امور مالی و اداره اموال ایرانیان خارج از کشور

امور مالی و اداره اموال ایرانیان خارج از کشور

امور مالی ایرانیان خارج از کشور اصطلاحاً به امورات مربوط به امور اقتصادی و سرمایه ای و بازرگانی افراد گفته می شود‌. بسیاری از ایرانیان ساکن کشورهای دیگر  برای اداره اموال و امور مالی خود از وکیل کمک می گیرند، این افراد به دلیل اینکه رفت و آمدشان به کشور با دشواری هایی روبه رو است و همچنین به دلیل نا آشنا بودن با روند اداری و مالی به وکیل متخصص در امور بازرگانی و امور مالی نیازمند می باشند.این مبحث در مورد وکالت در امور مالی افراد، انواع امور مالی و اداری و خدماتی که در این خصوص ارائه می شود، می باشد.

امور مالی ایرانیان خارج از کشور و انواع ها

امور مالی ایرانیان خارج از کشور شامل:

۱. تمام امورات بانکی ایرانیان خارج از کشور

اشخاص حقیقی و حقوقی در داخل و یا خارج از کشور می‌توانند انجام تمامی کارهای بانکی خود را به وکیل بسپارند. این امر به وسیله تنظیم وکالتنامه و تعیین حدود و اختیارات وکیل قابل انجام می باشد.

۲. امور مربوط به بیمه ایرانیان خارج از کشور

وکیل بین المللی در این خصوص بیان می دارد که افراد می توانند امورات مربوط به انواع بیمه و همچنین دعاوی علیه بیمه را از طریق وکیل پیگیری کنند. اهمیت وکیل بین المللی با تخصص در امور بیمه می تواند در پرونده های خسارت کارساز باشد.

۳. انجام کلیه امور مالیاتی

امروزه در سرتاسر جهان تمامی افراد و کسب و کارها به دولت کشوری که در آن ساکن می باشند مالیات می دهند. برای جلوگیری از به وجود آمدن جرایم و بدهی مالیاتی، مشاوره و کمک گرفتن از وکیل مالیاتی یک امر ضروری می باشد.

۴. خرید و فروش و اجاره اموال ایرانیان خارج از کشور

وکالت در خرید، فروش، رهن، اجاره و… از دیگر امورات مالی می باشد که می شود برای پیگیری و انجام آن، به وکیل محول کرد.

۵. سایر امورات مربوط به مسائل مالی

گاهی در مورد اداره امور مالی اشخاص مشکلاتی به وجود می آید که باعث مطرح شدن یک دعوای مالی می شود.

دعاوی مالی افراد خارج از کشور

دعاوی که موضوع آن ها به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم  به مسائل مالی مربوط باشد در دسته دعاوی مالی قرار می گیرند. این دعاوی دارای دایره شمول گسترده ای می باشند که رسیدگی به هرکدام از آن ها پروسه مخصوص به خودش را دارد. از همین رو برای پیگیری پرونده های مالی نیاز به مشاوره با وکیل و یا اعطاء نمایندگی به وی، می باشد.

اشخاص خارج از کشور معمولا نسبت به روند اداری و قوانین و امور قضایی کشور محل سکونت خود آگاهی کافی ندارند و  همچنین در صورتی که دعوای مطرح شده در ایران باشد امکان سهولت در رفت و آمد به کشور، برای ایشان وجود ندارد. به همین دلیل کمک گرفتن از وکیل دعاوی مالی بین المللی برای این افراد ضروری به نظر می رسد.

مشاوره با وکیل امور مالی ایرانیان خارج از کشور

امور مالی و دعاوی مالی جزء موارد بسیار حساس می باشند چرا که حق دادرسی فقط یکبار برای افراد در نظر گرفته شده است. در این دعاوی معمولا یک مبلغ قابل توجهی به عنوان هزینه دادرسی از خواهان دعوا اخذ می شود. در صورتی که فرد بدون مشاوره با وکیل اقدام به طرح دعوا کند و در این بین دچار مشکل و اشتباهی شود هزینه ی دادرسی از بین رفته و فرد دچار زیان مالی زیادی علاوه بر حق اصلی خود می شود. بطور کلی به دلیل حساسیت بالای این پرونده ها و همچنین به دلیل حجم بالای سرمایه ای که از این طریق رد و بدل می شود لازم است که توسط وکیل متخصص و آگاه به امور مالی پیگیری شوند.

بیشتر بدانید:  دعاوی ایرانیان خارج از کشور

وکیل بین المللی امور مالی و اداره اموال
وکیل بین المللی امور مالی و اداره اموال

وکیل بین المللی امور مالی و اداره اموال

گروه وکلای بین المللی لاهه برای انجام تمامی امور مالی ایرانیان خارج از کشور که در داخل ایران و یا هرکشور دیگری نیاز به پیگیری داشته باشند  آمادگی  دارد تا با بهره گیری از وکلای متخصص بتواند حامی ایرانیان در سراسر کره خاکی باشد. این گروه بین المللی برای آسودگی خیال شما هم میهنان در سراسر جهان قادر به ارائه خدماتی نظیر مشاوره و پیگیری صفر تا صد امورات مد نظر شما می باشد.

سوالات متداول

اولین قدم برای این امر ثبت نام اینترنتی و بعد از آن ارسال مدارک از طریق سفارت خانه می باشد.

هزینه دادرسی این دعاوی بر اساس میزان خواسته دعوا سنجیده می شود و در املاک براساس قیمت منطقه ای.

بله این وکیل با تنظیم دقیق دادخواست مانع مشکلاتی مانند رد دادخواست و از بین رفتن هزینه دادرسی می شود‌. همچنین در مواقعی که نیاز به توقیف اموال است عملکرد به موقع این وکیل نقش به سزایی در رسیدن شما به منافع مالی دارد.

بله در اغلب موارد وکیل بین المللی مالی می تواند بدون حضور اشخاص حقیقی و حقوقی امورات بانکی ایشان را انجام دهد.

گروه بین المللی لاهه با معرفی بهترین وکلای مالی در تهران و اقصا نقاط جهان آماده ارائه خدمات به شماست.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
امور اداری ایرانیان خارج از کشور
نوشتهٔ بعدی
قرارداد لیسانس بین المللی

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره با لاهه در واتساپ
Call Now Button