وکیل مهاجرت سرمایه گذاری

وکیل مهاجرت سرمایه گذاری

وکیل مهاجرت سرمایه گذاری فردی است که در حیطه انواع سرمایه گذاری ها در خارج از کشور و داخل کشور فعالیت می کند که البته مقصود ما از نوشتن این مطلب بررسی و طرح موضوع وکیل سرمایه گذاری در خارج از کشور می باشد. اگر میخواهید بدانید که وظایف وکیل سرمایه گذاری چیست؟ وکیل سرمایه گذاری چه ویژگی هایی دارد یا باید داشته باشد؟ یا یک وکیل سرمایه گذاری حول محور چه موضوعاتی قبول وکالت می کند؟حق الوکاله وکیل برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به چه صورت محاسبه می شود؟ برای اطلاع از پاسخ این سوالات با ما همراه باشید.

سرمایه گذاری در خارج از کشور با وکیل

فرآیند سرمایه گذاری در کشوری دیگر به مراتب دشوارتر از سرمایه گذاری در کشور ایران است زیرا افراد در اغلب موارد زبان دیگر کشور هارا بلد نبوده و همچنین از قوانین خرید ملک و ثبت شرکت در کشورهای دیگر اطلاعی ندارند. به همین جهت ممکن است شما در مسیر سرمایه گذاریتان به وجود یک وکیل سرمایه گذاری متخصص نیاز پیدا کنید. گروه وکلای بین المللی لاهه با تخصص و تجربه خود در این فرآیند می توانند شما را همراهی نمایند. در ادامه به معرفی کامل وکیل سرمایه گذاری می پردازیم.

مزایای همکاری با وکیل برای سرمایه گذاری در خارج از کشور

همکاری با وکیل جهت سرمایه گذاری و به تبع آن مهاجرت را می توان یکی از ملزومات سرمایه گذاری دانست زیرا همانطور که پیش تر گفتیم نمی توان به سادگی از مقوله سرمایه گذاری گذشت و سرمایه گذاری ای موفق خواهد بود که تمامی جوانب آن سنجیده شود. در نظر گرفتن تمام جزئیات و جوانب حقوقی یک سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران بسیار دشوار و دور از ذهن بنظر می رسد و این امر یکی از وظایف وکیل سرمایه گذاری است. همکاری با وکیل سرمایه گذاری باعث می شود تا از اشتباهات ریز و درشت در سرمایه گذاری پیشگیری شود. ممکن است شما به عنوان یک سرمایه گذار به زبان آن کشور یا زبان انگلیسی مسلط نباشید، در این مورد وکیل سرمایه گذاری با تسلط بر زبان های زنده دنیا به شما کمک می کند.

وکیل سرمایه گذاری
وکیل سرمایه گذاری

وکیل مهاجرت سرمایه گذاری باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

وکیل سرمایه گذاری می بایست ویژگی هایی داشته باشد تا بتوان به او به عنوان یک راهنما اعتماد کرد در ادامه به معرفی مهمترین این ویژگی ها می پردازیم.

۱. تجربه: وکیل سرمایه گذاری باید در خرید ملک و یا ثبت شرکت و علائم تجاری تجربه کافی داشته باشد زیرا صرف علوم آکادمیک کفایت نمی کند و فرد لازم است تا در زمینه کار و تجربه هم پیشرو بوده و بتواند نکاتی را که از چشم هر بیننده ای پنهان می ماند به شما یادآوری کند.

۲. تخصص و تعهد: تخصص به این معنی است که وکیل سرمایه گذاری در آن زمینه هایی که قانون حاکم است و افراد عادی از آن اطلاع ندارند دانش کسب کند. اما تعهد موجب می شود تا وکیل سرمایه گذاری منفعت موکل را در اولویت قرار دهد و از هرکاری که خلاف منفعت موکل قرار گیرد صرف نظر نماید.

۳. تسلط به زبان زنده دنیا: هر امری که قرار است در خارج از کشور آغاز و پیگیری شود تسلط به زبان آن کشور یا حداقل انگلیسی برای انجامش ضروری است. یعنی وکیل سرمایه گذاری با توجه به حساسیت تعهدش باید از زبان انگلیسی استفاده نماید.

۴. سابقه کاری و رضایت موکلین: سابقه کاری و همچنین رضایت موکلین می تواند در تبدیل وکیل به یک وکیل عالی بسیار موثر واقع شود. زمانیکه تصمیم دارید امور سرمایه گذاری خود را به وکیل سرمایه گذاری بسپارید باید توجه کنید که موکلین قبلی وکیل سرمایه گذاری مورد نظرتان از نتیجه قراردادشان با وکیل راضی بودند یا خیر. همچنین هرچه وکیل سابقه کاریش بیشتر، امکان موفقیتش هم بالا می رود.

حق الوکاله وکیل برای سرمایه گذاری در خارج از کشور

میزان حق الوکاله وکیل سرمایه گذاری در تصمیم شما برای همکاری با وکیل سرمایه گذاری می تواند موثر واقع شود. رقم و مبلغ دقیقی از میزان حق الوکاله وکیل سرمایه گذاری نمی توان اعلام کرد زیرا این مبلغ به متغیرهایی همچون قیمت ملک و یا سرمایه شرکت ، موضوع توافق و یا موضوع قرارداد بستگی دارد. پس برای تعیین میزان حق الوکاله به موارد مختلفی باید دقت نمایید.

چرا باید با وکیل سرمایه گذاری همکاری کنیم؟

سرمایه گذاری در خارج از کشور و مهاجرت موضوعی است که هر شخص عادی بدون اطلاع از جزئیاتش نمی تواند در آن موفق شود و در همین اثنا لزوم همکاری با وکیل سرمایه گذاری احساس می شود. برای انعقاد قراردادهای سرمایه گذاری یا ثبت شرکت های تجاری لازم است تا قرارداد و مفاد آن زیر نظر وکیل سرمایه گذاری قرار گیرد تا مطابق روند قانونی کشور مقصد سرمایه گذاری و با توجه به قوانین آن کشور درباره قرارداد نظر بدهد. این موضوع باعث می شود ریسک معاملات و قراردادهای شما کاهش یابد.

خدمات وکیل سرمایه گذاری

وکیل سرمایه گذاری در مراحل مختلفی از سرمایه گذاری می تواند به شما کمک کند. خدمات ارائه شده توسط وکیل محدود به موارد خاصی نیستند اما می توان آن ها را دسته بندی کرد و مهمترین آن ها را مشخص نمود. در ادامه به معرفی مهمترین این خدمات می پردازیم.

۱. انعقاد قرارداد خرید ملک: خرید ملک یکی از روش های سرمایه گذاری رایج است که متقاضی بسیاری دارد. اما قواعد حاکم بر قراردادهای خرید ملک در خارج از ایران پیچیدگی های خاصی دارد که لازم است تا توسط یک وکیل سرمایه گذاری مورد بازبینی قرار گیرد. برای مثال شما تصمیم دارید خانه ای در فرانسه خریداری نمایید پس از انتخاب ملک مورد نظرتان برای گذراندن مراحل حقوقی این سرمایه گذاری باید از تجارب یک وکیل سرمایه گذاری بهره ببرید.

۲. ثبت شرکت: ثبت و تاسیس شرکت یکی دیگر از خدماتی است که توسط وکیل سرمایه گذاری ارائه می شود. متقاضی ثبت شرکت بهتر است تا قبل از ثبت و تصمیم گیری با وکیل سرمایه گذاری مشورت کند برای مثال شما سرمایه ای دارید و تصمیم می گیرید تا در ایتالیا شرکت تاسیس نمایید. اینکه شرکت در چه قالبی تشکیل شود و یا تحت چه عنوان و موضوعی، مسائلی است که می توانید از وکیل سرمایه گذاری مشورت بگیرید. وکیل سرمایه گذاری علاوه بر مشاوره در خصوص اقدامات اولیه ثبت شرکت، می تواند تمام امور اداری و حقوقی ثبت و تاسیس شرکت شما را برعهده بگیرد.

۳. پیگیری دعاوی ناشی از سرمایه گذاری: ممکن است در روند سرمایه گذاری اتفاقات و موانعی رخ دهد که در نهایت منجر به دعوا شود. وکیل سرمایه گذاری به دلیل تسلط بر قوانین سرمایه گذاری می تواند به بهترین نحو از شما در دعاویتان دفاع نماید. تصور کنید برای خرید یک ملک اقدام کرده اید و فرد شما را در خصوص مشخصات خانه فریب داده است اگر بخواهید شکایت کنید و قرارداد را فسخ نمایید وکالت دادن به وکیل سرمایه گذاری پیروزی شما در این پرونده را تضمین می کند.

بیشتر بدانید:  مشاوره با وکیل مهاجرت

وکیل برای سرمایه گذاری در خارج از کشور
وکیل برای سرمایه گذاری در خارج از کشور

وکیل سرمایه گذاری در تهران

با توجه به مطالب ذکر شده باید تا الان اهمیت همکاری با وکیل مهاجرت سرمایه گذاری را دریافته باشید. صرف همکاری با هر وکیل سرمایه گذاری ای برای شما مفید واقع نمی شود بلکه لازم است تا از یک وکیل متخصص سرمایه گذاری درخواست همکاری کنید. گروه وکلای بین المللی لاهه با اطلاع از قوانین دقیق کشورها می توانند بهترین مشاوران و همراهان شما در مسیر سرمایه گذاری باشند.

سوالات متداول

حق الوکاله وکیل را نمی توان به صورت ثابت مشخص کرد بلکه میزان حق الوکاله به عواملی همچون سرمایه شما و توافقات طرفین بستگی دارد.

بله خرید ملک هم زیر گروهی از انواع سرمایه گذاری هاست که توسط وکیل سرمایه گذاری قابل انجام است.

به دلیل اینکه سرمایه گذاری در سطح بین المللی اتفاق می افتد لازم است تا طرفین یا نمایندگان آن ها اعم از وکلا به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند.

بله وکیل متخصص سرمایه گذاری به دلیل اشراف بر قوانین می تواند دعاوی ناشی از سرمایه گذاری را پیگیری نماید.

برای مشاوره و همکاری با وکیل سرمایه گذاری در تهران کافی است تا با شماره ۰۲۱۸۸۷۱۱۱۳۰ تماس برقرار نمایید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۳ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
تحصیل معماری در انگلستان
نوشتهٔ بعدی
تحصیل پزشکی در انگلستان

دیگر مطالب این دسته بندی

۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • روز بخیر. شما وکیل ثبت شرکت هم دارید؟ از طریق ثبت شرکت به چه کشوری میشه مهاجرت کرد؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۳۹

   سلام روز شما بخیر. بله وکلا بین المللی لاهه خدمات ثبت شرکت های بین المللی نیز انجام می دهند و برای بررسی شرایط شما لازم است تا با شماره ۰۲۱۸۸۷۱۱۱۳۰ تماس بگیرید.

 • سلام. میخواستم بدونم هزینه همکاری با وکیل مهاجرت سرمایه گذاری به چه صورته؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۹:۴۰

   سلام روز بخیر. برای مشخص شدن حق الوکاله وکیل مهاجرت سرمایه گذاری لازم است تا وکیل سرمایه گذاری شرایط شما برای مهاجرت را بررسی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button