ریجکتی ویزای توریستی انگلستان

ریجکتی ویزای توریستی انگلستان

ریجکتی ویزای توریستی انگلستان یعنی همان رد درخواست اخذ این ویزا که بنا به دلایلی مثل نداشتن توانایی مالی کافی برای سفر به انگلیس، عدم اثبات قصد بازگشت به کشور مبدا، ارائه مدارک به صورت ناقص و… اتفاق می‌افتد.

ریجکتی ویزای توریستی انگلیس و دلایل آن

ریجکتی ویزای توریستی انگلستان به این معنی است که درخواست شما مبنی بر دریافت این نوع روادید از سوی سفارت این کشور رد شده است؛ البته در بسیاری از موارد این امکان وجود دارد که متقاضی اخذ ویزای توریستی انگلیس به ریجکتی اعتراض کند.

پیش از پرداختن به موضوع اعتراض به ریجکتی ویزا، دلایل رد درخواست ویزای توریستی انگلیس را بررسی می‌کنیم تا اگر هنوز برای دریافت ویزای خود اقدام نکرده‌اید، بتوانید با داشتن اطلاعات کافی از بروز ریجکتی جلوگیری کنید. لطفا با وکیل اخذ ویزا در گروه لاهه همراه باشید.

مدارک ناقص و ریجکتی ویزا

یکی از علل رایج ریجکتی ویزای توریستی انگلستان این است که مدارک لازم را به صورت کامل ارائه ندهید. نقص در مدارک سبب ریجکتی ویزا شده و ارائه مدارک جعلی، علاوه بر ریجکتی عواقب بد دیگری نیز در پی خواهد داشت. بنابراین حتما پس از فراهم آوردن شرایط و مدارک مورد نیاز، مجددا آن‌ها را بررسی نموده و در صورت امکان با وکیل اخذ ویزای انگلستان نیز در ارتباط باشید.

عدم اثبات قصد بازگشت

اثبات قصد بازگشت به کشور مبدا یکی از قوانین مهمی است که برای صدور ویزاهای موقت به آن توجه می‌شود. یکی از دلایل رایج ریجکتی ویزای توریستی انگلستان، عدم اثبات قصد بازگشت است. برای این‌که بتوانید از ریجکتی ویزا به این دلیل جلوگیری کنید، لازم است مدارکی مثل سند ازدواج، قرارداد کاری، گواهی اشتغال به تحصیل و… را ارائه داده و ثابت کنید که به دلیل وابستگی‌های موجود قصد دارید به کشور خود بازگردید.

بیشتر بدانید:  رفع ریجکتی ویزای شینگن همراه نمونه پرونده

نداشتن توانایی مالی و ریجکتی ویزای توریستی انگلیس

اثبات تمکن مالی برای اخذ انواع ویزای انگلستان لازم است زیرا، شما برای سفر یا مهاجرت به این کشور، داشتن محل اقامت، پرداخت هزینه خورد و خوراک و… باید توانایی مالی کافی داشته باشید. از دیگر علل رایج ریجکتی ویزای توریستی انگلستان، نداشتن توانایی مالی کافی است. گردش حساب شما و سرمایه‌ای که دارید، تاثیر بسزایی بر روند صدور ویزا دارد، لذا به این مورد نیز توجه ویژه داشته باشید.

عدم وجود دلیل قانع‌کننده برای سفر به انگلیس

دلایل ریجکتی ویزای توریستی انگلستان به موارد فوق محدود نمی‌شوند. از دیگر علل شایع رد درخواست ویزای توریستی این کشور، نداشتن دلیل قانع کننده برای سفر است. هدف و برنامه شما برای سفر به انگلستان باید کاملا مشخص باشد. برای این منظور می‌توانید مدارکی چون دعوتنامه را به سفارت تحویل دهید.

سابقه سفر و ریجکتی ویزای توریستی انگلستان

سابقه سفر نامناسب می‌تواند موجب ریجکتی ویزای توریستی انگلستان شود. اگر پیش از این، سفر خارجی نداشته یا در سابقه شما، ریجکتی ویزا، ارتکاب جرم حین سفر و… وجود داشته باشد، احتمال ریجکت شدن ویزا بسیار بالا خواهد بود. برای جلوگیری از ریجکت شدن یا رفع ریجکتی ویزا می‌توانید با وکیل مهاجرت به انگلستان در ارتباط باشید.

ریجکت شدن ویزای توریستی انگلستان ممکن است دلایل دیگری نیز داشته باشد. مثلا سوء سابقه، نداشتن پاسپورت معتبر، اشتباه در تکمیل فرم درخواست ویزا و… از دیگر علل ریجکتی این ویزا به شمار می‌روند.

اعتراض به ریجکتی ویزای توریستی انگلستان

ریجکتی ویزای توریستی انگلستان آخر کار نیست! مسیر اخذ ویزا پر از مانع است اما اگر با موانع آشنا بوده و بتوانید آن‌ها را پشت سر بگذارید، به هدف نزدیک و نزدیک‌تر خواهید شد. راهی که برای اخذ ویزا آن هم پس از رد درخواست در نظر گرفته شده است، اعتراض به ریجکتی ویزا نام دارد. برای ثبت اعتراض خود باید دلیل منطقی داشته و بتوانید مدارک و اسناد جدید ارائه کنید. همچنین نگارش یک نامه اعتراض حاوی اطلاعات لازم برای انجام این امر ضروری خواهد بود.

نامه اعتراض به ریجکتی ویزای توریستی انگلیس

برای این‌که اعتراض‌تان به ریجکتی ویزای توریستی انگلستان نتیجه بدهد، لازم است با فرآیند انجام این امر و نحوه نگارش نامه آشنا باشید. توصیه ما این است که انجام پروسه اعتراض به رد درخواست روادید را به وکیل رفع ریجکتی ویزا بسپارید اما به هر حال، در ادامه شما را راهنمایی می‌کنیم تا آشنایی کافی با انجام این امر داشته باشید.

  • نامه اعتراض به ریجکتی ویزای توریستی انگلستان باید با لحن رسمی، محترمانه و به زبان انگلیسی نگارش شود.
  • متن این نامه باید به دور از هرنوع غلط املایی، گرامری و… باشد.
  • نامه اعتراض بایستی حتما حاوی اطلاعات هویتی متقاضی، شماره پاسپورت، علت ریجکتی ویزا، تاریخ ریجکتی و… باشد.
  • این نامه باید توسط متقاضی و در صورت امکان، توسط وکیل او امضا شود تا معتبر باشد.
  • نامه اعتراض به ریجکتی ویزای توریستی انگلستان باید مفید و مختصر نوشته شده و از ابهام به دور باشد.
  • در نامه اعتراض از اشاره به مدارک قبلی صرف نظر کرده و توجه آفیسر را به مدارک جدیدی که ارائه داده‌اید، جلب کنید.
بیشتر بدانید:  اعتراض به ریجکتی ویزای انگلستان

اعتراض و رفع ریجکتی ویزای توریستی انگلستان
اعتراض و رفع ریجکتی ویزای توریستی انگلستان

مشاوره با وکیل رفع ریجکتی ویزا

گفتیم که ریجکتی ویزای توریستی انگلستان همیشه آخر راه نیست و اگر به صورت اصولی برای رفع آن اقدام کنیم، شانس اخذ این ویزا وجود خواهد داشت. اگر برای رفع ریجکتی ویزا با وکیل مهاجرتی در ارتباط باشید، می‌توانید بدون اتلاف وقت، ویزای خود را دریافت نمایید.

توصیه ما همکاری با وکلای بین‌المللی گروه لاهه است؛ وکلای مهاجرتی گروه لاهه بارها توانسته‌اند علاوه بر انجام اموری مثل اخذ ویزا، دریافت پاسپورت انگلستان، خرید ملک در انگلیس و… در رفع ریجکتی انواع ویزای این کشور نیز موفق باشند. برای ارتباط با ایشان می‌توانید با مجموعه لاهه تماس گرفته یا از طریق واتس اپ اقدام کنید.

سوالات متداول

ریجکتی ویزای توریستی انگلستان یا ریفیوزی به معنی رد درخواست اخذ این مجوز است.

ویزای توریستی انگلستان بنا به دلایلی مثل ارائه مدارک ناقص، نداشتن گردش حساب و توانایی مالی مناسب، عدم اثبات قصد بازگشت به کشور مبدا، تاریخچه سفر نامناسب و… ریجکت می‌شود.

بله، در اکثر پرونده‌ها می‌توان نسبت به ریجکتی ویزا اعتراض کرد.

نامه اعتراض به ریجکتی این ویزا باید با لحن رسمی نوشته شده و حاوی اطلاعات هویتی، تاریخ ریجکتی، علت رد درخواست و… باشد. نکات بیشتر در متن مقاله حاضر ارائه شده است.

بله، شما برای تحلیل علت ریجکتی، نگارش نامه اعتراض، فراهم آوردن مدارک و شرایط لازم، ارائه درخواست و… می‌توانید روی کمک وکلای بین‌المللی گروه لاهه حساب کنید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
وکیل ویزای کاری آمریکا
نوشتهٔ بعدی
آیا کار با ویزای توریستی امارات امکان‌پذیر است؟

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button