اخذ ویزای استرالیا به صورت تضمینی

اخذ ویزای استرالیا

اخذ ویزای استرالیا به صورت تضمینی رویای بسیاری از افراد علاقه‌مند به سفر یا مهاجرت به استرالیا است. افرادی که دارای شرایطی چون تمکن مالی کافی، وضعیت جسمانی و روانی مطلوب، داشتن پاسپورت معتبر و… هستند، می‌توانند برای این منظور اقدام کنند. در ادامه مقاله راجع به امکان اخذ تضمینی این ویزا یا عدم امکان آن صحبت می‌کنیم؛ با ما همراه باشید.

آیا اخذ ویزای استرالیا به صورت تضمینی صحت دارد؟

حتما شما هم در میان تبلیغات مهاجرتی متعددی که این روزها به چشم می‌خورد، عبارت اخذ ویزای استرالیا به صورت تضمینی را دیده‌اید؛ در پاسخ به این سوال که آیا ادعای اخذ ویزای استرالیا به صورت تضمینی صحت دارد یا خیر باید بگوییم که اگر وکیل مهاجرت به استرالیا، شرایط و مدارک شما را بررسی نموده و بر این اساس به شما وعده اخذ ویزا را بدهد بله، این امکان وجود دارد. در واقع اخذ ویزای استرالیا به صورت تضمینی و بدون بررسی پرونده شما یک وعده پوچ است. اگر مایل به دریافت مشاوره در این باره هستید، می‌توانید با وکلای بین‌المللی لاهه در ارتباط باشید.

انواع ویزای استرالیا

برای اخذ ویزای استرالیا باید با انواع مختلف آن آشنا شده و مجوزی را برگزینید که شرایط شما با روند و قوانین دریافت آن همخوانی لازم را داشته باشد. بهتر است برای کسب آشنایی کامل، به مقاله انواع ویزای استرالیا مراجعه کنید اما مطالعه مطالبی که در ادامه ارائه شده است نیز می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

ویزای کاری استرالیا

برای اخذ ویزای استرالیا در نوع کاری باید با انواع مختلف آن آشنا شوید. این ویزا در انواع ۸۸۸  (Business Innovation and Investment (permanent) visa)، ۱۸۹  (Skilled Independent visa) و… برای متقاضیان صادر می‌شود. ویزای کاری استرالیا دارای بیش از ۲۰ نوع است که افراد مختلف باید مجوز مناسب شرایط خود را از میان آن‌ها انتخاب کنند.

ویزای تحصیلی استرالیا

اخذ ویزای استرالیا برای مهاجرت تحصیلی به استرالیا نیز بسیار پرمخاطب است. ویزای تحصیلی استرالیا در سه نوع ویزای دانشجویی ۵۰۰ (student visa)، ویزای دانش آموزی ۵۹۰ (student guardian visa) و ویزای آموزش ۴۰۷ (training visa) به افراد تعلق می‌گیرد. توجه داشته باشید که اعتبار این ویزاها به مدت تحصیل بستگی دارد.

ویزای توریستی استرالیا

اخذ ویزای استرالیا در نوع توریستی برای متقاضیانی که قصد دیدار اعضای خانواده، گردشگری در استرالیا و… را دارند، امکان‌پذیر است. این ویزا معمولا با اعتبار ۶ ماهه برای افراد صادر شده و در برخی موارد امکان تمدید آن نیز وجود دارد. ویزای ترانزیت استرالیا را نیز می‌توان به نوعی در دسته توریستی قرار داد.

سایر انواع ویزاهای استرالیا

انواع ویزای استرالیا به موارد فوق محدود نشده و موارد دیگری نیز وجود دارند که برای افراد با شرایط مختلف مناسب هستند. برای اخذ ویزای استرالیا به صورت تضمینی و فوری باید با تمامی این ویزاها آشنا شده و گزینه‌ای را انتخاب کنید که متناسب با شرایط شما باشد؛ برای این منظور می‌توانید از وکیل اخذ ویزای استرالیا مشاوره بگیرید.

 • ویزای اقامت موقت نامزد استرالیا (۳۰۰)
 • ویزای اقامت موقت همسر استرالیا (۳۰۹ و ۸۲۰)
 • ویزای اقامت دائم همسر استرالیا (۸۰۱ و ۱۰۰)
 • ویزای فرزند بیولوژیکی استرالیا (سابکلاس ۱۰۱)
 • ویزای فرزند خوانده استرالیا (سابکلاس ۱۰۲)
 • ویزای کودک یتیم خویشاوند استرالیا (سابکلاس ۱۱۷)
 • ویزای فرزند تحت تکفل استرالیا (سابکلاس ۴۴۵)
 • ویزای اقامت دائم والدین استرالیا (سابکلاس ۱۰۳ و ۱۴۳)
 • ویزای اقامت موقت والدین استرالیا (سابکلاس ۱۷۳)
 • ویزای آخرین فرد بازمانده استرالیا (سابکلاس ۱۱۵)
 • و…

شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای استرالیا

برای اخذ ویزای استرالیا باید تمامی شرایط و مدارک تعیین شده را فراهم کنید اما نکته قابل توجه این جاست که هر ویزایی، شرایط و اسناد مختص خود را می‌طلبد؛ به این ترتیب اگر فردی برای مثال، خواهان اخذ ویزای تحصیلی استرالیا باشد، نمی‌تواند با داشتن سابقه کاری خوب و بدون دارا بودن سوابق تحصیلی لازم برای این منظور اقدام کند. به همین دلیل برای اطلاع از لیست کامل مدارک و شرایط لازم جهت اخذ ویزای مورد نظر خود بهتر است با وکیل اخذ ویزا در ارتباط باشید. در ادامه برخی شرایط و مدارک لازم و مشترک در انواع ویزاها را بررسی کرده‌ایم.

 • مدارک شناسایی
 • پاسپورت معتبر
 • مدارک نشان‌دهنده وجود توانایی مالی کافی
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزا
 • رسید پرداخت هزینه‌های مربوطه
 • پذیرش از دانشگاه، جاب آفر، دعوت‌نامه و… (در صورت نیاز)
 • گواهی عدم داشتن سوء پیشینه
 • نتیجه معاینات و آزمایشات پزشکی
 • داشتن شرایط سنی متناسب با نوع ویزا
 • بیمه سلامت
 • اثبات وجود محل اقامت در استرالیا
 • بلیط هواپیما
 • ترجمه مدارک

ریجکتی ویزای استرالیا

ممکن است فرآیند اخذ ویزای استرالیا به دلایل مختلفی طولانی شده یا با شکست مواجه شود. در این صورت اصطلاحا درخواست ویزا ریجکت شده و شما باید برای رفع ریجکتی ویزا اقدام کنید. توجه داشته باشید که اگر از همان ابتدای کار، برای اخذ ویزا با وکیل مهاجرتی در ارتباط باشید، احتمال بروز چنین مشکلاتی به شدت کاهش می‌یابد. در ادامه برخی علل رایج ریجکتی ویزای استرالیا را بررسی می‌کنیم.

علل رایج ریجکتی ویزای استرالیا
نقص در مدارک و اسناد ارائه شده
عدم داشتن توانایی مالی کافی
داشتن سوء سابقه
عدم موفقیت در مصاحبه سفارت
مشخص نبودن هدف از اخذ ویزا
عدم توانایی اثبات قصد بازگشت
ارائه مدارک جعلی
بیشتر بدانید:  اعتراض به ریجکتی ویزای استرالیا و رفع آن

وکیل برای اخذ ویزای استرالیا
وکیل برای اخذ ویزای استرالیا

وکیل اخذ تضمینی ویزای استرالیا

اخذ ویزای استرالیا به صورت تضمینی و البته برای متقاضیان واجد شرایط امری است که یک وکیل اخذ ویزا می‌تواند آن را به شکل اصولی به انجام برساند. اگر نمی‌دانید کدام یک از انواع ویزای استرالیا مناسب شما بوده و با فرآیند دریافت این مجوز نیز آشنایی کافی ندارید، حتما با وکلای بین‌المللی گروه لاهه در ارتباط باشید. وکلای ما علاوه بر موارد گفته شده می‌توانند در انجام اموری چون ثبت اعتراض به ریجکتی ویزا، اخذ پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و… با شما همکاری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه لاهه تماس بگیرید.

سوالات متداول

اخذ ویزای استرالیا به صورت تضمینی تنها در صورتی ممکن است که پرونده شما کامل بوده و شرایط و مدارک لازم را دارا باشید؛ انجام این امر را می‌توانید به یک وکیل متخصص مهاجرت بسپارید.

استرالیا انواع ویزای کاری، تحصیلی، توریستی، ازدواج و… را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

انواع ویزای استرالیا شرایط مختلفی را می‌طلبند اما به طور کلی مواردی چون اثبات تمکن مالی و داشتن شرایط سنی مطابق با نوع ویزای درخواستی از موارد مهم به شمار می‌روند.

ریجکتی ویزای استرالیا می‌تواند به دلیل نقص در مدارک، ارائه مدارک جعلی، نداشتن توانایی مالی کافی، داشتن سوء پیشینه و… اتفاق بیفتد.

بله، یکی از شرایط مهم دریافت ویزای تحصیلی استرالیا اخذ پذیرش از دانشگاه یا موسسه آموزشی مربوطه است؛ در واقع افراد تنها با نامه حمایت این مراکز است که می‌توانند مراحل اخذ ویزای مورد بحث را طی کنند.

به این مطلب از راست به چپ چند ستاره می دهید؟
[تعداد آرا: ۲ میانگین امتیاز: ۵]

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
اخذ ویزای فرانسه به صورت تضمینی
نوشتهٔ بعدی
گپ تحصیلی چیست؟

دیگر مطالب این دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره با لاهه در واتساپ
Call Now Button