وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان چه خدماتی ارائه می نماید؟ چرا برای مهاجرت به آلمان نیازمند وکیل می باشیم؟ وکیل خوب را چگونه شناسایی کنیم؟ در این مطلب قصد داریم به بررسی ویژگی ها و خدمات وکیل مهاجرت به آلمان و همچنین مواردی که باید در رابطه با انتخاب وکیل مهاجرتی معتبر و متخصص برای کشور آلمان بدانیم، بپردازیم. با وکیل متخصص مهاجرتی گروه وکلای بین المللی لاهه  تا انتهای این مطلب همراه باشید.

وکیل برای مهاجرت به آلمان و لزوم آن

وکیل مهاجرت به آلمان برای متقاضیان مهاجرت به این کشور صنعتی نیاز است؟! شما بدون وکیل مهاجرتی هم می توانید امور مهاجرتی خود را انجام دهید لکن این را بدانید هر چند شاید شما قادر باشید از پس مسائل مهاجرت تان به آلمان بر بیایید ولی باز هم همیشه همراه داشتن یک وکیل متخصص ضریب اطمینان دستیابی به مطلوبتان را بیشتر خواهد کرد. مخصوصا وکیلی که داری اطلاعاتی به روز از قوانین مهاجرتی است ، به زبان های خارجی بخصوص آلمانی تسلط دارد، افراد و گروه های مرتبط را در آلمان می شناسد، قبلا این راه را رفته است، دارای امکانات نرم افزاری و سخت افزاری در آلمان می باشد مثل دفتر در آلمان و مسائلی از این قبیل که می تواند راه را برای شما هموار کند.

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان چه ویژگی هایی دارد؟

برای اینکه وکیل مهاجرت به آلمان را بهتر بشناسیم باید با ویژگی هایش آشنا شویم تا بتوانیم بهترین وکیل را برای امر مهاجرت به کشور آلمان انتخاب کنیم. ویژگی های مهم وکیل مهاجرت به آلمان عبارتند از:

  • تجربه وکیل در امر مهاجرت

تجربه در امر مهاجرت به خصوص در امور مهاجرت به آلمان یعنی چه؟ در پاسخ به این سوال ذکر این مطلب می تواند مفید باشد که افراد زیادی ادعا می نمایند که می توانند به بهترین شکل و حتی بعضا بصورت تضمینی کارهای مهاجرتی شما را انجام  دهند. اما آیا تمام این افراد واقعا جهت مهاجرت به آلمان سابقه و یا تجربه ای دارند یا خیر؟ آیا مورد مشابه ای را انجام داده اند یا خیر و تنها با صرف تبلیغات قصد گرفتن موکل دارند و پس از آن با کار شما می خواهند تجربه ای برای خود داشته باشند  و یا حتی کلاهبرداری کنند. به هر حال توصیه می کنیم تجربه و سابقه ارائه دهنده خدمات خود را مورد ارزیابی قرارد دهید.

  • تخصص و تبحر وکیل در روش های مهاجرتی

وکیل مهاجرت به آلمان باید به انواع روش های مهاجرت به این کشور تسلط کافی داشته  باشد چرا که گاهی روشی که شما برای مهاجرت به آلمان انتخاب کرده اید، مناسب شما نیست و وکیل حاذق در مهاجرت به آلمان که به کار و روشهای مختلف مهاجرتی اشراف دارد می تواند راهی مناسب تر پیش روی تان بگذارد. از جمله روش های مهاجرت به آلمان می توان به روش مهاجرت تحصیلی، روش مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت ورزشی، مهاجرت خویشاوندی و … اشاره نمود. البته کم نیستند وکلای متخصصی و موسساتی که با توجه به گستردگی و جزئیات قوانین و شرایط هر یک از این روش ها تنها در یک روش خاص فعالیت می  نمایند. در نظر بگیرید وکیلی که تنها در زمینه مهاجرت تحصیلی به آلمان کار می کند نیاز به چه حجمی از آمار، اطلاعاتی وضوابط کلیه رشته ها و دانشگاه آلمان دارد آن هم جزئیاتی که همواره تغییر نموده و به روز می گردد. پس بعید است وکیلی در همه روش های مهاجرتی بتواند بهترین باشد.

  • وکیل مهاجرت به آلمان و تسلط به زبان این کشور

وکیل مهاجرت به آلمان باید توانایی صحبت و مذاکره با طرف های آلمانی خود را داشته باشد تا با توجه به ارتباطات با وکلای معتبر و مطمئن خود در آلمان بتواند امور مهاجرت شما به خوبی در این کشور هدایت نموده و به جلو ببرد.

نه اینکه برای یک ارتباط ساده نیاز به مترجم و بعضا افراد ناوارد داشته باشد که خدایی ناکرده کارتان دچار مشکل شود. کم نیستند اصطلاحات زبانی که تنها یک آلمانی و یک مترجم حرفه ای از آنها سر در می آورد و این امر در قراردادهای مهم مثلا در فرایند مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در آلمان بیشتر به چشم می خورد پس کار را به کاردانش بسپارید.

  • به روز و مسلط به قوانین باشد

با توجه به مدون بودن قوانین در هر کشور یکی از لازمه های هر وکیل به روز کردن اطلاعات حقوقی خود در زمینه ای است که ادعای تخصص در آن را دارد. صرف اینکه مثلا قبلا برای موکلی در آلمان کاری پیدا نموده و توانسته برای وی اخذ کار، اقامت و حتی تابعیت بگیرد دلیل نمی شود که امروز هم با همان شرایط گذشته بتواند برای شخصی جدید همان روند را طی نماید. فرض کنید پارسال آلمان در رشته پرستاری جذب نیروی کار داشته و این فرایند توسط وکیل انجام شده ولی آیا آن وکیل امروز هم می تواند به شخص پرستار قول مهاجرت کاری به آلمان را صرف انجام این امر در گذشته بدهد؟ پاسخ خیر است. پس اطلاعات و دانسته های وکیل مهاجرت می بایست به روز باشد.

  • وکیل معتبر در امر مهاجرت به آلمان

اعتبار وکیل خود را بسنجید. وکیل شما که ادعای انجام امور مهاجرت به آلمان را دارد فارغ التحصیل کجاست و مدرک تحصیلی وی چیست؟ مجوز وکالت دارد یا خیر؟ چند ساله سابقه فعالیت در زمینه حقوقی و مهاجرتی دارد؟ آیا حسن شهرتی توانسته برای خود در این مدت فعالیت کسب نماید یا خیر؟ آیا همکاران و موکلینش وی را بعنوان فردی امین و معتمد می شناسند؟ اصلا خودش قصد انجام مورد مهاجرتی شما را دارد یا تنها کارچاق کن افراد دیگریست؟

 شاید دستیابی به پاسخ این سوالات مشکل باشد اما وکیل محرم اسرار و زندگی تان خواهد بود و در زمینه مهاجرت گاهی شما قصد دارید ثمره یک عمر زندگی تان را در دستان وی قرار دهید لذا خوب تحقیق کنید.

  • رضات موکلین از وکیل

تحقیق نمایید آیا وکیلی که قصد دارید مهاجرت خود به آلمان را به وی بسپارید آیا قبلا پرونده های موفقی در این زمینه داشته است یا خیر؟ و اگر داشته آیا این افراد از وکیل خود راضی بوده اند یا خیر؟ آیا وکیل مربوطه به قول هایی که روز اول به موکل داده عمل نموده است یا خیر چرا که گاهی تنها موفق بودن در یک پرونده ملاک نیست و کیفیت کار نیز می تواند مهم باشد.

 فرض نمایید وکیل روز اول به شما می گوید تا ۶ ماهه آینده فرایند مهاجرت تحصیلی شما جهت تحصیلی پزشکی در آلمان با هزینه ۵۰۰۰ یورو انجام خواهد شد. ولی بعد از ۶ ماه بنا به دلایلی مثل عدم آگاهی وکیل از شرایط جدید آن دانشگاه موفق به اخذ پذیرش برای شما نمی شود و یک سال امور مهاجرتتان به تعویق می افتد و مجبور به پرداخت هزینه ای مضاعف نیز می شوید.

 حال شاید بعد از یک سال آن وکیل موفق به انجام امور مهاجرت تحصیلی شما به آلمان نیز گردیده باشد ولی آیا متقاضی از کیفیت انجام این امور توسط وکیلش رضایت داشته یا خیر؟!

از دیگر خصصیه ها یک وکیل متخصص می توان به صداقت، در جریان گذاشتن به روز موکل از انجام پروسه مهاجرت، خوش قولی، امانت داری، حسن اخلاق و … اشاره نمود.

وکیل برای مهاجرت به آلمان
وکیل برای مهاجرت به آلمان

خدمات وکیل مهاجرت به آلمان

خدماتی که وکیل مهاجرتی آلمان به طور کلی ارائه می دهد عبارتند از:

۱- ارائه مشاوره در تمامی زمینه های مهاجرتی و اخذ ویزای به روش های مختف نظیر مهاجرت تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری و ثبت شرکت،  خویشاوندی و …
۲- بررسی شرایط متقاضی و ارائه راهکار های مناسب جهت انتخاب روش مهاجرتی صحیح
۳- مشاوره در جهت ثبت شرکت و انعقاد قرار دا با وکیل متخصص در حوزه تجارتی و مالیاتی
۴- راهنمایی و مشاوره در انتخاب رشته و دانشگاه برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کشور آلمان
۵- مشاوره به منظور سرمایه گذاری در کشور آلمان و راه اندازی فعالیت اقتصادی
۶- آنالیز شرایط متقاضیان مهاجرت کاری به آلمان و انجام امور مربوط به مهاجرت کاری نظیر جاب آفر و…
۷- بررسی و تهیه مدارک موکل جهت انجام امور مهاجرتی مانند اخذ وقت سفارت، ثبت شرکت، پذیرش تحصیلی و …
۸- اخذ انواع ویزای آلمان
۹- ارائه مشاوره به منظور مهاجرت از طریق ازدواج
۱۰- مشاوره برای اخذ اقامت موقت و دائم متقاضی مهاجرت
۱۱- تهیه و تدوین طرح تجارتی و استارتاپ و اخذ تاییدیه های سازمانی

هزینه های وکیل متخصص مهاجرت به آلمان

یکی از سوالات رایج مهاجرین به آلمان بحث هزینه دریافتی وکیل برای انجام امور مهاجرت است. کم نیستند افرادی که به ما مراجعه می کنند و وکیل برای شان وقت می گذارد، پرونده شان و شرایط را بررسی می نماید و سپس هزینه کار و حق الوکاله خود را به متقاضی اعلام می نماید. و متقاضی در جواب بیان می دارد فلان وکیل یا فلان موسسه هزینه ای بسیار پایین تر ارائه داده اند.

اما آیا به واقع شخصی که هزینه ای پایین تر برای کار خود اعلام می کند کار بهتری نیز ارائه می دهد. اصلا نمی گوییم کسی که دستمزد بالاتری دارد حتما کیفیت بالاتری دارد خیر. ولی ما بعنوان گروه وکلای بین المللی لاهه توجه شما را به این نکته جلب می کنیم که تمامی هزینه های اعلامی توسط این گروه کارشناسی شده، بصورت صد در صد توافقی با موکل و همچنین انجام امور مهاجرتی نیز تماما توسط تیم حرفه ای متشکل از بهترین وکلای پایه یک ایران و آلمان انجام می گیرد. و متقاضی در صورت عدم رضایت از روند پیشرفت پرونده خود تا یک ماه پس از قرارداد می تواند نسبت به فسخ قرارداد فی مابین و استرداد وجوه پرداخت شده بعنوان حق الوکاله وکیل اقدام نماید.

بیشتر بدانید:  اعتراض به ریجکتی ویزای آلمان

وکیل مهاجرت در آلمان
وکیل مهاجرت در آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان در تهران

گروه وکلای بین المللی لاهه با داشتن دفاتر در کشورهای مختلف مثل اسپانیا، امارات، آلمان و … تا حدود زیادی توانسته خیال مهاجرین محترم را به ویژه جهت مهاجرت به آلمان جلب کند. و حتی متقاضیان می توانند شخصا به دفتر ما در آلمان مراجعه کنند و مشکلات خود را مطرح نمایند و از مشاوره وکلای متخصص ما در این حوزه بهر مند گردند.

وکلای متخصص مهاجرتی این مجموعه با تخصص در انواع روش های مهاجرتی به کشور آلمان بستری مناسب برای مهاجرت شما فراهم نموده اند تا با خیالی آسوده امور مهاجرت خود را به آن ها بسپارید.

دفتر مرکزی گروه وکلای بین المللی لاهه در تهران، پذیرای شما مراجعین و متقاضیان مهاجرت می باشد. همچنین می توانید با مشاورین از طریق واتس آپ، دیدگاه و تماس تلفنی ارتباط برقرار نموده و راهنمایی های لازم را اخذ نمایید.

سوالات متداول

بله وکلای متخصص مهاجرتی به آلمان و اکثر کشورهای گروه وکلای بین المللی لاهه در تهران و سایر کشور ها نیز مستقر هستند.

 

میزان دقیقی را نمی توان مشخص کرد و باید شرایط متقاضی، روش مهاجرتی و سایر موارد را مورد بررسی قرارد داد. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از هزینه با کارشناسان تماس بگیرید.

الزاما نیازی به وکیل مهاجرتی ندارد لکن حضور وکیل ضریب خطا را به حد اقل می رساند و به پروسه مهاجرتی سرعت می بخشد.

بله وکیل مهاجرتی آلمان می تواند شما را تا زمان اخذ ویزای کاری کشور آلمان همراهی کند.

کافیست جهت مشاوره با شماره ۰۹۱۲۰۴۴۹۲۹۹ تماس بگیرید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
بورسیه تحصیلی آلمان
نوشتهٔ بعدی
اعتراض به ریجکتی ویزای استرالیا و رفع آن

دیگر مطالب این دسته بندی

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button