وکیل دعاوی ورزشی

وکیل ورزشی و مشاوره با وکیل ورزشی در تنظیم انواع قراردادهای ورزشی داخلی و بین المللی اعم از قراردادهای اسپانسری، قراردادهای بیمه ورزشی، قرارداد راجع به حق پخش تلویزیونی (Broadcast right) و… همچنین مشاوره در امور اختلافات و دعاوی ورزشی که در مراجع ذیصلاح داخلی و بین المللی اعم از میانجی گری، داوری، کمیته های داخلی فدراسیون ها مانند کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال یا مراجع بین المللی مانند دادگاه داوری ورزش (CAS) مطرح می شود بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.
 
تنها نگاهی به رنکینگ تیم ها در مسابقات المپیک (که عموما قدرت های سطح اول جهان هستند) و ارتباط مستقیم توسعه یافتگی آن کشورها با رتبه المپیکی شان نشانگر آن است که به مانند قدرت اقتصادی و نظامی، اقتدار در ورزش برای دولتها از اهمیت خاصی برخوردار است و تاثیر ورزش بر صنعت و اقتصاد یا به زبان بهتر ورزش به عنوان یک صنعت و محرک اقتصادی امری انکار ناپذیر است. همانطور که نیک مستحضرید همه نتایج ورزشی در داخل مسابقه رقم نمی خورد و گاها اهمیت عملکرد وکلا در تنظیم قراردادهای وزشی و دفاع در مراجع و محاکم ورزشی داخلی و بین المللی است که  بر نتایج ورزشی تاثیر می گذارد و این وکیل ورزشی است که می تواند معادلات زمین بازی را دگرگون نماید.
 
تخصصی بودن مقررات حاکم بر دعاوی و قراردادهای ورزشی و همچنین آیین دادرسی و رویه مراجع رسیدگی داخلی و بین المللی  نشانگر آن است که با وجود وکلای مجرب متخصص در زمینه حقوق ورزشی داخلی و بین المللی، تنظیم صحیح قراردادها و… پیروزی در دعاوی احتمالی میسر می شود. عملکرد ضعیف کشورمان در مراجع بین المللی در رشته حقوق ورزشی بالاخص در این سالها بر کسی پوشیده نیست، محکومیت فدارسیون فوتبال، باشگاهها و ورزشکاران ملی کشورمان، از دست رفتن میزبانی و محرومیت ایشان از حقوق قانونی خود به راحتی در مراجع بین المللی؛ اتاق حل اختلاف فیفا یا دادگاه عالی ورزش و صدور آرای ارزی سنگین علیه فدراسیون ها و باشگاههای داخلی زنگ خطری بزرگ برای تقویت آگاهی این رشته نو پا و پر محتوای حقوق است. از طرفی نیل به اهداف حقوقی ورزشی نظیر اخذ حق رشد به نفع باشگاهها و فدراسیون فوتبال  با بهره گیری از دانش وکلای متخصص ورزشی دارای تحصیلات آکادمیک بین المللی میسر شده است، لذا با بهره مندی از وکیل ورزشی از بدو‌ مذاکرات تا تنظیم قرارداد و‌ سپس دفاع از دعاوی احتمالی این ضعف بزرگ را می توانند پوشش داد و از طرفی از حقوق مالی و معنوی ناشی از ورزش بهره جست.
 

خدمات وکلای ورزشی بین المللی گروه وکلای لاهه چیست؟

حل و فصل اختلاف ورزشی از طریق داوری و میانجی گری داوری در کمیته های داخلی مانند کمیته وضعیت، کمیته های انضباطی، طرح دعوی و درخواست داوری در AFC، دادگاه حکمیت ورزش، اتاق حل اختلاف فیفا، دادگاه فدرال سوئیس بعنوان مرجع تجدید نظر خواهی دادگاه داوری ورزش چند نمونه از اقدامات گروه وکلای لاهه در راستای حقوق موکل می باشد شما می توانید جهت طرح دعاوی در تمامی مراجع ورزشی و درخواست داوری در خصوص اختلافات به متخصصین حقوق ورزشی گروه وکلای بین المللی لاهه مراجعه نمایید. از دیگر خدمات این گروه می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

شکایات و دعاوی ورزشی

اختلاف و بشر دو مفهوم متجانس و به هم آمیخته اند، انسانها صرفنظر از اختلاف در فرهنگ، تابعیت، روحیات و… ممکن است در مراودات خود دچار اختلاف شوند، بروز اختلاف امری اجتناب ناپذیر است، اما این موضوع نتوانسته از تعاملات بشری جلوگیری کند و بشر را به انزوا کشاند بلکه طبع انسان همواره سعی در پیشرفت و ترقی دارد و در این مورد نیز تمرکز بر حل اختلافات یا درصورت عدم حل و فصل آن پیروزی در اختلاف گذاشته شده است، بنابراین شیوه های جدید حل و فصل اختلافات مانند میانجی گری، داوری و تعیین مراجع اختصاصی حل و فصل اختلافات ورزشی نمود پیدا کرد، در امور دعاوی و اختلافات ورزشی نحوه طرح شکایت و دعوی از اهمیت بالایی برخوردار است چه اینکه هزینه های رسیدگی به شکایات ورزشی گاه سرسام آور بوده از طرفی زمان عنصری مهم و تعیین کننده برای طرفین اختلافات ورزشی است و به طور کل زمان چه در ورزش و چه در حل و فصل دعاوی ورزشی اهمیت بالاتری از سایر امور روزمره یا اختلافات در امور غیر ورزشی دارد در شکایت و طرح دعو در امور ورزشی نکات ذیل می بایست مطمح نظر قرار گیرد:
 

طرح شکایت ورزشی نزد مرجع صالح

شناسایی مرجع صالح جهت حل اختلاف امری مهم است که وکیل ورزشی بین المللی در همان ابتدا می بایست راه و شیوه درست را انتخاب و اصطلاحا داد را نزد دادرس ببرد.
 

طرح شکایت و اختلاف ورزشی به شیوه صحیح قانونی

اگر چه حقوق علم اعداد نیست ولی حقوق ارتباطی تنگاتنگ با اعداد دارد چه اینکه هم در رعایت مواعد زمانی هم در محاسبات و…. نقش ریاضیات در حقوق ورزشی انکار ناپذیر است، بنابراین وکیل ورزشی می بایست علاوه بر طرح صحیح  دعوی نزد مرجع صالح ضمن رعایت مواعد قانونی مستندات بیانگر  حقانیت در دعوی و تقویت کننده ادعای موکل خود را ارایه و دعوای خود را به شکل درست مطرح نماید.
 

انتخاب بهترین راهکار

در اختلافات و دعاوی ورزشی به مانند سایر دعاوی راهکارهای مختلفی از جمله داوری میانجی گری مراجعه به مراجع شبه قضایی و قضایی میسور است اما آنچه می بایست در اینجا مدنظر قرار گیرد اینکه کدام مرجع در زمان کمتر و با هزینه متناسب تری برای موکل از یک طرف و از طرف دیگر از حیث رویه های رسیدگی بهتر می تواند حقوق موکل را تضمین کند، می باشد.
 
سوالی که پیش می آید این است که بهترین راهکار برای حل اختلاف ورزشی چیست؟
شاید نشود پاسخ قاطعی به این سوال داد  چرا که  نوع اختلاف، طرفین آن و قانون حاکم بر موضوع و اسناد و مدارک هر طرف بسیار تعیین کننده است گاهی مراجعه به دادگاه داوری ورزش اصطلاحا جواب است و گاهی میانجی گری یا مذاکره.

 

وکیل دعاوی ورزشی
وکیل دعاوی ورزشی

در دعاوی ورزشی چرا از وکیل ورزشی کمک بگیریم؟

دعاوی ورزشی دارای پیچیدگی های فرایند دادرسی و قوانین و مقررات حاکم بر موضوع دعوی است از طرفی دیگر شیوه و رویه مراجع رسیدگی کننده به دعاوی ورزشی نشانگر این مسئله است که بدون تخصص و تجربه یک وکیل بین المللی ورزشی پیروزی در دعاوی ورزشی صعب و دشوار است و شاید دقت در انتخاب وکیل ورزشی بتواند طرف پیروز دعاوی ورزشی را تعیین نماید.

وکیل ورزشی بین المللی چه اعمالی را برای موکل خود انجام می دهد؟

وکیل ورزشی بیان می دارد: اختلافات ورزشی در دنیای امروز به شکل های مختلفی بروز می نماید همین امر باعث شده امروزه وکلای به نام بین المللی در موضوع دعاوی ورزشی مبادرت به همکاری با باشگاه ها، فدراسیون ها، کنفدراسیون ها و کمیته های جهانی نمایند هدف باشگاه ها و فدراسیون ها و… از داشتن وکیل ورزشی متخصص ارائه مشاوره، تدوین قوانین و مقررات ورزشی،آئین نامه و اساسنامه ها، تنظیم قرارداد های ورزشی و مسائل بسیار دیگری از این قبیل می باشد، تقریبا میتوان گفت در سطح حرفه ای دنیای امروز ورزش باشگاه و فدراسیونی وجود ندارد که بدون داشتن وکیل ورزشی به فعالیت خود ادامه دهد.

وکیل ورزشی و دعاوی بین المللی

بازی های بیشتری در دادگاههای ورزشی به نسبت زمینهای مسابقات ورزشی وجود دارد. این جمله ای معروف از آقای یان بلکشاو وکیل انگلیسی است. بنابراین وصف،نقش یک وکیل دعاوی ورزشی بیشتر جلوه می کند که باید با بهره مندی از تخصص و تبحر خویش با دفاع مدبرانه از موکلین ورزشی در جامعه بین المللی نقش ارزشمند خود را ایفا نماید.

همواره دعاوی و اختلافات بین المللی در صنعت ورزش وجود دارد که نیاز به پاسخ حقوقی متناسب خواهد داشت که جز توسط وکیل مجرب در این حوزه تامین نخواهد شد.

تنظیم مقررات و قراردادهای ورزشی

وکیل ورزشی متخصص معتقد است که نقش وی محدود به دعاوی و اختلافات پس از وقوع نیست، چه بسیار مهمتر خواهد بود که وکیل بین الملی با تنظیم مقررات ورزشی مدون و جامع مانع بروز اختلافات و ابهامات گردد یا در فروض دیگر با تنظیم قرارادهای واقع بینانه و موثر روابط طرفین در صنعت ورزش را کارامد تر ساخته و به گردش مالی پر سود این صنعت دوام و قوام بیشتری بدهد. بطور مثال با تنظیم قراردادی جدید منطبق با مقررات و استاندارداهای بین المللی و تضمین منافع بازیکنان و باشگاهها در دوران شیوع کرونا، آثار مثبتی در راستای اهداف پیش گفته ایجاد و برقرار می نماید.
 
تنظیم در لغت به معنای نظم بخشیدن است اما آیا فی الواقع وکیل ورزشی فقط به قرارداد نظم و انسجام می بخشد؟
پاسخ به این سوال با توجه به مقررات و قوانین ورزشی و امتیازاتی که می شود در قرارداد لحاظ کرد قطعا خیر است، وکیل ورزشی بسته به استعداد توانایی و آینده ورزشکار می تواند مکانیسم هایی را در نظر بگیرد که بار مالی و اقتصادی بالایی را داراست و در آینده حرفه ای ورزشکار، باشگاه و اسپانسر تاثیر بسزایی را دارد خبر ممنوع الخروجی بازیکنان داخلی و محکومیت ستارگانی همچون مسی و رونالدو به حبس تعلیقی نشان می دهد مالیات ورزشکاران دارای اهمیت بسیاری است.
 

امور مالیاتی بازیکنان ورزشی

مسائلی همچون اینکه مالیات بازیکنان بر عهده باشگاه است یا خود بازیکن و اینکه می شود شرط خلاف عرف جهت پرداخت مالیات در قرارداد گنجاند یا خیر نیازمند آگاهی بالایی در خصوص قوانین مالیاتی در تنظیم قرارداد بازیکنان است.
 

اظهارنامه مالیاتی

تنظیم اظهار نامه مالیاتی، رتق و فتق امور مالیاتی ورزشکاران، درآمد مشمول مالیات و در آمد مشمول معافیت همگی از اموری هستند که می بایست در مالیات ورزشکاران در نظر گرفته شود و این مسائل دارای اهمیت بالایی می باشند و بازیکنان و مربیان و سایر فعالان ورزشی به منظور انجام امور مالیاتی خود نظیر تنظیم اظهارنامه می توانند به وکیل ورزشی مراجعه کنند.

وکیل ورزشی و بانک قوانین

تسلط به بانک قوانین بین الملل ورزشی از خصیصه های وکیل مجرب بین الملل ورزشی است. در کنار لزوم اشراف به اصول حاکم بر حقوق ورزشی،نظر به بروزرسانی مقررات صنعت و تجارت ورزش و آثار شگرف آن برای افراد تحت شمول، دسترسی به بانک قوانین به عنوان ابزار کار یک وکیل بین المللی امری مهم است.
بطور مثال عدم اگاهی یک ورزشکار به بروز رسانی شدنی مقررات ضد دوپینگ ممکن است اعتبار چندین ساله و حرفه وی را به پایان برساند. اما بهره مندی از دانش وکلای حرفه ای در این امور مزیتی غیر قابل انکار است.
 

وکیل دعاوی ورزشی و برگزاری سمینارها و دوره های ورزشی

دوره حقوق بین الملل ورزش برخلاف بسیاری از کشورهای حتی در حال توسعه، همچنان در ایران فاقد رشته رسمی دانشگاهی است و بنابراین گروه وکلای بین الملل ورزشی لاهه با برگزاری دوره های متنوع و منطبق با استانداردهای مراکز علمی بین المللی این امکان ممتاز را برای دانشجویان، وکلا و علاقمندان فراهم ساخته است. برگزاری دوره مقدمانی حقوق بین الملل ورزش با همکاری دانشگاه زوریخ  سوییس از آن جمله است.
 

مهاجرت ورزشی

مهاجرت ورزشی به این معنی است که فرد، متقاضی مهاجرت از طریق استعداد، توانمندی و عناوین ورزشی خود از کشوری که مقصد و هدف وی برای مهاجرت است ویزا دریافت نماید، مهاجرت ورزشی گاه موقت و به منظور انجام فعالیت های ورزشی در طی پروسه ی زمانی خاصی است یا مهاجرت ورزشی به طور دائم صورت می پذیرد که در این حالت حتی دیده شده است که فرد تابعیت کشور مقصد مهاجرت ورزشی را دریافت و زیر پرچم آن کشور در تورنمنت های بین المللی شرکت می کند.
 

مهاجرت ورزشی چگونه آغاز می شود؟

مهاجرت ورزشی نوع خاصی از مهاجرت است و فقط افراد خاصی می توانند از طریق ورزشی مهاجرت کنند ابتدایی ترین شرط مورد نیاز برای مهاجرت ورزشی دریافت دعوتنامه از کشور مقصد است و همچنین باید شرایط و مقررات قانونی مهاجرت به آن کشور را داشته باشید.
 

وکیل مهاجرت ورزشی چه اقدامی برای شما انجام می دهد؟

مهاجرت ورزشی امروزه امری پرطرفدار در میان اهالی ورزش است که وکلای مهاجرت و وکلای ورزشی را به این فیلد جذاب علاقمند کرده است اموری از قبیل ترانسفر بازیکن، نقل و انتقلات ورزشی اخذ دعوتنامه ورزشی و … توسط وکلای مهاجرت ورزشی صورت می پذیرد.
 
وکیل ورزشی در تهران
وکیل ورزشی در تهران

 

مدیر برنامه ورزشی

مدیر برنامه ورزشی (intermediary) یا ایجنت (agent) به یک شغل جذاب، پر درآمد و پرحاشیه تبدیل شده است، چندی پیش خبر مرگ مینو رایولا ایجنت معروف و مطرح ایتالیایی که مدیر برنامه بازیکنانی همچون هالند، پول پوگبا، دی لیخت دوناروما و … بودند،دنیای ورزش بویژه طرفداران فوتبال را به شوک فرو برد در اهمیت این موضوع همین بس که بسیاری از مالکین باشگاه های معروف اروپایی از قبیل بارسلونا و رئال مادرید همواره تلاش می کنند تا مراودات خود را با مدیر برنامه های معروف و به نام گسترش دهند اینکه یجنت یا مدیر برنامه ورزشی می تواند در سرنوشت یک بازیکن تاثیر گذار باشد موضوعی است که بر هیچکس پوشیده نیست.
 

ترانسفر بازیکنان و مربیان

وکلای بین الملل ورزشی با همکاری کارگزاران خوشنام بین المللی در جهت امر حقوقی ترانسفر بازیکنان و مربیان فوتبال به داخل یا خارج از کشور در دسترس خواهند بود. سالیانه تعداد زیادی نقل و انتقالات در دنیای ورزش بویژه فوتبال رخ می دهد که چنانچه با نظارت و رهنمودهای وکیل صورت گیرد منافع حداکثری برای اشخاص حقیقی و باشگاههای انتقال دهنده ایجاد خواهد کرد.
در یک انتقال به ظاهر ساده، حداقل پنج قرارداد ورزشی و بازرگانی منعقد می گردد که هر کدام واجد آثار برای افراد متعدد و متفاوتی خواهد بود. بنابراین اعمال دقت نظر و ظرایف حقوقی در این راستا امری است بسیار قابل توجه و تخصصی. ترانسفر بازیکن یکی از موضوعات پر طرفدار و جذاب دنیای ورزش است فعالان ترانسفر بازیکن شامل بازیکنان، باشگاه ها، مدیر برنامه ها و وکیل ورزشی می باشند. وکلای ورزشی بین المللی و مدیر برنامه ها نقش مهمی در نقل و انتقال بازیکنان، تنظیم قرارداد های ورزشی، ترانسفر بازیکن و یافتن تیم برای بازیکن ایفا می کنند.
 

خرید باشگاه

وکیل متخصص در ورزش بیان می دارد: خرید باشگاه و باشگاه داری به ویژه در عرصه فوتبال موضوعی جذاب و جالب برای علاقمندان به ورزش و سرمایه گذاران است. در کشور عزیزمان ایران با توجه به معافیت مالیاتی درآمدهای ورزشی و همچنین نقش پررنگ فوتبال در تبلیغات و تعرفه های صنایع این موضوع با اقبال دوچندان روبرو است سرمایه گذاری های سنگین صورت گرفته در سالهای اخیر خود دلیل محکمی بر این مدعاست، اما این موضوع که چه مقرراتی را باید در باشگاه داری رعایت کرد خود جای سوال دارد که نیازمند داشتن اطلاعات حقوقی کافی است.
سوالاتی در خصوص اینکه آیا می شود با توجه به تحریم ها در خارج از کشور تیم و باشگاه خرید آیا می شود از طریق خرید باشگاه و سرمایه گذاری ورزشی ویزا اخذ نمود همگی مواردی است که با مشاوره با وکیل بین المللی ورزش به دست می آید.

 

تحلیل وقایع حقوق روز ورزش توسط وکیل دعاوی ورزشی

همانطور که پیشتر اشاره شد، بدلیل در حال توسعه بودن مقرات ورزشی ممکن است پاره ای از مسائل حقوقی روز با ابهام یا خلا قانونی مواجه باشد. بنابراین و لزوم پاسخ سریع، صحیح و شفاف به این مهم نیارمند تحلیل وقایع توسط تحلیل گر مجرب و متخصص است. به عبارت دیگر وکیل بین الملل ورزشی در جایگاهی است که میتواند این مهم را بطور شایسته ایفا نماید.
 

نقش وکیل ورزشی در داوری و میانجیگری

امروزه شیوه های جایگزین حل و فصل اختلاف خارج از دادگاه فزونی یافته است. وکلای متخصص ورزشی در بسیاری از موارد با تغییر نقش از یک وکیل به داور یا میانجیگر نسبت به جلوگیری از طرح دعوی در محاکم و فرسایشهای زمانی و مادی آن، اقدام می نمایند و طرفین اختلاف را از یک رسیدگی منصفانه تر، کم هزینه تر، سریعتر و کم خطر تر بهره مند می سازند. همچنین آرای صادره در این موارد، نظر به کنوانسیون نیویورک و سنگاپور همانند احکام دادگستری قابلیت اجرایی دارند.
 

وکیل ورزشی، کتب و مقالات ورزشی

تولیدات علمی از طریق ارسال مقالات، تالیف کتب و ارائه سخنرانیها نیز از دیگر ویژگیهای وکلای بین المللی ورزشی است. یکی از مهمترین آثار این گروه وکلای بین المللی ورزشی حرفه ای، کتاب دادگاه داوری ورزش از انتشارات دادگستر است که توسط کانون وکلای دادگستری مرکز نیز در دسترس قرار داده شده است. همچنین مقالات دیگری توسط این گروه بین المللی در دانشگاه های روسیه و اروپا با نمره بالا ارائه شده است. نظر به عدم وجود تولیدات معتبر محتوایی در این عرصه، وکلای حرفه ای ورزشی از طریق اقدامات فوق الذکر نقش پررنگی در این راه ایفا نموده و می نمایند.
 
دپارتمان ورزشی لاهه
دپارتمان ورزشی لاهه

درباره ما

دپارتمان ورزش گروه وکلای بین المللی لاهه متشکل از آقایان دکتر نادر امینی پارسا، دکتر علی ملیح زاده و کارلوس فرناندز (carlos xavier hernandez toro) خانم   املیا فوکس (Amelia s fouques) که همگی جز پژوهشگران و فارغ التحصیلان رشته حقوق بین الملل ورزش از دانشگاه مادرید یا دانشگاههای کانادا می باشند تشکیل شده است لکن وکلای ورزشی در موقعیت های جغرافیایی دیگر نقاط دنیا با گروه وکلای بین المللی لاهه همکاری دارند.
دپارتمان ورزش گروه وکلای بین المللی لاهه در تنظیم قرارداد های ورزشی – ترانسفر بازیکن – مهاجرت ورزشی – تنظیم قرارداد – معرفی مدیر برنامه – امور مالیاتی ورزشکاران – وکالت در دعاوی و شکایات ورزشی داخلی و بین المللی- خرید باشگاه – حل اختلافات از قبیل میانجی گری و داوری ورزشی فعال می باشد پرونده هایی مانند:
 
 • اخذ رای محکومیت علیه دروازه بان پرسپولیس
 • حکم جلب بازیکن استقلال
 • حضور در دادگاه بین المللی ورزش واقع در لوزان سوئیس
 • اخذ رای حق رشد بازیکن و مکانیسم مشارکت علیرضا جهانبخش از باشگاه برایتون انگلیس
 • اخذ رای در قرارداد بازیکن با مدیر برنامه
 • اخذ آرای مختلف از دادگاه عالی ورزش و… گوشه ای از سابقه درخشان گروه وکلای بین المللی لاهه است.

ثبت درخواست مشاوره با وکیل ورزشی

لطفا در صورت تمایل فرم ذیل را پر نمایید. در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

موضوع درخواست مشاوره(ضروری)

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

۵۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام خسته نباشید من متولد ۸۷ هستم خواستم بدونم با این سن میتونم مهاجرت فوتبالی داشته باشم

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ ۱۰:۵۶

   سلام وقت بخیر سپاس از شما، بله می توانید به ثبت نام در آکادمی های ورزشی اقدام به مهاجرت کنید.

 • سلام وقت بخیر.
  من در رشته ی فوتبال بازی می‌کنم رزومه ی خاصی ندارم ولی بازیم خوبه در این صورت باید برای مهاجرت چکار کنم؟ ممنون

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۶ تیر ۱۴۰۲ ۰۹:۱۹

   به منظور مهاجرت ورزشی از طریق فوتبال نیاز به رزومه ورزشی و سابقه دارین.

 • زهرا اعتمادی
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۰:۴۵

  سلام روز بخیر
  پسرم عضو تیم ملی نوجوانان شناست و اسفند ماه که از ایشون در مسابقات تست دوپینگ گرفتند تستش مثبت شد و در تست دارویی که دکتر غدد برای رشد بهتر به ایشان داده بودند یعنی داروی اکساندرولون را نشان میدهد و ما کاملا بی اطلاع بودیم که این دارو جزو موارد دوپینگ می باشد بهر حال ما همه مدارک قبل و حین درمان و نامه ای که دکتر غدد تایید کردند ایشان تحت درمان بودند را به نادو فرستادیم و الان منتظر رای هستیم میخواستم راهنمایی بفرمایید آیا باید کار دیگری انجام دهیم یا اگر نیاز به گرفتن وکیل است کی باید اقدام شود ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۳:۱۲

   با سلام با توجه با تخصصی بودن موضوع مورد اشاره شما می توانید از وکیل متخصص گروه وکلای لاهه در این زمینه مشاوره بگیرید. در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.

 • سلام خسته نباشید می خواستم ببینم شما اینجا بازیکنی که در رده امید بازی می کنه قبول می کنید و این که به تیم های لیگ برتری معرفی می کنید ممنون

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۰ دی ۱۴۰۱ ۱۰:۴۳

   با سلام. بله درصورت قابل قبول بودن رزومه ما می توانیم ایشان را به مدیربرنامه ورزشی معرفی کنیم.

 • سلام وقت بخیر
  من حدود ۸ سال در لیگ برتر بسکتبال بازی میکردم
  و به دلیل مصدومیت حرفه خودم رو تغییر دادم و رفتم سمت رشته حقوق. والان آزمون کانون وکلا دادم و احتمال خیلی زیاد قبول میشم. من خیلی به مدیر ورزشی شدن و همچنین وکالت در دعاوی ورزشی علاقه دارم. چطوری میتونید در این مسیر کمکم کنید که به این چیزی که میخوام برسم؟ (جایی هست من کار کنم و تجربی یاد بگیرم یا همایشی و هرچیزی که کمک کنه و اگر مقدوره منابعی معرفی کنید که برای بالا بردن سطح خودم در این زمینه مطالعه داشته باشم

  پاسخ
 • سلام روز بخیر. از طریق مربی گری حرفه ای تکواندو هم میشه مهاجرت کرد؟ وکیل مهاجرت ورزشی میتونه به من کمک کنه؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۳۰

   سلام روز شما بخیر، بله لطفا فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل کنید و روزمه خود را ارسال کنید.

 • سلام. برای مهاجرت ورزشی کم هزینه از چه روش هایی می شه استفاده کرد؟ یا کدوم کشورها هزینه کمتری لازم دارد؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۱۸

   سلام روز شما بخیر. درخصوص این موضوعات بهتر است با وکیل مهاجرت ورزشی تماس حاصل فرمایید تا بهترین اطلاعات در اختیار شما قرار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره با لاهه در واتساپ
Call Now Button