مهاجرت ورزشی به فرانسه

مهاجرت ورزشی به فرانسه

مهاجرت ورزشی به فرانسه با توجه به پیشینه این کشور در توجه و علاقه به ورزش و رشته های مختلف ورزشی طرفداران زیادی دارد. مهاجرت ورزشی به فرانسه یعنی چه؟ مهاجرت ورزشی فرصتی است که کشورها برای بازیکنان، افراد مستعد، مربیان، داوران، مسئولین و تمام دست اندرکاران در این حرفه در نظر گرفته اند و معمولا با ویزای کار و یا در برخی کشورها خاصا با ویزای ورزشی از آن ها استقبال می کنند. مهاجرت ورزشی به فرانسه نیز چنین تعریفی دارد اما هدف ما از نگارش و تنظیم این مطلب این است که متوجه شویم فرانسه چه شرایطی را برای متقاضیان مهاجرت ورزشی در نظر گرفته است.

مهاجرت ورزشی به فرانسه و شرایط عمومی آن

مهاجرت ورزشی به فرانسه به نظر می رسد با ویزای کاری این کشور صورت می پذیرد یعنی فرانسه ویزای جداگانه ای برای ورزشکاران در نظر نگرفته است. در نتیجه شما تنها با استعداد خود نمی توانید به فرانسه مهاجرت کنید بلکه لازمه مهاجرت کاری به فرانسه از طریق ورزش، داشتن پیشنهاد کاری یا انعقاد قرارداد با یک کافرما است. این کافرما می تواند باشگاه، تیم، موسسه و یا کلاس های ورزشی باشند. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که با توجه به سطح بالای کیفیت کاری ورزش در این کشور، مهاجرت ورزشی به فرانسه رزومه قوی و پرباری نیاز دارد.

رشته های محبوب در فرانسه

مهاجرت ورزشی به فرانسه در کدامیک از رشته های ورزشی محبوبیت بیشتری دارد؟ وکیل مهاجرت به فرانسه در این خصوص بیان می دارد: (اولین و محبوب ترین رشته برای مهاجرت ورزشی به فرانسه فوتبال است. علاوه بر علاقه، فرانسه در رشته ورزشی فوتبال در دنیا یکه تاز است همانطور که در آخرین جام جهانی دیدیم تیم ملی فوتبال این کشور با هنرنمایی کلیان امباپه مقام دوم جهانی را کسب کرده است. تنیس دومین ورزشی است برای مهاجرت ورزشی به فرانسه مورد توجه بسیاری از عزیزان قرار می گیرد یکی از دلایل پیشرفت این کشور در ورزش تنیس، برگزاری تورنمنت های تنیس همچون رولان گاورس در فرانسه است. اگر به هندبال علاقه دارید فرانسه بهترین مقصد برای شما است تیم ملی هندبال فرانسه ۶ بار قهرمان جهان شده است و باشگاه های هندبال در این کشور در بهترین سطح ممکن فعالیت می کنند. به طور کلی مهاجرت ورزشی به فرانسه چه در رشته های ورزشی ذکر شده و چه در رشته های ورزشی دیگر جذاب و هیجان انگیز است.

بیشتر بدانید:  مهاجرت تحصیلی به فرانسه

شرایط مهاجرت ورزشی به فرانسه
شرایط مهاجرت ورزشی به فرانسه

راه های مهاجرت ورزشی به فرانسه

مهاجرت ورزشی به فرانسه از چه راه هایی ممکن است؟ اولین سوالی که بعد از شنیدن عبارت مهاجرت ورزشی به فرانسه وجود می آید این است که از چه راه هایی این امر شدنی است؟

  • مهاجرت ورزشی به فرانسه از طریق ترانسفر به تیم های حرفه ای این کشور
  • انقعاد قرارداد کاری به عنوان مربی و داور یا حتی مدیران اجرایی
  • ثبت نام در آکادمی های ورزشی به عنوان یک بازیکن مستعد و بدون تجربه

مهاجرت ورزشی به فرانسه و ویزای این کشور

همانطور که پیش تر گفتیم برای مهاجرت ورزشی به فرانسه ویزای جداگانه و خاصی صادر نمی شود. اما شما می توانید به عنوان فردی که برای کار قرار است به این کشور سفر کنید، برای ویزای کاری فرانسه اقدام کنید. حال سوال اینجاست که اعتبار این ویزا چند ساله است؟ بدیهی است که ویزای کاری برای مهاجرت ورزشی به فرانسه متناسب با شرایط شما، صلاحدید سفارت و همچنین مدت قرارداد کاری شما مشخص خواهد شد. در نتیجه بهتر است از ابتدای مسیر مشاوره با وکیل مهاجرت را در دستور کار قرار دهید.

هزینه مهاجرت به فرانسه از طریق ورزش

مهاجرت به فرانسه از طریق استعداد و سوابق ورزشی موضوع اصلی محتوای این مطلب است و برای اقدام از این روش باید هزینه های پیش رو را در نظر بگیرید. هزینه ترجمه مدارک، اخذ ویزای فرانسه، مشاوره با وکیل مهاجرت، هزینه رفت و آمد، اقامتگاه، شهریه آکادمی ها و… را می توانید به عنوان پکیجی از هزینه های مسیر خود در نظر بگیرید. ممکن است هزینه های جانبی دیگری نیز در راه برایتان بوجود بیاید.

مراحل مهاجرت ورزشی به فرانسه

  • مشاوره با وکیل مهاجرت به فرانسه اولین مرحله ای است که در مقابل شما است. وکیل مهاجرت به شما کمک می کند تا برای مهاجرت به فرانسه از طریق ورزش مسیر خود را کاملا از نظر مزایا و معایب و همچنین سختی ها بررسی کنید و بشناسید.
  • سپس می بایست برای انقعاد قرارداد اقدام کنید. البته عزیزانی که قصد ثبت نام در آکادمی ها را دارند باید با آکادمی مکاتبه کنند و مطابق دستورالعمل اعلامی آن ها برای ثبت نام اقدام نمایند.
  • سپس به چک لیست سفارت برای مدارک مورد نیاز مراجعه کنید.
  • مدارک اعلامی را باید برای مهاجرت به فرانسه ترجمه نمایید. ترجمه باید به زبان فرانسوی باشد.
  • از سفارت فرانسه وقت بگیرید و با مدارک خود در روز مشخص شده در سفارت حضور یابید.
  • سفارت پس از مدتی نتیجه درخواست ویزای شما را مشخص خواهد کرد. ویزای شما ممکن است ریجکت یا صادر شود.

اعتراض به ریجکتی ویزای فرانسه

پیش تر اشاره کردیم که سفارت ممکن است درخواست ویزای شما را ریجکت کند. ریجکتی ویزا یعنی شما با دلایل مشخص شده در نامه اعتراضی توسط افسر سفارت رد خواهید شد اما در بازه زمانی مشخص یک ماهه می توانید برای ارسال لایحه اعتراض به ریجکتی ویزای فرانسه اقدام کنید. شما می توانید نامه اعتراضی را شخصا یا توسط وکیل تنظیم و ارسال نمایید. گروه وکلای لاهه با تجربه و تخصص بسیار عالی در زمینه اعتراض به ریجکتی ویزای فرانسه در این زمینه همراه شما خواهند بود.

بیشتر بدانید:  اعتراض به ریجکتی ویزای فرانسه

مهاجرت به فرانسه از طریق ورزش
مهاجرت به فرانسه از طریق ورزش

مشاوره با وکیل برای مهاجرت ورزشی به فرانسه

مهاجرت ورزشی به فرانسه فیلد تازه و نسبتا نوینی از روش های مهاجرتی است که بسیاری از موسسات هم در خصوص آن تجربه و تخصص ندارند اما گروه وکلای بین المللی با راه اندازی دپارتمان حقوق و مهاجرت ورزشی و با گرد هم آوردن بهترین وکلا و مشاورین در این زمینه، مسیر جدید و هیجان انگیزی را برای طرفداران حوزه ورزش و مستعدان در رشته های ورزشی متفاوت در نظر گرفته است. شما می توانید برای دریافت ویزای ورزشی فرانسه با وکیل اخذ ویزا و گروه وکلای لاهه در تماس باشید.

سوالات متداول

برای کار کردن و تحصیل و به طور کلی فعالیت در یک اجتماع تسلط بر زبان رسمی آن کشور الزامی است. کشور فرانسه نیز از این قاعده مستثنی نیست.

برای پاسخ به این سوال رقم دقیقی را نمی توان مشخص کرد بلکه هزینه ها متناسب با شرایط شما و وضعیت اقتصادی پیش رو برآورد خواهد شد.

افراد حرفه ای، آماتور، مستعد، مربیان، داوران و حتی مدیران و مسئولین می توانند برای مهاجرت به فرانسه از این طریق اقدام کنند.

برای هر فرد با هر رزومه ای پاسخ این سوال متفاوت می شود اما ثبت نام در آکادمی های ورزشی، انقعاد قرارداد با تیم ها و یا فدراسیون به عنوان مربی و داور و… چند راه متداول برای مهاجرت به فرانسه است.

اعتبار این ویزا متناسب با صلاحدید سفارت و شرایط شما مشخص خواهد شد.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۳ میانگین امتیاز: ۳.۷]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
ویزای تمکن مالی
نوشتهٔ بعدی
دانشگاه امارات متحده عربی

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button