متقاضی که در دو هفته قبل از ورود به کشور ایتالیا در اتریش اقامت داشته و یا از اتریش با خودرو قصد ورود به ایتالیا را دارد، باید بداند که لزوم قرنطینه از ۱۶ می ۲۰۲۱ هنگام ورود به ایتالیا از تمام کشورهای اتحادیه اروپا و شینگن برداشته شده، اما قبل از مهاجرت به ایتالیا ثبت ‌نام آنلاین باید انجام شود و فرم خود اظهاری باید به همراه داشته باشد. همچنین آزمایش منفی کرونا یا آنتی ژن (که حداکثر ۴۸ ساعت از زمان آن گذشته باشد) لازم است.

آزمایشگاه های مورد تأیید برای مهاجرت به ایتالیا در زمان کرونا

برای اطلاع و دریافت لیست آزمایشگاههای مورد تأیید سازمان هواپیمایی از سایت وزارت بهداشت، به آدرس زیر مراجعه کنید: https://health.behdasht.gov.ir

جاذبه های ایتالیا برای مهاجرت

نمی توان از مهاجرت به ایتالیا گفت ولی از جاذبه های طبیعی، تاریخی و گردشگری ایتالیا برای مهاجران صحبت نکرد. در ادامه به مهمترین آنها اشاره می کنیم:

ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و در جهان نیز بیست و سومین کشور پرجمعیت است که آب ‌و هوای معتدل دارد و آب ‌و هوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی در نقاط کوهستانی داخلی، تفاوت زیادی دارد.

همانطور که می دانید رم، پایتخت ایتالیا، به عنوان پایتخت امپراتوری روم و اقامتگاه رهبر مسیحیان جهان یعنی پاپ می باشد.

مهاجرت به کشور ایتالیا
مهاجرت به کشور ایتالیا

جغرافیای کشور ایتالیا

ایتالیا در جنوب اروپا قرار دارد. مساحت آن تقریباً یک پنجم کشور عزیزمان ایران و به شکل چکمه است که درصد زیادی از آن را خشکی و مقداری کمتری را آب تشکیل داده است. همچنین جزایر ساردنی و سیسیل در دریای مدیترانه نیز جزو کشور ایتالیا می باشد که بسیار زیبا و از شهرهای مهم در جذب گردشگران است.

آب و هوای ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا برای لمس آب و هوایی خاص می تواند تجربه ای خاص باشد. آب و هوای کشور ایتالیا مدیترانه ای است و البته در شمال به دلیل وجود رشته کوه آلپ سرد، در جنوب خشک و در کل کشوری تقریباً گرم است. متقاضیان مهاجرت به ایتالیا از طریق ورزش حرفه ای و البته کوه نوردان بد نیست بدانند که بلندترین نقطه ایتالیا کوه مونته بیانکو با ارتفاع ۴۸۰۸ متر از سطح دریا و کمترین ارتفاع آن دریای مدیترانه ‌است.

نکات جالب در رابطه با کشور ایتالیا

نکته جالب در خصوص همسایگان ایتالیا این است که دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام ‌های واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار دارند و یک تکه از خاک ایتالیا نیز بیرون از خاک اصلی این کشور و در کشور سوئیس قرار دارد که نامش کامپیونه دیتالیا نامیده می‌شود و با اینکه فاصله حدود ۱ کیلومتری با ایتالیا دارد ولی به واسطه محصور شدن با تپه ها باید حدود ۱۴ کیلومتر را طی کرد تا به آنجا رسید.

بیشتر بدانید:  رفع ریجکتی ویزای شینگن همراه نمونه پرونده

اقتصاد ایتالیا

درباره وضعیت اقتصادی ایتالیا که می تواند برای متقاضیان مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری مهم باشد باید خاطر نشان کرد که از جمله مهم‌ترین صنایع این کشور صنایع فلز کاری، ماشین آلات، شیمیایی، وسائط نقلیه، مواد غذایی، منسوجات و البسه است. گندم، جو، سیب زمینی، چغندرقند و گاو نیز، محصولات کشاورزی و دامپروری کشور ایتالیا را تشکیل می‌دهند.

تمدن ایتالیا جاذبه ای قوی برای مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا یعنی بازگشت به هزاره قبل، زیرا نشانه‌ های باقی‌ مانده از گذشته در این کشور بسیار حیرت آور است و آثار هنری و تنوع فوق العاده طبیعت در شبه جزیره ایتالیا از جمله عوامل جذب توریست به این کشور می‌باشد که امروزه یکی از توریستی‌ ترین کشورهای جهان بشمار می‌آید. رم، فلورانس، ونیز و بسیاری شهرهای دیگر، از جمله مقصد های تاریخی و هنری هستند که برنامه هر بازدید کننده‌ ای از شبه جزیره ایتالیا را تشکیل می‌دهند.

سینمای ایتالیا

صنعت سینمای ایتالیا از اعتبار خوبی در سراسر جهان برخوردار است. گواه آن جوایزی است که فیلم ‌های ایتالیایی در فستیوال‌ های متعدد و بین المللی دریافت می‌کند.

مذهب در ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا می تواند برای مسیحیان تا حد قابل ملاحظه ای آسان تر باشد، در کشور ایتالیا حاکمیت و اکثریت با مسیحیت کاتولیک است، ولی پروتستان ها، یهودی ها و مسلمانان (که اکثراً مهاجر هستند) نیز در این کشور زندگی می‌کنند. امروزه حدود ۸۲۵۰۰۰ نفر مسلمان در ایتالیا زندگی می‌کنند که از بین آنها فقط۵۰۰۰۰ نفر موفق به اخذ شهروندی ایتالیا شده اند.

نقش وکیل در مهاجرت به ایتالیا

وکیل مهاجرت به ایتالیا و هر کشور دیگر بدون شک و مسلما نقش موثر و پر رنگی نه تنها در کشور ایران بلکه در تمام اقصی نقاط دنیا دارد. امور مربوط به مهاجرت امری کاملا تخصصی و مهم و گاهی اوقات حساس بوده که کوچک ترین اشتباه یا خطایی سبب توقف روند پرونده و یا حتی راکد ماندن آن می شود که از سرگیری آن زمان زیادی را در بر خواهد گرفت. وکیل مهاجرتی ایتالیا با تمام دانش و اطلاعات خود در زمینه مهاجرت و آشنایی با قوانین کشور ایتالیا شرایط متقاضی مهاجرت به ایتالیا را بررسی کرده و با توجه به موقعیت و شرایط موکل بهترین راهکار و روش را برای مهاجرت به این کشور ارائه می کند.

وکیل مهاجرت به ایتالیا با تسلط به زبان ایتالیایی و امور سفارت و مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت و همچنین داشتن پل ارتباطی با وکلای مهاجرتی کشور ایتالیا تاثیر بسیار زیادی در نتیجه گیری پرونده مهاجرتی خواهد داشت.

لازم به ذکر است خود متقاضی نیز قادر به انجام امور خود می باشد لکن در موضوع مهاجرت بسیار حساس بوده و اولین اشتباه، آخرین اشتباه محسوب می گردد لذا گروه وکلای لاهه به شما متقاضیان عزیز پیشنهاد می کند قبل از اقدام به مهاجرت، حتما با وکلای متخصص در امور مهاجرتی مشورت نمایید.

وکیل برای اخذ ویزای ایتالیا
وکیل برای اخذ ویزای ایتالیا

وکیل برای مهاجرت به کشور ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا همچون مهاجرت به کشورهای حوزه ی شینگن، روش های زیاد و البته قوانین بسیاری دارد، که گروه وکلای لاهه با سابقه درخشان در زمینه مهاجرت به خصوص مهاجرت متقاضیان به کشورهای اروپایی، با در اختیار داشتن وکلای متخصص در امور مهاجرت و آشنا با قوانین و مقررات کشورهای اروپایی می تواند کمک شایانی به متقاضیان مهاجرت به ایتالیا و یا دیگر کشورها نماید تا بتوانند با آسودگی خاطر و اطمینان امور خود را به گروه وکلای لاهه بسپارند. تنها کافی است با شماره های ما تماس و یا فرم تماس با ما را پر کنید تا کارشناسان گروه وکلای بین المللی لاهه در کمترین زمان با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول

بله گروه وکلای لاهه آماده خدمت رسانی به شما برای مهاجرت به ایتالیاست. کافی است فرم ارزیابی سایت را پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

خیر با خرید ملک شخصی امکان اخذ اقامت کشور ایتالیا را ندارید.

بله شما با از طریق سرمایه گذاری در کشور ایتالیا می توانید برای خود و خانواده تان اخذ اقامت کنید.

بله شما می توانید با تحصیل در ایتالیا بورسیه اخذ کنید.

هزینه مهاجرت به کشور ایتالیا با توجه به روش مهاجرت مختلف است و جهت اطلاع از هزینه دقیق می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در رابطه با مهاجرت به ایتالیا بیشتر بدانید:

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
مهاجرت تحصیلی به انگلستان
نوشتهٔ بعدی
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان

دیگر مطالب این دسته بندی

۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button