مهاجرت ورزشی به امارات

مهاجرت ورزشی به امارات

مهاجرت ورزشی به امارات راهی است که برای مهاجرت ورزشکاران، مربیان، مسئولین و تمام افراد فعال در حوزه ورزش پیشنهاد می شود. شاید سوال شما نیز باشد که مهاجرت فقط از طریق تخصص و تحصیلات آکادمیک ممکن است؟ با تعریف مهاجرت ورزشی پاسخ این سوال کاملا واضح می باشد. یکی از راه هایی که وجود دارد تا شما بتوانید با استفاده از مهارت و استعداد خود مهاجرت کنید، مهاجرت ورزشی است. سطح رشته های ورزشی در امارات در سال های گذشته با پیشرفت چشمگیری مواجه بوده است. اهمیت این کشور به ورزش موجب شده است تا با کمک بازیکنان، مربیان و دست اندر کاران حرفه ای، امکاناتی را بوجود آورند که با کشورهای اروپایی درحال رقابت است. در این مطلب راه های مهاجرت ورزشی به امارات را با کمک وکیل مهاجرت ورزشی مورد بررسی قرار می دهیم.

مهاجرت ورزشی به امارات، کشوری با فرصت های بی نظیر

مهاجرت ورزشی به امارات هم برای افراد حرفه ای و هم گاها برای افراد آماتور و مبتدی ممکن است. شما با فعالیت در حوزه ورزش حتی به عنوان مسئول و مدیر یک مجموعه ورزشی می توانید برای این هدف اقدام کنید. کشور امارات با گرد هم آوردن متخصصین در حوزه های مختلف ورزشی و استفاده از دانش و حقوق ورزشی کشورهای پیشرفته آمریکایی و اروپایی، دنیای جدیدی از این حرفه را بوجود آورده است. ورزش در حال حاضر برای امارات به عنوان یک صنعت پولساز نیز نقش آفرینی می کند. این صنعت روز به روز فعال تر و بزرگتر خواهد شد. این نقش آفرینی در نتیجه اهمیت این کشور به رشته های ورزشی است. مهاجرت ورزشی به امارات فرصتی است استثنایی که نباید از آن بگذرید.

چرا امارات کشور مناسبی برای مهاجرت ورزشی است؟

مهاجرت به امارات از طریق ورزش چه مزایایی دارد؟ چرا برای مهاجرت ورزشی امارات را پیشنهاد می کنیم؟

۱) فاصله کم با ایران: یکی از معیارهای افرادی که قصد مهاجرت دارند، کم بودن مسافت کشور مقصد با کشور خودشان است. مسافت کم باعث می شود تا افراد برای رفت و آمد هزینه کمتری خرج کنند، با پرواز مستقیم رفت و آمد کنند، زمان کمتری را برای رفت و آمد اختصاص دهند.

۲) استفاده از امکانات بی نظیر: همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم مهاجرت ورزشی به کشورهای حوزه خلیج فارس روز به روز درحال افزایش است. دلیل این امر نیز چیزی نیست جز استفاده از دانش نوین و امکانات به روز ورزشی که افراد را جذب می کند.

۳) درآمد ماهیانه بالا: درآمد ماهیانه و حقوق یکی از عواملی است که با بررسی شاخص های اقتصادی تاثیر گذار کشورها مشخص می شود و عامل مهمی است برای انتخاب مقصد مهاجرت ورزشی. با مهاجرت به امارات درآمدتان در بیشتر حالات دلاری خواهد بود و درآمدتان تفاوت چشمگیری با ایران خواهد داشت.

۴) امکان اخذ ویزای همراه: با مهاجرت ورزشی به امارات می توانید برای همسر و فرزندان خود ویزای همراه بگیرید. این افراد درصورت پیشنهاد شغلی امکان کار کردن و یا امکان تحصیل دارند.

بیشتر بدانید:  مهاجرت کاری به امارات ۲۰۲۳

مهاجرت به امارات از طریق ورزش
مهاجرت به امارات از طریق ورزش

شرایط مهاجرت ورزشی به امارات

اولین و مهمترین شرط برای مهاجرت ورزشی به امارات استعداد و توانایی شما در یکی از رشته های ورزشی است. هرچه این استعداد بیشتر باشد شما برای موفقیت شانس بیشتری دارید.

برای مهاجرت ورزشی رزومه و سابقه فعالیت های ملی و بین المللی از چنان اهمیتی برخوردار است که می تواند شما را چندین گام به هدفتان نزدیک کند. البته در برخی روش های مهاجرت ورزشی به رزومه بین المللی نیازی نیست.

تسلط نسبی به زبان رسمی کشور امارات یعنی عربی یکی دیگر از شروطی است که برای مهاجرت ورزشی به این کشور حائز اهمیت است. تسلط به زبان رسمی یک کشور موجب می شود تا بتوانید به راحتی با آداب و رسوم، مردمان و شرایط شغلی یا تحصیلی ارتباط بگیرید.

شما باید بتوانید یک اسپانسر برای خود پیدا کنید. این اسپانسر می تواند پذیرش از مدارس، آکادمی ها، انعقاد قراراداد کاری یا حتی مدارک خرید باشگاه باشد.

هزینه اخذ ویزای ورزشی این کشور

وکیل مهاجرت به امارات اذعان می دارد: برای اخذ ویزای ورزشی امارات در ابتدا باید هزینه ای برای مشاوره با وکیل ورزشی در نظر بگیرید. در این بین هزینه ترجمه مدارک، شرکت در تست های آکادمی ها و تیم ها، انعقاد قرارداد با کارفرما و… در نظر بگیرید. هزینه اخذ ویزای ورزشی نیز توسط سفارت این کشور به صورت سالیانه اعلام می شود در نتیجه عدد متغیری است. جهت اخذ ویزای امارات می توانید با وکلای ما تماس بگیرید.

اقامت ورزشی امارات

ویزای ورزشی امارات به دو صورت دائم و موقت صادر می شود. مدت اعتبار ویزای ورزشی امارات متناسب با هدف شما از درخواست ویزا مشخص می شود.

ویزای دائمی امارات یا به نوعی ویزای بلند مدت ورزشی این کشور برای شما درصورتی صادر می شود که بخواهید زمانی طولانی در این کشور حضور یابید. برای مثال بتوانید به یک تیم اماراتی ترانسفر شوید یا برای کشف و پرورش استعداد در آکادمی های ورزشی ثبت نام کنید.

مهاجرت ورزشی با ویزای موقت امارات برای کسانی صادر می شود که هدفشان از حضور در این کشور شرکت در مسابقات، کنفرانس ها یا دوره های کوتاه مدت باشد. به طور کلی مدت اعتبار این ویزا مطابق برنامه سفر شما تعیین می شود.

رشته های ورزشی محبوب در امارات

برای انتخاب کشور مقصد باید به این نکته توجه کنید که این کشور در چه رشته ورزشی و یا چه امکاناتی سرآمد و قوی است. کشور امارات در سال های اخیر برای پیشرفت فوتبال برنامه ریزی کرده است. علاوه بر فوتبال بنظر می رسد در این کشور بسکتبال و بیس بال نیز محبوب می باشد. شما می توانید در لیگ های فوتبال این کشور بازی کنید، به عنوان سرمربی یا داور و یا حتی مدیران اجرایی باشگاه های فوتبال وارد این کشور شوید.

بورسیه های مهاجرت ورزشی

برای بسیاری از افراد پرداخت هزینه های ثبت نام در آکادمی های ورزشی دشوار است به همین خاطر این افراد برای دریافت بورسیه های ورزشی تلاش می کنند. در مهاجرت ورزشی به امارات و یا هر کشور دیگری استفاده از بورسیه موردی نادر است. یعنی کمتر موردی پیش میاید که به شما بابت استعداد و توانایی که دارید بورسیه دهند یا از شما شهریه این آکادمی ها را دریافت نکنند مگر اینکه بتوانید برای خود به عنوان یکی از افراد فعال در حیطه ورزش در عرصه های بین المللی و با ارائه رزومه درخشان از امکانات رایگان برای ورزش و فعالیت ورزشی استفاده کنید.

بیشتر بدانید:  ویزای طلایی امارات

وکیل برای مهاجرت ورزشی به امارات
وکیل برای مهاجرت ورزشی به امارات

مشاوره با وکیل برای مهاجرت ورزشی به امارات

مهاجرت ورزشی یکی از راه های نوین برای مهاجرت است. برای قدم گذاشتن در راه های جدید پیشنهاد می شود که از افراد معتمد و متخصص مشورت بگیرید. وکیل مهاجرت ورزشی فردی است که در زمینه ترانسفر بازیکن، مهاجرت مربیان ورزشی و داوران بین المللی، خرید باشگاه، انعقاد قرارداد ورزشی و… فعالیت می کند. شما می توانید برای انجام مهاجرت ورزشی در هر حیطه ای از صفر تا صد کار خود را به ما بسپارید.

سوالات متداول

برآورد هزینه های این امر، بستگی به نحوه مهاجرت شما دارد. طبیعی است که اگر با ثبت نام در آکادمی ها به این کشور مهاجرت کنید به دلیل لزوم پرداخت شهریه، هزینه های شما بیشتر از زمانی است که برای بازی در یک تیم اماراتی وارد این کشور می شوید.

بله یکی از راه های مهاجرت ورزشی به امارت ثبت نام در آکادمی های ورزشی می باشد. برای ثبت نام در آکادمی ها نیازی به رزومه بین المللی نخواهید داشت.

مدت اعتبار این ویزا متناسب با هدف شما به دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت صادر می شود.

ویزای ورزشی این کشور برای تمام فعالین در حوزه ورزش من جمله مدیران باشگاه ها نیز صادر می شود.

بله شما اگر برای مهاجرت ورزشی به امارات اقدام کنید برای خانواده شما ویزای همراه صادر می شود.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۷ میانگین امتیاز: ۴.۶]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
کاریابی در آمریکا چگونه است؟
نوشتهٔ بعدی
تحصیل خلبانی در ترکیه

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button