وکیل اخذ ویزا

وکیل اخذ ویزا

وکیل اخذ ویزا وکیلی است که متقاضیان اخذ ویزا برای سفر به کشور مقصدشان به او نیاز دارند. برای ورود قانونی به اکثر کشورهای دنیا اخذ ویزا الزامیست اما آیا اخذ ویزا ساده است و به راحتی می توان ویزای کشور مقصد را دریافت کرد؟! برای ورود به هر کشوری قوانین خاصی وجود دارد که متقاضیان معمولا از این قوانین بی اطلاع هستند به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا در مسیر اخذ ویزای خود از یک وکیل مهاجرتی به منظور اخذ ویزا کمک بگیرید. در این مطلب ما به سوالاتی نظیر تا چه اندازه به کمک یک وکیل برای اخذ ویزا نیاز دارید؟ وظایف وکیل اخذ ویزا چیست؟ ویژگی های وکیل اخذ ویزا کدامند؟ آیا وکیل اخذ ویزا همان وکیل مهاجرتی است؟ پاسخ خواهیم داد.

وکیل اخذ ویزا را بشناسیم!

وکیل اخذ ویزا فردی است که در امور مهاجرتی تخصص دارد. به او وکیل مهاجرت نیز می توانیم بگوییم. وکیل اخذ ویزا برخلاف افراد عادی از قوانین و مقررات مهاجرت و اخذ ویزای کشور مقصد اطلاع دارد. وکیل اخذ ویزا می تواند در زمینه های اخذ ویزا توریستی ، تحصیلی، کاری،خانوادگی و … به شما کمک کند. شما می توانید در اولین گام مسافرت خود از وکیل اخذ ویزا کمک بگیرید یعنی تمام مراحل را از ابتدایی ترین مرحله با مشورت وکیل مهاجرت پیش ببرید و یا پس از ایجاد مانع در مسیر مسافرت، برای رفع مانع از وکیل اخذ ویزا مشورت بگیرید برخی از این موانع می توانند ریجکت ویزا، ترجمه و آماده سازی مدارک و … باشد. پیشنهاد ما به شما این است هر زمان قصد سفر و اخذ ویزا به را دارید با  مشاور و وکیل متخصص مهاجرتی مشورت کنید تا مسیر اخذ ویزای شما هموار شود.

محور فعالیت وکیل اخذ ویزا

تا اینجا کلیاتی را درمورد وکیل اخذ ویزا گفتیم. فعالیت های وکیل اخذ ویزا یا وکیل مهاجرتی عبارتند از:

  1. وکیل اخذ ویزا تحصیلی: اگر قصد تحصیل در یکی از کشورها را دارید ویزا تحصیلی مناسب شما است. وکیل متخصص اخذ ویزای تحصیلی با آشنایی به شرایط پذیرش دانشگاه کشور مقصد شما و نحوه اخذ ویزا به شما کمک می کتد تا بتوانید با سرعت بیشتر و نتیجه مثبتی در دانشگاه ثبت نام کنید و به منظور اخذ ویزا اقدام کنید. وکیل اخذ ویزا تحصیلی صفر تا صد امور مهاجرت تحصیلی شما را پیگیری می نماید.
  2. وکیل برای اخذ کاری: ویزا کاری برای افرادی که قصد اشتغال در یک کشور دیگر را دارند صادر می شود. وکیل اخذ ویزای کاری با آَشنایی نسبت به نیازهای شغلی کشور مقصد و همچنین حرفه شما می تواند از طریق پیشنهاد کاری ( جاب آفر) و یا جست و جوی شغل مناسب به شما جهت اخذ ویزای کاری کمک کند.
  3. وکیل اخذ ویزا توریستی و شینگن: اخذ ویزای شینگن در این دوره کمی سخت به نظر می رسد و بسیارند کسانی که نسبت به اخذ ویزای توریستی اقدام کرده آن لکن متاسفانه با ریجکتی ویزا مواجه شده اند. وکیل اخذ ویزا با توجه به تخصص و تجربه ای که دارد شرایط شما را را مورد بررسی قرار می دهد و با بررسی مدارک شما و وضعیتتان نسبت به اخذ ویزا اقدام می کند تا شانس شما را برای اخذ ویزا افزایش دهد.
  4. وکیل برای اخذ سرمایه گذاری: سرمایه گذاری یکی از طرق مهاجرت است که اغلب به صورت خرید ملک و یا خرید سهام یک شرکت صورت می گیرد. وکیل مهاجرت سرمایه گذاری در حوزه امور مربوط به خرید ملک یا فعالیت در شرکت های بین المللی و یا خرید سهام  را فعالیت می کند. توجه داشته باشید با توجه به اینکه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از پر هزینه ترین روش هاست لذا توصیه می کنیم از مشاوره با وکیل متخصص مهاجرت سرمایه گذاری غافل نشوید.
بیشتر بدانید:  ویزا یا روادید و انواع ویزا های رایج

وکیل برای اخذ ویزا
وکیل برای اخذ ویزا

حق الوکاله وکیل

اگر قصد سفر به یکی از کشورهای خارجی را دارید برآورد هزینه اولین گام برای شروع سفرتان است. در کنار هزینه های سفر یا مهاجرت هزینه و حق الوکاله وکیل اخذ ویزا را نیز باید در نظر بگیرید اما این حق الوکاله به چه صورتی محاسبه می شود؟ مشخص کردن رقم حق الوکاله به صورت دقیق ممکن نیست زیرا مفاد هر قرارداد وکالت با قرارداد وکالت دیگر متفاوت است و رقم حق الوکاله نیز با توجه به وظایف وکیل مشخص می شود پس می توان گف رقم حق الوکاله به عواملی مثل مفاد قرارداد، موضوع قرارداد و شرح وظایف وکیل و همچنین تفاهمی که با موکل صورت می گیرد بستگی دارد.

 وکیل اخذ ویزا تضمینی

هر فردی که در مسیر مهاجرت گام بر می دارد با عبارت وکیل اخذ ویزا تضمینی مواجه شده است اما آیا راهی برای اخذ ویزا تضمینی یک کشور وجود دارد؟ به طور کلی و جز در موارد خاص عاملی وجود ندارد که اخذ ویزا را تضمین کند و وکیل اخذ ویزا تضمینی نیز شعاری بیش نیست اما برای همکاری با وکیل اخذ ویزا و مهاجرت بهتر است تا به رزومه وکیل رجوع کنید و سوابق فعالیت های او را بررسی کنید سپس برای همکای با او اقدام نمایید این عمل باعث می شود تا ریسک کمتری را در این زمینه متحمل شوید.

ویژگی های وکیل اخذ ویزا

ویژگی های وکیل مهاجرتی عبارتند از:

  1. تعهد: وکیل متعهد وکیلی است که تمام منافع موکل خود را در نظر بگیرد و منافع خود یا دیگری را در ازای هیچ چیزی به منافع موکل خود ترجیح ندهد. وکیل متعهد برای به مقصد رساندن موکلش تمام تلاش خود را به کار می گیرد و در جهت اخذ نتیجه مثبت گام بر می دارد.
  2. تخصص: تخصص وکیل اخذ ویزا از ویژگی هایی است که نبودش ضررهای بزرگی را به موکل وارد می کند زیرا مسائل مربوط به مهاجرت علاوه بر هزینه های بالا از نظر روحی فرد را درگیر می کند. شما با توجه به سوابق کاری وکیل می توانید از تخصص وی مطمئن شوید.
  3. تسلط به زبان های زنده دنیا: امور مهاجرت و ویزا از آن دسته اموری است که به زبان های زنده دنیا پیگیری می شود و وکیلی که از زبان های انگلیسی و یا دیگر زبان ها مثل فرانسوی دور باشد نمی تواند امور شما را به نحو احسن پیگیری کند.

مزایای همکاری با وکیل

امروزه با افزایش قیمت ارز، مهاجرت با هزینه بسیار بالا همراه است و متقاضیان مهاجرت در تلاشند تا در کوتاهترین زمان و با کم ریسک ترین روش مهاجرت کنند. همکاری با وکیل اخذ ویزا این شریط را برای شما به ارمغان می آورد. درصورتی که متقاضی سفر یا مهاجرت به کشورهای خارجی هستید و دغدغه هایی مثل هزینه بالای مهاجرت، ریجکت شدن ویزا، فریب کلاهبرداران و.. همراه شما است می توانید با  همکاری با وکیل اخذ ویزا این دغدغه های تا درصد بسیاری کاهش دهید.

بیشتر بدانید:  اعتراض به ریجکتی ویزا

وکیل برای اخذ ویزا در تهران
وکیل برای اخذ ویزا در تهران

وکیل اخذ ویزا در تهران

امروزه اخذ ویزا بدون اطلاع از قوانین به روز مهاجرتی و نحوه ارائه درخواست ویزا ممکن نیست. وکلای متخصص مهاجرتی لاهه با اطلاع از به روز ترین قوانین و همچنین سابقه درخشان در زمینه اخذ ویزا با بررسی شرایط شما به منظور سفر به کشور مقصدتان، می توانند شما را تا مرحله اخذ ویزا همراهی کنند. دفتر گروه وکلای بین المللی لاهه مستقر در تهران پذیرای شما عزیزان به منظور مشاوره در زمینه اخذ ویزا می باشد.

سوالات متداول

وکیل اخذ ویزا مطابق شرح وظایفی که دارد و موضوع قرارداد وکالت حق الوکاله ای را تعیین می نماید.

درصورتی که ویزا شما ریجکت شود برای رفع این ریجکتی می توانید به وکیل اخذ ویزا مراجعه کنید.

بله وکیل اخذ ویزا تحصیلی از گرفتن پذیرش و بورسیه تا گرفتن ویزا همراه شما خواهد بود.

خیر وکلا اخذ ویزا در زمینه های غیرقانونی نظیر پناهندگی هیچگونه فعالیتی نخواهند داشت.

برای مشاوره با گروه وکلا لاهه در زمینه مهاجرت می بایست فرم ارزیابی سایت را تکمیل نموده تا مشوران مهاجرتی لاهه باشما تماس بگیرند.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۳ میانگین امتیاز: ۴.۷]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
اخذ ویزای کانادا تضمینی با وکیل
نوشتهٔ بعدی
اخذ ویزای اسپانیا با وکیل

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button