۵ دانشگاه مقرون به صرفه در انگلستان

5 دانشگاه مقرون به صرفه در انگلستان

ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگلستان که شامل دانشگاه‌هایی مثل چستر، دانشگاه لیدز بکت، دانشگاه انگلیا راسکین، دانشگاه گرینویچ، دانشگاه کاونتری، کمبریا و… می‌شوند، گزینه‌ای مناسب برای مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان و با توانایی مالی نه چندان بالا به شمار می‌روند.

ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگلستان کدام‌اند؟

ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگلستان را در ادامه مقاله بررسی می‌کنیم تا افرادی که علاقه‌مند به اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و مهاجرت به این کشور هستند اما به دلیل وجود مشکلاتی چون نداشتن توانایی مالی بالا از انجام این امر خودداری می‌کنند هم امیدی برای مهاجرت تحصیلی داشته و با داشتن انتخابی درست و قدم گذاشتن در مسیری که بر پایه اصول و قوانین مهاجرتی این کشور بنا شده است، بتوانند لذت تحصیل در سرزمین شکوه و امید را تجربه کنند.

تحصیل مقرون به صرفه در دانشگاه چستر

دانشگاه چستر انگلستان (University of Chester) یکی از دانشگاه‌های دولتی و معتبر در این کشور است که هزینه تحصیل در آن در مقایسه با بسیاری از دانشگاه‌های انگلیس، پایین است؛ به همین دلیل در لیست ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگستان جای می‌گیرد. تعداد دانشجویان بین‌المللی دانشگاه چستر انگلستان در حدود ۱۵۰۰ نفر بوده و رشته‌های تحصیلی مورد توجه و محبوب آن نیز شامل مدیریت، هنر و علوم انسانی، علوم طبیعی، مهندسی و… می‌شوند. هزینه تحصیل در این دانشگاه به صورت سالانه در حدود ۱۲ الی ۱۳ هزار پوند است.

بیشتر بدانید:  اعتراض به ریجکتی ویزای انگلستان

تحصیل مقرون به صرفه در دانشگاه لیدز بکت

دانشگاه لیدز بکت انگلستان (Leeds Beckett University) یکی دیگر از ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگلستان است که از نوع دولتی بوده و تقریبا از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان، دانشجو پذیرفته است. رشته‌های تحصیلی علوم اجتماعی و مدیریت، پزشکی و مهندسی‌ها از رشته‌های محبوب و پرطرفدار در این دانشگاه به شمار می‌روند. هزینه تحصیل در دانشگاه لیدز بکت انگلیس تقریبا ۱۳ الی ۱۴ هزار پوند به صورت سالانه است. برای اخذ پذیرش تحصیلی از این دانشگاه یا سایر موارد از لیست  بهترین دانشگاه‌های انگلیس می‌توانید با مجموعه لاهه در ارتباط باشید.

تحصیل مقرون به صرفه در دانشگاه کاونتری

یکی دیگر از ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگلستان، دانشگاه کاونتری (Coventry University) است که از نوع دولتی بوده و علاوه بر مقرون به صرفه بودن، همواره در رنکینگ QS دارای رتبه جهانی قابل توجه است. دانشگاه کاونتری بیش از ۱۵ هزار دانشجوی بین‌المللی داشته و برای تحصیل در رشته‌هایی مثل علوم کامپیوتر، مهندسی برق، هنر و طراحی، حسابداری و علوم قانونی بسیار محبوب و پرطرفدار است. هزینه تحصیل در دانشگاه مورد بحث به صورت سالیانه در حدود ۱۵ الی ۲۰ هزار پوند است. چنانچه تمایل به اخذ پذیرش تحصیلی از این دانشگاه را دارید، می‌توانید با وکیل ویزای تحصیلی در ارتباط باشید.

تحصیل مقرون به صرفه در دانشگاه بدفوردشایر

دانشگاه بدفوردشایر (University of Bedfordshire) هم در لیست ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگستان جای می‌گیرد. این دانشگاه دارای بیش از ۲۰ هزار دانشجوی بین‌المللی از سراسر جهان است و برای تحصیل در رشته‌هایی مثل تجارت و مدیریت، علوم اجتماعی و علوم سلامت، بسیار محبوب است. برای تحصیل در دانشگاه بدفوردشایر انگلستان لازم است سالانه در حدود ۱۲ الی ۱۴ هزار پوند هزینه کنید.

تحصیل مقرون به صرفه در دانشگاه تیساید

یکی دیگر از ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگستان، دانشگاه تیساید (Teesside University) است که در سطح بین‌المللی هم دارای شهرت و محبوبیت است. دانشگاه تیساید یکی از دانشگاه‌های برتر انگلستان بوده و از بیش از ۱۲۰ کشور جهان دانشجو دارد. رشته‌های علوم اجتماعی و مدیریت، علوم طبیعی و مهندسی‌ها از رشته‌های محبوب ارائه شده در این دانشگاه هستند. اگر قصد مهاجرت تحصیلی انگلستان و ثبت نام در این دانشگاه را دارید، باید هزینه تقریبی ۱۳ هزار پوند را به صورت سالیانه برای تحصیل خود در نظر بگیرید.

ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگستان به موارد فوق محدود نمی‌شوند؛ دانشگاه‌های دیگری مثل ولور همپتون، ورکسهام گلیندور، استرلینگ و باث اسپا نیز هستند که در مقایسه با بسیاری از دانشگاه‌های انگلستان، مقرون به صرفه به شمار می‌روند.

ارزان‌ترین دانشگاه‌های شهر لندن

از آن‌جایی که بسیاری از متقاضیان مهاجرت به انگلستان، خواهان تحصیل و اقامت در شهر لندن هستند، تصمیم گرفتیم در این بخش از مقاله به بررسی ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگستان در شهر لندن بپردازیم. دانشگاه‌های زیر از این دسته به شمار می‌روند:

  • دانشگاه متروپولیتن لندن (London Metropolitan University)
  • دانشگاه گرینویچ (University of Greenwich)
  • دانشگاه وست مینستر (University of Westminster)

دانشگاه‌های مقرون به صرفه انگلستان به تفکیک رشته

پیرو بررسی دقیق‌تر ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگستان، اگر می‌خواهید بدانید که دانشگاه‌های مقرون به صرفه این کشور برای تحصیل در رشته‌های مختلف کدام‌اند، به جدول زیر توجه داشته باشید.

دانشگاه‌های مقرون به صرفه انگلستان در رشته‌های مختلف
MBA دوره پزشکی
کالج دانشگاهی بیرمنگام دانشگاه استافوردشایر
موسسه آموزش دانشگاه لندن دانشگاه آبردین
دانشگاه سفولک دانشگاه بیرمنگام
دانشگاه لیدزبکت دانشگاه بریستول
دانشگاه باکینگهامشایر دانشگاه تیساید
دانشگاه غرب لندن دانشگاه داندی
علوم کامپیوتر مهندسی
دانشگاه استافوردشایر دانشگاه تیساید، میدلزبرو
دانشگاه تیساید دانشگاه آبرتی
دانشگاه کمبریا دانشگاه شرق لندن
دانشگاه کاونتری دانشگاه چستر
دانشگاه سنت جان یورک دانشگاه لیدز بکت
دانشگاه متروپولیتن دانشگاه بولتون

چرا در انگلستان تحصیل کنیم؟

حال که با ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگستان آشنا شدید، خالی از لطف نیست اگر کمی درباره مزایای تحصیل در این کشور نیز صحبت کنیم؛ لطفا به توضیحات وکیل ویزای انگلستان که در ادامه آمده است، توجه داشته باشید.

  • تحصیل در انگلستان در زمان کوتاه‌تر امکان‌پذیر است؛ برای مثال می‌توانید در دوره‌های کارشناسی ۳ ساله یا دوره‌های یکپارچه با زمان کمتر شرکت کنید.
  • تنوع فرهنگی و وفور دانشجویان بین‌المللی در این کشور می‌تواند برای ایرانیان، یک مزیت به شمار برود.
  • در انگلستان، اجازه کار حین تحصیل را خواهید داشت.
  • دانشجویان دانشگاه‌های معتبر انگلستان، در بسیاری از کشورها می‌توانند موقعیت‌های شغلی عالی داشته باشند؛ شما حتی می‌توانید پس از تحصیل در این کشور، نظر یک کارفرما را به علم و مهارتی که دارید جلب کنید تا امکان اخذ ویزای کاری انگلستان و اقامت دائم در این کشور نیز برایتان فراهم شود.
  • و…
بیشتر بدانید:  چگونه اقامت دائم انگلیس بگیریم؟

دانشگاه های مقرون به صرفه در انگلستان
دانشگاه های مقرون به صرفه در انگلستان

مشاوره با وکیل مهاجرت تحصیلی

اگر دغدغه شما برای مهاجرت تحصیلی به انگلیس، هزینه‌ها و شهریه دانشگاه است، با مطالعه این مقاله می‌توانید با ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگستان آشنا شده و سپس در صورت تمایل، برای اخذ پذیرش تحصیلی و ویزا با وکیل مهاجرت در ارتباط باشید.

وکیل مهاجرت تحصیلی در گروه لاهه با تمامی قوانین و جزئیات مربوط به اپلای و دریافت ویزای تحصیلی آشنا بوده و تجربه قابل توجهی در این زمینه دارد، لذا شما مخاطبین گرامی می‌توانید با ایشان مشاوره داشته و پس از اطلاع از پاسخ سوالاتتان، در صورت تمایل با وکلای لاهه همکاری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مجموعه تماس گرفته یا از طریق واتس اپ با کارشناسان لاهه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

دانشگاه‌های چستر، لیدز بکت، کاونتری، تیساید و… از ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگستان هستند.

برای تحصیل در این دانشگاه باید به صورت سالانه در حدود ۱۲ الی ۱۳ هزار پوند هزینه کنید.

برای تحصیل در دانشگاه کاونتری انگلیس باید به صورت سالیانه در حدود ۱۵ الی ۲۰ هزار پوند هزینه کنید.

دانشگاه متروپولیتن لندن (London Metropolitan University)، دانشگاه گرینویچ (University of Greenwich) و دانشگاه وست مینستر (University of Westminster) ارزان‌ترین دانشگاه‌های انگلستان در شهر لندن هستند.

بله، وکیل مهاجرت تحصیلی در گروه لاهه می‌تواند پس از جلسه مشاوره با شما، برایتان از دانشگاه مورد نظر پذیرش گرفته و در ادامه جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلستان اقدام کند. برای اطلاع از جزئیات همکاری می‌توانید با مجموعه لاهه تماس بگیرید.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۱ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
درآمد در استرالیا
نوشتهٔ بعدی
مهاجرت ورزشی به عمان

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button