وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت به وکیلی اطلاق می شود که دارای تخصص و تجربه در زمینه مهاجرت می باشد و با دانش و کارایی که در زمینه مهاجرت دارد می تواند امر مهاجرت را برای شما آسان کرده و در انتخاب کشور مقصد و نتیجه گیری بهتر، افزایش ضریب اطمینان انجام پروسه مهاجرتی همراه شما باشد.
 

وکیل متخصص مهاجرت در این موضوع فوق العاده نقش پررنگ و موثری داشته و با توجه به اینکه امروزه برخی افراد سود جو در امور مهاجرت با وعده های واهی و پوچ اقدام به جذب افراد متقاضی مهاجرت می نمایند در حالی که نه تنها سابقه، دانش، تجربه و کارایی لازم در این را نداشته بلکه مجوز و صلاحیتی نیز برای این موضوع ندارند سعی بر آن است تا شما عزیزان را با وکیل مهاجرتی آشنا نموده و خصوصیات و ویژگی ها و مطالب مرتبط با این موضوع را بیان کنیم تا از ایجاد ضرر و زیان جلوگیری نماییم و اطلاعات کافی و وافی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

وکیل مهاجرت
وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت کیست؟

وکیل مهاجرت، وکیلی است که پروانه وکالت دادگستری داشته و تخصص و دانش کافی در امور مهاجرت و بین الملل به دست آورده باشد لذا می بایست دانش و شناخت کافی در موضوع مهاجرتی از قبیل مهاجرت تحصیلی، مهاجرت ورزشی، مهاجرت کاری و مهاجرت سرمایه گذاری و … را داشته باشد. وکیل مهاجرتی با دانش و تبحر خود توانایی ارایه مشاوره و راهنمایی لازم به متقاضی را دارد و بهترین و سریع ترین راه کار را با توجه به شرایط و وضعیت فردی و اقتصادی و اجتماعی متقاضی و همچنین آشنایی با قوانین کشور مقصد ارائه می نماید تا در کوتاه ترین مدت به نتیجه برسند.

وکیل مهاجرت با دریافت وکالت از افراد متقاضی مهاجرت اقدام به تشکیل پرونده و پیگیری آن نموده و از صفر تا صد امور مهاجرت موکل خود اطلاع داشته و اقدامات لازمه را انجام می دهد. همچنین در تمام مسیر رسیدن به مطلوب در کنار موکل قرار دارد تا رسیدگی ها و‌پیگیری های مورد نظر را اعمال می نماید.

وکیل مهاجرتی در امور مرتبط با مهاجرت با شیوه های مختلف اخذ ویزا در سایر نقاط جهان و انواع کیس ها و موضوعات مهاجرتی در موارد مختلف آشنا بوده و بهترین گزینه برای اشخاصی است که قصد مهاجرت به سایر کشورها را دارند پیشنهاد و در صورت اخذ وکالت تا پایان همراهی می نماید. مشاوره با وکیل مهاجرت ریسک مسیر شما و امکان وقوع موانع و خسارات احتمالی را کاهش می دهد.

وکیل مهاجرت چه ویژگی هایی دارد؟

وکیل متخصص مهاجرت دارای مزایای متعددی بوده که آن ها را عنوان کرده و به طور مختصر شرح می دهیم:

check-3

آشنایی و اشراف کامل به قوانین کشور مبدا و مقصد

وکیل مهاجرت با به روز نمودن دانش و اطلاعات و تخصص خود در حوزه مهاجرت و بین الملل و همچنین تسلط بر قوانین کشور مبدا و مقصد قادر است بهترین راهکارها و روش های مهاجرتی را به مخاطبین ارائه داده تا با اطمینان خاطر بیشتری اتخاذ تصمیم نمایند و با موانع و چالش های کمتری مواجه شوند.

check-3

شناخت کافی به مسائل کنسولگری و سفارتخانه ها

وکیل مهاجرت با توجه به تجربه های متعدد در حوزه مهاجرت از طریق کیس های انجام داده و همچنین مراوده و ارتباط با سفارتخانه ها و آشنایی با ساز و کار آنها توانایی بالایی در ارائه مشاور و انجام امور در این مراجع را دارا می باشد.

check-3

وکیل مهاجرت و ارائه بهترین راهکار با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی

وکیل مهاجرت با در نظر گرفتن و بررسی شرایط و موقعیت فردی، اجتماعی، اقتصادی، توانایی ها و تخصص موکل خود بهترین راه جهت کسب اقامت و یا تابعیت را ارائه کرده و بالاترین کیفیت جهت مهاجرت را بیان می نماید. در نتیجه شما می توانید رزومه خود را به وکیل مهاجرت معتمد خود ارسال کنید تا وی با بررسی سوابق شما، راهکاری را به شما ارائه دهد که مختصر و کوتاه بدون کوچکترین هزینه اضافه به اهدافتان دست یابید.

check-3

حضور و پیگیری در تمامی مراحل امور مهاجرت

وکیل مهاجرت با اخذ وکالت از موکل خود و تشکیل پرونده برای ایشان در تمامی امور مربوط به مهاجرت موکل خود حضور داشته و تمامی فرم های مربوطه را تکمیل کرده و سبب اطمینان خاطر برای موکل می شود که این خود یک مزیت ویژگی خاص محسوب می باشد. برای مثال وکیل مهاجرت می تواند به نمایندگی از شما، نسبت به مهاجرت سرمایه گذاری برای شما اقدام کند یعنی ملکی بخرد یا شرکتی را ثبت نماید.

check-3

مسلط به زبان های زنده دنیا و ارتباط با همکاران در کشورهای مقصد

وکیل مهاجرت با تسلط به زبان سایر کشورهای مهاجر پذیر و همچنین با ارتباط با وکلای متخصص مهاجرت در کشور های مقصد تاثیر شایان و مهمی در روند امور مهاجرت داشته و با بهره گیری از این ارتباطات و تسلط به زبان روند سریعی به انجام امور مهاجرت داده و با مشورت از سایر وکلای همکار در امور مهاجرت در کشور مقصد امکان خطا و اشتباه را به حداقل می رساند.

check-3

مسئولیت پذیری و متعهد و همچنین صداقت در انجام امور مهاجرت

وکیل مهاجرت با توجه به تعهدی که نسبت به موکل خود و همچنین شغل خود دارد با رعایت استانداردهای اخلاقی و شخصیتی اقدام به امور مربوط به مهاجرت موکل خود نموده و در کمال صداقت و نهایت مسئولیت پذیری در جهت مقصود گام بر میدارد. علاوه بر این اولویت قرار دادن منافع موکل و همچنین در نظر گرفتن صلاح وی در تمام امور از دیگر وظایف و ویژگی های وکیل مهاجرت خوب و قابل اعتماد است.

check-3

وکیل مهاجرت برای تسریع روند امور و صرفه جویی در اتلاف وقت و هزینه

وکیل مهاجرت با بهره گیری از تخصص خود سریع ترین راهکار و کمترین هزینه اقدامات را جهت کسب نتیجه در امر مهاجرت انجام داده و با شناخت کافی نسبت به موضوعات مهاجرتی امورات مربوطه را اعمال می نماید. علاوه بر این شما می توانید با کمک وکیل مهاجرت و کمترین هزینه از بهترین راه استفاده کرده و دچار سردرگمی و شکست نشوید.

وکیل امور مهاجرت
وکیل امور مهاجرت

مشاوره با وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت بدون شک و مسلما نقش موثر و پر رنگی نه تنها در کشور ایران بلکه در تمام اقصی نقاط دنیا دارد. امور مربوط به مهاجرت امری کاملا تخصصی و مهم و گاهی اوقات حساس بوده که کوچک ترین اشتباه یا خطایی سبب توقف روند پرونده و یا حتی راکد ماندن آن می شود که از سرگیری آن زمان زیادی را در بر خواهد گرفت. وکیل مهاجرت با تمام دانش و اطلاعات خود در زمینه مهاجرت و آشنایی با قوانین کشورهای مبدا و مقصد و آگاهی از موضوعات و مقررات سفارتخانه ها و زمان های مناسب جهت اقدام به مهاجرت تعیین، وقت سفارت ها و  همچنین تکمیل و ارائه فرم ها و مدارک مربوطه روند امور را تسریع داده و با ارتباط با وکلای مهاجرتی کشورهای مقصد موکل را در جهت اخذ ویزا و اقامت کمک می نماید.

وکیل متخصص مهاجرت در تمامی مراحل امور مهاجرت در کنار موکل بوده و سبب آسایش و اطمینان خاطر می گردد و با حضورش احتمال وقوع اشتباه را به حداقل ممکن رسانیده و حافظ منافع اجتماعی و مالی موکل می باشد.

وکیل مهاجرت در این زمینه چه نقشی ایفا می کند؟

وکیل مهاجرت به طور کلی در زمینه اخذ ویزا و زندگی در کشورهای دیگر از طرق قانونی به شما کمک می کند اما مهاجرت پروسه ای است که از قسمت ها و مراحل مختلفی تشکیل شده است و نمی توان در یک یا دو جمله نقش وکیل مهاجرت را شرح داد در نتیجه تصمیم گرفتیم فعالیت های وی را به صورت جزئی نام ببریم. این فعالیت ها عبارتند از:

وکیل مهاجرت برای تحصیل در دانشگاه های خارج

وکیل مهاجرت فردی است که در زمینه اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور، درخواست برای ویزای تحصیلی، تنظیم و نگارش رزومه و انگیزه نامه، درخواست برای بورسیه و خوابگاه به شما کمک می کند. علاوه بر این شما می توانید برای ارزیابی رزومه خود جهت میزان شانس و احتمال موفقیت در مهاجرت تحصیلی با وکیل مهاجرت مشورت کنید.

اخذ ویزای کاری

مهاجرت کاری از طریق جاب آفر و جاب سیکر و همچنین اخذ ویزا و انعقاد قرارداد با کارفرما از دیگر تخصص های وکیل مهاجرت می باشد. قوانین جاب آفر و جاب سیکر در هر کشور متفاوت است و افراد غیر متخصصی که در این زمینه فعالیت می کنند نیز زیاد است به همین خاطر مطمئن شوید که از یک وکیل مهاجرت مشورت می گیرید تا در دام افراد سودجو گرفتار نشوید.

سرمایه گذاری در کشورهای خارجی با کمک وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت برای ثبت شرکت، خرید ملک، خرید سهام و به طور خلاصه سرمایه گذاری در کشورهای خارجی نیز فعالیت می کند. مهاجرت سرمایه گذاری پروسه ای است که سرمایه هنگفتی نیاز دارد و ریسک آن بسیار بالا است. شما با مشاوره با وکیل مهاجرت این ریسک را به پایین حد ممکن می رسانید.

وکیل مهاجرت و اخذ ویزای همراه

اگر یک یا چند تن از اعضا خانواده تان در خارج از کشور زندگی می کنند می توانید برای پیوستن به آن ها از وی مشورت بگیرید و صفر تا صد پرونده را به وکیل بسپارید. اینکه کدام یک از اعضا خانواده می توانند برای مهاجرت خویشاوندی اقدام کنند یا مدت اعتبار ویزای همراه چقدر است و سایر سوالات شما توسط وکیل مهاجرت به طور دقیق پاسخ داده می شود.

مهاجرت ورزشی

 در زمینه فعالیت های ورزشی استعداد دارید و به صورت حرفه ای رشته ورزشی را دنبال می کنید؟ وکیل مهاجرj شما را برای مهاجرت از طریق ورزش راهنمایی می کند. ثبت نام در آکادمی های فوتبال و ترانسفر بازیکن توسط وکیل مهاجرت به بهترین نحو صورت می گیرد.

وکیل مهاجرت و رفع ریجکتی ویزا و گرفتن وقت سفارت

اعتراض به ریجکتی ویزا و گرفتن وقت سفارت از دیگر فعالیت های کاربردی وکیل مهاجرت است. نوشتن نامه اعتراضی قانع کننده می تواند سفارت را در جهت صدور ویزا برای شما تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر این فرآیند اعتراض به ریجتی ویزای برخی کشورها می بایست با حضور وکیل انجام شود.

وکیل برای کلاهبرداری مهاجرتی

وکیل مهاجرت یکی از مهمترین خدماتی که در زمینه مهاجرت ارائه می دهد، شکایت از موسسات و افراد کلاهبردار و سودجویی است که با افراد برای این مسیر همکاری می کنند و خسارات جبران ناپذیر روحی و مالی به آن ها وارد می کنند.  امروزه با توجه به افزایش متقاضیان مهاجرت افراد سودجو و موسسات غیرمجاز نیز با تبلیغات گسترده درصدد سودجویی و خدای ناکرده کلاهبرداری برآمده اند که متاسفانه با سوء نیت و بدون مجوز اقدام به تبلیغات انجام امور مهاجرت می نمایند که برخی متقاضیان که اطلاعات کافی در این حوزه نداشته  گرفتار می شوند که متاسفانه علاوه بر اینکه نتیجه ای حاصل نشده و سبب اتلاف وقت می شود، هزینه هایی نیز از متقاضی اخذ و کلاهبرداری می شود که موجب می گردد شخص مهاجرت جو به جای نیل به مقصد  پله های دادگستری را برای شکایت طی نماید

این روزها کلاهبرداری مهاجرتی جدید ترین روش برای بردن اموال دیگران است به همین خاطر مشاوره با وکیل مهاجرت یعنی فرد معتمد، متخصص و با دانش که از نهادهای ذی صلاح مجوز فعالیت و پروانه وکالت دارد، می تواند شما را از آسیب این افراد سودجو و کلاهبردار حفظ کند. علاوه بر این شما می توانید پرونده های حقوقی و دعاوی خود در زمینه کلاهبرداری های مهاجرتی را به وکیل مهاجرت متخصص بسپارید.

حق الوکاله وکیل مهاجرت

در انتهای این مطلب لازم است تا به سوال ثابت بسیاری از متقاضیان همکاری با وکیل مهاجرت پاسخ دهیم. مبلغ حق الوکاله وکیل مهاجرت متناسب با چند عامل مختلف مشخص می شود. یکی از این عوامل توافقات طرفین است. اما معمولا مبلغ حل الوکاله متناسب با موضوع وکالت، اختیارات و نقش وکیل در پرونده مذکور مشخص می شود. در نتیجه اعلام این رقم به طور مشخص ممکن نیست.

بیشتر بدانید:  مشاوره با وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت در تهران
وکیل مهاجرت در تهران

وکیل مهاجرت در تهران

گروه وکلای بین المللی لاهه سعی بر آن داشته با مجموعه ای از وکلای ایرانی و بین المللی متخصص در امور مهاجرت در تمامی موضوعات به متقاضیان مشاوره دهند و با تسلط و دانش کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی از قبیل اخذ ویزا و تابعیت و اقامت و … اقدام به بررسی شرایط و موقعیت فردی، اجتماعی و اقتصادی متقاضی نموده و با مشخص کردن بهترین گزینه جهت مهاجرت به کشور مقصد طبق قوانین کشور مورد نظر  مسیر خاصی را در جهت رسیدن به نتیجه که به مهاجرت به کشور مورد نظر ختم می شود را طی  نموده و با تجارب و تخصص مورد نظر از قبیل مهارت در برقراری ارتباط با وکلای مهاجرت کشور مورد نظر متقاضی و انجام دقیق امور سفارتخانه روند رسیدگی به پرونده را تسریع بخشیده و به صورت تمام وقت و با مسئولیت و تعهد کامل  در کنار موکل خود قرار  داشته باشد.

گروه وکلای مهاجرت لاهه تا پایان این مسیر با موکل همراه بوده و  تمامی امور مربوط به مهاجرت را به عنوان وکیل مهاجرت به صورت شفاف و تمام و کامل انجام داده و موکلین را در جریان تمامی موارد انجام شده قرار می دهد تا آسایش و اطمینان خاطر بیشتری را برای متقاضی فراهم آورد. شما عزیزان جهت امور مربوط به مهاجرت خود و یا طرح پرسش های مهاجرتی می توانید با گروه وکلای لاهه ارتباط برقرار کنید.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

وکالت در زمینه مهاجرت بصورت تخصصی

۵۰ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام وکیل مهاجرت این امکان رو داره که از دانشگاه ها بورسیه کامل بگیره یا در روند پذیرش و بورسیه دانشگاه ها فعالیت نمی کند؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۱۸

   سلام روز بخیر. وکیل مهاجرت علاوه بر پیشبرد روند اخذ ویزا تحصیلی به شما در مرحله اخذ پذیرش و بورسیه های تحصیلی نیز کمک می کند.

 • سلام من و همسرم با دوتا فرزندمون از ایتالیا دعوتنامه داریم. اما متاسفانه ویزامون ریجکت شده. من سابقه داشتن ویزا شنگن هم دارم و تمکن مالی خوبی هم ارائه دادم. چطور می تونم با وکیل مهاجرت شما مشاوره داشته باشم؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۱۸

   سلام روز شما بخیر. برای مشاوره با وکیل مهاجرت کافی است تا با دفتر گروه وکلا لاهه تماس برقرار نمایید.

 • سلام روزتون بخیر. ببخشید وکیلای شما برای ویزای شنگن هم اقدام می کنن؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۷ خرداد ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵

   سلام وقت بخیر
   بله گروه وکلای بین المللی لاهه در زمینه اخذ ویزا فعالیت دارند.

 • درود. معدل دیپلم مورد نیاز برای ارائه به سفارت کانادا چند است؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۸:۳۶

   درود بر شما معمولا حداقل معدل مورد نیاز ۱۵ است.

 • سلام. من میخوام از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرم اما نمیدونم از کجا شروع کنم و چه کارایی انجام بدم. شما میتونید راهنماییم کنید؟ توی آمریکا هم وکیل دارید؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۸:۳۵

   سلام لطفا فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل کنید، کارشناسان ما با شما تماس می گیرند. بله وکلای ما در آمریکا نیز مستقر هستند.

 • سلام. چطور میشه بدون مدرک زبان به کانادا مهاجرت تحصیلی کرد؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۹:۴۵

   سلام و درود. مهاجرت تحصیلی به کانادا بدون مدرک زبان معتبر ممکن نیست.

 • سلام خسته نباشید معذرت میخوام میخواستم بدونم برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اسپانیا وکلا شما چقدر هزینه دریافت می کنند؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۹:۴۴

   سلام روز بخیر. با توجه به رشته و مقطع مورد نظر شما این هزینه متغیر است. لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی سایت را کامل نمایید.

 • سلام. چند ماه باید از ریجکت ویزا بگذره تا بتونیم مجددا درخواست بدیم؟

  پاسخ
 • سلام! برای اخذ ویزا کاری آلمان شرط سن وجود دارد؟ من ۳۸ سالمه نمیدونم که میتونم از طریق کار برم یا نه! لطفا راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۱:۳۵

   سلام شما می توانید از طریق کاری به آلمان مهاجرت کنید و سن شما مشکلی ایجاد نمی کند.

 • سلام وکیل مهاجرت به ریجکت شدن ویزا هم اعتراض می کنه؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۱:۴۰

   سلام وکلای مهاجرت در این زمینه تخصص دارند و می توانند نسبت به اعتراض به ریجکتی ویزا اقدام کنند.

 • امکان مشاوره رایگان با وکلا مهاجرتی لاهه وجود داره؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۱:۳۹

   مشاوره عمومی با وکلا مهاجرتی گروه وکلای بین المللی لاهه به صورت رایگان است.

 • سلام. من ویزای کانادام ریجکت شده میخوام بدون رفع ریجکت ویزا چقد هزینه داره؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۲:۰۶

   سلام برای اطلاع از هزینه ها با کارشناسان گروه وکلای بین المللی لاهه تماس بگیرید.

 • سلام. حق الوکاله وکیل مهاجرت چقدره؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۲:۰۵

   سلام با توجه به روش مهاجرتی و کشور مقصد متفاوت است و جهت اطلاع از هزینه ها با کارشناسان تماس بگیرید.

 • سلام وقت بخیر. ببخشید من میخوام از دانشگاه های آلمان بورسیه بگیرم و مهاجرت کنم اما نمیدونم که باید چه مراحلی طی بشه. میشه لطفا راهنماییم کنید؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۳:۴۹

   سلام وقت بخیر برای اطلاع از شرایط بورسیه تحصیلی آلمان لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید و با کارشناسان تماس بگیرید.

 • سلام. من میخوام از طریق جاب آفر به کانادا مهاجرت کنم. شما وکیل مهاجرت به کانادا هم دارید؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۳:۴۸

   سلام بله شما می توانید با وکیل مهاجرتی کشور کانادا مشورت کنید.

 • سلام وقت بخیر. وکیل مهاجرت به ایتالیا هم دارید؟ چجوری میتونم وقت مشاوره بگیرم؟

  پاسخ
 • سلام من میخوام برای مهاجرت به صورت حضوری با مشاورینتون صحبت کنم. امکانش هست؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۲:۲۸

   سلام بله امکان پذیر است. شما می توانید به منظور مشاوره، از طریق تماس تلفنی و یا تکمیل فرم درخواست مشاوره برای تعیین وقت اقدام کنید.

 • برای مشاوره حضوری جهت مهاجرت به آلمان میتونم حضوری مراجعه کنم؟

  پاسخ
 • سلام
  قصد مهاجرت دارم و در شهرستان زندگی می کنم برای شهرستان هم وکیل مهاجرتی دارید؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۵

   با سلام، بله در صورت نیاز موکل، وکیل متخصص مهاجرتی نیز جهت شهر های دیگر در اختیار داریم. جهت مشاوره حقوقی با ما تماس بگیرید.

 • سلام خسته نباشین برای مهاجرت تحصیلی حتما باید وکیل مهاجرتی بگیرم؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بین المللی لاهه
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۴

   با سلام، به طور حتم نیاز نیست اما جهت مشاوره و‌ انتخاب صحیح پیشنهاد می شود حتما از‌ وکیل متخصص مهاجرت بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Button