اخذ ویزای کانادا تضمینی با وکیل

اخذ ویزای کانادا تضمینی

اخذ ویزا کانادا آنهم به صورت تضمینی زمانی برای شما عبارتی جذاب خواهد بود که رویای مهاجرت و یا سفر به کانادا را در سر بپرورانید. اخذ ویزا تضمینی کانادا همواره دغدغه عزیزانی است که تصمیم به مهاجرت به این کشور را دارند و نگرانی رد شدن در خواستشان برای ویزای این کشور همیشه همراهشان است. اخذ ویزا تضمینی کانادا شاید ازطرف موسسات مهاجرتی و گردشگری به شما وعده داده شود و یا حتی فریب این وعده را هم خورده باشید اما آیا ممکن است اخذ ویزای کانادا را تضمین نمود؟ یا وعده ای پوچ بیش نیست؟ ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید تا ببینیم چه زمانی می توان شما را از ورود به کشور کانادا و اخذ ویزا این کشور مطمئن ساخت.

اخذ ویزا تضمینی کانادا رویا یا واقعیت؟

وکیل مهاجرت به کانادا بیان میدارد: اخذ ویزای کانادا به صورت تضمینی این روزها با توجه به افزایش متقاضیان مهاجرت و سفر به این کشور کمی بعید و دور از ذهن بنظر می رسد اما می توان با رعایت نکات جزئی و در عین حال با اهمیت به اخذ ویزا تضمینی کانادا نزدیک شد. ویزا کانادا مجوز قانونی ورود به این کشور به هر دلیلی است. صدور ویزا کانادا همچون ویزا آمریکا می بایست در یکی از کشورهای اطراف صورت گیرد زیرا اینم کشور در ایران سفارت ندارد. کشور کانادا با توجه به ازدیاد مهاجران و متقاضیان مهاجرت به این کشور قوانین سختگیرانه ای را مد نظر قرارداده است که با رعایت برخی نکات و تحویل مدارک به صورت شفات و کامل می توانید به اخذ ویزا تضمینی کانادا نزدیک شوید.

انواع ویزا کانادا

ویزای تضمینی کانادا با اهداف و در انواع مختلفی صادر می شود و اینکه چه نوع ویزایی صادر شود بستگی به هدف شما برای ورود به این کشور دارد. کشور کانادا در دسته مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا است که انواع متنوعی از ویزا را برای مهاجران ارائه می دهد. جهت آشنایی بیشتر توصیه میکنیم به مقاله انواع ویزای کانادا مراجعه نمایید.

اخذ ویزای کانادا به صورت تضمینی
اخذ ویزای کانادا به صورت تضمینی

ویزای تحصیلی کانادا

یکی از انواع ویزای کانادا که می توان آن را به صورت تضمینی اخذ نمود، ویزای تحصیلی است. در میان انواع ویزاها، ویزا تحصیلی متقاضی بیشتری دارد. برای اخذ ویزا تضمینی کانادا برای تحصیل اولین گام پذیرش گرفتن از دانشگاه های این کشور است و برای اخذ ویزا تضمینی کانادا گواهی پذیرش دانشگاه الزامی است. هزینه اخذ این ویزا ۲۳۵ دلار کانادا است.

ویزای کاری کانادا

اخذ ویزای تضمینی کانادا برای متقاضیان کار در کانادا امری حیاتی است زیرا با آینده آنان ارتباطی تنگاتنگ دارد. اخذ ویزا کاری کانادا هزینه ای نزدیک به ۲۴۰ دلار در بردارد. ویزا کاری کانادا برای افرادی صادر می شود که دعوتنامه کاری از یک کارفرما یا شرکت در این کشور داشته و رزومه آنها به تایید سازمان مهاجرت کانادا برسد. در صورتی که برای شغل های استارتاپی تصمیم به اخذ ویزای کانادا آنهم به صورت تضمینی دارید باید یک بیزینس پلن ارائه دهید.

ویزا توریستی کانادا

اخذ ویزا توریستی کانادا به صورت تضمین شده نیز ممکن است البته به شرط ارائه مدارک کامل مورد نظر سفارت. ویزای توریستی به صورت مالتیپل صادر می شود و فرد در هر بار ورود می تواند تا سقف ۶ ماه در کانادا مستقر شود. برای اخذ ویزا توریستی کانادا می بایست ۱۸۵ دلار به سفارت بپردازید.

سوپر ویزا کانادا

این ویزا مختص والدین یا فرزندانی است که قصد دیدار خانواده خود را دارند که با اعتبار ۵ سال صادر می شود و دارنده این ویزا تا سقف ۲ سال برای هر بار ورود می تواند در کانادا مقیم شود. برای این ویزا اثبات رابطه خویشاوندی و همچنین تمکن مالی فرد دعوت کننده اهمیت ویژه ای دارد.

بیشتر بدانید:  مهاجرت به کانادا ۲۰۲۲

شرایط اخذ ویزا تضمینی کانادا

 • تمکن مالی: تمکن مالی در اصل منبع مالی است که نشان می دهد شما با توجه به نوع ویزا و دلیل سفرتان از پس هزینه های زمان زندگی در کانادا برمیایید و یکی از مهمترین شرایط برای اخذ ویزا تضمینی کانادا است. تمکن مالی برای سفر به کانادا مبلغی نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومان است که باید به زبان انگلیسی صادر و به امضا و مهر رییس شعبه برسد. این گواهی برای تمام ویزاها الزامی است.
 • تاریخچه سفر: این شرط برای اخذ ویزای تضمینی کانادا حهت اهداف توریستی است. حتما لام نیست در گذشته ویزای شینگن گرفته باشید بلکه اثبات سفر قبلی به کانادا از طریق مهر ورود و خروج به کشور کانادا از نکات مثبت برای اخذ ویزا تضمینی کانادا است.
 • گواهی پذیرش در مدارس و دانشگاه ها: این شرط برای اخذ ویزا تحصیلی کانادا است بدین صورت که فرد می بایست برای اخذ ویزا تحصیلی از مدارس یا دانشگاه های کانادا پذیرش گرفته و این نامه و گواهی را به سفارت ارائه دهد در غیر اینصورت امکان اخذ ویزا تضمینی کانادا برای تحصیل وجود ندارد
 • دعوتنامه: دعوتنامه برای مهاجرت های خویشاوندی و کاری کاربرد دارد. فردی که تصمیم به اخذ ویزا کاری کانادا دارد باید دعوتنامه یا نامه پذیرش توسط یکی از شرکت ها یا کارفرمایان در کانادا را ارائه دهد. اما خویشوندان درجه اول مهاجران به کانادا نیز تحت شرایطی می توانند دعوتنامه دریافت کنند و از این طریق به کانادا سفر کنند.

مدارک و مراحل مورد نیاز

 1. مدارک شناسایی (شناسنامه، عکس پرسنلی ، سند ازدواج) و پاسپورت معتبر با ۶ ماه اعتبار
 2. ارائه مدارک مالی نظیر گردش حساب و تمکن مالی و سند ملک
 3. ارائه دعوتنامه نظیر دعوتنامه کاری یا خویشاوندی
 4. ارائه پذیرش از دانشگاه ها و مدارس
 5. بیزینس پلن برای ویزا کاری خود اشتغالی
 6. مدارک زبان معتبر ( آیلتس با نمره ۷)
 7. گواهی عدم سوپیشینه
 8. بیمه سلامت
 9. ووچر هتل و رزرو بلیط هواپیما

پس از تکمیل این مدارک درخواست خود را در سایت سفارت کانادا ارسال و تکمیل نموده و پس از اعلام سفارت برای انگشت نگاری و احراز هویت به یکی از کشورهای همسایه مراجعه نمایید. پس از مصاحبه با سفارت و احراز هویت سفارت به شما یک برگه با بارکد و شماره پیگیری ارائه داده که از این طریق اخذ ویزا تضمینی کانادا خود را در سایت VFS پیگیری کنید.

اخذ ویزا به صورت حضوری و غیرحضوری

برای اخذ ویزای کانادا به صورت تضمینی ۲ راه وجود دارد. همانطور که خاطر نشان کردیم کانادا در ایران سفارتی ندارد به همین علت دو راه برای اخذ ویزا این کشور پیش روی شما وجود دارد:

 1. مراجعه حضوری به دفاتر انگشت نگاری این کشور در کشورهای همسایه مثل ترکیه و گرجستان و ارائه مدارک و پرداخت هزینه ها به صورت نقدی و حضوری که در اینصورت نتیجه درخواست ویزا شما پس از نهایتا ۴۰ روز آماده می شود.
 2. روش دوم درخواست اخذ ویزا تضمینی کانادا درخواست از طریق سایت بوده که در اینصورت در موعد مقرر صرفا جهت انگشت نگاری و بیومتریک باید به کشورهای مذکور سفر کنید در اینصورت درخواست ویزا شما نهایتا پس از ۳ ماه بررسی خواهد شد.

مزایا اخذ ویزای کانادا

با اخذ ویزای کانادا شما می توانید بدون محدودیت وارد کشور کانادا و ۲۵ کشور دیگر نظیر کوبا و مراکش و … شوید. درصورت اخذ ویزا کانادا برای اهداف توریستی پس از هر بار ورود تا ۶ ماه امکان اقامت در این کشور را خواهید داشت. از مهمترین مزایا اخذ ویزا تضمینی کانادا این است که مدت اعتبار ویزا شما برابر با مدت اعتبار پاسپورت شما است و سقف اعتبار ویزا برای ایرانیان ۵ سال است.

بیشتر بدانید:  رفع ریجکتی ویزای شینگن همراه نمونه پرونده

وکیل برای اخذ تضمینی ویزای کانادا
وکیل برای اخذ تضمینی ویزای کانادا

اخذ ویزا تضمینی کانادا تخصص ماست!

اگر فردی باشید که رویای مهاجرت را در ذهن خود پرورش می دهید و همچنین اگر اخبار موسسات مهاجرتی را دنبال می کنید با شعار اخذ ویزا تضمینی کانادا روبرو شده اید. همانطور که می دانیم قسمتی از مراحل اخذ ویزا به اراده متقاضی و قسمت های دیگر به مقامات کشور مقصد فرد بستگی دارد. پس به طور قطعی و بدون بررسی نمی توان  اخذ ویزا تضمینی کانادا را به کسی وعده داد. گروه وکلا مهاجرتی لاهه پس از بررسی دقیق پرونده و سوابق شما برای سفر به کانادا می توانند تا حدودی اخذ ویزا کانادا را برای شما تضمین کنند و هرگز بدون بررسی پرونده و سنجیدن جوانب امید واهی به موکل نخواهند داد.

سوالات متداول

سفارت کانادا در ایران سفارت ندارد و برای انجام امور مربوط به ویزا باید به کشورهای همسایه مراجعه نمایید.

اخذ ویزا هر کشوری من جمله کانادا وابسته به شرایط مختلفی است اما گروه وکلا لاهه با بررسی پرونده شما به شما اعلام می دارند که شانس دریافت ویزا کانادا برای شما به چه میزان است.

بله گروه وکلا لاهه می توانند برای شما در زمینه بورسیه های تحصیلی اقدام کنند.

شما می توانید برای اخذ ویزا این کشور با گروه وکلا بین المللی لاهه با شماره تماس ۰۲۱۸۸۷۱۱۱۳۰ تماس برقرار نمایید.

برای اخذ ویزا تضمینی کانادا حداقل میزان اعتبار ویزا ۶ ماهه است.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
اخذ ویزای آمریکا تضمینی با وکیل
نوشتهٔ بعدی
وکیل اخذ ویزا

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button