انواع ویزای عمان

انواع ویزای عمان

ویزای عمان در انواع، کاری، تحصیلی، تجاری وسرمایه گذاری، درمانی، ترانزیت و توریستی برای متقاضیان سفر و یا اقامت در عمان صادر میشود که هزینه صدور، مدت اعتبار و مدارک و مراحل اخذ ویزا در هرکدام متفاوت خواهد بود.

انواع ویزای عمان

  • ویزای توریستی عمان
  • ویزای ترانزیت عمان
  • ویزای درمانی عمان
  • ویزای کاری عمان
  • ویزای تحصیلی عمان
  • ویزای تجاری و سرمایه گذاری عمان
  • ویزای خانوادگی عمان

در ادامه به معرفی انواع ویزای عمان میپردازیم‌:

شایان ذکر است که اقامت کمتر از ۱۴ روز در عمان برای ایرانیان و مردمان کشورهایی از جمله ارمنستان، گرجستان، انگلیس، کانادا، ایالات متحده آمریکا، برخی کشورهای آفریقایی و… احتیاج به ویزای عمان ندارد لیکن به ازای هر یک روز اقامت بیشتر مبلغ ۱۰ ریال عمان جریمه در بر دارد. اگر قصد اقامت بیشتر از ۱۴ روز در عمان را دارید باید برای  اخذ ویزای عمان  اقدام نمایید.

ویزای توریستی عمان

ویزای توریستی سینگل عمان (یکبار ورود)

ویزای توریستی عمان با اعتبار ۳۰ روز برای کسانی که می‌خواهند بیشتر از ۱۴ روز در عمان اقامت داشته باشند (کمتر از ۱۴ روز اقامت در عمان احتیاجی به ویزا ندارد) به صورت الکترونیکی صادر میشود و فقط یک بار قابل تمدید است، همچنین احتیاجی به وقت سفارت و مصاحبه و انگشت نگاری ندارد و از زمان صدور ۱ ماه تاریخ انقضا دارد. برای اخذ ویزای توریستی عمان باید از یک آژانس مسافرتی درخواست دهید و پاسپورتتان حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد.

 ویزای توریستی مولتی عمان (چندبار ورود)

 ویزا توریستی مولتی عمان یکسال اعتبار دارد و دارندگان این نوع ویزا می‌توانند بیش‌ از یکبار در طول یکسال به خاک عمان وارد شوند لیکن مدت زمان اقامت  فرد در هربار ورود نباید بیشتر از ۳۰ روز باشد. به طور کلی اخذ ویزای توریستی عمان دشواری زیادی ندارد.

 ویزای ترانزیت عمان

ویزای ترانزیت عمان برای کسانی است که در مسیر سفر به مقصد مورد نظر خود، مجبور به توقف یک یا چند روزه در عمان هستند، در چنین شرایطی ویزای ترانزیت عمان به شما اجازه می‌دهد از فرودگاه خارج شوید و تا  زمان پرواز بعدیتان در کشور عمان اقامت داشته باشید. ارائه بلیط نهایی و توضیح مسیر سفرتان برای دریافت این نوع ویزا الزامی است.

وکیل مهاجرت در گروه وکلای بین المللی لاهه برای اخذ انواع ویزای عمان اعم از کاری، تحصیلی، توریستی و… در صفرتا صد مسیر همراه شما عزیزان خواهد بود. برای مشاوره و بررسی شرایط خود توسط وکیل متخصص مهاجرت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بدانید:  وکیل اخذ ویزا

 ویزای درمانی عمان

اگر قصد دریافت خدمات درمانی و جراحی در کشور عمان را دارید در صورتی درمان و بهبودی شما در کشور خودتان امکان پذیر نباشد میتوانید ویزای درمانی عمان را با اعتبار ۳۰ روز و حتی به صورت الکترونیکی در مواردی دریافت کنید.

ویزای کاری عمان

وکیل مهاجرت به عمان بیان می دارد: اخذ ویزای کاری عمان (جاب آفر) با اعتبار ۲ ساله و قابل تمدید برای کسانی که قصد کار کردن در عمان را دارند در مرحله اول به یک دعوتنامه و قرارداد کاری از سوی یک شرکت و یا کارفرما عمانی احتیاج دارد. از ملزومات ویزای کاری عمان می‌توان به شرایط سنی ۲۱ تا ۶۰ سال و مدرک تحصیلی حداقل لیسانس و داشتن حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط اشاره کرد. با داشتن ویزای کار عمان و حقوق حداقل ۳۵۰ ریال عمان میتوانید به اخذ ویزای همراه برای خانواده خود بپردازید و اقامت آنها را نیز دریافت کنید.

ویزای تحصیلی عمان

ویزای دانشجویی عمان برای کسانی که قصد تحصیل در کشور عمان را دارند در سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری ارائه می‌شود و از شرایط این ویزای عمان می‌توان به ارائه مدرک تحصیلی مقطع قبلی، تسلط به زبان انگلیسی یا عربی، اخذ پذیرش از دانشگاه دولتی یا خصوصی در عمان اشاره کرد.

ویزای تجاری و سرمایه گذاری عمان

ویزای سرمایه گذاری عمان با اعتبار ۵ یا ۱۰ ساله و قابل تمدید مناسب برای افرادی که می‌خواهند کسب کار خود را در یک بازار امن جهانی استارت بزنند و یا توسعه دهند که می‌توانند از طریق ثبت انواع شرکت اعم از سهامی خاص، سهامی عام، نمایندگی و… و یا خرید ملک و زمین در عمان ویزای سرمایه گذاری عمان را دریافت کنند و با اخذ ویزای همراه برای خانواده خود، اقامت آنها را نیز دریافت کند.

ویزای سرمایه گذاری عمان نسبت به سایر ویزاهای صادره از عمان از حساسیت و پیچیدگی بیشتری برخوردار است و احتمال کلاهبرداری در آن بیشتر است، وکیل مجرب در حوزه مهاجرت به عمان با آگهی کامل از قوانین کشور مقصد و پیداکردن بهترین موقعیت های سرمایه گذاری رسیدن به نتیجه مطلوب را تضمین خواهد کرد.

ویزای خانوادگی عمان

ویزای همراه عمان نام دیگر این ویزا است که به همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال و و خواهر و برادر زیر۱۸ سال فردی که اقامت و اجازه کار در عمان را دارد تعلق می‌گیرد البته در صورتی که درآمد فرد اصلی حداقل ۳۵۰ ریال عمان در ماه باشد. همچنین مدت اعتبار ویزای همراه به مدت اعتبار ویزای فرد اصلی بستگی دارد. قابل توجه است که اعضای خانواده پس از صدور ویزای خانواده تا شش ماه فرصت استفاده از آن و ورود به خاک عمان را خواهند داشت.

بیشتر بدانید:  مهاجرت کاری به عمان

ویزای عمان
ویزای عمان

وکیل مهاجرت و اخذ ویزای عمان

وکلای مهاجرت در گروه وکلای بین المللی لاهه متشکل از متخصص مهاجرت، ساکن در اقصی نقاط دنیا خدمات ویژه ای در زمینه های اخذ انواع ویزای عمان اعم از کاری، تحصیلی، توریستی و… ارائه می‌دهد. همچنین با انجام کلیه امور مربوط به آماده سازی مدارک، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و موسسات عمانی، گرفتن وقت مصاحبه و قرارداد کاری از کارفرمایان معتبر عمانی، وقت سفارت، رفع ریجکتی و ثبت اعتراض، طرح شکایت و دعاوی بین المللی در عمان در کنار هموطنان ایرانی ساکن داخل و خارج کشور خواهد بود.

سوالات متداول

 اخذ ویزای توریستی عمان ۵ تا ۷  روز کاری  به طول می انجامد.

هزینه و مراحل اخذ ویزای عمان در هر روش مهاجرتی متفاوت خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با مشاوران ما در گروه وکلای بین المللی لاهه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

ویزای فرودگاهی عمان نام دارد که اجازه ی اقامت ۱۴ روزه در این کشور را به شما می‌دهد، ثبت درخواست رایگان و به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

تلفن: ۱۱۳۰ ۸۸۷۱ ۰۲۱
همراه: ۹۹ ۹۲ ۰۴۴ ۰۹۱۲

سفر و اقامت تا ۱۴ روز در عمان برای ایرانیان نیازی به ویزا ندارد.

به کمک وکیل مهاجرت و رفع نواقص مدارک و ثبت اعتراض میتوانید شانس خود را برای ویزای مورد نظر مجددا امتحان کنید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
دانشگاه برایتون انگلستان
نوشتهٔ بعدی
ثبت نام دوره های زبان در فرانسه

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button