ویزای استارتاپ فرانسه

ویزای استارتاپ فرانسه

ویزای استارتاپ فرانسه در ابتدا با اعتبار ۴ ساله برای متقاضیان صادر می شود و تحت شرایطی قابل تمدید نیز می باشد. ویزای استارتاپ فرانسه برای اجرایی شدن ایده های نو و خلاقانه صادر می شود. متقاضی باید برای اخذ ویزای استارتاپ فرانسه تمکن مالی کافی داشته باشد. ویزای استارتاپ فرانسه در صورت فعال و سودبخش بودن قابلیت تبدیل به اقامت دائم و تابعیت را دارد. شرایط اخذ ویزای استارتاپ فرانسه، مراحل و هزینه آن در این مطلب توسط وکیل مهاجرت به فرانسه بررسی خواهد شد.

ویزای استارتاپ فرانسه و شرایط آن

ویزای استارتاپ فرانسه چه شرایطی دارد؟ چه افرادی می توانند برای دریافت این ویزا درخواست دهند؟ متقاضی ویزای استارتاپ فرانسه مطابق قوانین این کشور باید حداقل ۴۰ سال سن داشته باشد اما خبر خوش این است که برای اخذ ویزای استارتاپ فرانسه نیازی به ارائه مدرک زبان نیست و شما می توانید بدون مدرک زبان در این مسیر قدم بگذارید. خلاقانه بودن و نو بودن ایده تان شرط اصلی این ویزا است به علاوه شما باید از یکی از نهادهای دولتی فرانسه تاییدیه بگیرید. داشتن تمکن مالی به مبلغ ۱۹ هزار یورو ماهیانه نیز از دیگر شروطی است که شما را به ویزای استارتاپ این کشور می رساند. شما می توانید از طریق مشاوره با وکیل مهاجرت به فرانسه از جزئیات چنین ویزایی مطلع شوید.

تنها ارائه مدرک دیپلم برای این ویزا کافی است در نتیجه شما بدون ارائه مدرک تحصیلات آکادمیک نیز می توانید واجد شرایط دریافت ویزای استارتاپ شوید.

هزینه ویزای START-UP فرانسه

ویزای استارتاپ فرانسه چقدر هزینه دارد؟ بدیهی است که اصلی ترین مسئله ای که در مسیر مهاجرت افراد را کمی دچار تردید و شبهه می نماید هزینه ای است که باید بپردازند. این هزینه عموما شامل مشاوره با وکیل مهاجرت، ترجمه مدارک، تنظیم و نگارش طرح تجاری و هزینه اخذ ویزا می شود اما برای راه اندازی کسب و کار جدید به نسبت نوع کسب و کار حداقل ۱۷۰ هزار یورو هزینه دارید. این مبلغ به نسبت طرح شما بیشتر خواهد شد. برای برآورد هزینه ها وکیل مهاجرت به فرانسه بهتر می تواند به شما کمک کند.

بیشتر بدانید:  اعتراض به ریجکتی ویزای فرانسه

شرایط اخذ ویزای استارتاپ فرانسه
شرایط اخذ ویزای استارتاپ فرانسه

استارتاپ باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

وکیل مهاجرت به فرانسه در این خصوص بیان می دارد: برای اینکه طرح تجاری شما مورد تایید قرار گیرد باید چند شرط و ویژگی در طرحتان را بولد نمایید. این ویژگی ها عبارتند از:

 • سود ده بودن طرح تجاری
 • به سود رسیدن با هزینه کم در بازه زمانی کوتاه حداکثر ۲ ساله
 • توجیه امکان گسترش و ادامه استارتاپ
 • مشخص بودن تعداد نیروی کار مورد نیاز
 • توجیه برنامه های افزایش سرمایه و سود در آینده کاری
 • کم نظیر بودن طرح در دوره های گذشته

مراحل اخذ ویزای استارتاپ فرانسه

 1. در وهله اول اخذ ویزای استارتاپ فرانسه از انتخاب مقصد خود مطمئن شوید و تمام مزایا و معایب راه اندازی استارتاپ در این کشور را مدنظر قرار دهید.
 2. مرحله بعد اخذ ویزای استارتاپ فرانسه مشاوره با وکیل مهاجرت متخصص است که شما را در این مسیر راهنمایی و همراهی نماید.
 3. پس از این مرحله باید شرکتی را با اشاره به نام سرمایه داران، میزان سهام و همچنین آورده شرکت ثبت نمایید.
 4. بعد از ثبت شرکت باید از نهادهای مربوطه شماره ثبت شرکت و شماره یا کد مالیاتی دریافت کنید.
 5. در قوانین این کشور برای اخذ ویزای استارتاپ فرانسه یا به طور کلی تایید نهایی طرح باید حساب بانکی افتتاح کنید و برای شرکت نیز حسابدار تعیین نمایید.
 6. در نهایت پس از تایید اولیه باید از سفارت فرانسه در ایران وقت بگیرید و در موعد مشخص مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای استارتاپ فرانسه را تحویل دهید.

اعتراض به ریجکتی ویزای فرانسه

سفارت فرانسه نماینده این کشور در ایران است که مهمترین فعالیتش به مهاجرت یعنی صدور ویزا اختصاص دارد. در نتیجه این نماینده موظف است تا در هر حالتی منافع کشور خود را حفظ کنند. در این راستا سفارت ها می توانند با درخواست ویزای برخی متقاضیان مخالفت کنند. دلیل این مخالفت متفاوت است در برخی شرایط ممکن است به دلیل کسری یا نقص مدرک ریجکت شوید و یا در موقعیتی دیگر به دلیل کمبود تمکن مالی. درصورت ریجکت شدن سفارت این کشور به شما ۱ ماه زمان می دهد تا با دلایل و مدارک جدید لایحه اعتراضی تنظیم کنید تا شاید سفارت نظر خود را تغییر دهد. شما می توانید در زمینه اعتراض به ریجکتی ویزای فرانسه با مشاورین ما در تماس باشید.

مزایا و معایب اخذ ویزای استارتاپ فرانسه

ویزای استارتاپ فرانسه چه معایبی دارد؟ با راه اندازی استارتاپ در فرانسه چه مزیت هایی به متقاضی تعلق می گیرد؟ مزیت های ویزای استارتاپ فرانسه بیشتر از معایب آن است. ریسک معاملات و راه اندازی کسب و کار در این کشور در زمینه از دست رفتن سرمایه و سود ده نشدن ایده های نوآورانه از معایب ویزای استارتاپ فرانسه می باشد. اما امکان اخذ اقامت دائم، درخواست ویزای همراه برای خانواده، امکان گسترش کسب و کار در حوزه کشورهای عضو اتحادیه اروپا، فعالیت در یکی از بهترین کشورها برای راه اندازی استارتاپ ها و… از مزایای ویزای استارتاپی فرانسه می باشند.

ویزای استارتاپ + ویزای همراه

همانطور که در مزیت های ویزای استارتاپ فرانسه نام بردیم شما می توانید پس از استقرار در این کشور برای همسر و فرزندانتان نیز ویزا بگیرید. همسر و فرزندان شما اجازه اشتغال و امکان استفاده از تحصیل رایگان را دارند. ویزای همراه فرانسه که از طریق برنامه های استارتاپی صادر می شود متناسب با اعتبار اقامت حامی اعتبار دارد. علاوه بر این درصورتیکه دارندگان ویزای استارتاپ فرانسه اقامت دائم بگیرند برای خانواده شان نیز این امکان فراهم می شود که برای اقامت دائم فرانسه درخواست دهند.

فرانسه ۱۲ امین کشور برتر در زمینه راه اندازی کسب و کار نو و یا استارتاپ هاست در این کشور بیشتر استارتاپ های مربوط به بیوتکنولوژی، حمل و نقل، گسترش و فعالیت در بازاریابی و… است. قبل از نگارش بیزینس پلن بهتر است درخصوص زمینه های موفق استارتاپ در فرانسه با وکیل مهاجرت مشورت نمایید.

ویزای START-UP فرانسه و اقامت دائم این کشور

پیش تر اشاره کردیم که در ابتدا به متقاضیان ویزای استارتاپ فرانسه تنها ۴ سال مجوز اقامت می دهند و در صورت گسترش  نتیجه بخش بودن کسب و کار این ویزا قابلیت تمدید نیز دارو پس از ۴ سال و یا حتی کمی مدت بیشتری شما می توانید ویزای استارتاپ فرانسه را به اقامت دائم تبدیل کنید. برای اقامت دائم فرانسه شما باید به زبان فرانسوی تسلط کامل داشته باشید و بتوانید تمکن مالی، همبستگی با فرهنگ و مردم این کشور و همچنین نتیجه بخش بودن کسب و کارتان را ثابت نمایید.

بیشتر بدانید:  اخذ ویزای فرانسه به صورت تضمینی

وکیل برای اخذ ویزای استارتاپ فرانسه
وکیل برای اخذ ویزای استارتاپ فرانسه

مهاجرت به فرانسه با گروه وکلای لاهه

گروه وکلای لاهه در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟ باعث افتخار است که توانستیم در طی سال های گذشته با کسب تجربه و تخصص و فعالیت در زمینه مهاجرت شما را در مسیر راه اندازی استارتاپ رد فرانسه همراهی کنیم. شما می توانید در زمینه مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیلی و کاری و ورزشی و یا حتی تولد فرزند و ازدواج، اخذ ویزا و اقامت دائم و همچنین پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری در فرانسه با مشاورین و وکلای ما در تماس باشید. به طور کلی وکیل مهاجرتی به شما کمک می کند تا ریسک مهاجرتتان را کم کنید و درصورت روبرو شدن با موانع راه حلی درخور داشته باشید.

سوالات متداول

این هزینه بسته به شرایط شما متفاوت است اما در بهترین حالت حداقل ۱۷۰ هزار یورو برای راه اندازی کسب و کار باید در نظر داشته باشید.

START-UP فرانسه ۴ سال اعتبار دارد و قابل تمدید نیز می باشد.

بله این ویزا قابلیت تبدیل به اقامت دائم را دارد. برای اطلاع از شرایط آن می توانید با وکلای ما در تماس باشید.

بله دارندگان ویزای استارتاپی فرانسه می توانند برای خانواده شان ویزای همراه بگیرند.

این ویزا برای اجرایی شدن  نتیجه بخش بودن طرح های تجاری خلاقانه تحت عنوان استارتاپ صادر می شود.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
تحصیل دامپزشکی در ترکیه
نوشتهٔ بعدی
مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button