تحصیل خلبانی در یونان

تحصیل خلبانی در یونان

تحصیل خلبانی در یونان چه شرایطی دارد؟ مدارک مورد نیاز برای تحصیل خلبانی در یونان چیست؟ در کدام یک از دانشگاه های یونان می توان برای رشته خلبانی پذیرش گرفت؟ هزینه تحصیل خلبانی در یونان چقدر است؟ با چه مدرکی می توان از دانشگاه های خلبانی یونان پذیرش گرفت؟ محور اصلی و هدف ما از نگارش این مطلب بررسی شرایط تحصیل خلبانی در یونان است. وکیل مهاجرت از یونان به عنوان کشوری با سطح علمی قوی و همچنین امکانات پیشرفته یاد می کند که اهمیت ویژه ای برای تحصیلات آکادمیک و آینده شغلی فرزندان خود قائل است. رشته خلبانی در سر تا سر جهان یکی از محبوب ترین رشته های تحصیلات دانشگاهی شناخته می شود به اینصورت که بسیاری از افراد به تحصیل در این رشته در دانشگاه های خارج از کشور علاقه مند هستند. اگر قصد تحصیل خلبانی در خارج از کشور را دارید پیشنهاد ما به شما این است که شرایط آکادمی های یونان را نیز مورد بررسی قرار دهید.

تحصیل خلبانی در یونان چه شرایطی دارد؟

تحصیل خلبانی در یونان در دانشگاه ها و آکادمی های خلبانی این کشور امکانپذیر است. کشور یونان با عضویت در ناتو و اتحادیه اروپا و همچنین عضویت در شنگن شرایط اقتصادی و رفاهی مطلوبی را برای شهروندان خود بوجود آورده است و از همین طریق نیز بازار کار و تحصیلات آکادمیک شرایط رو به رشدی را پشت سر می گذارند. شرایط آب و هوایی این کشور برای پرواز و خلبانی بسیار مناسب است و متقاضیان می توانند دوران کارآموزی و همچنین آینده شغلی خود را در این کشور تضمین کنند. در این بین شهر آتن بهترین و مهمترین منطقه برای  مهاجرت تحصیلی دانشجویان در رشته خلبانی به شمار می رود. شما می توانید با کمک وکیل مهاجرت از فرآیند جذب دانشجو رشته خلبانی در یونان مطلع شوید.

بهترین آکادمی های خلبانی در یونان

تحصیل خلبانی در یونان در آکادمی ها و دانشگاه های این کشور امکانپذیر است. در این میان آکادمی خلبانی Skies، آکادمی FAS، آکادمی  Egnatia و… در دسته بهترین مراکز آموزش خلبانی در یونان قرار گرفته اند اما مراکز بسیار دیگری نیز هستند که با کیفیت بالا و اساتید برجسته خلبانی را به علاقه مندان آموزش می دهند. اینکه کدامیک از این مراکز برای شما مناسب است بستگی به معیارها و شرایط شخصی شما دارد به همین خاطر پیشنهاد می شود با شرح شرایط و معیارهایتان برای یک وکیل مهاجرت آکادمی مناسب خود را انتخاب نمایید.

بیشتر بدانید:  تحصیل خلبانی در چک ۲۰۲۲

شرایط تحصیل خلبانی در یونان
شرایط تحصیل خلبانی در یونان

آکادمی FAS

تحصیل رشته خلبانی در یونان در آکادمی FAS سبقه طولانی دارد. متقاضیان و علاقه مندان به این رشته می توانند تمام دوره های خلبانی اعم از خلبانی هواپیمای خصوصی، خلبانی هواپیمای حمل و نقل، خلبان تجاری و تدریس خلبانی را بگذرانند. مدت زمانی که طول می کشد تا بتوانید مجوز پرواز بگیرید بستگی به آکادمی، قوانین کشور یونان و همچنین پشتکار خودتان دارد. این آکادمی یکی از آکادمی های مورد تایید آژانس ایمنی هوانوردی اروپا است. آکادمی FAS با مجوز سازمان هواپیمایی یونان و همچنین آژانس ایمنی هوانوردی اروپا دارای ۳ محل اصلی برای برگزاری کلاس ها و دوره های خلبانی است. ایمنی در پرواز و همچنین نظم در برگزاری کلاس ها و دوران کارآموزی متقاضیان شعار اصلی این آکادمی است. آکادمی FAS با کمک اساتید پیشرفته و امکانات به روز در زمینه تحصیل خلبانی در یونان سالیانه افراد زیادی را برای ورود به بازار کار این رشته آماده می کند.

آکادمی خلبانی Rhodos

آکادمی خلبانی Rhodos نیز مورد تایید آژانس هوانوردی اروپا و سازمان هواپیمایی یونان است که تمام دوره های خلبانی اعم از خصوصی، تجاری، حمل و نقل و… را به جز خلبانی هلیکوپتر آموزش می دهد. همکاری آکادمی Rhodos با بزرگترین شرکت های هواپیمایی یونان این مرکز را به یکی از معتبر ترین و بزرگترین مراکز آموزش خلبانی در یونان تبدیل کرده است که با سابقه درخشان خود تعداد زیادی خلبان را به این کشور معرفی نموده است. ناوگان این مرکز دارای ۷ هواپیما است که همین امر موجب می شود تا تمرینات خلبانی و گذراندن دوران کارآموزی با نظم و به بهترین نحو انجام گیرد.

با مدرک خلبانی یونان در تمام کشورها می توان کار کرد؟

همانطور که پیش تر گفتیم مدرک بیشتر آکادمی های خلبانی یونان مورد تایید آژانس هوانوردی اروپا است در نتیجه بازار کار این رشته در تمام کشورهای دنیا آماده استخدام شما هستند در کشور یونان نیز با توجه به توریستی بودن این کشور و همچنین آب و هوای معتدل و عضویت در منطقه اقتصادی اروپا، بازار کار رشته خلبانی پر رونق و فعال است.

هزینه تحصیل خلبانی در یونان

آکادمی ها و مراکز خلبانی بسیاری در یونان فعالیت می کنند که هر کدام هزینه متفاوتی را برای تدریس این رشته در نظر گرفته اند. هزینه کلاس های تئوری و عملی رشته خلبانی در یونان از یکدیگر مجزا است در نتیجه برای اطلاع از هزینه و شهریه آکادمی ها و مراکز خلبانی در یونان بهتر است تا وبسایت مراکز مراجعه کنید یا با یک وکیل مهاجرت تحصیلی متخصص مشورت کنید.

طول دوره رشته خلبانی در این کشور

افرادی که قصد دارند برای تحصیل خلبانی در خارج از کشور اقدام کنند یونان از نظر هزینه و بازار کار انتخاب بی نظیری است. سوال بسیاری از متقاضیان تحصیل خلبانی در یونان این است که چقدر طول می کشد تا بتوانیم وارد بازار کار این رشته شده و به صورت رسمی به عنوان یک خلبان فعالیت کنیم. طول دوره رشته خلبانی در یونان نیز متناسب با آکادمی مشخص می شود و برای اطلاع از آن می توانید به وبسایت رسمی مرکز و یا وکیل مهاجرت تحصیلی مراجعه کنید.

بیشتر بدانید:  مشاوره با وکیل مهاجرت

تحصیل رشته خلبانی در یونان
تحصیل رشته خلبانی در یونان

تحصیل خلبانی در یونان با گروه وکلای لاهه

یونان کشوری است که علاوه بر امکانات بی نظیر و زندگی رفاهی خوبی که دارد به عنوان مقصد مهاجرت تحصیلی کمتر مورد توجه قرار گرفته است و موسسات و سایت های کمی درخصوص آن اطلاعات دارند به همین خاطر اگر یونان را به عنوان یکی از مقاصد مهاجرت تحصیلی خود انتخاب کردید پیشنهاد می شود تا برای انجام تحقیقات و اطلاع از شرایط زندگی و کار و تحصیل در این کشور با یک وکیل مهاجرت متخصص مشورت کنید تا مبادا افراد سودجو اطلاعات نادرست به شما دهند. شما می توانید برای گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور و همچنین یونان، اخذ ویزای تحصیلی یونان، تحصیل خلبانی در این کشور و… با وکلای مهاجرتی گروه وکلای لاهه مشورت نمایید.

سوالات متداول

مدرک خلبانی یونان مورد تایید آژانس هوانوردی اروپا است به همین خاطر با این مدرک در تمام دنیا می توانید مشغول به کار شوید.

هزینه تحصیل خلبانی در یونان شامل هزینه های زندگی و شهریه دانشگاه های این کشور است که باید از طریق وبسایت دانشگاه و یا مشاور مهاجرتی از آن مطلع شوید.

طول دوره تحصیل خلبانی در یونان بستگی به آکادمی دارد در نتیجه باید پس از انتخاب آکادمی و دانشگاه مورد نظرتان از وبسایت این دانشگاه طول دوره تحصیل را متوجه شوید.

بهترین آکادمی خلبانی در یونان متناسب با شرایط و معیار شما تعیین می شود.

اینکه صدور ویزای تحصیلی یونان چقدر طول می کشد کاملا به اختیارات و شرایط سفارت بستگی دارد.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۵ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
رفع ریجکتی ویزای آمریکا
نوشتهٔ بعدی
مراحل اخذ ویزا

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button