مشاوره با وکیل مهاجرت

مشاوره با وکیل مهاجرت

مشاوره با وکیل مهاجرت موضوعی است که امروز یکی از ترندهای موتورهای جستجوگر بویژه گوگل است مشاوره با وکیل مهاجرت مستلزم آگاهی از حوزه ها و قلمرو آگاهی و تخصصی وکیل مهاجرتی است. اینکه وکیل مهاجرت در مشاوره چه انتظاراتی را می تواند برآورده کند، مشاوره با وکیل مهاجرت چه فوایدی دارد، چه سوالاتی را در زمان مشاوره می توانید مطرح کنید، هزینه مشاوره با وکیل مهاجرت به چه مقداراست، کدام وکیل مهاجرت برای مشاوره مناسب تراست، بهترین وکیل مهاجرت برای مشاوره کیست؟ فرق مشاوره با وکیل مهاجرت با موسسات مهاجرتی و آژانس ها چیست؟

مشاوره با وکیل مهاجرت چه فوایدی دارد موضوعی است که دراین مطلب به آن می پردازیم وکیل بین المللی مهاجرت معمولاً فردی است که با آشنایی با شرایط اقلیمی، جغرافیایی، اقتصادی، قانونی و قواعد مهاجرتی کشور مقصد می تواند در انتخاب صحیح به شما کمک کند.

مشاوره با وکیل مهاجرت برای کدام کشورها مقدوراست؟

با توجه به پیچیدگی قوانین مهاجرتی و به روز بودن آن نمی توان یک وکیل مشاوره ای برای همه کشورها ارائه دهد لذا چنانچه مشاوره تخصصی مدنظر شماست برای هر کشور می بایست با وکیل مهاجرت آن کشور مشاوره کنید. نکته ای که باید به آن توجه کنید با وکیل مهاجرتی متخصص مربوط به کشوری که قصد مهاجرت دارید مشورت کنید و نه با هر وکیل مهاجرتی، چرا که وکیل مهاجرتی کشور مورد نظرتان از قوانین مهاجرتی و شرایط آن اطلاعات کافی دارد و به درستی می تواند راهنمایی کند.

موارد قابل مشاوره با وکیل

موارد مشاوره با وکیل مهاجرت بسیارند. وکیل متخصص مهاجرتی در موضوعاتی نظیر مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت سرمایه گذاری، مهاجرت خویشاوندی، مهاجرت ورزشی و همچنین در مورد تمام ویزاها اعم از ویزای توریستی مانند شینگن، ویزای مولتی، اقامت موقت، تمدید اقامت، اقامت دائم، اخذ شهروندی و تبدیل ویزا، رفع ریجکتی ویزا امکان پذیر است و شما می توانید از وکیل مهاجرت برای مشاوره بهره وکمک بگیرید. هر کدام از این موارد نیاز به تخصص دارد که برای مشاوره باید به وکیل مهاجرتی متخصص در زمینه مورد نظرتان مراجعه کنید.

مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرت
مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرت

نقش و تاثیر مشاوره در اخذ ویزا

با توجه به اینکه ارتباط سفارت و بویژه آفیسر بررسی کننده پرونده شما مدارکی است که ارائه می دهید این که چه اسناد و مدارکی ارائه کنید و یا در مصاحبه چگونه به سوالات پاسخ می دهید و در مجموع عملکرد شما می تواند با توجه به شرایط فردی و خانوادگی و رزومه شما در انتخاب کشور مقصد به شما کمک نماید علاوه براین موضوع در سوالات مهاجرتی پاسخ دقیق به شما داده و ابهامات شما را در پروسه مشاوره برطرف نماید.

مشاوره با وکیل مهاجرتی به چه صورت است؟

برای مشاوره با وکیل مهاجرت ابتدا باید وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. وکلای مهاجرتی دارای دفتر وکالت و مشاوره هستند و شما می توانید به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنید. البته ممکن است دفاتر این وکلا در کشور مقصد باشد و یا به هردلیل امکان مراجعه حضوری نداشته باشید. در این مواقع برای شما مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین امکان پذیر است و شما می توانید به راحتی با وکیل مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید و از مشاوره با وکیل مهاجرت بهره مند شوید. گروه وکلای بین المللی لاهه به منظور رفاه حال شما عزیزان به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین خدمات خود را ارائه می دهد.

مقدمات مشاوره با وکیل مهاجرت چیست؟

قبل از مشاوره با وکیل مهاجرت شما می بایست با بررسی و مطالعه در وب سایت های مختلف ازجمله وب سایت گروه وکلای بین المللی لاهه اطلاعات اولیه را کسب و در موارد اطلاعات بیشتر و تخصصی از وکیل مهاجرت کمک بگیرید. با بررسی وب سایت های مختلف و یا صفحه های مجازی، شما از شرایط مهاجرت و مسائل مربوط به آن مطلع می شوید سپس با وکیل مهاجرت مد نظرتان جهت مشاوره تماس می گیرید. دقت داشته باشید هنگام بررسی از معتبر و تخصصی بودن وب سایت و یا تارنما اطمینان حاصل کنید تا در دام سودجویان فعال در این عرصه نیفتید.

بیشتر بدانید:  اعتراض به ریجکتی ویزا

مشاوره با وکیل جهت رفع ریجکتی ویزا

وکیل مهاجرت درمشاوره خود با آشنایی با زبان سفارت و دلایل ریجکتی، علت رد شدن ویزای شما را موشکافانه بررسی نموده و در صورت نقص مدارک، موارد نقض را گوشزد و درصورت نیاز به تقویت اسناد و مستندات و غیره به شما یاری می کند. وکیل مهاجرتی به منظور رفع ریجکتی می تواند لایحه اعتراض به ریجکتی (appeal letter) را به طور تخصصی مکتوب کند و در جهت رفع ریجکتی ویزا اقدام کند. امروزه بسیاری از متقاضیان اخذ ویزا، به خصوص ویزای شینگن با ریجکتی ویزا مواجه می شوند که می توانند به منظور رفع ریجکتی ویزای خود با وکیل مهاجرتی مشورت کنند.

مشاوره با وکیل مهاجرت جهت اخذ ویزای کار

 مشاوره با وکیل مهاجرتی در زمینه اخذ ویزای کار موضوع با اهمیتی است امروزه ویزای کار به  صورت JOB OFFER و JOB SEEKER  صادر می شود شانس شما در دریافت ویزای جاب آفر بالاتر از JOB SEEKER یا همان جستجوکننده است و دراین نوع ویزا حتما می بایست از کشور مورد نظر دعوتنامه معتبر دریافت و به این وسیله شانس خود را جهت دریافت ویزا افزایش دهید اینکه شغل مورد نظر شما در کدام بهتر می تواند مورد توجه قرارگیرد موضوعی است که با مشاوره با وکیل مهاجرتی می توانید به آن دست پیداکنید شایان ذکراست صرف نیاز کشور مقصد به نیروی کار به اخذ ویزای کار منجر نمی شود بنابراین وکیل مهاجرت در مشاوره ازبین کشورهای مختلف بهترین را به شما معرفی می نماید.

اخذ اقامت موقت

مشاوره با وکیل بین المللی مهاجرت در ویزای منجر به اخذ اقامت مشاوره وکیل مهاجرت دراین نوع ویزا ضروری است چرا که اغلب قصد شما ازگرفتن این نوع از ویزا زندگی بلند مدت درآن کشور و تمدید اقامت موقت اخذ شده است بعضی از شرایط از جمله مدت زمان حضور الزامی شرایط کلی کشور مقصد تجربه کیس های مشابه در تمدید یا عدم تمدید اقامت اخذ شده مالیات ها و هزینه های هر نوع اقامت و مزایا و معایب هرکدام مواردی است که با مشاوره با وکیل مهاجرتی می توانید به آن دست یابید.

اخذ اقامت دائم

اقامت دائم کشورهای مورد نظر اغلب به آسانی به دست نمی آید مواردی از قبیل خرید ملک سرمایه گذاری و … راههایی است که از طریق آن کشورها به اتباع کشورهای دیگر مستقیماً اقامت دائم می دهند که عموماً مواردی هزینه بر بوده و متقاضی مهاجرت می بایست هزینه های کلانی را متحمل شود لذا در خرید ملک نوع سرمایه گذاری هزینه ها و مالیات ها برای سرمایه گذاری صورت گرفته می توانید با  وکیل مهاجرت مشاوره کنید.

مشاوره حضوری با وکیل مهاجرت
مشاوره حضوری با وکیل مهاجرت

مشاوره با وکیل مهاجرت به منظور اخذ ویزای تحصیلی

علاقه فراوان به تحصیل در سطح بین المللی و کشور های پیشرفته در بین جوانان سبب شده سالانه دانشجویان بسیاری به منظور تحصیل در کشورهای دیگر اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کنند. علاوه بر  به اینکه متقاضیان تحصیلی باید از دانشگاه و رشته مد نظر خود در کشور مورد نظرشان اخذ پذیرش کنند، باید از طریق سفارت کشور مقصد نیز برای دریافت ویزای تحصیلی درخواست دهند. متقاضیان مهاجرت تحصیلی می توانند به منظور پذیرش و از دانشگاه و اخذ ویزا با وکیل مهاجرت مشورت کنند و به تحصیل در کشور دلخواهشان بپردازند.

مشاوره با وکیل مهاجرت به جهت مهاجرت ورزشی

بسیارند ورزشکاران، مربیان و مدیران ورزشی که قصد دارند به جهت فعالیت در حوزه تخصصی خود و یا حضور در دوره های پیشرفته و … به کشور های دیگر مهاجرت کنند. مشاوره با وکیل مهاجرت برای این دسته از اشخاص بسیار حائز اهمیت است به خصوص اینکه وکیل مهاجرت با مهارت و ارتباطاتی که با وکلا و ایجنت ها دارد می تواند بهترین بسته پیشنهادی را به ورزشکاران و فعالان رشته های ورزشی ارائه کند. مشاوره با وکیل مهاجرت در این موضوع می تواند ثمره خوبی برای عزیزانی که قصد مهاجرت ورزشی دارند، داشته باشد.

مشاوره جهت مهاجرت خویشاوندی

مشاوره با وکیل مهاجرت در این نوع مهاجرت با توجه به شناخت وکیل مهاجرت از قوانین مهاجرتی کشور مقصد کمک به سزایی در مهاجرت متقاضیان می کند. وکیل متخصص مهاجرتی با بررسی شرایط متقاضی می تواند بستری را جهت مهاجرت متقاضی فراهم کند و به منظور اخذ ویزا مشاوره لازم را ارائه دهد و در صورت نیاز وکالت موکل را بر عهده بگیرد و اقدامات لازم را انجام دهد. امروزه بسیاری از متقاضیان مهاجرت به دلیل اینکه در خارج ازکشور اقوام و آشنایانی دارند، به دنبال اخذ ویزا هستند لکن قوانین و شرایط را نمی دانند. بهترین راه جهت اطلاع و آگاهی در مهاجرت خویشاوندی مشاوره با وکیل متخصص مهاجرتی است.

بیشتر بدانید:  آفیسر سفارت و مصاحبه به منظور اخذ ویزا و مهاجرت

مشاوره با وکیل مهاجرت به منظور سرمایه گذاری در خارج از کشور

در روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به شما توصیه اکید می کنیم از مشاوره وکیل مهاجرت بهره مند شوید. چرا توصیه اکید می کنیم؟! به این دلیل که این روش مهاجرتی بسیار پر هزینه است و نیاز به سرمایه کلانی دارد. در صورتی که در این روش مسیر درستی را به منظور سرمایه گذاری در کشور مورد نظر طی نکنید بی شک با ضرر های جبران ناپذیری مواجه می شوdد. مشاوره با وکیل مهاجرت شما را با شرایط کشور مورد نظرتان برای سرمایه گذاری آشنا می کند و از قوانین مالیاتی و تجارتی و کاری مطلع می کند و می توانید با بهره گیری از تخصص وکیل مهاجرت، بهترین گزینه را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید تا هم  به درآمد کلان برسید  و همچنین  اقامت دائم را اخذ کنید.

هزینه مشاوره با وکیل بین المللی مهاجرت به چه میزان است؟

بستگی به مشاوره شما هزینه ها متفاوت است. مشاوره عمومی با کارشناسان صورت گرفته و هزینه کمتری از مشاوره تخصصی که با ارز خارجی صورت می گیرد دارد. چرا که مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرتی انجام می شود و شما می توانید به طور دقیق و کامل از روند مهاجرت خود آگاه شوید.

البته این نکته را در نظر بگیرید که اگر به منظور مهاجرت و یا اخذ ویزا مصصم هستید، پیشنهاد می کنیم با وکیل متخصص مهاجرتی معتبر مشورت کنید تا بتوانید تصمیمی صحیح و هدفمند بگیرید.

مشاوره با وکیل مهاجرت در اخذ ویزای شینگن شاید یکی از پیش پا افتاده ترین اقدامات لاازم جهت اخذ ویزا در زمینه ویزای شینگن باشد ولی شما به راحتی می توانید با مشاوره با وکیل مهاجرتی بسته به سفارتی که جهت اخذ ویزای شینگن اقدام می فرمایید مدارک و شرایط لازم همچنین اولویت های هر سفارت را از وکیل مهاجرت جویا شدید و به این وسیله صرفاً با یک مشاوره از پرداخت هزینه های گزاف برخی آژانس های مسافرتی مصون بمانید.

هزینه مشاوره با وکیل مهاجرت به طور دقیق مشخص نیست چرا که متناسب با روش مهاجرتی ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال وکیل مهاجرت در زمینه مهاجرت تحصیلی ابتدا شرایط متقاضی را بررسی می کند سپس مشاوره لازم در خصوص انتخاب کشور محل تحصیل، رشته تحصیلی، انتخاب دانشگاه و نحوه پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی و … مشاوره می دهد. بنابراین با توجه به روش های مهاجرتی و موضوع مورد درخواست متقاضی هزینه مشاوره با وکیل مهاجرت متفاوت است.

مشاوره با وکیل مهاجرت در تهران
مشاوره با وکیل مهاجرت در تهران

مشاوره با وکیل متخصص مهاجرت در تهران

گروه وکلای بین المللی لاهه متشکل از کارشناسان وکلای متخصص مهاجرتی با سابقه درخشان و رزومه بسیار قوی بستری مناسب به منظور  مشاوره و انجام امور متقاضیان مهاجرت فراهم کرده است و در زمینه مهاجرتی و اخذ روادید و همچنین رفع ریجکتی ویزا خدمات خود را ارائه می کند.

سوالات متداول

مشاوره با وکیل مهاجرت مزایای بسیاری دارد لکن مهم ترین آن این است که شانس موفقیت شما برای مهاجرت بیشتر شده و از تمامی شرایط مهاجرت خود آگاه می شوید.

با توجه به انواع روش های مهاجرتی هزینه مشاوره با وکیل مهاجرت متغیر است و برای اطلاع از هزینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بله شما می توانید با وکلای متخصص مهاجرتی ما برای کشور مورد نظرتان مشورت کنید.

شما می توانید به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین با وکلا و کارشناسان مهاجرتی مشورت کنید.

بله شما می توانید به منظور مشاوره با وکیل متخصص مهاجرتی به صورت حضوری به دفتر گروه وکلای بین المللی لاهه واقع تهران، یوسف آباد، خیابان چهاردهم پلاک ۲ واحد ۴ با وقت قبلی مراجعه کنید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۵ میانگین امتیاز: ۴.۲]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
بهترین دانشگاه های پزشکی استرالیا
نوشتهٔ بعدی
مهاجرت به انگلستان

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button