خرید اقساطی خانه در امارات

خرید اقساطی خانه در امارات

خرید اقساطی خانه در امارات با استفاده از روش‌هایی مثل پرداخت هزینه پس از تحویل، پرداخت حین ساخت خانه، اجاره به شرط مالکیت و… امکان‌پذیر است. خرید ملک در این کشور (به صورت قسطی) به دلیل افزایش قیمت اجاره‌ها، معافیت از مالیات و… بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

روش‌های خرید اقساطی ملک در امارات

خرید اقساطی خانه در امارات که با توجه به بررسی مزایا و معایب خرید ملک در امارات بسیار مورد توجه قرار گرفته است، از طرق زیر امکان‌پذیر است. طبیعتا انتخاب روش مناسب به شرایط شما، نوع پروژه در دسترس، مبلغ پیش پرداخت و… بستگی دارد، بنابراین به توضیحات زیر توجه داشته و در صورت نیاز، حتما از وکیل خرید ملک در امارات مشاوره بگیرید.

پرداخت هزینه پس از تحویل خانه

یکی از روش‌های خرید اقساطی خانه در امارات، پرداخت هزینه ملک پس از تحویل آن است. در این روش معمولا پرداخت مبلغ طی ۳ تا ۱۰ سال صورت می‌پذیرد که بسته به توافقات انجام شده، متفاوت است. بدیهی است که متقاضی باید بخشی از هزینه ملک را در ابتدای کار پرداخت نماید.

پرداخت هزینه ملک به صورت ۱۰ / ۹۰ در امارات

از دیگر روش‌های خرید اقساطی خانه در امارات می‌توان طرح ۱۰ / ۹۰ را نام برد. افرادی که این طرح را برمی‌گزینند باید ۱۰ درصد هزینه ملک را پیش از مالکیت پرداخت کنند. ۹۰ درصد دیگر نیز بر اساس قرارداد تعیین شده بین طرفین در موعد مقرر پرداخت می‌شود.

پرداخت هزینه حین ساخت و ساز

خرید اقساطی خانه در امارات با پرداخت مبلغ تعیین شده حین ساخت نیز امکان‌پذیر است؛ در این روش افراد می‌توانند روش قبلی را با درصدهای مختلف پیاده کنند! بر اساس توافقات انجام شده، پرداخت هزینه ملک به صورت ۵۰ / ۵۰، ۶۰ / ۴۰ و… امکان‌پذیر خواهد بود. البته شما می‌توانید در این روش، مبلغ را حین ساخت و در هنگام تحویل ملک پرداخت نموده و حتی به سادگی از وام مسکن استفاده کنید.

اجاره خانه با شرط مالکیت

یکی دیگر از روش‌های خرید اقساطی خانه در امارات، اجاره ملک به شرط مالکیت است. یعنی یک قرارداد اجاره بین طرفین تنظیم شده و پس از پرداخت اقساط، ملک به نام خریدار خواهد شد. وام یا رهن اختصاصی می‌تواند به خریدار کمک کند تا مبلغ تعیین شده را به شکل آسان‌تری به صاحب ملک پرداخت نماید.

توجه داشته باشید که برای خرید اقساطی ملک در کشور امارات و خصوصا دبی، باید حداقل ۴۰۰ هزار درهم بپردازید زیرا ارزان‌ترین خانه‌ها در دبی حدود ۵ میلیارد تومان هستند.

بیشتر بدانید:  چگونه پاسپورت امارات را دریافت کنیم؟

صدور ویزا با خرید اقساطی ملک در امارات

شاید برایتان سوال شده باشد که آیا با خرید اقساطی خانه در امارات می‌توان ویزای امارات را دریافت کرد یا خیر؟ در پاسخ باید بگوییم که بله، امکان اخذ ویزای امارات با خرید ملک در این کشور وجود دارد اما این در صورتی امکان‌پذیر است که انتقال مالکیت به انجام رسیده و ملک در مناطق آزاد امارات واقع شده باشد. همچنین توجه داشته باشید که حداقل قیمت مورد تایید ملک برای ارائه اقامت امارات در حدود ۱ میلیون درهم است.

شرایط پرداخت اقساط خانه در امارات برای افراد مقیم و غیرمقیم

خرید اقساطی خانه در امارات برای افراد مقیم در این کشور و آن دسته از اشخاص که اقامت امارات را دارا نیستند، متفاوت است. افراد مقیم امارات برای این منظور باید افتتاح حساب بانکی اماراتی را به انجام برسانند و دسته چک دریافت کنند. ایشان معمولا با پرداخت ۱۰ درصد از مبلغ کل می‌توانند قرارداد بنویسند اما غیرمقیمان تقریبا باید نصف هزینه ملک را در ابتدا پرداخت نمایند. توجه داشته باشید که استثنائاتی نیز در این باره وجود داشته و تنظیم قرارداد، جزئیات فراوانی را شامل می‌شود، به همین خاطر توصیه می‌کنیم که حتما از وکیل بین‌المللی خرید ملک کمک بگیرید.

مزایای خرید قسطی ملک در امارات

خرید اقساطی خانه در امارات مزایایی دارد که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم. با توجه به روند رو به افزایش خرید ملک در این کشور، برخی افراد سعی در کلاهبرداری و سودجویی غیرمنصفانه دارند، بنابراین توصیه می‌کنیم که از ابتدا تا انتهای فرآیند خرید ملک در امارات، با وکلای بین‌المللی گروه لاهه در ارتباط باشید.

 • خرید اقساطی روشی آسان برای به دست آوردن ملک در نگین خاورمیانه است.
 • خرید اقساطی تا حد زیادی ریسک خرید ملک در امارات را کاهش می‌دهد.
 • سیاست‌های تجاری امارات مناسب هستند.
 • بازه زمانی پرداخت در خرید اقساطی ملک در امارات بسیار مناسب است.
 • املاک امارات دائما در حال پیشرفت هستند.
 • با خرید اقساطی ملک در این کشور، کمتر تحت فشار اقتصادی خواهید بود.
 • امکان معافیت از مالیات برایتان وجود خواهد داشت.
 • و..

مدارک لازم برای خرید اقساطی ملک در امارات

جهت خرید اقساطی خانه در امارات لازم است برخی مدارک را دارا باشید. در ادامه یک بررسی کلی بر این مدارک خواهیم داشت اما برای کسب اطلاعات بیشتر و سنجش شرایطتان بهتر است با وکیل مهاجرت به امارات تماس بگیرید.

 • مدارک هویتی و پاسپورت معتبر
 • چند قطعه عکس
 • صورت حساب بانکی
 • گواهی ترخیص پلیس
 • گواهی اثبات تمکن مالی
 • توافق‌نامه میان طرفین
 • بیمه درمان و گواهی پزشکی
بیشتر بدانید:  انواع ویزای امارات

شرایط خرید اقساطی خانه در امارات
شرایط خرید اقساطی خانه در امارات

مشاوره با وکیل خرید ملک در امارات

توصیه می‌شود که برای خرید اقساطی خانه در امارات با وکیل بین‌المللی ملک در ارتباط باشید تا در دام افراد سودجو نیفتید. وکلای گروه لاهه با داشتن تحصیلات و تجربیات مرتبط می‌توانند علاوه بر انتخاب ملک متناسب با شرایط شما در امارات، قرارداد خرید اقساطی را تنظیم نموده و از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کنند. همچنین برای ارزش‌گذاری دقیق خانه نیز می‌توانید روی کمک ایشان حساب کنید تا مبالغ هنگفتی از شما دریافت نشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با وکیل خرید ملک در امارات، از طریق شماره تماس درج شده یا شبکه‌‌های اجتماعی گروه لاهه با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بله، افرادی که واجد شرایط باشند، می‌توانند برای این منظور اقدام کنند. در مقاله بیشتر در این باره توضیح داده‌ایم.

خرید اقساطی ملک در امارات معمولا با استفاده از روش‌هایی مثل پرداخت هزینه پس از تحویل خانه، اجاره خانه به شرط مالکیت، پرداخت حین ساخت و ساز و… صورت می‌پذیرد.

بله اما در صورتی که انتقال مالکیت انجام شده و شرایطی چون حداقل ارزش ۱ میلیون درهمی خانه وجود داشته باشد.

با خرید اقساطی ملک در امارات از مزایایی چون ریسک پایین، بازه زمانی مناسب برای پرداخت، امکان معافیت از مالیات و… برخوردار می‌شوید.

برای این منظور باید مدارکی چون پاسپورت معتبر، گواهی پزشکی و تمکن مالی، گواهی ترخیص پلیس، چند قطعه عکس، توافق‌نامه با صاحب ملک و… را ارائه کنید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
امتحان سیتیزنشیپ آمریکا (Citizenship)
نوشتهٔ بعدی
بهترین مشاغل فنی برای مهاجرت

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button