بهترین وکیل مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت فردی است که در ابتدا توانسته پروانه وکالت دادگستری دریافت نماید و با کسب تجربه و تخصص در زمینه مهاجرت به سایر کشورهای دنیا از روش های مختلف تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، خویشاوندی و ورزشی در این مسیر فعالیت می نماید. بهترین وکیل مهاجرت با اشراف بر قوانین مهاجرتی کشورها با شما قرارداد وکالت منقعد می کند و برای به نتیجه رساندن پرونده اقدامات لازم را انجام می دهد و اطلاعاتی در اختیارتان قرار می دهند که احتمال بروز هرگونه خسارت و ریسکی را کاهش می دهد. ویژگی های بهترین وکیل مهاجرت چیست؟ مشاوره با بهترین وکیل مهاجرت چه مزایایی دارد؟ در این مطلب به شما برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت کمک می کنیم.

بهترین وکیل مهاجرت در چه زمینه ای ایفای نقش می کند؟

بهترین وکیل مهاجرت به طور کلی در زمینه اخذ ویزا و زندگی در کشورهای دیگر از طرق قانونی به شما کمک می کند اما مهاجرت پروسه ای است که از قسمت ها و مراحل مختلفی تشکیل شده است و نمی توان در یک یا دو جمله نقش وکیل مهاجرت را شرح داد در نتیجه تصمیم گرفتیم فعالیت های وی را به صورت جزئی نام ببریم. این فعالیت ها عبارتند از:

 • مهاجرت تحصیلی اعم از اخذ پذیرش از دانشگاه ها، اخذ ویزا، امور مربوط به بورسیه و …
 • مهاجرت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک، ثبت شرکت، استارتاپ و..
 • اخذ ویزای کاری و کاریابی در خارج از کشور
 • مهاجرت ورزشی و ترانسفر بازیکن
 • رفع ریجکتی ویزا و تنظیم و نگارش لایحه اعتراضی
 • اخذ ویزای همراه و انجام امور مربوط به مهاجرت خویشاوندی
 • پیگیری شکایات و پرونده های کلاهبرداری مهاجرتی
 • گرفتن وقت سفارت و تکمیل فرم های درخواست ویزا

 مزایای مشورت با وکیل در زمینه مهاجرت

سوال اینجاست که چرا با وکیل همکاری کنیم وقتی می توانیم اطلاعات مورد نیازمان را در وبسایت ها پیدا کنیم و خودمان نیز پیگیر امور باشیم؟ وکیل چه تفاوتی با سایر افراد در این زمینه دارد؟

 • مشاوره با بهترین وکیل مهاجرت از اتلاف وقت و هزینه شما جلوگیری می کند و به روند امور مهاجرتتان سرعت می بخشد.
 • اطلاعاتی که از بهترین وکیل مهاجرت بدست می آورید حاصل سال ها تحصیل، مطالعه و کسب تجربه است و با وبسایت ها قابل مقایسه نیست.
 • بهترین وکیل مهاجرت با بررسی شرایط به شما بهترین راهکار برای مهاجرت را پیشنهاد می دهد.
 • پشتوانه اعتبار وکیل، پروانه وکالتی است که در دست دارد که صحت آن قابل استعلام نیز می باشد و همکاری شما کاملا در چهارچوب قانون پیش می رود.
بیشتر بدانید:  مشاوره با وکیل قرارداد مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت در تهران
بهترین وکیل مهاجرت در تهران

بهترین وکیل مهاجرت چه ویژگی هایی دارد؟

برای انتخاب و همکاری با بهترین وکیل مهاجرت در ابتدا باید بدانیم که اصلا این فرد چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتوان صفت بهترین را به او نسبت داد؟ مهمترین ویژگی های بهترین وکیل مهاجرت در موارد زیر خلاصه می شود:

 • تسلط بر زبان های زنده دنیا خصوصا زبان انگلیسی و زبان رسمی کشور مقصد شما
 • اشراف بر قوانین مهاجرتی کشور مقصد و مبدا من جمله قوانین مربوط به سرمایه گذاری، تحصیل، کار، اخذ اقامت دائم و…
 • تعهد و صداقت در راستای اهداف همکاری طرفین
 • آشنایی نسبت به روندکار سفارت و کنسولگری
 • مسئولیت پذیر و منظم و وقت شناس در جهت پیگیری امور قبل از اتمام ددلاین های مربوطه

مشاوره با وکیل مهاجرت به شما کمک می کند تا بتوانید این فرد را از نظر ویژگی های مثبت و یا کاربلدی بسنجید و از انتخاب خود مطمئن شوید.

حق الوکاله بهترین وکیل مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت چقدر حق الوکاله می گیرد؟ حق الوکاله وکیل مهاجرت مطابق با فعالیتی که قرار است در راستای اهداف شما انجام دهد و نقشی که در زمینه مهاجرت شما ایفا کند متفاوت خواهد بود. این نقش و حدود فعالیت در قرارداد مهاجرتی که قبلا منعقد کردید مشخص می شود و میزان حق الوکاله نیز همچنین. نحوه پرداخت حق الوکاله به توافقات طرفین بستگی دارد اما عرف این است که نیمی از مبلغ قرارداد قبل از انجام کار دریافت می شود و مابقی درصورت کسب نتیجه دریافت می گردد. در نهایت حق الوکاله بهترین وکیل مهاجرت و نحوه پرداخت به توافقات شما بستگی دارد.

نحوه انعقاد قرارداد با وکیل

روال فعالیت بهترین وکیل مهاجرت بدین نحو است که پس از بررسی شرایط شما و گرفتن مشاوره های ابتدایی و درصورت پیش بینی این امر که پرونده شما به نتیجه می رسد و وارد مرحله انعقاد قرارداد مهاجرت می شود. در قرارداد مهاجرت ماده و بندهایی قرار دارد که حدود تعهدات طرفین را مشخص می نماید. همچنین در این قرارداد ممکن است مطابق توافقات طرفین برای حل و فصل اختلافات نیز راه حل هایی پیش بینی شود. علاوه بر این مرسوم است که در انعقاد قرارداد مهاجرت روش های فسخ و انفساخ قرارداد نیز گنجانده شود. در نهایت مهمترین بند قرارداد مهاجرتی که با بهترین وکیل مهاجرت منعقد می شود بند حق الوکاله و نحوه پرداخت است. به خاطر داشته باشید که علاوه بر مطالعه دقیق قرارداد یک نسخه از آن را نزد خود نگه دارید.

بیشتر بدانید:  وکیل اخذ ویزا

مشاوره با بهترین وکیل مهاجرت
مشاوره با بهترین وکیل مهاجرت

مشاوره با بهترین وکیل مهاجرت

مشاوره با وکیل مهاجرت در زمینه های یاد شده کمک شایانی به شما می کند و روند مهاجرتتان را نیز تسهیل می کند. آن چه اهمیت دارد این است که شما نیز متقابلا با وکیل خود صادق باشید همچنین در انتخاب وکیل نکات گفته شده را رعایت نمایید. بهترین وکیل مهاجرت می تواند تنها در یک حوزه تخصصی فعالیت کند و یا در تمام روش های مهاجرتی ایفای نقش نماید در نتیجه در کنار رعایت نکات مهم این را به خاطر داشته باشید که بسته به شرایط شما ممکن است بهترین وکیل مهاجرت نیز عبارتی نسبی بوده و متفاوت باشد. برای مشورت با وکیل مهاجرت و همچنین وکیل اخذ ویزا می توانید با گروه وکلای لاهه همکاری نمایید.

سوالات متداول

حق مشاوره وکیل رقم متغیری است که ممکن است نسبت به هر وکیل با توجه به تجربه و تخصصی که دارد متفاوت باشد.

شما می توانید از طریق بهترین راه کارهایی که در مقاله بررسی اصالت وکیل ارائه شده از وکیل بودن فرد مورد نظرتان مطمئن شوید.

بله بهترین وکلای مهاجرت در گروه بین المللی لاهه در زمینه سرمایه گذاری در خارج اعم از خرید ملک نیز قبول پرونده می نماید.

گروه وکلای لاهه با همکاری وکلای مهاجرتی در اروپا، آماده همکاری با شما هستند.

نگارش و تنظیم اعتراض نامه نیز یکی دیگر از فعالیت های تخصصی وکیل است که تاثیر زیادی در تغییر تصمیم سفارت دارد.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
وکیل برای خرید ملک در امارات
نوشتهٔ بعدی
ویزای طلایی اسپانیا | گلدن ویزا اسپانیا

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button