ویزای همراه امارات

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. وبلاگ مهاجرت
  4. chevron_left
  5. ویزای همراه امارات
ویزای همراه امارات
وبلاگ مهاجرت

ویزای همراه امارات برای پیوستن خانواده یعنی مادر، پدر، همسر و فرزند به فرد مقیم در این کشور صادر می شود. مهاجرت به امارات از راه های مختلفی مثل کار، تحصیل، ورزش، سرمایه گذاری و … ممکن است که امارات برای متقاضیان هرکدام بنا به شرایط موجود ویزای همراه صادر می کند. کشور امارات در دهه اخیر به موازات رشد و پیشرفت اقتصادی و اجتماعی، از سیاست های جذب مهاجرین و نیروی کار متخصص استفاده کرده است تا سرعت این ترقی را افزایش دهد. یکی از این سیاست ها صدور ویزای همراه برای افرادی است که به هر طریق توانسته اند برای زندگی به امارات مهاجرت کنند. کارشناسان گروه وکلای لاهه در این مطلب هزینه ویزای همراه امارات، روند درخواست آن، شرایط و مدت زمان صدور ویزای همراه امارات را به طور کامل مورد بررسی قرار داده اند.

ویزای همراه امارات چه شرایطی دارد؟

ویزای همراه امارات همانطور که پیش تر اشاره کردیم به اعضا درجه یک خانواده فرد مهاجر به غیر از خواهر و برادر تعلق می گیرد. یکی از مهمترین شرایط اخذ ویزای همراه امارات این است که فرد با روش قانونی و اقامت بلند مدت به این کشور مهاجرت کرده باشد و بتواند از نظر مالی اسپانسر خانواده خود شود. علاوه بر این فراهم کردن مکانی برای زندگی که برای استقرار تمام افراد کافی باشد نیز یکی دیگر از شروط مهمی است که این کشور برای صدور ویزای همراه تعیین کرده است. متقاضیا ویزای همراه امارات برای خانواده خود باید به نهادهای مربوطه ثابت کند که ماهیانه تا ۴ هزار درهم درآمد دارد.

راه های مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، ورزش و … ممکن است. برای مهاجرت کاری به امارات باید بتوانید با یک کافرما در این کشور قرارداد منعقد کنید. مهاجرت تحصیلی نیز از طریق اخذ پذیرش از دانشگاه ها و مدارس امارات انجام می شود. برای سرمایه گذاری در امارات باید یکی از ۴ روش ثبت شرکت، خرید ملک، خرید سهام و یا خرید اوراق قرضه را انتخاب کنید. مهاجرت ورزشی به امارات یکی از راه های جدید مهاجرتی است که با ترانسفر بازیکن به این کشور و یا ثبت نام در آکادمی های ورزشی قابل انجام است. مدت اعتبار ویزای امارات متناسب با روش مهاجرتی شما مشخص می شود. در تمام این روش ها این امکان برای شما وجود دارد که بخواهید برای خانواده تان ویزای همراه بگیرید اما با رعایت شرایط ذکر شده.

  مهاجرت کاری به امارات ۲۰۲۳

اخذ ویزای همراه امارات
اخذ ویزای همراه امارات

ویزای همراه امارات برای همسر و فرزند

سرپرست یا به عبارت بهتر پدر خانواده می تواند برای همسر و فرزندان مجرد دختر خود و همچنین فرزندان زیر ۱۸ سال پسر خود درخواست ویزای همراه بدهد. ویزای همراه امارات در این زمینه زمانی صادر می شود که شما ثابت کنید ماهیانه درآمد کافی برای پرداخت هزینه های خانواده خود و همچنین محلی برای زندگی آن ها دارید. درخواست ویزای همراه امارات در ابتدا از طریق فرد مهاجر از طریق مراجعه به اداره مهاجرت امارات انجام می شود. مدت اعتبار این ویزا بسته به نوع اقامت فرد اصلی متفاوت بوده و نهایتا ۳ ساله است که در صورت ثابت بودن شرایط متقاضی قابل تمدید نیز می باشد. صدور ویزای همراه امارات برای همسر و فرزندان منوط به ارائه مدارک زیر می باشد:

  • سند ازدواج
  • گواهی تولد و مدارک شناسایی فرزندان
  • گواهی سلامت همسر و فرزندان بالای ۱۸ سال
  • پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماه
  • سند ملک در امارات یا اجاره نامه ملک

نکته: خانم نیز می تواند برای همسر و فرزندان خود اسپانسر شود و ویزای همراه دریافت کند و شرایط آن تفاوتی با سایر افراد نخواهد داشت.

مهاجرت والدین به امارات از طریق ویزای همراه

وکیل اخذ ویزا اذعان می دارد: برای پدر و مادر نیز می توان ویزای همراه گرفت اما یکی از اصلی ترین شرایط آن این است که به اداره مهاجرت امارات ثابت کنید که این عزیزان تحت تکفل شما هستند و فرزند دیگری برای رسیدگی به آن ها وجود ندارد. برخلاف دریافت ویزای همراه برای همسر و فرزندان، دریافت ویزای همراه برای والدین نیازمند این است که شما مبلغی را به عنوان ضمانت قرار دهید و علاوه بر این از درآمد ثابت ماهیانه و ملک چه به صورت اجاره و چه به صورت شخصی برخوردار باشید.

مدت اعتبار ویزای همراه امارات

ویزای همراه امارات با اعتباری متناسب با اعتبار ویزای فرد مقیم در این کشور صادر می شود. اعتبار این ویزا در نهایت ۳ ساله است که در صورت ثابت ماندن شرایط طرفین قابلیت تمدید نیز دارد. به یاد داشته باشید درصورتیکه اعتبار ویزای اسپانسر شما تمام شود، حضور شما در این کشور نیز غیر قانونی می شود.

فرآیند درخواست برای این ویزا

متقاضی در ابتدا باید تمام مدارک لازم را به نهاد مربوطه در امارات ارائه دهد. روند رسیدگی به درخواست صدور ویزای همراه امارات نهایتا ۲ هفته طول می کشد. درصورتیکه درخواست شما رد شود شما می توانید مجددا با بهبود شرایطتان برای صدور ویزای همراه درخواست دهید اما اگر با درخواست شما موافقت شود، متقاضیان مقیم در ایران باید به سفارت این کشور برای انجام اموری مثل احراز هویت و پرداخت هزینه ۱۰۰ درهم مراجعه کنند. ویزای همراه امارات نهایتا ظرف ۱ هفته صادر می شود.

  ویزای طلایی امارات

وکیل برای اخذ ویزای همراه
وکیل برای اخذ ویزای همراه

مشاوره با وکیل مهاجرت به امارات

روند درخواست برای صدور ویزای همراه امارات زمان بر نمی باشد اما امور مهاجرتی و سیاست کشورها برای پیشبرد اینگونه مسائل به صورتی است که تجربه لازمه موفقیت شما در برابر سفارت کشورها خواهد بود. تجربه و تخصص اخذ ویزای امارات و مهاجرت به این کشور دو شاخصه مهم کاری وکیل مهاجرت به امارات و وکیل اخذ ویزا است. گروه وکلای لاهه با همکاری وکلای مهاجرتی مقیم در ایران و امارات در تلاش است تا راه شما را برای رسیدن به اهدافتان هموار کند و کمک کند تا شما به همراه خانواده تان در امارات زندگی کنید.

سوالات متداول

برای درخواست این ویزا باید مبلغی نزدیک به ۱۰۰ درهم را به سفارت بپردازید.

بله درصورتیکه پدر واجد شرایط اسپانسر شدن نباشد مادر می تواند برای فرزند خود درخواست ویزای همراه امارات را بدهد.

تمام پروسه بررسی و صدور این ویزا کمتر از ۱ ماه زمان می برد.

بله درصورتیکه با درخواست صدور ویزای همراه امارات موافقت شود، با پرداخت مبلغی بیشتر از مبلغ اصلی که توسط سفارت این کشور مشخص می شود، ویزای شما به صورت فوری صادر می شود.

مدت اعتبار این ویزا به مدت اعتبار اقامت فرد اصلی بستگی دارد اما حداکثر اعتبار ۳ ساله است که قابلیت تمدید نیز دارد.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۰ میانگین امتیاز: ۰]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
ثبت شرکت در آلمان
نوشتهٔ بعدی
مهاجرت به فرانسه

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره با لاهه در واتساپ
Call Now Button