وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا چه ویژگی هایی دارد؟ در چه زمینه هایی می توان به وکیل مهاجرت به آمریکا مراجعه کرد؟ نقش وکیل در مهاجرت به آمریکا چیست؟ هزینه مشاوره با وکیل مهاجرت به آمریکا چقدر است؟ کشور آمریکا به عنوان یکی از کشورهای مهاجرپذیر و با توجه به بستر مناسب اقتصادی و رفاهی برای زندگی شهروندانش مقصد جذابی برای افرادی به شمار می رود که قصد مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و… را دارند. به طور کلی وکیل مهاجرت به آمریکا به شما کمک می کند تا متناسب با شرایط خود بهترین مسیر  برای مهاجرت را انتخاب کنید و تا انتهای این مسیر شما را همراهی می کند. زمانی می توانید یک وکیل مهاجرت به آمریکا خوب پیدا کنید که به مهارت ها و ویژگی های مثبت یک وکیل متخصص مهاجرت به آمریکا که در ادامه ذکر می کنیم مطمئن شوید تا مسیر مهاجرتتان نیز تضمین شود.

وکیل مهاجرت به آمریکا چه ویژگی هایی دارد؟

وکیل مهاجرت به آمریکا همانطور که پیش تر گفتیم فردی است که با کسب تجربه در زمینه مهاجرت به آمریکا فعالیت می کند اما سوال اینجاست که وکیل مهاجرت به آمریکا چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

تعهد و صداقت

تعهد و صداقت دو ویژگی جدایی ناپذیر وکیل مهاجرت است و تفاوتی ندارد که وکیل در چه حیطه و کشوری فعالیت می کند. صداقت و تعهد دو ویژگی است که موجب می شود وکیل مهاجرت به آمریکا شما را به عنوان موکل بر منافع شخصی خود ترجیح دهد و تلاش خود را جهت حفظ منافع شما بکند.

تجربه

 وکیل مهاجرت در حال حاضر در تهران و ایران بسیار زیاد است اما همه شان نمی توانند پرونده های مهاجرتی خود را به سرانجام برسانند یکی از دلایل آن نیز نداشتن تجربه کافی است به همین خاطر پیشنهاد می شود سابقه وکیل درخصوص امور مهاجرتی را بررسی نمایید.

تخصص

وکیل مهاجرت به آمریکا باید در زمینه فعالیت های مهاجرتی و انجام امور مرتبط با آن همچون اخذ ویزا، پذیرش تحصیلی، ریجکت ویزا، انجام امور لاتاری آمریکا و… دانش و اطلاعات داشته باشد همچنین اشراف به قوانین آمریکا نیز حائز اهمیت است در غیر اینصورت فرآیند مهاجرت شما با مانع روبرو خواهد شد و در نتیجه شکست می خورد.

انجام امور به صورت شفاف و ارائه گزارش کار

افرادی که تصمیم می گیرند مهاجرت کنند فشار روحی و استرس زیادی را تحمل می کنند به همین خاطر ارائه گزارش کار از طرف وکیل و همچنین در جریان امور قرار دادن موکل بسیار کارآمد بنظر می رسد و از استرس وی می کاهد.

تسلط به قوانین مهاجرتی

به روز بودن اطلاعات وکیل در زمینه مهاجرت آن قدر اهمیت دارد که ممکن است آینده هدف شما را تحت تاثیر قرار دهد. برای مثال ممکن است شما بخواهید برای اخذ ویزای نخبگان آمریکا اقدام کنید یا نسبت به مهاجرت تحصیلی به آمریکا اقدام کنید در این حالت اگر اطلاعات وکیل به روز نباشد یا به قوانین مطلع نباشد وقت شما را تلف کرده و باعث ورود آسیب مالی و روحی به شما خواهد شد.

بیشتر بدانید:  اخذ ویزای آمریکا تضمینی

وکیل برای مهاجرت به آمریکا
وکیل برای مهاجرت به آمریکا

خدمات وکیل مهاجرت به آمریکا

 •  انجام امور مربوط به مهاجرت تحصیلی به آمریکا نظیر اخذ پذیرش از دانشگاه ها، بورسیه های تحصیلی و ویزای تحصیلی این کشور.
 • بررسی شرایط شما برای مهاجرت کاری اعم از ویزای جاب سیکر، جاب آفر و اخذ ویزای کاری آمریکا
 • انجام امور مرتبط با ویزای نخبگان آمریکا اعم از NIW و EB1  و EB3
 • مشاوره برای مهاجرت سرمایه گذاری به آمریکا اعم از خرید ملک و ثبت شرکت در آمریکا و همچنین انعقاد قراردادهای تجاری و انجام فرآیندهای ثبت شرکت و سرمایه گذاری
 • مهاجرت ورزشی به آمریکا
 • اخذ ویزای توریستی آمریکا
 • فعالیت در زمینه مهاجرت خویشاوندی به آمریکا یا مهاجرت از طریق دعوتنامه
 • اعتراض به ریجکتی ویزای آمریکا
 • بررسی شرایط شما به منظور انتخاب بهترین راه مهاجرت به آمریکا
 • انعقاد قرارداد مهاجرت
 • مشاوره درخصوص مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج
 • اطلاع از فرآیند صدور گرین کارت آمریکا و مشاوره به شما در این زمینه

هزینه مشاوره با وکیل

پس از پیدا کردن وکیل متخصص مهاجرت به آمریکا لازم است قبل از انعقاد قرارداد مهاجرت یک جلسه مشاوره برگزار کنید تا وکیل از شرایط شما اطلاع پیدا کند و شما نیز بتوانید از دانش و اطلاعات وی اطمینان حاصل کنید. در این جلسه معمولا قراردادی منعقد نمی شود و تنها خلاصه ای وضعیت ذکر و بررسی می گردد. برخی وکلا برای برگزاری جلسات ابتدایی مشاوره هزینه ای دریافت نمی کنند اما برخی دیگر مبلغی را به عنوان هزینه مشاوره با وکیل مهاجرت تعیین کرده اند این هزینه کاملا شخصی بوده و به وکیل مهاجرت به آمریکا بستگی دارد به همین خاطر نمی توان رقم دقیقی اعلام کرد. پس از برگزاری جلسه مشاوره با وکیل مهاجرت به آمریکا، درصورتیکه وکیل مهاجرت اذعان دارد که می تواند برای انجام امور شما اقدام کند و شما نیز از نتیجه جلسه راضی باشید قرارداد مهاجرت منعقد می کنید و در نهایت مبلغ حق الوکاله وکیل در این قرارداد با توجه به توافق شما و وکیل مشخص خواهد شد.

وکیل مهاجرت به آمریکا باید به زبان انگلیسی مسلط باشد؟

وکیل مهاجرت به آمریکا با توجه به فعالیت های فرامرزی خود و ارتباطات بین المللی لازم است تا به زبان انگلیسی اشراف کامل داشته باشد. عدم تسلط به زبان انگلیسی موجب می شود تا وکیل مهاجرت نتواند امور مهاجرتی شما را انجام دهد و با دانشگاه ها، مراکز مورد نیاز و حتی سفارت ارتباط برقرار کند در نتیجه تسلط به زبان انگلیسی یکی از مهمترین شرایط برای یک وکیل خوب متخصص به آمریکا است.

مزایای مشورت با وکیل مهاجرت

مشاوره با وکیل مهاجرت به آمریکا شما را با مسیر مهاجرتتان آشنا می کند و موجب می شود تا با اطلاع دقیق از قوانین و شرایط مهاجرت به آمریکا با خیال راحت این مسیر را طی کنید. وکیل مهاجرت در مسیر اخذ ویزای آمریکا و آماده سازی مدارک شما را با موانع و سختی های مسیر آشنا می کند. مهاجرت به آمریکا نیازمند تسلط بر زبان انگلیسی، اشراف بر قوانین مهاجرتی این کشور، آشنایی با نحوه فعالیت سفارت آمریکا در ایران، هزینه های مهاجرت به آمریکا و… است که در تمام موارد ذکر شده وکیل مهاجرت به آمریکا به شما کمک می کند.

بیشتر بدانید:  ویزای آمریکا و انواع آن

وکیل متخصص در مهاجرت به آمریکا
وکیل متخصص در مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا در تهران

پیش تر درخصوص خدمات وکیل مهاجرت به آمریکا صحبت کردیم به طور خلاصه وکیل مهاجرت چراغ راه شما برای رسیدن به این کشور است که خدمات و فعالیت های متنوعی را ارائه می دهد و در تمام زمینه های مهاجرت به آمریکا تجربه و تخصص دارد. گروه وکلای لاهه متشکل از وکلای خبره و متخصص آمریکا که در این کشور مقیم هستند می توانند شما را در همه روش های مهاجرتی مسائل مرتبط با آن همراهی کنند. شما با همکاری با وکلای مهاجرتی لاهه آینده خود را در این کشور تضمین خواهید کرد.

سوالات متداول

هزینه مشاوره با وکیل مهاجرت به آمریکا توسط وی مشخص می شود و نمی توان رقم دقیقی اعلام کرد.

بله شما می توانید در زمینه اخذ ویزای NIW آمریکا نیز به وکیل مهاجرت به این کشور مراجعه کنید.

بله تسلط به زبان انگلیسی یکی از مهمترین و اصلی ترین شروط برای انتخاب یک وکیل خوب مهاجرت به آمریکا است.

مدت اعتبار قرارداد شما با وکیل مهاجرت به آمریکا متناسب با موضوع قرارداد متفاوت خواهد بود و به شما و وکیلتان بستگی دارد.

وکیل مهاجرت متخصص فردی است که تمام ویژگی های مثبت یک وکیل خوب را در خود داشته باشد در نتیجه نمی توان تنها یک ویژگی را نام برد.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
عوارض خروج از کشور
نوشتهٔ بعدی
چگونگی ثبت شرکت در آمریکا

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button