اخذ ویزای امارات با وکیل

اخذ ویزای امارات

اخذ ویزای امارات به صورت تضمینی غیرممکن نیست اما ارائه این تضمین در صورتی صحیح است که فرد دارای شرایطی چون تمکن مالی کافی، داشتن مدارک لازم، شرایط سنی متناسب با نوع ویزا و… باشد. در ادامه مقاله راجع به اخذ انواع ویزای امارات به صورت تضمینی صحبت خواهیم کرد.

آیا امکان اخذ ویزای امارات به شکل تضمینی وجود دارد؟

بسیاری از افراد، خواهان اخذ ویزای امارات به صورت تضمینی و حتی فوری هستند؛ این اشخاص باید بدانند که ادعای اخذ تضمینی این ویزا بدون بررسی پرونده متقاضی وعده‌ای پوچ است. وکیل مهاجرت، شرایط و مدارک شما را بررسی نموده و امکان یا عدم امکان جبران کم و کاستی‌ها را می‌سنجد و بر همین اساس، وعده اخذ ویزای امارات به صورت تضمینی را به شما می‌دهد.

انواع ویزای امارات

برای اخذ ویزای امارات به صورت تضمینی باید با انواع این ویزا آشنا بوده و آن موردی را درخواست دهید که با شرایط شما هم‌خوانی لازم را داشته باشد. برای کسب آشنایی بیشتر مقاله انواع ویزای امارات را مطالعه کرده یا در ادامه همراه ما باشید.

 • ویزای تحصیلی امارات: مهاجرت تحصیلی به امارات با اخذ این ویزا امکان‌پذیر بوده و مستلزم دریافت پذیرش از دانشگاه یا موسسه مورد نظر در امارات است. این ویزا معمولا یک‌ساله است اما امکان تمدید آن وجود دارد.
 • ویزای کاری امارات: بسیاری از افراد خواهان دریافت این ویزا به جهت مهاجرت کاری به امارات هستند؛ ویزای کاری امارات خود دارای انواعی چون ویزای کار فریلنسری، کار از راه دور، کار موقت و… است.
 • ویزای توریستی امارات: امارات مقصد مناسبی برای علاقه‌مندان به گردشگری است. ویزای توریستی امارات معمولا به صورت یک‌ماهه صادر می‌شود و دارای دو نوع عادی و مولتی است.
 • انواع دیگری از ویزای امارات نیز وجود دارد که کاربردهای خاص خود را دارند. ویزای طلایی امارات، ویزای ترانزیت، ویزای همراه امارات و… از دیگر انواع ویزای امارات هستند.

نحوه اخذ ویزای امارات

اطلاع از نحوه اخذ ویزای امارات بسیار حائز اهمیت است زیرا، تاکنون تعداد زیادی از متقاضیان به سبب عدم آشنایی با فرآیند مربوطه با ریجکت شدن ویزا مواجه شده‌اند. توجه داشته باشید که نحوه اخذ ویزای امارات کمی متفاوت بوده و مانند سایر کشورها نیست زیرا از طریق مراجعه متقاضی به سفارت مربوطه انجام نمی‌شود. افرادی که قصد دریافت ویزای امارات را دارند، می‌بایست با کمک یک اسپانسر این امر را به انجام برسانند. در واقع اخذ ویزای این کشور توسط کفیل فرد در امارات انجام می‌شود. برای انجام این امر می‌توانید با وکلای بین‌المللی گروه لاهه همکاری داشته باشید.

بیشتر بدانید:  نحوه رزرو وقت سفارت امارات

برای دریافت ویزای امارات به کجا مراجعه کنیم؟

همانطور که ذکر شد برای اخذ ویزای امارات نمی‌توان مانند فرآیند اخذ ویزای انگلستان، کانادا، استرالیا و… اقدام کرد. امارات، ویزای خود را از طریق مراجعه متقاضی به سفارت یا کنسولگری صادر نمی‌کند بلکه این فرآیند را از طریق کفیل متقاضی در این کشور به انجام می‌رساند. افراد از طریق ارتباط با خطوط هوایی معتبر، میزبان مقیم امارات، هتل مربوطه و… می‌توانند برای این منظور اقدام کنند. پیشنهاد ما مراجعه به وکیل اخذ ویزا است زیرا با علم و تجربه مرتبط و ارتباطات گسترده می‌تواند این ویزا را به صورت تضمینی (در صورتی که واجد شرایط باشید) برای شما دریافت نماید.

شرایط و مدارک لازم جهت اخذ ویزای امارات

یکی دیگر از موضوعات مهم مرتبط با اخذ ویزای امارات، مدارک و شرایط لازم برای دریافت این مجوز است. در ادامه این موارد را بررسی کرده‌ایم.

 • تمکن مالی کافی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • مدارک هویتی و پاسپورت معتبر
 • فرم درخواست ویزا
 • چند قطعه عکس پرسنلی
 • داشتن حامی
 • بلیط هواپیما
 • اثبات وجود محل اقامت در امارات
 • شرایط سنی متناسب با نوع ویزا
 • رزومه کاری و سوابق تحصیلی (در صورت نیاز)
 • رسید پرداخت هزینه‌ها
 • امکان اخذ بیمه‌نامه بین‌المللی
 • ترجمه مدارک

اخذ ویزای امارات چقدر زمان می‌برد؟

یکی از سوالات پرتکرار متقاضیان اخذ ویزای امارات از ما این است که صدور ویزای این کشور چقدر طول می‌کشد؟ در پاسخ باید گفت که با توجه به وجود انواع ویزا و شرایط مختلف افراد نمی‌توان زمان دقیقی برای این منظور تعیین کرد اما اگر بخواهیم یک تاریخ کلی بدهیم، می‌توان فرآیند صدور ویزای امارات را حدود یک هفته در نظر گرفت.

انواع ویزای امارات دارای اعتبار متفاوتی هستند. معمولا ویزای توریستی امارات با اعتبار یک ماهه، ویزای کاری امارات با اعتبار دو ساله و ویزای تحصیلی این کشور با اعتبار یک الی پنج سال برای متقاضیان صادر می‌شوند.

علل ریجکتی ویزای امارات

در این بخش علل رایج ریجکتی ویزای امارات را بررسی می‌کنیم تا شما اشتباهات دیگران را تکرار نکرده و ویزای مورد نظر را در زمان مشخص و بدون مشکل دریافت نمایید. لطفا به موارد زیر توجه داشته باشید.

 • درخواست ویزای کاری امارات توسط کارگر غیرماهر معمولا ریجکت می‌شود.
 • درخواست ویزای افرادی که سابقه کیفری داشته، در کلاهبرداری شریک بوده‌اند و… ریجکت می‌شود.
 • معمولا اشتباهات تایپی موجود در فرم درخواست ویزای امارات موجب ریجکتی ویزا می‌شوند.
 • اگر عکس پرسنلی متقاضی با استانداردهای تعیین شده مطابقت نداشته باشد، درخواست ویزا ریجکت می‌شود.
 • در صورتی که مدارک متقاضی ناقص یا جعلی باشد، درخواست ویزای او رد می‌شود.
 • اگر فرد، قبلا مقیم امارات بوده و بدون لغو ویزا امارات را ترک کند، درخواست ویزای او ریجکت می‌شود.
 • و…
بیشتر بدانید:  شرایط اقامت دائم امارات

وکیل برای اخذ ویزای امارات
وکیل برای اخذ ویزای امارات

مشاوره با وکیل اخذ ویزای امارات

گفتیم که یکی از شروط اساسی و مهم اخذ ویزای امارات آن است که در این کشور یک اسپانسر داشته باشید تا امور مربوطه را برای شما به انجام رسانیده و به عنوان یک حامی توسط امارات شناخته شود. از آن‌جایی که این حل مسئله برای برخی دشوار است، پیشنهاد می‌کنیم که انجام امور مربوطه را به وکیل مهاجرت به امارات بسپارید.

وکلای بین‌المللی گروه لاهه آماده همکاری با شما مخاطبین گرامی هستند تا فرآیند اخذ ویزای امارات را به بهترین شکل به انجام رسانده و موفق به سفر یا مهاجرت به این کشور شوید. برای انجام اموری چون اعتراض به ریجکتی ویزا، اخذ پذیرش از دانشگاه‌ها و… نیز می‌توانید با وکلای ما در ارتباط باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه لاهه تماس گرفته یا از طریق واتس اپ مجموعه با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

اخذ ویزای امارات به صورت تضمینی تنها برای متقاضیان واجد شرایط و پس از بررسی پرونده ایشان امکان‌پذیر خواهد بود.

ویزای امارات دارای انواع تحصیلی، کاری، توریستی، همراه و… است.

متقاضی اخذ ویزای امارات نمی‌تواند این امر را از طریق مراجعه به سفارت به انجام برساند؛ فرد باید یک حامی (کفیل) در امارات داشته و از طریق او امور مربوطه را پیگیری کند.

برای اخذ ویزای امارات بایستی شرایطی چون داشتن تمکن مالی کافی، وجود کفیل، نداشتن سابقه کیفری و… را دارا باشید؛ موارد کامل در متن مقاله ارائه شده است.

اگر مدارک و شرایط مورد تایید باشد، اخذ ویزای امارات معمولا طی یک هفته صورت می‌پذیرد.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
بهترین کشور برای مهاجرت برنامه‌نویسان
نوشتهٔ بعدی
ویزای ازدواج استرالیا

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button