ویزای طلایی امارات

ویزای طلایی امارات

ویزای طلایی امارات یکی از روش های مهاجرت به این کشور است که با مدت ۵ یا ۱۰ ساله صادر می شود. ویزای طلایی امارات تنها برای افرادی خاص با شرایطی ویژه صادر می شود که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. کشورهای مهاجرپذیر در تلاشند تا بتوانند با استفاده از برنامه های مختلف، افراد موفق و با سابقه درخشان در زمینه های مختلف را برای مهاجرت متقاعد کنند. کشور امارات نیز از این قاعده مستثنی نیست. سوال اصلی این است که برای اخذ ویزای طلایی امارات باید چه شرایطی داشته باشیم؟ اعتبار این ویزا قابل تمدید است؟ این اقامت ده ساله قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد؟ در این مطلب وکیل مهاجرت به امارات به سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهد داد.

ویزای طلایی امارات و شرایط عمومی آن

ویزای طلایی امارات به دو صورت ۵ یا ۱۰ ساله برای سرمایه گذاران، کارآفرینان و استعدادهای درخشان علمی و تحقیقاتی در سنین مختلف صادر می شود. جامعه آماری این ویزا افراد زیادی را در برمی گیرد به همین خاطر کشور امارات در هر حوزه ای، شرایط خاصی را برای اعطا ویزای طلایی در نظر گرفته است. برخلاف برخی کشورها مثل ویزای تلنت استرالیا، ویزای طلایی امارات نیازی به معرف، اسپانسر و حامی مالی و شغلی ندارد و شما با تکیه بر سوابق و توانایی خود می توانید نسبت به اخذ این ویزا اقدام نمایید.

اخذ ویزای طلایی از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های اخذ ویزای طلایی امارات سرمایه گذاری است. با سرمایه گذاری ۱۰ میلیون درهم در حیطه های ذیل می توانید برای ویزای طلایی ۱۰ ساله امارات درخواست دهید:

۱) ثبت شرکت
۲) سپرده کردن پول در صندوق های سرمایه گذاری
۳) سرمایه گذاری در شرکت های فعال

در این ۳ حالت شما نمی توانید سرمایه خود را تا مدت ۳ سال دریافت کنید و همچنین این سرمایه نباید از طریق وام گرفتن بدست آمده باشد.

بیشتر بدانید:  مهاجرت سرمایه گذاری به امارات ۲۰۲۲

اخذ ویزای طلایی امارات
اخذ ویزای طلایی امارات

اقامت ۵ ساله امارات با کارآفرینی

با ارائه بیزینس پلن قوی و همچنین متقاعد کردن اداره مهاجرت این کشور به فعال و سودآور بودن پروژه خود می توانید برای ویزای طلایی ۵ ساله این کشور درخواست دهید. حداقل مبلغ برای کارآفرینی در این کشور ۵۰۰ هزار درهم می باشد. یکی از مهمترین مواردی که می تواند این دولت را برای صدور ویزای طلایی شما قانع کند، خلاقیت، مهارت، سابقه شغلی درخشان و تخصص می باشد.

ویزای طلایی امارات و خرید ملک در این کشور

خرید ملک در تمام کشورها یکی از کم ریسک ترین و پرطرفدار ترین روش های سرمایه گذاری است. با خرید ملک تنها با رعایت ۳ شرط می توانید برای دریافت ویزای طلایی امارات درخواست دهید:

۱) حداقل مبلغ سرمایه گذاری در این روش ۵ میلیون درهم است.
۲) این مبلغ نباید از طریق وام بدست آید.
۳) تا ۳ سال حق فروش ملک را نخواهید داشت.

ویزای استعداد درخشان امارات

ویزای طلایی امارات تنها بر‌جنبه مالی و سود مالی فعالیت افراد تاکید نداشته و برای افرادی که رزومه درخشان علمی، هنری و مدیریتی داشته باشند نیز صادر می شود. پزشکان و مخترعین نیز در دسته واجدین شرایط برای دریافت ویزای طلایی امارات قرار می گیرند.  مدت اعتبار ویزای طلایی امارات برای استعدادهای درخشان متناسب با رزومه شان ۵ یا ۱۰ ساله خواهد بود. رعایت شرایط ذیل برای این افراد الزامی است:

 • داشتن قرارداد کاری با یک کارفرما در امارات در حیطه مشخص شده توسط این دولت
 • تایید شدن مدارک محققین توسط وزارت علوم امارات
 • تایید اختراع مخترعین و رزومه آن ها توسط وزارت اقتصاد این کشور
 • مورد تایید بودن افراد فعال هنری و فرهنگی توسط وزارت فرهنگ
 • ویزای طلایی امارات همچون ویزای نخبگان آمریکا به برخی مدیران اجرایی نیز تعلق میگیرد. این افراد باید ثابت کنند که مدیر یک شرکت فعال و موفق در سطح بین المللی بوده اند.

پزشکان باید مدرک خود را از ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان کسب کنند، مقالات و تحقیقاتی را به صورت رسمی و برای سازمان تحقیقاتی ثبت شده ای انجام دهند، در حوزه های مورد نیاز امارات متخصص باشند و… تا بتوانند واجد شرایط دریافت ویزای طلایی امارات قرار گیرند.

ویزای همراه

یکی از دلایلی که ویزای طلایی امارات تا این اندازه محبوب شده است علاوه بر اقامت طولانی مدتی که به دارنده خود می دهد، امکان صدور ویزای همراه برای خانواده و گاها کارکنان شرکت می باشد. همسر و فرزندان وابسته شما نیز می توانند نسبت به دریافت اقامت امارات متناسب با مدت اعتبار ویزای شما اقدام کنند. ویزای طلایی امارات برای کارکنان شرکت شما که در این کشور برای گسترش فعالیت های خود به آن ها نیاز دارید نیز صادر می شود.

مراحل اخذ ویزای طلایی امارات

وکیل مهاجرت به امارات در این خصوص بیان می دارد: (در ابتدا کافی است تا درخواست صدور ویزای خود را از طریق ساختن پروفایل کاربری در وبسایت business.goldenvisa.ae آغاز کنید. در این مرحله علاوه بر بارگزاری مدارک باید در یک ویدیوی دو دقیقه ای انگیزه و شرایط خود را شرح دهید. پس از تکمیل این مرحله یک ماه زمان می برد تا نتیجه درخواست شما اعلام شود. درصورتیکه پس از یک ماه با درخواستتان موافقت شود شما وارد مرحله اخر و اصلی صدور ویزای طلایی امارات می شوید. اگر مدارک مورد نیاز اداره فدرال را کامل و درست تکمیل کنید، پس از یک ماه برای شما ویزایی موقت با اعتبار ۶ ماهه برای بررسی شرایط این کشور و پیگیری ادامه روند صدور ویزا صادر می شود. پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدامی مشورت با وکیل مهاجرت به امارات را فراموش نکنید.)

مزایا ویزای طلایی امارات

ویزای طلایی امارات مزایای زیادی دارد که مهمترین آن ها اقامت طولانی مدتی است که برای دارنده بوجود می آید. در ادامه به سایر مزایای ویزای طلایی امارات اشاره میکنیم:

 • امکان اخذ‌ ویزای همراه برای خانواده (حتی در شرایطی برای مادر و‌ پدر تحت تکفل)
 • امکان افتتاح حساب بانکی و سرمایه گذاری در صندوق های تجاری این کشور
 • دسترسی به بازار تجارت جهانی و همکاری با شرکت های موفق بین المللی
 • امکان تمدید اقامت
 • اجازه انقعاد قرارداد با نیروهای متخصص به صورت دورکاری
 • صدور ویزای همراه برای مدیران اجرایی شما
 • تمدید خودکار اعتبار ویزای طلایی امارات درصورت احراز شرایط

هزینه صدور ویزای طلایی امارات

برای صدور ویزای طلایی امارات سفارت این کشور مبلغ مشخصی را از تمام متقاضیان دریافت می کند این مبلغ برای ویزای طلایی ۱۰ ساله ۱۱۵۰ درهم می باشد. این هزینه برای صدور ویزای طلایی ۵ ساله کمتر بوده و نزدیک به ۶۵۰ درهم تعیین شده است. در کنار این ارقام، هزینه زندگی خود و خانواده تان و همچنین هزینه مشورت با وکیل اخذ ویزا نیز باید درنظر گرفته شود.

بیشتر بدانید:  انواع ویزای امارات

وکیل برای ویزای طلایی امارات
وکیل برای ویزای طلایی امارات

وکیل برای اخذ ویزای طلایی

متقاضیان دریافت ویزای طلایی امارات به موازات مزایای این ویزا رو به افزایش است و همین امر موجب شده است تا رقابت درمیان درخواست دهندگان نیز بیشتر شود. در این مسیر فردی موفق به اخذ ویزای امارات خواهد شد که با مشورت یک فرد معتمد مثل وکیل مهاجرت به امارات، تمام مدارک و مراحل را با دقت و بدون هیچگونه مشکلی پشت سر بگذارد. گروه وکلای لاهه با همکاری وکلای مهاجرتی فعال در امارات این امکان را برای شما هموطنان عزیزمان فراهم آورده است تا بتوانید با راهنمایی و مشورت این افراد به راحتی مسیر خود را به پایان برسانید.

سوالات متداول

هزینه صدور این ویزا برای اعتبار ۵ سال ۶۵۰ درهم و برای اعتبار ۱۰ سال ۱۱۵۰ درهم می باشد.

معمولا پروسه صدور این ویزا بین ۶ تا ۱ سال زمان می برد.

بله برای خانواده و برخی مدیران اجرایی می توان درخواست ویزای همراه کرد

خیر درخواست صدور این ویزا به صورت آنلاین انجام می شود اما برای پیگیری و تکمیل ادامه روند مهاجرتی خود همچون تایید مدارک توسط وزارتخانه های این کشور باید حضوری اقدام کنید.

ویزای طلایی امارات با توجه به شرایط متقاضی به صورت ۵ یا ۱۰ ساله و همچنین قابل تمدید صادر می شود.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
ویزای تلنت استرالیا
نوشتهٔ بعدی
خرید ملک در ترکیه چه شرایطی دارد؟

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button