وکیل اخذ ویزای شینگن

وکیل ویزای شینگن

وکیل اخذ ویزای شینگن با دارا بودن تحصیلات مرتبط و تجربه چندین ساله می‌تواند این ویزا را به صورت فوری و تضمینی برای متقاضیان واجد شرایط، دریافت نماید. اخذ ویزای تضمینی شینگن تنها برای افرادی امکان‌پذیر است که شرایط و مدارک لازم برای انجام این امر (مثل دارا بودن گواهی تای، گردش حساب و تمکن مالی قابل قبول، پاسپورت معتبر و…) را دارا هستند.

ویزای شینگن چیست؟

پیش از بررسی مواردی چون اقدامات وکیل اخذ ویزای شینگن، لازم است درباره خود این ویزا اطلاعاتی به دست آوریم. ویزای شینگن یا شنگن (Schengen visa) نوعی از روادید است که افراد با دریافت آن می‌توانند به تمام کشورهای حوزه شینگن وارد شوند؛ شما برای رفت و آمد در این کشورها و با هر هدفی (توریستی، تجاری، دیدار با خانواده و…) باید یکی از انواع ویزای شینگن را دارا باشید. در ادامه می‌توانید لیست کشورهای حوزه شینگن را مشاهده فرمایید.

اسامی کشورهای عضو شنگن

اتریش

بلژیک

دانمارک

جمهوری چک

یونان

مجارستان

ایسلند

استونی

ایتالیا

لاتویا

لایخشتین

فنلاند

لیتوانی

لوکزامبورگ

مالتا

فرانسه

هلند

نروژ

لهستان

آلمان

پرتقال

اسلواکی

اسلوانی

کرواسی

اسپانیا

سوئد

سوئیس

وکیل اخذ ویزای شینگن چه کسی است؟

وکیل اخذ ویزای شینگن شخصی است که تحصیلات خود در رشته حقوق را به پایان رسانده و علاوه بر داشتن پروانه وکالت، با شرکت در دوره‌های مهاجرتی معتبر و فعالیت در این حوزه، متخصص مهاجرت و اخذ ویزا به شمار می‌رود. لطفا برای آشنایی با وظایف و اقدامات وکیل مورد بحث، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 • وکیل اخذ ویزای شینگن به بررسی شرایط و مدارک شما پرداخته و پس از ارائه مشاوره، درباره اخذ ویزای مورد بحث تصمیم‌گیری می‌کند؛ چنانچه متقاضی، واجد شرایط نباشد، وکیل اخذ ویزا به او وعده تو خالی نمی‌دهد!
 • در صورتی که همکاری آغاز شود، وکیل مهاجرت به تکمیل مدارک موکل خود پرداخته و درخواست ویزای شینگن را ثبت می‌کند.
 • وکیل اخذ ویزای شینگن تا زمان صدور این روادید، همراه موکل بوده و به سوالات او در هر مرحله پاسخ می‌دهد؛ همچنین وکیل مورد نظر، موکل خود را برای مصاحبه و پاسخ‌گویی به سوالات آفیسر آماده خواهد کرد.
 • و…

وکیل اخذ ویزای شینگن باید به ویژگی‌هایی چون صداقت، دقت، تعهد و مسئولیت‌پذیری آراسته بوده و در کنار آن، توانایی‌هایی چون تسلط به زبان انگلیسی یا زبان کشور مقصد را دارا باشد.

بیشتر بدانید:  رفع ریجکتی ویزای شینگن همراه نمونه پرونده

آیا اخذ ویزای شینگن به صورت تضمینی با وکیل صحت دارد؟

با توجه به تبلیغات گسترده افراد و موسسات مختلف، مبنی بر اخذ ویزای تضمینی شینگن و اخبار ناخوشایندی که درباره کلاهبرداری‌های فراوان در این حوزه به گوش می‌رسد، طبیعی است که متقاضیان اخذ ویزا درباره صحت تضمینی بودن دریافت این نوع روادید به شک بیفتند. درباره ادعای گروه لاهه راجع به اخذ ویزای شینگن به صورت تضمینی باید به شما بگوییم که این امر، تنها پس از مشاوره با وکیل و اطلاع ایشان از شرایط شما امکان‌پذیر خواهد بود.

وکیل اخذ ویزای شینگن در گروه لاهه، پیش از بررسی پرونده شما وعده اخذ تضمینی ویزای مورد بحث را نخواهد داد اما اگر مشاوره صورت گرفته و اطمینان حاصل شود که شما واجد شرایط هستید یا می‌توانید با فراهم کردن برخی مدارک جدید، واجد شرایط شوید، قراردادی تنظیم شده و بر اساس آن، وعده اخذ تضمینی ویزای شنگن به ثبت می‌رسد.

شرایط و مدارک لازم برای دریافت تضمینی ویزای شنگن

چنانچه خواهان همکاری با وکیل اخذ ویزای شینگن هستید، باید با شرایط و مدارک لازم برای دریافت این ویزا آشنا بوده و آن‌ها را با کمک وکیل، به صورت کامل فراهم آورید. توجه داشته باشید که ویزای مورد بحث دارای انواع مختلفی است و علاوه بر آن، کشورهای گوناگون عضو شینگن، گاها قوانین متفاوتی برای صدور این ویزا دارند؛ بنابراین توصیه می‌کنیم که علاوه بر مطالعه مقاله حاضر، حتما با وکیل اخذ ویزا مشاوره داشته باشید.

 • داشتن تمکن مالی و گردش حساب مناسب
 • ارائه بودن دعوتنامه (در صورت وجود)
 • مدارک هویتی و پاسپورت معتبر + عکس پرسنلی
 • اثبات قصد بازگشت با ارائه مدارکی مثل سند ملکی، گواهی اشتغال به تحصیل یا کار، سند ازدواج و…
 • مشخص کردن هدف از سفر به صورت دقیق و ارائه برنامه سفر به همراه جزئیات
 • تراول هیستوری یا سابقه سفر
 • بیمه مسافرتی
 • واچر هتل یا اطلاعات مربوط به محل اقامت
 • ترجمه رسمی مدارک
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزای شینگن

رفع ریجکتی ویزای شینگن توسط وکیل

وکیل اخذ ویزای شینگن با توجه به تخصص و تجربه چندین ساله خود تا حد امکان از ریجکت شدن ویزا جلوگیری می‌کند اما حتی در صورت ریجکتی هم لازم نیست نگران باشید؛ وکیل رفع ریجکتی ویزا در گروه لاهه می‌تواند این فرآیند را به صورت فوری برای شما به انجام برساند. در ادامه برخی دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن را به نقل از وکیل متخصص در این حوزه ذکر کردیم.

 • نقص در مدارک
 • ارائه مدارک مجعول و نامعتبر
 • عدم توانایی اثبات قصد بازگشت به کشور مبدا
 • گذرنامه و بیمه مسافرتی نامعتبر
 • سوء سابقه
 • تشابه اسمی متقاضی با فرد متخلف
 • درخواست‌های ریجکت شده پیشین
 • و…

وکیل رفع ریجکتی در گروه لاهه پس از بررسی پرونده و اطلاع از علت ریجکتی، مدارک لازم برای رفع ریجکتی را فراهم آورده و با نگارش اصولی نامه اعتراض به ریجکتی و پیوست مدارک، در صدد حل این مشکل بر می‌آید.

اخذ ویزای شینگن با اهداف توریستی، تجاری، کاری، آموزشی، دیدار با خانواده و… صورت می‌پذیرد؛ اگر می‌خواهید بدانید که کدام یک از این روش‌ها می‌توانند شما را در مدت زمان کوتاه‌تری به کشور مقصد برسانند، مقاله سریع‌ترین روش اخذ ویزای شینگن را مطالعه نموده و در صورت تمایل، با وکیل متخصص مهاجرت در ارتباط باشید.

راحت‌ترین کشور برای اخذ ویزای تضمینی شینگن

برخی متقاضیان همکاری با وکیل اخذ ویزای شینگن از ما می‌پرسند که کدام کشور در صدور این ویزا سخت‌گیری کمتری دارد؟ وکیل اخذ ویزا به سوال مطرح شده این‌گونه پاسخ می‌دهد: دشواری یا آسانی اخذ یک ویزا، امری ثابت نیست و با توجه به قوانین، شرایط متقاضی، روش انتخابی و… تعیین می‌شود اما اگر بخواهیم به صورت کلی در این باره صحبت کنیم، می‌توان گفت که کشورهای ایتالیا، اسپانیا و سوئیس، شرایط بهتر و ساده‌تری را برای ارائه ویزای شینگن به متقاضیان ایرانی در نظر گرفته‌اند.

پیش از حضور در سفارت برای اخذ ویزای شینگن باید خودتان را برای پاسخگویی به سوالات مختلف آماده کنید. بر اساس تجربه و توضیحات وکیل مجموعه لاهه می‌توانیم بگوییم که رایج‌ترین سوالات مربوط به دلیل سفر، مدت و محل اقامت، وضعیت شغلی و تحصیلی، برنامه سفر، سابقه سفر یا درخواست ویزا و تامین هزینه‌ها است.

بیشتر بدانید:  ریجکت شدن ویزای شینگن

وکیل برای اخذ ویزای شینگن
وکیل برای اخذ ویزای شینگن

مشاوره با وکیل اخذ ویزای شینگن

اگر می‌خواهید ویزای تضمینی شینگن را به صورت فوری دریافت کنید، می‌توانید به همکاری با وکیل ویزای شینگن در گروه لاهه بپردازید. وکیل اخذ ویزای شینگن در گروه لاهه علاوه بر داشتن تحصیلات مرتبط، چندین سال است که در این زمینه فعالیت می‌کند و با جدیدترین قوانین و جزئی‌ترین مسائل در این مسیر آشناست. برای دریافت مشاوره و همکاری با وکلای گروه لاهه می‌توانید با ما تماس گرفته یا از طریق واتس اپ لاهه با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بله، وکلای گروه لاهه پس از مشاوره با شما و در صورتی که واجد شرایط باشید، این ویزا را به صورت تضمینی برای شما دریافت خواهند کرد.

وکیل اخذ ویزای شینگن، فردی متخصص در اخذ این ویزا و انجام سایر امور مربوطه است که به واسطه تحصیلات و تجربه این تخصص و مهارت را به دست آورده است.

برای اخذ تضمینی ویزای شینگن باید پاسپورت معتبر، توانایی مالی کافی، گاهی تای و… داشته باشید؛ موارد بیشتر در متن مقاله ذکر شده است.

وکیل متخصص در این حوزه پس از بررسی علل ریجکتی، مدارک لازم برای رفع ریجکتی را آماده کرده و نامه اعتراض را بر اساس اصول تعیین شده نگارش می‌کند تا این مشکل در کوتاه‌ترین زمان برطرف شود.

برای این منظور باید در ابتدا یک جلسه مشاوره با وکیل مورد نظر داشته باشید و پس از ارائه مدارک و تایید شرایطتان، انجام امور مربوطه را به وکیل اخذ ویزا بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مجموعه لاهه تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
معرفی دانشگاه زاید امارات
نوشتهٔ بعدی
مقایسه سرمایه‌گذاری در کانادا و استرالیا

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button