مهاجرت به عمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به عمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به عمان از طریق سرمایه گذاری از بهترین روش های مهاجرت به این کشور است که از طریق ثبت شرکت، خرید ملک امکان پذیر است و به این روش علاوه بر تجارت ایمن و بین المللی، اقامت موقت کشور عمان را برای خود و خانواده تان دریافت می‌کنید.

چرا سرمایه گذاری در عمان

امروزه شاهد پیشرفت های روز افزون کشور های عربی حوزه خلیج فارس ازجمله امارات، عمان، قطر، عربستان و… هستیم که با توجه به درآمد متکی به منابع غنی نفت و گاز و ماهیگیری و جاذبه های گردشگری کشورهای ثروتمندی هستند و به دلیل جمعیت کم و کمبود نیروی انسانی از مهاجرین بین المللی و متخصصین در همه ی حوزه ها استقبال می‌کنند. کشور عمان به دلیل داشتن اقتصاد پایدار و دوری از تنش های سیاسی و اجتماعی، مالیات ناچیز و داشتن سومین پول ارزشمند دنیا (ریال عمان) و موقعیت جغرافیایی مناسب به یکی از قطب های مهاجرتی در خاورمیانه بدل شده است و مهاجرت به عمان از طریق سرمایه گذاری از بهترین روش های مهاجرت به این کشور است که همراهی وکیل و متخصص سرمایه گذاری کمک شایانی در این پروسه به شما خواهد کرد. در ادامه به مزیت های سرمایه گذاری در عمان میپردازیم:

 • عدم وجود مالیات بر درآمد
 • ثبات اقتصادی و سیاسی
 • نرخ پایین مالیات گمرکی
 • دارای تجارت آزاد وآسان
 • دسترسی آسان به بازار کشورهای حوزه خلیج فارس، آسیا و افریقا
 • دارای موقعیت سیاسی و استراتژیک قابل توجه
 • عضویت در سازمان تجارت جهانی
 • اخذ وام و تسهیلات بانکی بدون دردسر
 • امکان معافیت مالیاتی شرکت ها تا ۱۰ سال و بیشتر
 • دارای یکی از بهترین بنادر کانتینری منطقه در صلاله
  و…

مهاجرت به عمان از طریق سرمایه گذاری و روش های آن

از روشهای سرمایه گذاری در عمان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. خرید ملک در عمان
 2. ثبت شرکت در عمان
 3. خرید سهام و اوراق قرضه در عمان

سرمایه گذاری در عمان از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در عمان از طریق خرید ملک یکی از روش های اخذ اقامت موقت کشور عمان است. مادامی که ملک با نام شماست اقامت شما و خانواده درجه یک شما تمدید خواهد شد. افراد می‌توانند در هر کجای عمان به جز مناطق ممنوع شده به خرید ملک برای استفاده مسکونی، تجاری و صنعتی بپردازند. مسقط بی، مسقط هیلز و منطقه الموج از بهترین مناطق عمان برای سرمایه گذاری و خرید خانه، آپارتمان، ویلا هستند. با خرید زمین در عمان به هنگام پایان ساخت ساز میتوانید اقدام به اخذ اقامت کنید. البته برای سرمایه گذاری اصولی و جلوگیری از کلاهبرداری توسط افراد سودجو باید از وکیل متخصص در حوزه سرمایه گذاری در عمان کمک بگیرید.

شرایط سرمایه گذاری در عمان از طریق خرید ملک

 • خرید ملک در مناطق مجاز و تعیین شده بعلاوه آنکه شهروندان غیرعمانی نمی‌توانند در مناطق استراتژیک، نظامی و در برخی مناطق مرزی ملکی خریداری کنند.
 • داشتن مجوز اقامت از طرف یک حامی یا کارفرمای معتبر
 • فرد نباید سابقه کیفری و بدهی معوقه ای به دولت عمان داشته باشد.
 • قیمت خانه در عمان به عواملی چون نوع ملک اعم از آپارتمان و ویلا و…، موقعیت ملک، متراژ، امکانات رفاهی مانند نزدیکی به مدارس، بیمارستان‌ ها، مراکز خرید و… بستگی دارد. از دیگر هزینه های خرید ملک در عمان به منظور سرمایه گذاری می‌توان به هزینه ثبت نام به میزان ۳%، هزینه درخواست به میزان ۲۰ دلار آمریکا، هزینه خرید تمبر به مبلغ ۳% از ارزش ملک و پرداخت هزینه های قانونی ثبت ملک اشاره کرد.

وام و تسهیلات مسکن برای خرید ملک در عمان

سرمایه گذاری در عمان از طریق خرید ملک این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا حدود ۸۰ درصد از ارزش خانه را به عنوان وام با بازپرداخت ۲۵ ساله از کشور عمان دریافت کنید. نرخ بهره وام با توجه به شرایط و دارایی و ملیت شما می‌تواند متغییر باشد. در ادامه اسامی بانک های ارائه دهنده وام و تسهیلات مسکن را مشاهده میکنید.

 1.  Bank Muscat
 2. Alhi Bank
 3. Bank Dhofar

وکیل مهاجرت در گروه وکلای بین المللی لاهه با معرفی بهترین موقعیت های سرمایه گذاری و خرید ملک و با آگاهی و در نظر گرفتن قوانین سرمایه گذاری برای افراد غیرعمانی و مهاجرین بهترین فرصت ها را برای سرمایه گذاری در عمان برای شما فراهم خواهد کرد.

سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا از طریق ثبت انواع شرکت از جمله: شرکت با مسئولیت محدود، مشارکت محدود، شرکت سهامی عام، شرکت سهامی خاص، آژانس بازرگانی، ثبت دفتر شعبه و دفتر نمایندگی در چهار درجه و سطح مختلف شامل درجه ممتاز، درجه ۱، درجه ۲، درجه ۳، درجه ۴ با توجه به وسعت و نوع کسب کارتان، تجارت خود را در یک بازار امن بین المللی گسترش دهید و از دیگر مزایای سرمایه گذاری در عمان بهره مند شوید.

چرا ثبت شرکت در عمان؟

مزایای ثبت شرکت در عمان به عنوان بهترین روش سرمایه گذاری در این کشور عبارتند از:

 •  اخذ ویزا ۲ ساله و تجدید پذیر برای خود و خانواده با سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت
 • امکان افتتاح حساب بین المللی
 • مالکیت هفتاد تا صد درصدی فرد بر شرکت ثبت ‌شده
 • معافیت از پرداخت مالیات و عوارض گمرکی در صورت ثبت شرکت و سرمایه گذاری در مناطق آزاد عمان
 • عدم وجود مالیات شخصی
 • اقتصاد پایدار، کارو زندگی با پول با ارزش و امکان تجارت آسان درکشور های حوزه GCC و دسترسی به بازارهای آسیا، آفریقا، اروپا، آمریکا به دلیل موقعیت مطلوب سیاسی عمان
 • برخورداری از طرح های حمایتی دولت عمان

شرایط و ملزومات لازم برای سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت به شرح زیر میباشد:

 • خرید یا اجاره ملک برای شرکت
 • استخدام کارمند عمانی
 • داشتن پلن تجاری قوی
 • تسلط نسبی به زبان عربی
 • گواهی عدم سوء پیشینه

مراحل و مدارک سرمایه گذاری در عمان از طریق ثبت شرکت به صورت خلاصه شامل ارائه مدارک لازم از جمله کپی پاسپورت سهام داران و عقد تاسیس یا همان اساسنامه که با ارسال مدارک ذکر شده و پرداخت هزینه، درخواست خود را در وزارت صنعت کشور عمان ثبت میکنید و بعد از تایید مراحلCR Number، خود را دریافت می‌کنید و بعد میتوانید برای اخذ کارت بازرگانی و مالیاتی اقدام کنید.

سرمایه گذاری در عمان از طریق اوراق قرضه و سپرده بانکی

مهاجرت به عمان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی و سپرده بانکی امکان پذیر نیست و ازاین طریق نمی‌توان اقامت کشور عمان را دریافت کرد ولی اگر صرفا به فکر سرمایه گذاری در یک بازار معتبر جهانی هستید میتوایند با خرید اوراق دولتی وسرمایه گذاری در بازار بورس از مزیت های آن بهره ببرید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در عمان و سرمایه مورد نیاز

مهاجرت سرمایه گذاری به عمان و یا هر کشور دیگری علاوه بر سرمایه مستلزم راهنمایی و کمک یک متخصص معتمد و یا یک وکیل مجرب در زمینه سرمایه گذاری است، زیرا احتمال کلاهبرداری در این روش مهاجرتی بیشتر و مبلغ آن نیز قابل توجه تر خواهد بود. رایج ترین سوال در باب سرمایه گذاری در عمان، میزان سرمایه لازم است. شما میتوانید با داشتن تمکن مالی حداقل ۵۰۰۰۰ ریال عمان در عمان سرمایه گذاری کنید. همچنین با سرمایه گذاری از ۱۵۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ ریال عمان در زمینه خرید ملک و ثبت شرکت اقامت دو، پنج و ده ساله و قابل تمدید کشور عمان را دریافت خواهید کرد.

بیشتر بدانید:  مهاجرت کاری به عمان

سرمایه گذاری در عمان
سرمایه گذاری در عمان

وکیل مهاجرت برای سرمایه گذاری در عمان

وکیل متخصص مهاجرت در گروه وکلای بین المللی لاهه با تسلط به قوانین سرمایه گذاری برای مهاجران و پیدا کردن بهترین فرصت های سرمایه گذاری در عمان متناسب با شرایط شما در صفرتا صد مسیر همراه شما عزیزان خواهد بود. برای مشاوره با وکیل مهاجرت در زمینه سرمایه گذاری در عمان و بهره مندی از خدمات تخصصی در زمینه صدور انواع ویزای عمان اعم از کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و… ، انجام کلیه امور مربوط به سفارت و مدارک، رفع ریجکتی و ثبت اعتراض، طرح شکایات و دعاوی بین المللی در عمان و سراسر جهان، همچنین بررسی شرایط خود با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

خیر، در قوانین جدید تصویب شده در خصوص سرمایه گذاری در عمان افراد مالک ۱۰۰ درصد شرکت خود هستند. (جز در برخی زمینه‌ها)

با مهاجرت به عمان از طریق سرمایه گذاری به روش های ثبت شرکت و خرید ملک میتوانید اقامت موقت کشور عمان را دریافت کنید لیکن اخذ پاسپورت، تابعیت و اقامت دائم عمان با سرمایه گذاری در این کشور امکان پذیر نیست.

در کشور عمان به دلیل ثبات اقتصادی و سیاسی و پیشرفت های روزافزون زمینه سرمایه گذاری بسیار فراهم است.

متخصص مهاجرت در زمینه سرمایه گذاری در عمان با پیدا کردن بهترین موقعیت های سرمایه گذاری برای خرید ملک و خرید سهام و انجام کلیه مراحل مربوط به ثبت شرکت از بروز مشکل و کلاهبرداری جلوگیری می‌کند.

بله، با خرید ملک یا ثبت شرکت در عمان میتوانید اقامت دو، پنج، ده ساله و قابل تمدید کشور عمان را به توجه به میزان سرمایه گذاریتان دریافت کنید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
دانشگاه ادینبورگ انگلستان
نوشتهٔ بعدی
تفاوت اقامت دائم با شهروندی کانادا

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره با لاهه در واتساپ
Call Now Button