مهاجرت ورزشی

مهاجرت ورزشی امروزه ذهن بسیاری از ورزشکاران، مربیان، داوران و مدیران ورزشی،باشگاه داران،کارگزاران فوتبال، علاقه مندان به فعالیت های اقتصادی ورزشی و … را به خود مشغول کرده است. در دنیای کنونی با توجه به پیشرفت چشم گیر ورزش، وجود طرفداران بی شمار و همچنین امکان در آمد زایی بسیار بالا از این موضوع متقاضیان ورزشی را به سمت مهاجرت ورزشی سوق داده است. جهان ورزش به قدری گسترده و هیجان انگیز و پرمنفعت است که سبب می شود فعالان ورزشی زندگی حرفه ای خود را در کشور دیگری ادامه داده و از طریق ورزش و رشته تخصصی خود اقدام به در آمد زایی و همین طور پیشرفت تخصصی نمایند.

با توجه به اینکه در کشور ما نیز ورزشکاران و پدیده های ورزشی و نو ظهور بسیار بوده و کیفیت و ابزار و سطح علمی در برخی رشته ها نیاز به دانش بین المللی دارد متقاضیان مهاجرت ورزشی افزایشی بیشتری پیدا کرده و به همین دلیل گروه وکلای لاهه سعی بر آن دارد برای متقاضیان مهاجرت ورزشی و ویزای ورزشی را شرح داده و شرایط، مزایا و مدارک مورد نیاز، کشورهای مناسب مهاجرت ورزشی و نقش وکیل ورزشی را بیان کند تا متقاضیان و فعالان ورزشی با اطلاعات و آگاهی کامل اقدام به مهاجرت ورزشی نمایند.

مهاجرت ورزشی
مهاجرت ورزشی

مهاجرت ورزشی چیست؟

مهاجرت ورزشی یکی از روش های مهاجرت و در واقع اصطلاحی است که ورزشکاران و فعالان ورزشی برای پیشرفت و ادامه شغل حرفه ای خود اقدام به مهاجرت به کشورهای دیگر می نمایند. مهاجرت ورزشی و اخذ ویزای ورزشی در هر کشور متفاوت می باشد. به طور مثال در برخی از کشورها از طریق فعالیت حرفه ای و در برخی دیگر نیز از طریق جذب اسپانسر یا کارفرما اعطای ویزا صورت می گیرد. جهت مهاجرت ورزشی و اخذ ویزای ورزشی نیازمند آگاهی از شرایط و مقررات مهاجرتی کشور مقصد می باشیم که به متقاضیان مهاجرت ورزشی پیشنهاد می شود جهت بالا بردن آگاهی خود از وکیل مهاجرت ورزشی متخصص بهره گیری نمایند.

ویزای ورزشی و انواع آن

ویزای ورزشی نوعی خاص از ویزا می باشد که مختص ورزشکاران و فعالان ورزشی نظیر مربیان، داوران، مدیران ورزشی و … بوده و با توجه به قوانین هر کشور با شرایطی خاص که برخی از این شرایط در عنوان فوق ذکر شد اعطا می گردد.
ویزای ورزشی به دو نوع ویزای موقت و دائم تقسیم بندی می شود:

۱- ویزای دائم

ویزای دائم مختص ورزشکارانی است که قهرمانی و دستاورد بین المللی داشته و یا از موسسات ورزشی یا واجد الشرایط کشور مقصد دعوت و معرفی می شوند و یا دارای لایسنس دانشگاهی می باشند که جهت ادامه فعالیت خود در کشور مقصد ویزای دائم به آن ها اعطا می گردد.

۲- ویزای موقت

ویزای موقت برای ورزشکاران و افرادی است که از طرف سازمان ها و نهاد های ورزشی کشورهای خارجی برای شرکت در مسابقات و رویدادها صادر می گردد. همچنین ویزای موقت مختص ورزشکارانی که دارای وضعیت مطلوب جسمانی با توانایی بالا که رزومه مناسبی دارند اعطا می شود که به ویزای مهارت نیز معروف است.

مهاجرت از طریق ورزش
مهاجرت از طریق ورزش

مهاجرت ورزشی مختص کیست؟

افرادی مشمول مهاجرت ورزشی می شوند عبارتند از:

 • ورزشکاران
 • مربیان ورزشی
 • قهرمانان داخلی و بین‌المللی ورزشی که عنوانی در سطح بین‌المللی کسب کرده باشند.
 • داوران و مسئولان ورزشی مطرح
 • افرادی که مدیر برنامه ورزشی هستند.
 • مدرسان ورزشی مطرح در سطح داخلی و بین‌المللی
 • فعالان ورزشی در حوزه بین المللی و داخلی
 • مفسران خبرنگاران و نویسندگان ورزشی
 • سرمایه گذاران در امور ورزشی

مهاجرت ورزشی و مزایای آن

مهاجرت ورزشی اولین مزیتی که شامل حالش می گردد کم هزینه بودن آن نسبت به مهاجرت سرمایه گذاری، مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری و … می باشد.

از دیگر مزایای این نوع مهاجرت می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 •  عدم نیاز به مدرک زبان بین المللی در اکثر کشورها
 • پروسه زمانی کوتاه مدت جهت اخذ ویزا
 • از لحاظ سنی و تحصیلات شرایط آسانی دارد
 • انتخاب محل زندگی توسط شخص متقاضی
 • استفاده از وکیل متخصص مهاجرت ورزشی در امور خود
 • امکان ادامه تحصیل و شغل حرفه ای در برخی کشورها

مهاجرت ورزشی و مدارک مورد نیاز

مدارک لازم جهت مهاجرت ورزشی عبارتند از:

 • مدارک شناسایی (پاسپورت)
 • رزومه ورزشی و سوابق حرفه ای در رشته مورد نظر
 • جوایز و دستاوردهای بین المللی نظیر مدال، جام و حکم قهرمانی
 • دعوت نامه از طرف باشگاه یا کمپانی یا سازمان ها و نهادهای ورزشی

ورزشکار خود اشتغال و مهاجرت ورزشی

ورزشکار خود اشتغال که بر گرفته از قانون مهاجرتی کانادا می باشد کسی است که تا زمان رسیدگی به پرونده اش توسط اداره مهاجرت کشور مقصد، علاوه بر اینکه می بایست افسر مهاجرت را مجاب کند باید یکی از شریط زیر را نیز دارا باشد:

 • دو سال تمام فعالیت خوداشتغالی در زمینه فعالیت های ورزشی (یعنی منبع درآمد وی از این راه بوده است)
 • دو سال تمام فعالیت های ورزشی در سطح بین المللی
 • یک سال تمام خود اشتغالی در زمینه فعالیت های ورزشی به اضافه یک سال تمام فعالیت های ورزشی در سطح بین المللی

برای مهاجرت ورزشی از کجا شروع کنیم؟

مهاجرت ورزشی همان طور که بیان کردیم مختص افراد خاصی می باشد. برای مهاجرت ورزشی ابتدا باید شرایط و وضعیتی که متقاضی را در نظر گرفته و سپس با بررسی قوانین کشور مورد نظر و همچنین قوانین و آیین نامه های وزارت ورزش آن کشور اقدام به مهاجرت نمود. مهاجرت ورزشی در هر کشور شرایط خاص خود را داشته که در برخی از آن ها نیازمند یک اسپانسر یا کارفرما بوده و در بعضی از کشورهای دیگر می بایست از طرق باشگاه یا نهاد ورزشی دعوت به عمل آید و یا از طریق خود اشتغالی و … که در رابطه با این موارد به شما متقاضیان و فعالان ورزشی پیشنهاد می شود از وکیل متخصص مهاجرت ورزشی مشورت گرفته و از اطلاعاتشان بهره گیری نمایند.

بورسیه ورزشی Scholarship

بورسیه یا اسکالر شیپ یکی از بورسیه هایی است که دانشجویان یا دانش آموزانی از استعداد ورزشی بالا و خاصی برخوردارند می توانند از آن استفاده نمایند وکشورهای مقصد با بررسی استعداد و توانایی ورزشی متقاضی اقدام به بورسیه ورزشی شخص می نمایند. اگر چه بورسیه ورزشی در جهت استعداد و توانایی متقاضی اعطا می گردد ولیکن پیش زمینه تحصیلی مناسب نیز باید در نظر گرفت و در آن هم باید موفق بود.
جهت اطلاع از کشورهای با پذیرش بورسیه ورزشی می توانید با وکلای متخصص مهاجرت ورزشی گروه وکلای لاهه ارتباط برقرار کنید.

ورزش و مهاجرت
ورزش و مهاجرت

بهترین کشورها جهت مهاجرت ورزشی

کشورهای بسیاری در سرتا سر دنیا وجود دارند که شرایط مناسبی جهت مهاجرت ورزشی داشته و هر کدام با توجه به قوانین و مقررات خود اقدام به صدور ویزا و اقامت می نمایند. با توجه به اینکه مهاجرت ورزشی و متقاضی بسیاری از میان ورزشکاران و ورزش دوستان دارد، جهت اطلاع رسانی و آگاهی این عزیزان به چند کشور از بهترین کشور ها جهت مهاجرت ورزشی تنها اشاره کرده و نحوه اخذ ویزا از طریق کشورها را به طور دقیق در مقالات اختصاصی کشور مورد نظر مورد بررسی قرارداده و توضیح می دهیم.

مهاجرت ورزشی آمریکا

مهاجرت ورزشی به آمریکا

کشور آمریکا را می توان یکی از بهترین کشور ها در رابطه با مهاجرت ورزشی عنوان کرد. کشور آمریکا با توجه به اینکه در اکثر و به نوعی تمام رشته های ورزشی فعالیت داشته و در المپیک هم همیشه در کنار چین در حال رقابت بوده و همچنین کشور مهاجر پذیری شهرت دارد اقدام به صدور ویزای ورزشی که معروف به ویزای p (که در سه دسته p1 ,p2, p3 تقسیم شده) می نماید. آمریکا علاوه بر صدور ویزا بورسیه ورزشی نیز اعطا نموده که تمامی این موارد شرایط خوبی را برای ورزشکاران متقاضی مهاجرت ورشی فراهم نموده است. به همین دلیل مهاجرت ورزشی به آمریکا یکی از بهترین انتخاب ها در مسیر مهاجرت ورزشی است.

مهاجرت ورزشی به کانادا

مهاجرت ورزشی به کانادا

مهاجرت ورزشی به کانادا به صورت خود اشتغالی از سوی ورزشکاران و فعالان ورزشی می باشد. ورزشکاران در این روش می بایست شرایط خاصی را داشته باشند که به عنوان مثال پنج سال فعالیت و کسب در آمد از طریق ورزش یکی از آن ها بوده و نیازمند کسب امتیازات لازم جهت صدور ویزا می باشند.مهاجرت ورزشی به کانادا نسبت به مهاجرت تحصیلی و کاری هزینه کمتری داشته و راه را برای ورزشکاران و فعالان ورزشی راحت تر کرده است. شما عزیزان جهت اطلاع از شرایط مهاجرت ورزشی به کانادا و نحوه و مقدار امتیازات و سایر مسائل دیگر با مشاوران گروه وکلای لاهه تماس بگیرید.

مهاجرت ورزشی به آلمان

مهاجرت ورزشی به آلمان

کشور آلمان در کشوری است که نه تنها در مهاجرت کاری و مهاجرت تحصیلی شرایط مناسبی داشته، در مهاجرت ورزشی نیز دارای شرایط مطلوبی بوده و اقدام به جذب استعدادهای ورزشی در در کشور خود می نماید به خصوص جوانان و نوجوانان که این موضوع سبب ایجاد متقاضیان بسیاری در مهاجرت ورزشی به آلمان شده است.

مهاجرت ورزشی به اسپانیا

مهاجرت ورزشی به اسپانیا

اسپانیا که در رشته های ورزشی مختلفی همچون فوتبال، بسکتبال، تنیس و… همیشه خوش درخشیده و کشوری است که مردم و دولتمردان علاقه مندی زیادی به ورزش دارد شرایطی ایده آل برای ورزشکاران و فعالان ورزشی و مربیان و … جهت مهاجرت ورزشی ایجاد نموده است. برای دریافت ویزای ورزشی اسپانیا نیازمند پیشنهاد رسمی از طریق کارفرما یا جذب اسپانسر می باشد. قابل توجه اینکه این کشور به قهرمانانی که در سطح جهانی عنوان دار هستند ویزای ورزشی اعطا می نماید.

مهاجرت ورزشی به انگلیس

مهاجرت ورزشی به انگلیس

مهاجرت ورزشی به انگلیس با توجه به شرایط و امکانات رفاهی و ورزشی بسیار عالی بوده و مزیت منحصر به فرد آن امکان اخذ شهروندی پس از پنج سال متوالی فعالیت در حوزه ورزشی می باشد. ویزای ورزشی انگلیس به دو نوع TIER2 (ویزای مخصوص ورزشکاران) و TIER5 (ویزای موقت کار ورزشکاران) تقسیم بندی می شود که جهت اخذ آن می بایست از سوی یک کارفرما و یا تیم و موسسه و نهاد ورزشی تایید شود.
امروزه در کشور انگلیس تیم ها و نهاد های بسیاری هستند که حاضر به جذب استعدادهای ورزشی بوده و این فرصت خوبی برای متقاضیان مهاجرت ورزشی تلقی می شود.

نقش وکیل در مهاجرت ورزشی

وکیل متخصص به طور کلی در امور مهاجرت همیشه نقش کاربردی و پررنگی دارد. وکیل متخصص مهاجرت ورزشی نیز به نوعی لازمه کار جهت انجام اقدامات متقاضی یا ورزشکار بوده و با تخصص و دانش و تجربه خود ورزشکار و فعال ورزشی را مسیر درست قرار می دهد. وکیل مهاجرت ورزشی شرایط ورزشکار و سوابق و رزومه او را بررسی کرده و با آگاهی از قوانین و آیین نامه های کشور های مناسب جهت مهاجرت ورزشی بهترین کشور را پیشنهاد داده و همچنین توانایی انجام امور ورزشکار و متقاضی را دارد.وکیل متخصص مهاجرت ورزشی توانایی مکاتبه با کارفرمایان و نهادها و تیم ها و سایر سازمان های ورزشی در کشورهای دیگر را داشته و سبب سهولت اخذ ویزا و جلوگیری از هرگونه اشتباه در مسیر اخذ ویزا می گردد.

گروه وکلای لاهه به متقاضیان و ورزشکاران، مربیان، داوران و مدیران ورزشی پیشنهاد می کند حتما و قطعا از وکیل متخصص مهاجرت ورزشی مشورت و بهره برده تا از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری کرده و بتوانند بهترین تصمیم را اتخاذ و نتیجه مطلوب خود را حاصل نمایند.

وکیل مهاجرت ورزشی
وکیل مهاجرت ورزشی

گروه وکلای لاهه متخصص در مهاجرت

گروه وکلای لاهه با در اختیار داشتن وکلای تخصصی در دپارتمان مهاجرت به خصوص مهاجرت ورزشی بستر مناسبی را جهت همکاری و ارائه مشاوره به متقاضیان، ورزشکاران، مربیان، داوران و مدیران فعالان ورزشی فراهم نموده است. امروزه با توجه به اینکه مهاجرت ورزشی در کشورهای مختلف ترویج یافته و این موضوع هیجانی و پرطرفدار افراد بسیاری را به سمت مهاجرت ورزشی سوق داده است گروه وکلای لاهه سعی بر آن داشته متقاضیان و مخاطبان محترم را از نحوه و شرایط و قوانین کشورهای مهاجر پذیر در عرصه ورزشی آگاه نماید.

شما عزیزان می توانید امور مهاجرت ورزشی خود را در نهایت اطمینان و آسودگی خیال به گروه وکلای لاهه که سابقه های درخشان و موفق در تمامی زمینه های مهاجرت سپرده و در جریان تمامی مراحل اخذ ویزای خود قرار بگیرید. گروه وکلای لاهه تا پایان مسیر همراه و در کنار شما خواهد بود. متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران و کارشناسان گروه وکلای لاهه تماس حاصل فرمایند.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

۸۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • با سلام، بنده ۱۷ سال سن دارم، میخواستم ببینید امکان بورس شدن دارم؟.
  چندین دوره در مسابقات کشوری شرکت کرده و ایدی کارت دارم و در لیگ کشور و استانی مقام دارم، مدال های زیادی هم در مسابقات استانی دارم و از توانایی جسمی بسیار بالایی برخوردارم، در رشته تکواندو

  پاسخ
  • مدیر دفتر لاهه
   ۵ خرداد ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵

   درود بر شما، جهت مشاوره تخصصی در موضوع مهاجرت ورزشی در واتساپ پیام بزارید.

 • استاد چجوری باید فرم ارزیابی با وکیل بین‌المللی را پر کنیم

  پاسخ
  • مدیر دفتر لاهه
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۷:۰۶

   با سلام و عرض ادب، در سایت قسمت کادر بالا مشاوره کلیک کنید فرم مشاوره براتون آپلود میشه

 • درود بر شما من ۱۶سال سن دارم طلا کونگ فو اول سوم کشوری و کیک بوکس دارم آیا میتونم اقامت بگیرم

  پاسخ
  • مدیر دفتر لاهه
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۳:۳۵

   درود بر شما، با توجه به تخصصی بودن موضوع، لطفا فرم ارزیابی مشاوره را جهت ارتباط با وکیل بین المللی متخصص در این زمینه را تکمیل کنید.

 • رزومه ورزشی رو فرستادم ولی جوابی نگرفتم

  پاسخ
  • مدیر دفتر لاهه
   ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۹:۴۳

   با عرض سلام و پوزش، لطفا پیام بدید در واتساپ که رزومتون بالا بیاد حتما بررسی و ظرف ۲ هفته جواب می گیرید.

 • سلام من و خواهرم هر دو شناگر هستیم من ۱۵ ساله و خواهرم ساله. روزانه چند ساعت تمرین داریم و بدن عضلانی و ورزشکاری هم داریم. خواهر بنده ده ساله هستن و رکورد هاشون نزدیک به رکورد جهانی نسبت به سنشون هستش، هر دو هم به زبان انگلیسی هم مسلط هستیم.

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ۱۷:۳۰

   سلام وقت بخیر لطفا فرم درخواست مشاوره در سایت را تکمیل کنید و رزومه خود را برای کارشناسان گروه وکلای بین المللی لاهه ارسال کنید.

 • سلام من ۱۹ سالمه و مدال تورنومنت بین المللی و آسیایی دارم امکان مهاجرت هست؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ ۱۷:۴۲

   لطفا فرم ارزیابی مهاجرت ورزشی را تکمیل کنید کارشناسان مهاجرتی پس از بررسی با شما تماس خواهند گرفت.

 • سلام وقت بخیر من مدرک بین المللی شنا دارم میخواستم ببینم امکان مهاجرت هست؟ رزومم روهم فرستادم

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ ۱۷:۴۰

   درود وقت بخیر کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس خواهند گرفت.

 • سلام وقت بخیر من ۶سال والیبال بازی میکنم ۳سال به صورت حرفه ای…
  مسابقات استانی و کشوری حضور داشتم
  چندین مقام استانی دارم ولی مقام کشوری نه
  ولی یک دوره که کشوری حضور داشتم ایدی کارتم هستش
  با این اوضاع امکان مهاجرت ورزشی هست؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ ۱۱:۴۷

   سلام وقت بخیر شما می توایند با ارسال رزومه خود برای کارشناسان و همچنین تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی از شرایطتان برای مهاجرت اطلاع پیدا کنید و مشاوره بگیرید.

 • سلام من ۱۷ سالمه و چندین ساله در رشته کاراته ب صورت حرفه ای فعالیت دارم و دارای ۲ قهرمانی در سطح بین المللی و چند قهرمانی در سطح کشوری هستم با این شرایطی که دارم آیا امکان بورسیه ورزشی در کانادا یا کشور های دیگه برام وجود داره؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ ۱۱:۴۷

   سلام وقت شما بخیر
   لطفا رزومه خود را برای کارشناسان ارسال کنید و فرم ارزیابی داخل سایت را تکمیل کنید.

 • علی فرقانی
  ۳۰ آذر ۱۴۰۲ ۰۹:۲۰

  سلام ۲۵ سالمه و قهرمانی کشور دارم در رشته بوکس و عضو تیم ملی هستم. امکان مهاجرت هست؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۷ دی ۱۴۰۲ ۱۵:۵۲

   سلام روز خوش
   بله امکان مهاجرت هست، لطفا رزومه خود را برای کارشناسان گروه وکلای بین المللی لاهه ارسال کنید.

 • سلام وقت بخیر من خانم هستم ۳۰ ساله متاهل و داراری یک فرزند همچنین دارای مدرک مربی گری و داوری بین المللی رشته تکواندو ایا میتونم به کشوری با شرایط مناسب مهاجرت کنم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ ۱۰:۵۲

   سلام وقت شما بخیر لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی داخل سایت را تکمیل کنید؛ کارشناسان پس از بررسی با شما تماس خواهند گرفت.

 • کیانا باقری
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ ۰۱:۱۸

  سلام خوب هستین
  من می‌خوام مهاجرت ورزشی کنم
  یه سوال داشتم
  من تا الان دو تا حکم (نقره ۱ طلا ۱)
  و یه مدال برنز
  و سه تا طلا دارم
  میتوانم مهاجرت کنم بعدا
  یا باید مدال و… المپیک بگیرم

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۰

   سلام وقت شما بخیر و سپاس به منظور مهاجرت ورزشی عناوین جهانی تاثیر بیشتری نسبت به سایر عناوین دارند لکن می توانید با ارسال رزومه خود برای کارشناسان شانس خود را برای مهاجرت ورزشی ارزیابی کنید.

 • سلام خسته نباشید
  من ۱۷ سالمه در رشته ورزشی کشی مقام های زیادی دارم مسابقات بین‌المللی مقام دارم
  همینطور کشوری و استانی
  تو اینترنت و سایت فدراسیون هم اسمم هست
  من میتونم مهاجرت ورزشی را انتخاب کنم

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۶ تیر ۱۴۰۲ ۰۹:۱۹

   سلام وقت شما بخیر با توجه به رزومه ورزشی شما مهاجرت ورزشی برای شما امکانپذیر است.

 • سلام من ۲۲ سال سن دارم و سه سال هست ورزش رو به صورت حرفه ای کار میکنم هم بدنسازی و هم کیک بوکسینگ میخواستم بدونم برای بورسه ی ورزشی کره میتونم اقدام کنم و اینکه چه مدارکی داشته باشم بهتره است؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۶ تیر ۱۴۰۲ ۰۹:۲۰

   سلام وقت شما بخیر به منظور بورسیه ورزشی، ابتدا باید رزومه ورزشی شما مورد بررسی قرار گیرد.

 • سلام
  من پدرم ۶٢ سالشه مربی و داوری بین الملی کاراته و یک عالمه حکم های مهم داره میتونه پذیرش بگیره برا مهاجرت

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۶ تیر ۱۴۰۲ ۰۹:۲۱

   با توجه به محدوده سنی ایشان مهاجرت تا حدودی دشوار است لکن به بررسی دقیق روزمه و سوابق ایشان و مشاوره با کارشناسان می توان شرایط مهاجرت ایشان را ارزیابی نمود.

 • من تکواندو کارم کمربند قرمز مدتی دیگه به مشکی میرم و ۱۵ سالمه میخواستم راجب مهاجرت به ژاپن بدونم

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۱۵ تیر ۱۴۰۲ ۲۰:۳۶

   با سلام لطفا از طریق واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  • سلام وقتتون بخیر من ۳۷ ساله هستم و ۲۵ سال هست که فعالیت ورزشی دارم ۱۶ سال هم در کنار فایت مربیگری و داوری میکنم و دارای عناوین قهرمانی در رشته کیک بوکس و موی تای هستم و همچنین عضو اسبق تیم ملی موی تای هم هستم و مدرک داوری و مربیگری داخلی و بین المللی دارم
   دو دوره هم مسابقات جهانی مجازی موی تای رو داوری کردم، چین و ترکیه هم بازی حرفه ای انجام دادم و گرجستان هم بازی آماتور داشتم که حکمش موجوده و شغلم سالهاست مربیگری هست و در کنارش فایت میکنم و همسرم هم مدیر باشگاه ورزشی هستن و همچنین مربیگری میکنن من زبانم انگلیسی بلد نیستم اما همسرم تقریبا مسلط آیا شرایط اقامت در کشوری مثل کانادا برای ما امکان پذیر هست ؟

  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ ۱۱:۴۳

   درود و وقت بخیر
   لطفا فرم ارزشیابی داخل سایت را تکمیل کنید و فایل رزومه خود را برای کارشناسان گروه وکلای بین المللی لاهه ارسال کنید.

 • جوانمردی
  ۲ تیر ۱۴۰۲ ۱۷:۵۳

  سلام بنده ۲۱ ساله هستم دان ۳ رشته ووشو را دارم و احکام قهرمانی کشور زیادی در این رشته کسب کردم
  مربی رشته ووشو هستم و داوری این رشته را هم دارم
  مربی رشته ژیمناستیک هم هستم
  میتونم برای مهاجرت ورزشی به آمریکا وکانادا اقدام کنم؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۱۵ تیر ۱۴۰۲ ۲۰:۲۹

   سلام وقت شما بخیر لطفا رزومه ورزشی خود را به منظور ارزیابی برای کارشناسان ارسال فرمایید.

 • سلام ۱۵ سالمه حدود چند سال در رشته کاراته فعالیت داشتم کمربند مشکی کاراته رو دارم در مسابقات بین المللی شرکت کردم وهمینطور استانی و کشوری و باشگاهی و بین المللی بخاطرقد بلندم استعداد کاراته رو دارم
  توی سنم قدمم ۱.۷۷ هستش
  به زبان انگلیسی هم تسلط دارم حتی موقعیت ایلتس گرفتن هم یه جورایی دارم
  و برای تحصیل هم من معدل راهنماییم ۱۸ هست همه ی ترم هاش

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۱۵ تیر ۱۴۰۲ ۲۰:۲۶

   سلام روز خوش لطفا رزومه ورزشی خود را برای کارشناسان متخصص به منظور ارزیابی تخصصی ارسال کنید.

 • سلام وقتتون بخیر
  من ۲۱ سالمه دان۳ تکواندو دارم حکم هایی که دارم بین المللی هستند
  میخواستم ببینم ایا میتونم اقدام به مهاجرت کنم

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۱۰

   سلام وقت شما بخیرلطفا رزومه ورزشی خود را ارسال کنید، کارشناسان پس از بررسی با شما تماس خواهند گرفت.

 • سلام خدمت شما
  یک آشنا داریم ۱۶ ساله است
  قدش ۱.۸۸
  در رشته والیبال فعالیت داره
  روزمه و … هم نداره
  فقط من خودم چون والیبالیست هستم بازی هاش رو دیدم استعداد بالایی داره
  خواستم بپرسم چطوری باید برای مهاجرت اقدام می کنیم؟
  امکانش هست؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۱۰

   سلام وقت بخیر با توجه به اینکه فاقد رزومه هستند و سابقه فعالیت ندارند تا حدود دشوار است و ایشان می توانند با سایر مراکز استعدادیابی در کشورهای دیگر جهت پذیرش مکاتبه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button