ثبت نام آکادمی های فوتبال در انگلیس

ثبت نام در آکادمی های فوتبال انگلیس

ثبت نام آکادمی فوتبال در انگلیس طرفداران زیادی پیداکرده است فوتبال رشته ی ورزشی ای است که توسط انگلیسی ها ابداع و به جهان معرفی شده است و از ابتدای شکل گیری این رشته ورزشی مهیج و جذاب تا کنون لیگ انگلیس همیشه در بالاترین سطح خود قرار داشته است یکی از دلیل اهمیت این موضوع علاقمندی مردم انگلیس به این رشته ورزشی است

ثبت نام در آکادمی های فوتبال انگلیس امروزه طی شرایطی برای بازیکنان رده پایه امکان پذیر است، ثبت نام در آکادمی های فوتبال انگلیس این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا با توجه به استاندارد و عالی بودن آموزش ها در بهترین سطح آمادگی خود قرار گیرید

وکیل ورزشی لاهه در این مطلب به تشریح شرایط ثبت نام آکادمی فوتبال در انگلیس، نحوه پذیرش گرفتن، هزینه ثبت نام در آکادمی و توضیحاتی در خصوص این آکادمی ها می پردازد در این مطلب با ما همراه باشید.

بررسی ثبت نام در آکادمی های فوتبال انگلیس از لحاظ کیفیت

لیگ انگلستان یکی از سطح بالاترین لیگ های جهان است حتی اگر بگوییم قوی ترین لیگ فوتبال در جهان متعلق به انگلستان است اشتباه نکرده ایم، کشوری که دارای لیگ فوتبال قوی است قطعا اکادمی های مطرحی نیز دارد که به پرورش بازیکنان در رده پایه می پردازد اگر می خواهید به دنیای حرفه ای فوتبال در انگلیس وارد شوید یکی از نزدیک ترین راه های پیش روی شما ثبت نام در آکادمی های فوتبال انگلیس است.

ثبت نام در آکادمی فوتبال درانگلیس این اجازه را در اختیار شما قرار می دهد تا با بالا بردن مهارت و کسب مجوز های لازم بتوانید استعداد خود را در بهترین سطوح به نمایش بگذارید.

ثبت نام آکادمی فوتبال در انگلیس می تواند یک روش مهاجرت محسوب شود

ثبت نام دانش آموز در آکادمی فوتبال انگلیس صدور ویزای تحصیلی که Tier4 نام دارد را برای وی ممکن می کند و این حسن را برای بازیکن دارد که می تواند برای والدین خود یا دیگر اعضای خانواده دعوتنامه ارسال نماید پس اگر قصد ثبت نام فرزند خود در آکادمی های فوتبال انگلستان را دارید در این خصوص نگران نباشید.

نحوه دریافت دعوتنامه برای والدین به این صورت است که با درخواست بازیکن به آکادمی دعوتنامه ای برای والدین وی ارسال می شود تا بتوانند در دوره آموزش کنار و همراه او باشند، ارسال دعوتنامه شانس شما را برای دریافت ویزا تا حد زیادی افزایش می دهد.

بیشتر بدانید:  ترانسفر بازیکن فوتبال به اروپا

امکانات پس از ثبت نام آکادمی فوتبال در انگلیس

کلاس های فشرده ی آموزش زبان انگلیسی برای فوتبالیست برگزار خواهد شد تا بتواند علاوه بر آموزش دیدن در حوزه فوتبال زبان انگلیسی را نیز به سرعت فرا گیرد.

دانش آموز می تواند امکاناتی همچون استفاده از خوابگاه و امکانات مربوط به استراحت بازیکن را در اختیار داشته باشد، امکانات وعده های غذایی نیز به نسبت هزینه ها و قرارداد آکادمی با بازیکن در اختیار وی قرار خواهد گرفت لازم است بدانید به نسبت هزینه هایی که از شما دریافت می شود امکانات نیز می تواند متغیر باشد.

آموزش به بازیکن در آکادمی به چه نحو انجام می پذیرد؟

در خصوص آموزش بازیکن در آکادمی های فوتبال انگلیس لازم است بدانید این آکادمی ها (منظور اکثریت می باشد) از بهترین و به روز ترین امکانات در خصوص آموزش بازیکن استفاده می نمایند که در ذیل به شرح چند مورد می پردازیم:

  • استفاده از مربیان سطح بالا با مجوز مربیگری یکی از مواردی است که در آکادمی های فوتبال کشور انگلیس مورد استفاده قرار می گیرد
  • استفاده از دوربین و تجهیزات ویدئویی دیگر برای آنالیز و عیب یابی بازیکن باعث می شود تا بازیکن را به بهترین سطح کیفی برسد
  • زمین های چمنی که برای بازیکنان در نظر گرفته می شود باید کاملا استاندارد و طبق متد روز باشد که این موضوع نیز در اموزش بازیکن می تواند موثر باشد

شرایط ثبت نام آکادمی فوتبال در انگلیس به چه صورت است؟

ثبت نام در آکادمی های فوتبال انگلیس برای افراد بین ۱۶ تا ۲۱ سال مقدور است لازم است بدانید که قبل از ورود به آکادمی از شما تست فوتبال گرفته می شود تا استعداد و میزان تخصص شما مورد ارزیابی مربیان قرار گیرد پس از انجام این موضوع در صورت قبولی شما در تست می توانید با آکادمی مد نظر خود قرارداد ببندید.

در صورتی که سن شما ۱۶ سال یا بیشتر می باشد طی شرایطی می توانید یک دوره دوساله آموزش را پشت سر بگذارید و پس از طی این دوره دیپلم BTEC که به آن Sport diploma گفته می شود دریافت کنید این مدرک می تواند فرصتی در اختیار شما قرار دهد تا در باشگاه های مختلف کشور انگلستان تست فوتبال بدهید و بتوانید جذب این باشگاه ها شوید.

نکته: برای شرکت در در دوره BTEC متقاضی باید آیلتس با نمره ۵.۵ یا بالاتر را دریافت نماید

در حالتی که شما پس از طی این دوره نتوانید جذب هیچ باشگاهی شوید این امکان برای شما وجود خواهد داشت که به ادامه تحصیل در آکادمی در دوره لیسانس نمایید رشته هایی مانند مربیگری و….در دوره لیسانس به شما آموزش داده خواهد شد نمره آیلتس مورد نیاز برای شرکت در این دوره ۶ می باشد و پس از طی این دوره می توانید وارد عرصه ی مربیگری شوید.

هزینه های ثبت نام آکادمی فوتبال در انگلیس چقدر است؟

هزینه این دوره ها به نسبت آکادمی و سطح امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد متغیر است اما در کل میتوان گفت هزینه سالیانه آموزش در آکادمی های فوتبال انگلیس بین ۱۵ هزار تا ۳۵ هزار پوند به علاوه ی هزینه های آموزش زبان انگلیسی می باشد هزینه هایی که در بالا اشاره شد تنها مربوط به آکادمی فوتبال نیست و شامل هزینه های سالانه یک فرد برای زندگی در کشور انگلستان می باشد که بسته به نوع هزینه های شما و میزان مبلغی که می توانید هزینه کنید حتی می تواند بالاتر از این مبالغ نیز باشد.

ثبت نام آکادمی فوتبال در انگلیس در رشته های مدیریتی ممکن است

ثبت نام آکادمی فوتبال در انگلیس تنها در رشته مربیگری و آموزش فوتبال نیست افرادی که قصد دارند در خصوص مدیریت باشگاه های فوتبال و دیگر شاخه های مدیریت ورزشی مشغول به فعالیت شوند آکادمی های فوتبال انگلیس این شرایط ویژه را در اختیار این دسته از افراد قرار می دهند تا بتوانند در این حوزه آموزش ببینند یا آموزش هایی که دیده اند را بهبود ببخشند.

ثبت نام در آکادمی های فوتبال انگلیس در حوزه رشته های مدیریتی در خصوص آموزش نحوه مدیریت باشگاه و… می باشد همچنین آموزش استراتژی های مدیریتی یکی از مواردی است که به دانشجو آموزش داده می شود تا بتواند در صورتی که در پست های مدیریتی این رشته مهیج و پرطرفدار قرار گیرد با سهولت بیشترو تسلط کافی باشگاه را مدیریت نماید.

مزایای ثبت نام در آکادمی فوتبال برای بازیکن چیست؟

ثبت نام آکادمی فوتبال در انگلیس علاوه بر امکاناتی که در بالا ذکر شد (مربیان متبحر، تجهیزات آموزشی، زمین های چمن استاندارد) مزایای دیگری هم دارد اولین و مهم ترین مزیت این موضوع این است که شما پس از دریافت مدرک آموزش خود می توانید استعداد خود را در تمامی باشگاه های انگلستان به نمایش بگذارید و در صورت قبولی در تست این باشگاه ها اقدام به انعقاد قرارداد با باشگاه مد نظر خود نمایید.

مدرکی که پس از تحصیل در آکادمی در اختیار شما قرار میگیرد شما را در مسیر جذب باشگاه های خارجی نیز قرار می دهد به دلیل اعتبار این مدرک شما با گذراندن تست فوتبال در هر باشگاه خارجی نیز می توانید جذب این باشگاه شوید که این خود یک امتیاز ویژه برای یک بازیکن فوتبال است که به دنبال آینده حرفه ای و درخشان می باشد.

مزایای ثبت نام آکادمی فوتبال انگلستان برای مربی

کشوری که از لحاظ لیگ فوتبال قوی است قطعا تنها وابسته به بازیکنان خوب در لیگ خود نیست و مربی نقش مهم و غیر قابل انکاری در خصوص این موضوع ایفا می کند.

مربیان موفقی چون پپ گواردیولا (Pep Guardiola)، یورگن کلوپ (Jurgen Klopp)، میکل آرتتا (Mikel Arteta)، روبرتو د زربی (Roberto De Zerbi) در لیگ کشور انگلستان فعالیت دارند که این موضوع نشانه اهمیت مربی و مربیگری در فوتبال و لیگ کشور انگلستان می باشد.

ثبت نام در کالج فوتبال در انگلیس می تواند در آینده ورزشی شما بسیار موثر واقع شود، در صورتی که بتوانید مدرک مربیگری خود را از کالج های معتبر انگلستان دریافت نمایید و در خصوص مربیگری دارای استعداد کافی باشید این امکان برای شما فراهم می شود که در بهترین باشگاه های داخلی انگلستان و باشگاه های خارجی یا عرصه های ملی وارد حرفه  مربیگری شوید.

بیشتر بدانید:  ثبت نام در آکادمی فوتبال رایو وایکانو

شرایط ثبت نام در آکادمی های فوتبال انگلیس
شرایط ثبت نام در آکادمی های فوتبال انگلیس

گروه وکلای بین المللی لاهه

دپارتمان ورزشی گروه وکلای لاهه متشکل از بهترین وکیل های ورزشی فعال در ایران و دیگر کشور های جهان می تواند راه گشای شما در خصوص ثبت نام آکادمی فوتبال در انگلیس باشید شما عزیزان می توانید تمامی امورات مربوط به ثبت نام در آکادمی از شروع تا دریافت ویزا را به گروه وکلای لاهه بسپارید

دیگر خدمات گروه وکلای لاهه در حوزه ثبت نام در آکادمی های فوتبال، ترانسفر بازیکن فوتبال به اروپا، فسخ قرارداد ورزشی، معرفی ایجنت فوتبال در ایران و خارج از کشور، داوری در اختلافات ورزشی،دریافت حق رشد در فوتبال، طرح دعوی و تجدید نظر خواهی در دیوان داوری ورزش و… می باشد.

سوالات متداول

بله در صورتی که در سطح کیفی مطلوب ظاهر نشوید این موضوع ممکن است اتفاق بیفتد.

خیر اگر می خواهید شرایط ترانسفر بازیکن را بدانید مطلب ترانسفر بازیکن فوتبال را مطالعه نمایید.

این موضوع می تواند بین ۶ ماه تا ۱ سال زمان بر باشد.

بله این موضوع توسط وکلا و ایجنت های فعال در گروه وکلای لاهه قابل انجام است.

در پاسخ این سوال با گروه وکلای لاهه تماس بگیرید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۳ میانگین امتیاز: ۳.۷]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
ثبت نام در آکادمی فوتبال رایو وایکانو
نوشتهٔ بعدی
ثبت نام در آکادمی های فوتبال ترکیه

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button