شرایط ویزای جاب آفر آلمان

شرایط ویزای جاب آفر آلمان

شرایط ویزای جاب آفر آلمان با توجه به مسیر این نوع از مهاجرت، به دو بخش اخذ جاب آفر و درخواست برای ویزا تقسیم می شود. یکی از مهمترین شرایط ویزای جاب آفر آلمان تسلط داشتن به زبان آلمانی است. مهاجرت کاری به آلمان با ویزای جاب آفر از طریق پیشنهاد کاری داشتن از یک کارفرمای رسمی این کشور امکانپذیر است اما سوال اینجاست که رعایت چه شرایطی شما را برای دریافت ویزای جاب آفر المان آماده می کند؟ ویزای جاب آفر آلمان محدودیت سن دارد؟ اصلی ترین شرایط ویزای جاب آفر آلمان کدامند؟ در این مطلب قصد داریم با کمک وکیل مهاجرت کاری به سوالات شما پاسخ دهیم.

۵ شرط اصلی ویزای جاب آفر آلمان

شرایط ویزای جاب آفر آلمان از جهتی اهمیت دارد که بتوانید با اخذ این ویزا مسیر مهاجرتتان را با موفقیت به پایان برسانید. شرایط ویزای جاب آفر آلمان سختگیرانه بوده و بدون رعایت قوانین و این شروط دستیابی به ویزای این کشور نا ممکن بنظر می رسد. شرایط ویزای جای آفر آلمان عبارتند از:

۱. داشتن پینشهاد شغلی

یکی از شرایط ویزای جاب آفر آلمان یا به عبارت بهتر جز اصلی این ویزا داشتن جاب آفر یا پیشنهاد شغلی است به نحوی که اگر کارفرما برای شما درخواست مجوز کار ندهد شما هم نمی توانید نسبت به اخذ ویزای کاری اقدام کنید. جاب آفر باید از یک کارفرمای رسمی و با رعایت برخی الزامات باشد. برای مثال کارفرمایان موظفند قبل از استخدام یک نیروی کار خارجی برای همان موقعیت شغلی سه بار آگهی دهند.

۲. شرایط ویزای جاب آفر آلمان و محدودیت سن

شرایط ویزای جاب آفر آلمان به داشتن سوابق تحصیلی و کاری خلاصه نمی شود و جوان بودن جمعیت مهاجر در این کشور اهمیت زیادی دارد. آلمان به طور رسمی برای صدور ویزای جاب آفر محدودیت نذاشته اما سن کمتر مساوی است با شانس بیشتری برای ویزا شدن. البته سن بالا را می توان با تخصص و سابقه شغلی قوی کاور کرد.

۳. تسلط به زبان رسمی این کشور

تصور کنید قصد اشتغال در ایران را دارید اما تنها زبانی که قادر به تکلم به آن هستید فرانسوی است. آیا می توانید کار کنید؟ با مراجعه کننده چگونه باید ارتباط کلامی برقرار کنید؟ با فکر به همین سوالات در می یابیم که بدون تسلط به زبان آلمانی و یا حتی مدرک زبان آلمانی امکان اخذ ویزای کاری آلمان وجود ندارد در نتیجه یکی از مهمترین شرایط ویزای جاب آفر آلمان داشتن مدرک زبان آلمانی با سطح حداقل B2 می باشد.

۴. شرایط ویزای جاب آفر آلمان و سوابق شغلی

یکی از شرایط ویزای جاب آفر آلمان نیز داشتن ۵ سال سابقه کاری مرتبط با شغلی است که برای استخدام آن درخواست داده اید همچون ایران که کار کردن در یک شرکتی اغلب نیازمند داشتن سابقه کاری است. برای کسب اطلاعات بیشتر مشاوره با وکیل مهاجرت به آلمان به شما کمک می کند.

۵. سوابق تحصیلی و علمی

برخی از سوابق و دانش علمی و تخصصی شما از طریق مصاحبه با کارفرما بدست می آید اما برخی از آن ها که نشأت گرفته از اهمیت به تحصیلات آکادمیک است با ارائه مدرک تحصیلی حداقل لیسانس که از آلمان اخذ شده یا مدرک معادلسازی شده آن می باشد. یکی از شرایط ویزای جاب آفر آلمان داشتن تحصیلات دانشگاهی است در نتیجه بدون مدرک تحصیلی مهاجرت کاری به آلمان با جاب آفر ممکن نیست.

بیشتر بدانید:  اعتراض به ریجکتی ویزای آلمان

اخذ ویزای جاب آفر آلمان
اخذ ویزای جاب آفر آلمان

مشاوره با وکیل برای اخذ ویزای جاب آفر آلمان

مهاجرت کاری به آلمان اگر هدف شما باشد می توانید با ویزای جاب سیکر یا جستجوی کار نیز به این کشور سفر کنید. با ویزای جاب آفر نیز امکان مهاجرت به آلمان وجود دارد و روش محبوبی نیز می باشد به همین خاطر در این مطلب درخصوص شرایط ویزای جاب آفر آلمان صحبت کردیم. مشاوره با وکیل مهاجرت به آلمان در این مسیر چه مزایایی دارد؟ بدیهی است که مشورت با فردی که بیش از شما اطلاعات، دانش و تخصص دارد برای شما آگاهی بوجود میاورد و از هرگونه خطا و اشتباهی در این مسیر باز می دارد در نتیجه شانس دریافت ویزای شما بالا می رود. اگر تصمیم به اخذ ویزای آلمان را دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید یا در بین راه با موانع و مشکلاتی روبرو هستید گروه وکلای لاهه با دانش تخصصی در این زمینه همراه شما خواهد بود.

سوالات متداول

خیر تسلط به زبان آلمانی یا حداقل انگلیسی یکی از مهمترین شرایط ویزای جاب آفر آلمان می باشد.

یکی از شرایط ویزای جاب آفر آلمان بالا نبودن سن می باشد در نتیجه هرچه سن شما کمتر باشد می توانید راحتتر از این کشور ویزا بگیرید.

داشتن حداقل ۵ سال سابقه شغلی شرط صدور این ویزا است.

بله یکی از شرایط جاب آفر آلمان داشتن تحصیلات دانشگاهی است و مدرک ایرانی شما در این کشور معادلسازی می شود.

بله شما می توانید با جاب آفر آلمان برای خانواده تان نیز ویزا بگیرید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
آزمون TYS ترکیه
نوشتهٔ بعدی
تحصیل حسابداری در اسپانیا

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button