ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. وبلاگ حقوق ورزشی
 4. chevron_left
 5. ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا
آکادمی فوتبال بارسلونا
وبلاگ حقوق ورزشی

ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا هر سال در بازه های زمانی مشخصی صورت می گیرد. آکادمی فوتبال بارسلونا یکی از محبوب ترین مدارس فوتبال اروپا است که در سال ۱۹۶۶ تاسیس شده و  برخی از پدیده های فوتبال همچون لیونل مسی، سوارز، ژاوی هرناندز، سرجیو بوسکتس و… را به جهان معرفی نموده است. فوتبال با اختلاف محبوب ترین ورزش جهان است که در حال حاضر به صنعتی پولساز برای کشورها و افراد تبدیل شده است. پیشرفت چشمگیر فوتبال در دنیا و افزایش سطح کیفی این ورزش در سال های اخیر باشگاه ها را مجاب کرده است تا تلاش کنند افراد مستعد را از سنین پایین آموزش دهند و پس از ورود به سن بزرگسالی آن ها را به دنیا معرفی کنند همین امر دلیل محکمی برای تاسیس مدارس فوتبال در سر تا سر جهان می باشد. آکادمی فوتبال بارسلونا به عنوان موفق ترین آکادمی فوتبال در اروپا سالیانه متقاضیان زیادی را برای آموزش در دوره های مختلف می پذیرد. وکیل مهاجرت ورزشی در این مطلب نحوه ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا مورد بررسی قرار می دهد.

 ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا  آغاز مسیر پیشرفت در فوتبال

ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا این امکان را برای شما فراهم می آورد که در دوره های کوتاه مدت یا بلند مدت این آکادمی زیر نظر برترین مربیان تمرین کنید. آکادمی فوتبال بارسلونا در کنار توجه به ابعاد ورزشی برنامه های خود، برای تغذیه و شرایط روحی متقاضیان اهمیت ویژه ای قائل بوده و با استفاده از متخصصین تغذیه و برنامه های تفریحی آنان را از هر نظری ساپورت می کند. آکادمی فوتبال بارسلونا افراد را از سن ۱۰ تا ۲۴ سالگی پذیرش می کند. با ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا از امکاناتی نظیر خوابگاه، سالن های ورزشی مجهز، امکان ادامه تحصیل رایگان در دانشگاه های اسپانیا، بیمه … بهره مند خواهید شد.

برنامه های آکادمی فوتبال بارسلونا

ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا در یکی از ۱۰ برنامه یا دوره ای که این آکادمی تدارک دیده است امکان پذیر است که هرکدام از این برنامه ها با توجه به امکاناتی که در اختیار متقاضی قرار می دهند هزینه های متفاوتی دارند. البته تمام این برنامه ها در دوره های کوتاه مدت ۴ ماهه یا بلند مدت ۱۰ ماهه ارائه می شوند که پس از اتمام دوره ثبت نام مجدد برای سال جدید امکانپذیر است. به طور کلی برنامه های آکادمی فوتبال بارسلونا با شهریه ۱۶ هزار یورو شروع می شوند و شهریه کاملترین برنامه آن تا ۵۵ هزار یورو می رسد. دربرنامه های اول تا چهارم ثبت نام کنندگان در کنار استفاده از تمام امکانات مثل استخر، خوابگاه، حمل و نقل و.. ۶ روز در هفته تمرین می کنند و برایشان کلاس های خصوصی یا نیمه خصوصی زبان انگلیسی و اسپانیایی برگزار می شود.

در مابقی دوره ها تعداد تمرینات در هفته به ۳ یا ۴ بار کاهش می یابد و کلاس های زبان نیز برایشان برگزار نمی شود البته این دانش آموزان نیز همچون متقاضیان دوره اول تا چهارم می توانند از امکانات رفاهی آکادمی استفاده کنند.

مهمترین وجه تمایز آکادمی فوتبال بارسلونا با سایر آکادمی های فوتبال این است که مدیران و مربیان این مجموعه در هفته ۱ یا ۲ بازی فوتبال بین تیم های محلی هم رده برگزار می کنند که این امر موجب می شود تا دانش آموزان از همان ابتدا در جو و محیط بازی قرار گیرند و بتوانند نقاط ضعف و قدرت خود را در رویارویی با سایر افراد بسنجند.

ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا این امکان را برای شما بوجود می آورد تا از پشتیبانی ۲۴ ساعته برترین مربیان و متخصصین بهره مند شوید. مطابق برنامه ریزی آکادمی به صورت هفتگی یا ماهیانه تمام افراد تحت نظر پزشک قرار می گیرند و از نظر جسمی و فیزیکی توسط پزشک متخصص چکاپ می شوند.

در این برنامه ها دانش آموزان با به رژیم غذایی مخصوصی که توسط مربیان و پزشکان تغذیه آکادمی تنظیم شده است عمل کنند تا بدن آن ها در تمرینات بهترین عملکرد را نشان دهد. پس از اتمام این دوره ها برای شما یک لایسنس یا مجوز بازی صادر می شود که مطابق آن می توانید به عنوان یک بازیکن حرفه ای در سایر آکادمی ها ثبت نام کرده یا برای بازی کردن به باشگاه ها ملحق شوید.

  قرارداد مربی و باشگاه ورزشی

وکیل برای ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا
وکیل برای ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا

ثبت نام رایگان در آکادمی فوتبال بارسلونا ممکن است؟

همانطور که از مطالب گفته شده بر می آید برای ثبت نام در تمامی دوره های آکادمی فوتبال بارسلونا پرداخت هزینه الزامی است. اما وکیل مهاجرت ورزشی اذعان می دارد: (رویای تمرین در آکادمی فوتبال بارسلونا برای هر فرد علاقه مند به فوتبال وجود دارد. همانطور که پیش تر دیدیم برای ثبت نام در این آکادمی باید هزینه هنگفتی بپردازیم. آیا راهی برای ثبت نام رایگان در آکادمی فوتبال بارسلونا وجود دارد؟ خیر تنها در یک حالت آن هم به شرط آن که ۴ سال پشت هم در این مرکز ثبت نام کرده باشید سال پنجم از پرداخت شهریه معاف می شوید.)

هزینه ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا

هزنیه ثبت نام در دوره های آکادمی فوتبال بارسلونا از ۱۶ هزار یورو شروع شده و تا ۵۵ هزار یورو افزایش می یابد اما نکته مثبت این است که شما می توانید درصورت توافق با آکادمی هزینه ثبت نام را در چند قسط بپردازید. در کنار هزینه ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا برخی هزینه های جانبی دیگر همچون هزینه اخذ ویزا و بلیط هواپیما را نیز در نظر داشته باشید. در برخی موارد ممکن است بخواهید چند هفته بیشتر در این آکادمی بگذارنید در این حالت به ازای هر هفته ۱۰۰۰ یورو شهریه مازاد از شما دریافت می شود.

ویزای همراه

برای خانواده ثبت نام کنندگان در آکادمی فوتبال بارسلونا ویزای همراه اسپانیا صادر نمی شود و آکادمی شخصا قیمومت این افراد را برعهده می گیرد. تمام ثبت نام کنندگان می توانند از خوابگاه های مجهز این مجموعه استفاده کنند. البته زمانیکه ویزای این کشور را دریافت می کنید  ویزای پیوست خانواده با اعتبار ۱۵ روز برای خانواده شما صادر می شود.

ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا بدون مدرک زبان

برای ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا نیازی به تسلط به زبان انگلیسی یا مدرک زبان انگلیسی یا اسپانیایی ندارید. این آکادمی برای شما کلاس های خصوصی یا گروهی زبان انگلیسی و اسپانیایی برگزار می کند تا از این طریق بتوانید با سایر همگروهی ها و مربیان خود ارتباط برقرار کنید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا

۱) مدارک شناسایی اعم از شناسنامه و پاسپورت معتبر
۲) مدارک تحصیلی
۳) تمکن مالی به اندازه ۲۰ هزار یورو
۴) سوابق ورزشی و کاری

  مدیر برنامه ورزشی

ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا
ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا

مشاوره برای ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا

مهاجرت ورزشی به اسپانیا و ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا شما را در مسیر ستاره شدن قرار می دهد. لازمه مهاجرت موفق مشورت و همکاری با افرادی است که سالیان سال در این راه تجربه کسب کرده اند و تمام مسیر را چشم بسته می شناسند. گروه وکلای لاهه متشکل از وکلای متخصص ورزشی و مهاجرتی با  سابقه درخشان در پرونده های فوتبالی و کیس های مهاجرت ورزشی و ترانسفر بازیکن فوتبال به اروپا آماده اند تا شما را در این مسیر همراهی کنند.

سوالات متداول

بله شما می توانید بدون تسلط و مدرک زبان انگلیسی و اسپانیایی در این آکادمی ثبت نام کنید.

آکادمی فوتبال بارسلونا تنها افراد ۱۰ تا ۲۴ ساله را پذیرش می کند و دوره های خود را مطابق نیازهای این افراد ارائه می دهد.

خیر شما برای شرکت و ثبت نام در آکادمی فوتبال بارسلونا باید شهریه را تمام و کمال بپردازید.

برای دریافت ویزای اسپانیا و ورود به آکادمی فوتبال بارسلونا ۲۰۰۰۰ یورو تمکن مالی به سفارت نشان دهید.

بله در بعضی مواقع این امکان وجود دارد که پس از اتمام دوره در این آکادمی بمانید در اینصورت به صورت هفتگی مبلغی را به عنوان شهریه باید بپردازید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۷ میانگین امتیاز: ۴.۶]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
اصول داوری در اختلافات ورزشی
نوشتهٔ بعدی
وکیل فوتبال

دیگر مطالب این دسته بندی

۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام پسر من ۱۴ ساله هست و پنج سال هست که ایران اکادمی میره چه راهی برای رفتن به اسپانیا براش بهتره و ادامه تحصیلش به چه صورت هست

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۱۰ بهمن، ۱۴۰۱ ۹:۰۵ ق٫ظ

   با سلام و درود. بررسی رزومه و رشته ورزشی در مهاجرت ورزشی اهمیت زیادی دارد و ما برای پاسخ به سوال شما به جزئیات بیشتری نیاز داریم.

 • سلام من میخوام ثبت نام کنم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره با لاهه در واتساپ
Call Now Button